Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 185 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teþekkürler Faruk Özak

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

herkese teþekkür ederiz herkes Trabzonspor'un bvaþarýsý için ter döküyor sýra bize geçti önümüzdeki 2 ay sýra bizde olacak forma kombine falan sýramýz geçmeyecek ama ondan sonra sýra futbolculara gelecek herkes iþini iyi yapsýn ve sonunda hepimiz mutlu olalým

Burak_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

valla helal olsun bakanýmýza

ts artvinlee - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32

emeði geçen herkeze teþekkürler.ayakbaðý olanlarada teþekkürler.
    Kanýmýz bordo,derimiz mavidir bizim.
    Yeterki sen heryerde varol güzel Karadenizim.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Helal Olsun Faruk Özak
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþta Faruk Özak ve Sadri Þener olmak üzere Hayrettin Hacýsalihoðlu, Muammer Saka, Mahmut Aksu, Necmettin Aytekin, Saner Ayar, Hasan Yener, Ali Sürmen, Levent Erkuloðlu, Mehmet Öksüzoðlu, Kenan Sönmez ve adýný hatýrlayamadýðým diðer yönetim kurulu üyelerine þimdiye kadar verdikleri hizmetlerden ötürü teþekkürü borç bilirim.

Dürüst, kulüp menfaatini üstün tutan ve doðru yönetim anlayýþýnýn bundan sonra da devam etmesini tememnni ederim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

büyüksün, herkez senin gibi calissa biz direk oynamadan sampiyon oluruz
    En büyük TS

Hüda Topaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

birde bir babayigit çikip MAY tesislerini Özak tesisleri yaptirsa vefa borcumuzu ödemis oluruz. Yeterki su MAY i artik TS yle anilmasina izin vermeyelim. Gönüllerin baskani FARUK ÖZAK...

Nereden
    Ýstanbul

Baþka siyasiler karýþtýmý takýmlarýný þampiyon yapabiliyor dolayýsý ile tercihim hiçbir siyasinin futbola karýþmamasý. Böylesi daha adilane olur, bizim için de daha iyi.

FaLqOn_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Faruk Özak bakanlýk görevini de TRABZONlu olma görevinide TRABZONSPORlu olma görevinide en iyi þekilde yerine getirdiði bi gerçek. Bütün bu gayreti için kendim adýna da teþekkür ediyorum. Ve hakkettiði deðerinde verileceðini umuyorum.
    TRABZONlu olup da özünü unutan diðer iþ adamlarýna da örnek olmasýný dilerim..Uyanýn biraz beylerr. Yoksa bu canlanmanýn içinde olmadýðýnýz için üzüleceksiniz ama iþ iþten geçmiþ olacak...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

TRABZONSPOR daha once may bakan yaptý meclýse yolladý tr yeye tanýttý ona býr kýmlýk býr sýfat verdý sagolsun oda trabzonsporun sahýbý oldu oyuncagý kendý tatýl koyunde transferlere ýmzalar attýrýp zýgana tatýl koyunu herkese tanýttý elýnde tesbýhý tv lara cýkýp ben kýmseyle yarýsmam ýsterlerse gelýp ayagýma benden rýca ederler(yalvarýrlar)o zaman baskan olurum...bu sahýs onursal baskanýmýzmýs hcbýr yardým gecesýnde yok hýcbýrseye katkýsý yok ama onursal baskan...evet kesýnlýkle onursal baskan ozak olmalý gercek býr trabzonspor lu herseyýyle onursal baskanlýgý hak edýyor...bunun ýcýn kesýnlýkle býrseyler yapmalýyýz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)