Sayfa 13 Toplam 414 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10339 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Selçuk İnan

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikisi bir desek olmaz mı ahmet faruk
    Abi zaten ikisi bir....
    "İkisi Bir" bak dedim
    İkisi beraber çok müthiş olur...

Ben "İkisinden birini tercih edeceksin ula" diye söylerlerse Colman derim, dediydim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında dediğiniz gibi yapılan maçlar çeyrek sahada yapıldı ve karşısındaki tüm Futbolcular Trabzonsporluydu...

Ama ben Colman mı Selçuk mu denseydi o maçtan sonra, Colman derdim...
    Ben hala soruma cevap alamadım.Vasat profili çizen bir oyuncunun öncelikle topları olumsuz kullanması ve kaybetmesi gerekir.Selçuk'un top kayıplarını bekliyorum,Dikkatli izlediğinize göre saymışsınızdır muhakkak.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

chovy lafının bana olduğunu biliyorum Ben Selçuku kötülemek için demedim, bizim topçumuzdur ve ilk 11de oynayacak görünüyor verilen bonservise göre. Basit bir idmanda yorumlanamaz tabi ama sen de çok önyargılısın. Diğer oyunculara göre iyi değildi ve özellikle bir pozisyonunu hatırlıyorum istanbul tarafına doğru hücumdayken çok komik bir pas attı ve gol yendi. Ben ilk maç hariç bütün maçları izledim. Ekstra bir özelliğini göremedim, Hüseyinin bile zaman zaman kendini göstediği oldu. Mesela çok beğendiğim G.Ünal ve Yattara da idmanda iyi değillerdi. Daha doğrusu beklenenin altındalardı. Selçuk benim için kapalı kutu olduğu için ben istediğim verimi antranmanda alamadım. Sakın benim onun kötü oynamasını falan istediğimi düşünme ama sen de gözün kapalı savunursan hiç yorumlarımızı paylaşmayalım daha iyi.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Takımın bu sezonki tek antrenmanı Gerede Kampı' ndaki ziyaret gününde yapılandan ibaret galiba
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala soruma cevap alamadım.Vasat profili çizen bir oyuncunun öncelikle topları olumsuz kullanması ve kaybetmesi gerekir.Selçuk'un top kayıplarını bekliyorum,Dikkatli izlediğinize göre saymışsınızdır muhakkak.
    Yok, ben herkesi dikkatle izlemeye çalıştığım için sayamadım haliyle...
    Elimde futbolcuların isminin yazılı olduğu bir liste olsaydı ve not tutmaya çalışsaydım, yine yetiştiremezdim o kadar oyuncunun istatistiklerini....

Ne bileyim, ben pek fazla göremedim kendisini...
    Haa, iki top alıp ikisini olumlu kullandıysa ve bu %100 verimle oynamaksa, bilmem...

Bana kalsa Selçuk Bizim takımda ilk 11de rahat oynar...
    Dedim ya, cumartesi antremanında pek göremedim... Yoksa Selçuğun çok maçınız izledik hepimiz Manisada...

Belki de yanılıyorum, olabilir; gözümden kaçmıştır, olabilir....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    chovy lafının bana olduğunu biliyorum Ben Selçuku kötülemek için demedim, bizim topçumuzdur ve ilk 11de oynayacak görünüyor verilen bonservise göre. Basit bir idmanda yorumlanamaz tabi ama sen de çok önyargılısın. Diğer oyunculara göre iyi değildi ve özellikle bir pozisyonunu hatırlıyorum istanbul tarafına doğru hücumdayken çok komik bir pas attı ve gol yendi. Ben ilk maç hariç bütün maçları izledim. Ekstra bir özelliğini göremedim, Hüseyinin bile zaman zaman kendini göstediği oldu. Mesela çok beğendiğim G.Ünal ve Yattara da idmanda iyi değillerdi. Daha doğrusu beklenenin altındalardı. Selçuk benim için kapalı kutu olduğu için ben istediğim verimi antranmanda alamadım. Sakın benim onun kötü oynamasını falan istediğimi düşünme ama sen de gözün kapalı savunursan hiç yorumlarımızı paylaşmayalım daha iyi.
    Ekstra bir özelliğinin olması için öncelikle dediğin gibi ön yargısız bakmalısın daha doğrusu görmelisin.Bir önceki yazımda yazmıştım;rakibin ikili baskısına rağmen 2 pozisyonda da ayağındaki topu vücudunu kullanarak çok iyi bir şekilde saklayarak oyunu terse açtı.Özelden de konuştuğumuzda Selçuk'u çok fazla seyretmemene rağmen hakkında olumsuz düşündüğünü söylemiştin.Genel düşüncene katılmıyorum ne yazık ki.Toplamda 2 kez 90 dakika bile seyretmediğin oyuncu hakkında kesin hükümler vermek ve bana göre vasat olmayan bir idman maçını baz alarak bu takımda "oynayamaz " demek doğru değil.İşte tam buraya çıkıyoruz ,"ben demiştim" demeyeHüseyin'in bile ön plana çıkıp Selçuk'un vasat olduğunu söylemenden anlayabiliyorum zaten düşünceleriniO yüzden uzatmaya gerek yok.Lig başlayınca görecez kim oynuyormuş
    Konu Erdem Keser tarafından (14.07.2008 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın bu sezonki tek antrenmanı Gerede Kampı' ndaki ziyaret gününde yapılandan ibaret galiba
    Muhtemelen öyle Bu performansına göre de zaten oynamaz bizim takımımızda

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben Selçuk için kötü topçu dedim mi? Sadece dikkatimi çekmedi dedim eskiden. İdmanda da çekmedi, bu demek değil ki çekmeyecek. Muhtemelen Hüseyinden iyidir, ama önyargılı bakarsak ne sen Selçukun kötü olduğunu görebilirsin, ne de ben iyi olduğunu görebilirim. Bana göre aşırı sıradan olan Ferhatın bile hayranları var, olağanüstü topçu diye. Yani önyargıyla orta yolu bulamayız. Çok önemli değil, en azından iyi oynaması ortak temennimiz. Futbolda orta yolu bulmak imkansız
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

ben Selçuk için kötü topçu dedim mi? Sadece dikkatimi çekmedi dedim eskiden. İdmanda da çekmedi, bu demek değil ki çekmeyecek. Muhtemelen Hüseyinden iyidir, ama önyargılı bakarsak ne sen Selçukun kötü olduğunu görebilirsin, ne de ben iyi olduğunu görebilirim. Bana göre aşırı sıradan olan Ferhatın bile hayranları var, olağanüstü topçu diye. Yani önyargıyla orta yolu bulamayız. Çok önemli değil, en azından iyi oynaması ortak temennimiz. Futbolda orta yolu bulmak imkansız
    Ben Selçuk'un hayranı falan değilimSadece futbolunu beğeniyorum.Ne yazık ki ülke olarak Selçuk'un oynadığı bölgeden futbolcu çıkaramıyoruz.Çıkaramadığımız içinde Aureliolardan medet umuyoruz.
    Ben Selçuk'u uzun zamandır izleyen birisiyim.Bilemiyorum forumdaki bir çok kişi belkide Selçuk'u Galatasaray'a attığı 2 gol sonrasında tanıdı.Ama neler yapabileceğini biliyorum.O bölge için fazlasıyla donanıma sahip bir oyuncu.Öyle olmasaydı şuanda ki hocası 2 transferinde de etkin rol oynamazdı.
    Hepimizin ortak temennisi iyi futbol oynaması ve verim almamız.Alacağımızıda umuyorum hesapta olmayan sakatlıklar yaşamazsak.Selçuk'un futbol stilini bildiğim için bir idman performansına göre değerlendirmenin ve 11 'de oynayamayacağına karar vermenin doğru olmadığını söylemek istedim.Ki bu idmanda vasat değildi ,topların neredeyse tamamını olumlu kullandı.Bunu anlatmaya çalışıyorum.Zaten hazırlık maçlarında az çok göreceğiz.Beklentileri karşılacağını düşünüyorum,umarım daha fazlasını verir.
    Konu Erdem Keser tarafından (14.07.2008 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

maydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

orta sahada selçuk-colman banko arkadaşlar colman ileriye dönük oynar.

selçuk inan_mak destek olmak lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk büyük bir transferdir, mevkisinde Aurello da dahil olmak üzere en donanımlı adamdır. Golleri ile ilgilenmiyorum. Top kullanmayı bilen biri. Bence "süper" işler yapacak bir adam. Bir de, nerden öyle geldi bilmiyorum ama, bana baştan beri "maç topçusu" gibi geliyor hep. Şaşırmadım yani

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Gerededeki antremanı izleyenler, bir anteramana göre Selçuğu değerlendirmiyor ki...
    Sadece antermanda gördüğünü yazıyor...

Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerededeki antremanı izleyenler, bir anteramana göre Selçuğu değerlendirmiyor ki...
    Sadece antermanda gördüğünü yazıyor...
    Umarım bundan sonra yapacakları yüzlerce antrenman için de geçerli olmaz bu

GW

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

OO Hüseyin i ihmal edip Selçuğa dadanmış herkes...Erdem Allah aşkına Soner e Hüseyin in verdiği ara pasları da söyle...Colman ve Cale diyorum. Selçuk u zaten biliyoruz. Yanlız yukarıda yazan arkadaş da hakısz değil erdem bir kaç pozisyonda pres yiyince şaşkınlık yaşadı )

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yok yok selçuk bi işe yaramaz satalım bunu yönetim istifa
    nebiçim transfer bu
    şaka bi yana adam 50 metre sahada idman maçı yapmış bu kadar abartmaya değer mi

Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    OO Hüseyin i ihmal edip Selçuğa dadanmış herkes...Erdem Allah aşkına Soner e Hüseyin in verdiği ara pasları da söyle...Colman ve Cale diyorum. Selçuk u zaten biliyoruz. Yanlız yukarıda yazan arkadaş da hakısz değil erdem bir kaç pozisyonda pres yiyince şaşkınlık yaşadı )
    Zaten çeyrek sahada yapılan antrenman maçındaki o "arapaslar" sayesinde AEK menajeri Kolpas Palavras tekrar izlemeye gelecekmiş kendisini

Hatta inanmayanlar için bu sefer Palavras' ın fotoğrafını dahi çekeceklermiş

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi düşünsene 10 metre karelik alanda adama 2 kişi basıyorŞaşırmamak elde mi
    Yanlız Ceyhun çok ilkel bir oyuncu, Allahtan kırmadı orada birinin kolunu bacağını
    Cidden ben Ceyhun,Colman ve Cale'yi çok beğendim.Selçuk'u zaten tanıyorum.
    Konu Erdem Keser tarafından (15.07.2008 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi düşünsene 10 metre karelik alanda adama 2 kişi basıyorŞaşırmamak elde mi
    Yanlız Ceyhun çok ilkel bir oyuncu, Allahtan kırmadı orada birinin kolunu bacağını
    Cidden ben Ceyhun,Colman ve Cale'yi çok beğendim.Selçuk'u zaten tanıyorum.
    Politik davranıyorsuuunnnn..Hüseyini anlat Hüseyini tamam kaleye şut atmasını yasaklarız )

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu takımda Ersun Yanal'a "forması garanti olan tek oyuncu kimdir?" diye sorsalar, Ersun Yanal kesinlikle Selçuk İnan cevabını verir.. Bu kadar net..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

celaleddinozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten antremanlarda selçuk gökhan bibi oyuncuların diğer oyunculara göre biraz geride kaldığı görülmüştür herkes tarafından
    celeron--->celaleddinozlu

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

geredede görmek konuşmak istediğim isimlerin en başındaydı bir iki kelime konuşabildik heyecandan selçuk'un taraftarla iletişimi o kadar güzel ki, bu özelliğinin takım içindeki uyuma da katkı sağlayacağını düşünüyorum.. takımın değişmezi olacaktır, egemenle birlikte
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Sessizliği ve antremanlardaki durgunluğuna aldanmayın.İçinde fırtınalar koptuğuna ve liglerin başlamasını sabırsızlıkla beklediğine eminim.

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanal'ın prensi

Hiç kaprisi yoktur. Ne görev verilirse yapar. Ancak, ön libero onun tercihidir. "Ersun Yanal beni en verimli olacağım yerde oynatır. Buna inanıyorum" diyor.

AKRANLARI şimdi birer şöhret... Dünya onları konuşuyor ve izlemek için kuyruklar oluşturuyor.

Fabregas, Arsenal orta sahasını yönetiyor. Obi Mikel, Chealse için savaşıyor. Ve Messi, Barcelona’da harikalar yaratıyor.

Selçuk İnan, bunların her biri ile 2005 Dünya Gençler Şampiyonası’nda karşılıklı oynadı. Onlara rakip oldu. Ve daha sonra yine o gençlerin inanılmaz yükselişini imrenerek izledi.

O da bir şeyler yapmalıydı. Hayallerinde hep büyük bir takımda oynamanın özlemi gizliydi. Öncelikle bu özlemini gidermeliydi.

O gençler aklına geldi. Her biri yetenekliydi. Bunun da ötesinde herbirinde ortak bir özellik vardı.

Özgüven doluydu her biri!

Sanki, dünyayı onlar yaratmıştı. Tüm korkulara ve endişelere kafa tutuyorlardı.

O da bunu denedi. Özgüvenle sarıldı işine. Genç ve Ümit milli takımlarında geçirdiği 7 sezon sonunda A milli takım formasını giydi. Çanakkalespor’da oynadı, Manisaspor formasını giydi. Beğenildi, alkışlandı ve 2008’in Haziran ayında Trabzonspor’a imza attı. Artık bir büyük takım futbolcusuydu!

BİRAZ gerilere dönüyorum. Daha doğrusu bir-iki sezon öncesine. Vestel Manisaspor yönetimi 2005-2006 sezonu devre arasında Selçuk İnan’ın transferi için 4 futbolcuyu gözden çıkardı.

Mithat Yavaş, Özgür Vurur, Mehmet Akdemir ve Ahmet Kolcu’yu Çanakkale Dardanel’e verdi. Selçuk’u aldı...

Bu transferde, o dönemler Manisaspor’u çalıştıran Ersun Yanal önemli bir rol oynadı. İnatla ve ısrarla istedi Selçuk’u.

Hani, karşı taraf 5 futbolcu daha istese, verecekti Ersun Yanal!

Manisaspor’da toplam 74 maç oynadı Selçuk. 11’de gol attı... Ancak, geçen sezon G.Saray’a iki maçta attığı üç gol uzun süre akıllarda kaldı. Her biri birbirinden güzeldi. Ve Selçuk üzerindeki bakışları yoğunlaştırdı.

Ve her geçen hafta bir büyük takıma doğru yol aldı!

* * *

SELÇUK, Manisaspor’da oynadığı sürece bazı şöhretli futbolcularla aynı evi paylaştı.

Manisaspor’da kiralık forma giyen G.Saraylı Arda ile bir süre beraber kaldılar. Arda Turan laf Selçuk’tan açıldı mı, her fırsatta onun yaptığı yemekleri anlatır. Hele, onun elinden yediği kebabları hiç unutmaz.

Daha sonra Caner Erkin ile aynı evde kaldı Selçuk. Caner, CSK Moskova’ya gitti, bu kez Beşiktaş’tan Burak Yılmaz geldi. Ve onunla da ev arkadaşlığı yaptı.

Boş bir zaman yakaladı mı, hiç durmaz. Hemen gezmeye çıkar. Üşenmeden sokak sokak dolaşır. Manisa’daki izinli günlerinde hemen İzmir’e kaçar.

Sinemayı sever, kitap okuma kültürünü yakalamıştır. Başucundaki radyo hep açıktır. Müziğe bayılır.

HOCASININ verdiği görevden hiç kaçmaz. Şurada veya burada oynarım gibi kaprisleri yoktur.

Ancak, en çok ön liberoda verimli olacağına inanır. Ona göre, özellikleri bu bölge için daha elverişlidir. Açıkça da söyler...

Ön libero’da oynarken bir başka keyif alıyorum!

Selçuk İnan, ülkemizdeki yerli futbolcuların zor koşullarda oynadıklarını söylüyor ve diyor ki...

Bir yabancı futbolcu, örneğin Alex veya Lincoln. Bir kaç maç gol atmayıp asist yapmasa da kimse bir şey söylemez. Ama bir Türk futbolcusunun bu lüksü yok.

Böyle söylüyor Selçuk. Şuna inanıyorum ki, Selçuk’un işi Trabzonspor’da daha da zor.

Taraftar ona değişik duygularla bakacak. Beklentileri de farklı olacak. Böyle bir futbolcudan da çok şeyler isteyecek tribündeki taraftar...

ZİDANE’A HAYRANDIR!

ERSUN YANAL ile sanki baba-oğul... Bunu kendi için bir moral ve avantaj gibi yorumluyor. Ve diyor ki...

Ersun hoca, beni en verimli ve başarılı olabileceğim yerde kullanacaktır. Bundan hiç şüphem yok. Yine de ben, vereceği her göreve hazırım.

Selçuk, Zidane hayranıdır. Onun kasetlerini izleyerek çok şeyler öğrenmiştir. Manisa seyircisi keyifle izledi Selçuk’u. Hatta, özel seyircisi olduğu da söylenir. Bunun da ötesinde dengeli davranışları ve mütevazi kişiliği ile taraftarın gönlüne girdi.

Selçuk’a şöyle bir soru sorsanız...

Bir futbolcunun başarısında en önemli etken nedir? Kısa ve net bir yanıt verir...

Aç futbolcu kesinlikle başarılı olur!

Ve hemen şunu da ekler...

Kendini kabul ettirme egosu, Türk futbolcusunun performansını ikiye katlar.Bu arada özgüven her futbolcu için gereklidir.

Ve bir hatırlatma... Dardanelspor 2.lig A kategorisinde oynarken sarı fırtına Metin Tekin de teknik direktör olarak görev yapıyordu. Selçuk’u genç takımda gördü. Beğendi, alıp A takımda oynattı.

Selçuk’un bugünlere gelişinde Metin Tekin’in de emeği vardır. Hatırlatmak istedim...

Korkut Göze
    Colmandante

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

cok iyi oyuncu

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

selçuk uçmuş
    Més Que Un Club

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)