Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 42 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Ne Rezillik!..

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Valla nasil becerdiklerini bilmiyorum ama Internet Haber basliga tepki gösterince böyle bir aciklama yaptilar.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hurriyet'in Turkiye'yi bolunmus gostermesi bir ilk degil daha oncede ayni rezilligi yapmislardi

- Hurriyet'in dagittigi Hugo oyun CD'leri

Çocuklara ülkeleri, kültürlerini tanıtarak coğrafi bilgiler veren bir oyun olarak görülen CD, Hürriyet Oyun kulübü tarafından dağıtıldı, altında Hugo sihirli Yolculuk, oyna ve öğren yazılı oyun CD’si on binlerce çocuğa ulaştı.
    Çocuklara oyunun içinde bazı ülkeleri tanıtıcı bilgi de veriliyor. Türkiye ise Fes takan ve sadece kebap yiyen insanların ülkesi olarak tanıtılıyor.
    Oyunda kullanilan Resim icin : http://image.haber7.com/haber/58276.jpg

Ve Ikinci rezillikleri
    http://image.haber7.com/haber/111989.jpg

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı tunganyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LÜTFEN TÜRKİYE HARİTASINA DİKKAT..HERKESE YOLLAYIN TEPKİNİZİ GÖSTERİN
    Hürriyet gazetesi salı günleri spor eki veriyor. 08.04.2008 tarihinde bu eki eline alanlar gözlerine inanamadı.
    Spor ekinin Avrupa sayfasında bir harita kullanılmıştı. Harita Avrupa ülkelerini bayrakları ile gösteriyordu.
    Türkiye bölümü nasıldı dersiniz?
    Tıpkı Türkiye'yi bölünmüş gösteren o meşhur haritalar gibi... Türkiye'nin güneydoğusu uçurulmuş, ortaya bakın nasıl bir Türkiye çıkmış...Resimler Aşağıda!
    Doğan Medya Grubunun yaptığı bu rezillik ne ilk nede son olacak...
    arkadaşlar kusura bakmayın burası belki yeri değil ama biran önce paylaşmak istedim tüylerim ürperdi böyle bi şirketin böyle bir şerefsizlik yapıtğını görünce!!!
    Tam 2 ay öncenin gazetesi sonrada tam 2 cmlik özür yazısı geçtiler en köşeden

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bordo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam 2 ay öncenin gazetesi sonrada tam 2 cmlik özür yazısı geçtiler en köşeden
    Mansetten yalan haber atip,gazetenin orta sayfalarinda kucuk boyutta ozur dilemek adetleridir zaten

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hürriyet gazetesinden hiç beklemezdim..
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenileri de gelecektir, merak etme.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ali Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aksine bu yaptıkları yeni değil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Cevap onlar için basit, Baskı Hatası...
    Ama kazın ayağı öyle değil...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    Kuzey Amerika

Logosuna ihanet eden yönetmen

‘Türkiye Türklerindir’ diyen Hürriyet’in okurları şokta

Logosuna ihanet eden yönetmen

Ertuğrul Özkök: Eyalet ve federasyon sisteminin tartışılmasının ne zararı var

Kılavuzu Evren
    HÜrrİyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, DTP sözcülüğüne soyundu. Logosundaki “Atatürk’lü Türk Bayrağı” altındaki “Türkiye Türklerindir” ibaresini görmezden gelerek terör örgütünün de talebi olan “eyalet” ve “federasyon”un tartışılmasını istedi. Özkök’ün, Diyarbakır’da yapılacak sözde Kürt konferansına denk getirdiği yazısının ilham kaynağı ise, gençleri asan darbeci Kenan Evren...

Özkök’ü 10 Haziran 2004’te böyle deşifre etmiştik...

YENİÇAĞ, Ertuğrul Özkök’ün bugünlere geleceğini 4 yıl önce tespit etmişti. Türkiye’yi parçalayacak bölücü projelere sahip çıkan Özkök yönetimindeki Hürriyet’i, “logosuna el koyarak” protesto etmiştik... YENİÇAĞ, o günden beri, Türk milleti adına el koyduğu “Türkiye Türklerindir” sloganıyla çıkıyor...

Logonu da değiştir!
    Logosunda “Türkiye, Türklerindir” yazan Hürriyet’in Yönetmeni, “Evren
    bile ’eyalet sisteminden’ söz edebildiğine göre tartışmanın ne zararı olabilir?”diye yazdı.

Ertuğrul Özkök’ün, eyaleti, ABD’lilerin ’PKK ile masaya oturun’ mesajları verdiği,
    ‘Diyarbakır’da Kürt konferansı hazırlığı yapıldığı’ bir dönemde gündeme getirmesi dikkat çekti.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök eyaleti savundu. Gazetenin logosunda yeralan Atatürklü Türk Bayrağı altındaki “Türkiye Türklerindir” sloganını bile unutacak kadar kendinden geçen Özkök, “Kürtlerin eyalet sistemi ya da federal yapı isteklerini tartışalım. Kenan Evren bile eyalet sistemini istedi” dedi. Milli Meditasyon başlıklı yazısında Özkök, yazısının başlığı gibi adeta meditasyon yaptı ve hayallere dalarak kendinden geçti. Özkök, öğrencilik yıllarında en iyi dostlarından ikisinin Kürt olduğunu belirtti. Konuşacağı günün artık geldiğini açıklayan Ertuğrul Özkök’ün inciler saçtığı yazısı özetle şöyle:

Provokatif olmaya
    gayret edeceğim
    “Geçen hafta, Bülent Ersoy’un açtığı tartışmayla ilgili bir yazı yazmış ve ”Bugün susuyorum, yarın konuşacağım“ demiştim. Konuşacağım gün geldi. Hem de açık açık konuşacağım. Hatta biraz da provokatif olmaya gayret edeceğim. Çünkü artık bu meseleyi açıkça konuşma zamanı geldi, hatta geçiyor. Bu ülkede yüzlerce yıldır beraber yaşadığımız, beraber savaştığımız, beraber eğlendiğimiz insanlara ”Kürt“ demenin, onların da hayatlarını Türkiye Cumhuriyeti’nin ”Kürt vatandaşı“ olarak yaşamalarının bize ne zararı olabilir? ”Eyalet sistemi“, ”federal yapı“ istiyorlarmış. Eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren bile ”eyalet sisteminden“ söz edebildiğine göre, bunu tartışmanın ne zararı olabilir? Yeter ki konuşalım. PKK umurumda bile değil. Bu yüzyıl, yeryüzünde bütün Pandora kutularının açıldığı yüzyıldır. Öyleyse artık korkmadan,
    gocunmadan konuşmalıyız.”

2004’te el koymuştuk

Yeniçağ Gazetesi, 10 Haziran 2004’te Hürriyet’in ’Türkiye Türklerindir’ sözüne el koymuş ve gerekçesini şu sözlerle anlatmıştı: Logosunda Atatürklü bayrak bulunan “Türkiye Türklerindir” ibaresini kullanan Hürriyet, terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı DEP’lilerin tahliyesiyle bayram etti. AB’nin her dayatmasının baş destekçisi olan Hürriyet’i, ya logosunun gösterdiği ülkü doğrultusunda yayın yapmaya ya da tavrına uygun bir logo bulmaya çağırıyoruz. Özellikle belli azınlıkların hamiliğine soyunan, ’AB normları’ ve ’insan hakları’nın yılmaz bekçisi kesilen, Ruhban Okulu’nun açılması için adeta kampanya yürüten Hürriyet’in, vatanı uğrunda can veren şehitlerimiz ve acılı ailelerinin haklarını neden görmezden geldiğini de kamuoyuyla birlikte öğrenmek istiyoruz.

Eyalet tartışmasını Evren alevlendirdi
    12 Eylül darbesinin mimarı 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Kenan Evren, yıllar süren suskunluğunu, bir süre önce “Eyalet Sistemi için gerekli çalışmaları yapmıştık” sözleriyle bozmuştu. Kelimenin tam anlamıyla Türkiye’yi şoke eden bu açıklama sonrasında, Türk kamuoyu bir kez daha kendisini idari sistemin sorgulandığı sonuçsuz tartışmaların içinde bulmuştu.. Evren, tartışmaların giderek alevlendiğini gördüğünde bu kez de “Ben eyalet sistemi önerdim, ancak ’federasyon’ olarak yazıldı” şeklinde bir açıklama yapma ihtiyacı duymuştu.

Tartışılsın istiyorum
    Söylediklerinde suç unsuru olmadığını savunan Evren’e göre, darbenin 27 yıl sonrasında kendisine karşı çıkanlar “12 Eylül nedeniyle kuyruk acısı olanlar”dan başkası değildi. Kenan Evren’in eyalet açıklamaları üzerine Muğla Cumhuriyet Başsavcısı inceleme başlatmıştı. Evren’in savunması bir kez daha gazetelere yansımıştı: “Federasyon demişim gibi, Adalet Bakanlığı’ndan soruşturma açılması söylenmiş. Biz münakaşa, tartışma kültürüne sahip değiliz. Böyle bir fikir atılmış ortaya. Bunun iyi tarafını da kötü tarafını da savunanlar olur. Gazetelerde çıkıyor, bazıları uygun görü-yor. Uygun gören yazılar da var. Birbirimizle kavga ediyoruz. Kıyametler koptu. Bu bir düşünce özgürlüğü. Eski cumhurbaşkanı olarak bu işin halledilebilmesi için tartışılsın istedim. Herkes söylüyor ama cesaret edip ortaya atan yok. Ben bu cesareti ortaya attım. Bana kuyruk acısı olanların hoşuna gitmiyor. 12 Eylül’den dolayı. Tabii ki kuyruk acısı olanlar ’aferin, iyi söylüyor’ mu diyecekler, karşı çıkacaklar. Mahsurlu da olabilir. Ben tartışılsın istiyorum.”

BOP’u savundu
    Turgut Özal’ın yolunu açan Evren, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermiş ve BOP’u savunmuştu. 12 Eylül askeri yönetimi döneminde, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Nurettin Ersin, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Tahsin Şahinkaya, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Nejat Tümer ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Sedat Celasun da Konsey üyesi olarak görev yapmışlardı.

Kaynak:Yeniçağ(Google)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

resmen skandal

Nereden
    Almanya

yahudi anlayisi ile yayim yapiyor gazetelerini okuyanlar suclu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zavalli hurriyeti ne hale getirdi avrupa-amerika-israil kopegi aydin dogan ve onun bas yalakasi - satilmisin onde gideni ertugrul .zevenki...

bu hata degil. bilincli yapilan bir olay.
    bunu zaman icerisinde guya bizim kafamiza yerlestirmeye , bize bunu alistirmaya calisiyorlar. psikolojik bir oyundan baska bir sey degil...

bir kere yaparlar halkin tepkisini cekerler iki kere yaparlar yine halkin tepkisini cekerler... 3-4-5-6-7... artik ayda bir iki defa boyle haberler cikar. ve bir sure sonra halkin tepkisi o kadar azalir ki , duymaz kimse. bu isler halkin bu haritaya olan tepkisini almak icin. yani bizim gazimizi almak icin yapilan PSIKOLOJIK bir oyun...

hurriyet gazetesi buna alet olarak HANGI TARAFTA OLDUGUNU GOSTERIYOR..

ama halkimiz o kadar GAZI alinmiski boyle seylere tepki vermiyor.. yine HURRIYET almaya devam ediyor.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Keyfimizi, tadımızı kaçıran ve bizi futboldan uzaklaştıran konular bunlar..

Bu türden provakatif konular ilgili bir çok platformda hararet ile tartışılıyor zaten..

Biz burada tartışmasak da olur
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

hiçmi hiç şaşırmadım.ama daha önce gündeme gelmişti.ne açayip bir hata anlayamadım.basım hatasıymış.ya basılmadan önce bu harita hiçmi dikkat çekmedi yoksa birileri kasıtlı bu hatayı yaptırdımı?
    anlayamadım !!!

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

burası Türkiye ve maalesef içimizde böyle alçaklar mevcut kimi dolaylı yoldan psikolojik alıştırma hamlesi yapıyor kimi direk teşebbüs ediyor bile bunların nerden çıkacağı belli olmaz ve her kim olursa olsun dışlanılmalı bu kişiler önemli olan milletin bu rezillikleri görmesi ve ona göre tavrını alması yoksa gerisi boş kalıyor...
    sen ömür boyu anlasan ve anlatsan ne olur birazda sonuç alınmalı.....

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şerefsizler aynı olayı Hugo denen mahlukatta da yapmışlardı.Ne adi bir medya kuruluşudur bu.
    Colmandante

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uyanın millet

Burası açıklama yeri değil neyse..

Uyuma Türkiyem....

EĞİTİM ŞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)