Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 149 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sampiyonluk için kaç puan gerekir?

SÜPRIZ TAKIMLARI YENDIK MI SAMPIYONLUK BIZIMDIR

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu baslik, aldigimiz kotu neticeler nedeniyle uzun zamandir sumen altiydi. Bir kac ay once actigimiz bu baslikta sampiyonluk barajinin 80 puan olacagini iddia etmistik. Asagidaki tabloya bir goz atalim. Takimlarin kalan maclarda alabilecegi puanlar uzerine birazcik jimnastik yapalim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

FENERBAHÇE (68)
    Besiktas: 1&nbsp ; ;&nbsp ; ;
    Büyüksehir Belediye Ankaraspor (D): 3
    Trabzonspor: 0
    Diyarbakirspor (D): 3
    Ankaragücü (D): 3
    Galatasaray: 1
    Konyaspor (D): 0
    LIG SONU TOPLAM: 79

GALATASARAY (61)
    Akçaabat Sebatspor (D): 3
    Diyarbakirspor: 3
    Malatyaspor (D): 0
    Ankaragücü: 3
    Gençlerbirligi: 1
    Fenerbahçe (D): 1
    Denizlispor: 3
    LIG SONU TOPLAM: 75

TRABZONSPOR (59)
    Diyarbakir (D): 3
    Fenerbahçe (D): 3
    Konyaspor: 3
    Çaykur Rizespor (D): 3
    Samsunspor: 3
    Istanbulspor (D): 3

LIG SONU TOPLAM: 80

Yukaridaki hesaba gore asagidaki lig sonu puan cetveli cok mu ucuk ve hayali sizce? Yoksa sampiyonluk trenini coktan kacirdik diye dusunenlerden misiniz? [img]smileys/smiley2.gif[/img]

1. Trabzonspor : 80

2. Fenerbahce : 79

3. Galatasaray : 75Edited by: The Londoner

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence kalan macalarin hepsini yenmemiz lazimki sampiyon olalim benim halen umudum war sampiyon olmak içinn

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fenere son maç 0 puan vermissin o maci hertürlü alir onlar.[img]smileys/smiley11.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sampiyon olabilmemiz icin fenerin bizim mac ile birlikde 3 maci yenilmesi gerekiyor derim.

olamazmi dersiniz ? Belki söylede olabilir !

bjk yenilmez derim ve londoner gibi en az bir puan ile ayrilir kadiköy den. Kayip 2 puan. ankaraspor fenere yenilmez derim ama berabere kalirsa yine 2 puan kayip. ardindan bizim yenmemiz gerekiyor ve toplam 7 puan kayip oluyor fener icin. Böylece puan farki ikiye düsebilir.

Gs macida sampiyonu belirler.

Evet simdiden soruyorum GS fenere yatarmi yatmazmi ?Edited by: sanatik

bence bizim sampiyon olabilmemiz için fenerin kaç puan kaybetmesi lazim olmali naziz yildivimda bu para varken zor ama paranin açamayacagi kapida vardir

tamer__61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

bence febe oyunlarla sampiyonlugu alir bizim takim 2 inci olur kargalar 3 uncu gayler de artik 4unculukle yetinmeliler

tabii gonul isterki trabzonspor sampiyon olsun

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence 7 maç 21 puan yeter

olmaz diye birsey yok

Nereden
    Trabzon

SEVGILI LONDONER KAÇ HAFTADIR BUNU DÜSÜNÜYORUM BENDE. BEN HALA SAMPIYONLUK SANSIMIZIN DEVAM ETTIGINI DÜSÜNÜYORUM AMA O BEYIN JIMNASTIGINI FARKLI DÜSÜNMÜSTÜM BEN.

TRABZONSPOR (59)

BURASI BÖYLE OLMAK ZORUNDA. BIR BERABERLIKTE BILE HERSEY BITER.

GALATASARAY (61)
    Diyarbakirspor: 1
    Malatyaspor (D): 3
    Denizlispor: 1
    LIG SONU TOPLAM: 76

FENERBAHÇE (68)
    Besiktas:0&n bsp;
    Büyüksehir Belediye Ankaraspor (D): 1
    Galatasaray: 0
    Konyaspor (D): 3
    LIG SONU TOPLAM: 78

BENIM TAHMINIM VE TEMENNILERIM BU YÖNDE. 2 PUAN FARKLA SAMPIYON OLURUZ. bu imkansiz degil, yeterki maçlarimizin tümünü alalim...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar;

SAMPIYONLUK ANADOLUDAN GEÇER....(puan olarak bilmiyorum ama anadolu kulupleriyle yapilan maçlar herseyi beliler bu yazdiklarim bu sezon için geçti gibi bundan sonra derbiler büyük önem tasiyor ama ileriki seneler için tek sölenecek sampiyonluk anadoludan geçer..)

Nereden
    Almanya

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

SEVGILI LONDONER KAÇ HAFTADIR BUNU DÜSÜNÜYORUM BENDE. BEN HALA SAMPIYONLUK SANSIMIZIN DEVAM ETTIGINI DÜSÜNÜYORUM AMA O BEYIN JIMNASTIGINI FARKLI DÜSÜNMÜSTÜM BEN.

TRABZONSPOR (59)

BURASI BÖYLE OLMAK ZORUNDA. BIR BERABERLIKTE BILE HERSEY BITER.

GALATASARAY (61)
    Diyarbakirspor: 1
    Malatyaspor (D): 3
    Denizlispor: 1
    LIG SONU TOPLAM: 76

FENERBAHÇE (68)
    Besiktas:0&a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;n bsp;
    Büyüksehir Belediye Ankaraspor (D): 1
    Galatasaray: 0
    Konyaspor (D): 3
    LIG SONU TOPLAM: 78

BENIM TAHMINIM VE TEMENNILERIM BU YÖNDE. 2 PUAN FARKLA SAMPIYON OLURUZ. bu imkansiz degil, yeterki maçlarimizin tümünü alalim...

biz tabiiki tüm maclari kazanmamiz gerekiyor.

gs sebata gecen sezon yenilmisdi ( 90 +2 de olsa bile 3 puan alabilmisdi sebat ). Bu macda puan ve puanlar alabilir küme düsmemesi mücizelere kalmis isede. Puan aldigimizi düsündügümüzde ( sike suc duyurusu sebata güc & moral vereceginide düsünüyorum diger yandan ) gs 3 cülüge düsebilecek !!! Bu hafta dagilan gs yi iyice dagilabilecek ve haginin istifasi bile gelebilecek. Ayrica kupa maci önceside bizim icinde önemli bu macin sonucu. Antep maclarina takiliyor kafam artik ( umarim bosuna takiliyordur ).

gs böylece diyarbakira evindede puan verebilir. Ayrica diyarbakiri bir FB & BJK takimi olarak degerlendirirsek diyarbakirin nasil oynayacaginida tahmin etmek, kestirmemiz pek zor olmaz. Sebat macini gs alirsa ancak durum farkli sayilir ve kupa macimizida alinca gs diyarbakir macinda 3 puan bile birakabilir ( moral durumunu & yorgunluguda hesaba katilmali ). Bizim icinde kupa maci cok büyük önem tasiyor ve gelecek haftalari nasil yasayacagimizi belirleyecek. Antep maci takiliyor yine kafama ama bu kaza bir kere olur derim. Tekrar mümkün degil. Allah nasip eder inschallah.

Böyle devam edebilirim simdi tüm maclari icin ama pek faydali olmaz bu cunkü önümüzdeki ilk haftalardaki maclarin etkisi cok büyük olacak derim ve gs ne kadar yarisa katilabilir fb macina kadar sürmez derim. Bu acidan fb macinda nasil oynarlar bilemem. Gecen sezon bize karsi oynadiklari gibi oynarlarmi acaba bu durumda ? Hagi takimin basinda olacakmi ? peki ya Baskanlari ?

Fb ye gelince durum ayni sayilir. Gelecek haftadaki bjk maci nereye dogru ilerleyecegimizi belirler. Puan kayibinda bile biz yine yaristayiz demekdir. Gs ise sebat karisisinda su anda 3 puan sahibi gibi gözüksede 3 üncülüge düsdügü an kiyamet kopacagindan bir cok puan kayibina ugrayayacak derim.

fb ankaraspor macini kestirmek ise bjk macindan cok daha zor. ankaraspor asilacakmi acaba ? Baskanlarina sormak lazim !!! Bu macin sonucu ile birlikde bizim fb ile oynayacagimiz macin önemi sampiyonluk yarisina iyice katilabelecegimiz icin cok daha artar ve ... bu durum olusunca görüsürüz :-)

fb nin diyarbakir maci belli zaten ama ankaragücü macinda puan kayiplari olabilir. ankaragücünün puan durumu & ligden düsme tehlikesi olabileceginden 3 puani fb ye vermek istemiyorum.

Bu durumda fb yi yendigimiz takdirde lider bile olabiliriz ve fb - gs maci ardindan sampiyonlugumuzu bile kutlayabiliriz.

Önemli olan simdilik tabiiki ikincilik ama sampiyonluk elbette mümkün bencede !! Yeterki kendi maclarimizi kazanalim. Son mac cikisimiz ile gelecek 7 hafta 21 puan alabiliriz !!!

Gelecek 2 hafta icinde hersey belli olur sanirim !!!

Edited by: sanatik

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet arkadaslar hepimizin birlestigi ortak bir nokta var: Bizim kalan 7 mactan 21 puan almamiz gerktigive Fener`in de bu hafta (Besiktas`a karsi) mutlaka puan kaybetmesi.

Bu ayni zamanda su anlama geliyor: Biz bu hafta (Allah korusun) puan kaybedersek ve Fener BJK`yi yenerse bu is maalesef biter. Bir baska ifadeyle sansimiz sadece umutsuz bir matematik hesabina indirgenmis olur.

O halde bu hafta kalan 7 haftanin en onemlisi! Bakalim neler olacak...

Edited by: The Londoner

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Matematiksel olarak sampiyon olmamiz gayet normal.Ama sadece kendi maçlarimizin hepsini kazanmamiz bile bize yetmez.Sonuçta önümüzde iki takim var ,birisi 100.yilinda mutlak sampiyon olmak için varinin yogunu ortaya koyacak,digeri ise yillar sonra üstüste sampiyon olma hasretine son vermek isteyecek ve ayrica ezeli rakibinin 100. yil havasini söndürmek isteyecektir.Bu sartlar altinda iki takiminda ayni andapuanlar kaybetsi zor gözüküyor.Ama biz yinedegeride kalan maçlarimizn hepsini kazanalim ve sonuçlari bekleyelim.Çikmayan candan umut kesilmez.

Fenerin garanti puan kaybedecegi 2 maç var biri TRABZON öteki ise ankaraspor... Geriye 3 puan kaliyo onuda besiktas veya bi baska takima kaybetmesi durumunda sampiyonluk sarkilarini söylemeye baslayabiliriz...

gokmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biz tüm maclarimizi kazanip fenerinde derbileri kaybetmesi halinde samiyon oluruz.ç....[img]smileys/smiley10.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün maclari kazanmak gerekirr

Nereden
    Almanya

Alıntı Trapzone Nickli Üyeden Alıntı

Fenerin garanti puan kaybedecegi 2 maç var biri TRABZON öteki ise ankaraspor... Geriye 3 puan kaliyo onuda besiktas veya bi baska takima kaybetmesi durumunda sampiyonluk sarkilarini söylemeye baslayabiliriz...

fener bjk ya puan birakirsa ankaraspor maci nasil gecer bilemiyorum. Fenerli baskanlarina sormak gerek ?

Nereden
    Trabzon

Bu hafta besiktasin fenere yenilmeyecegini düsünüyorum ( aslinda eminim ama mütevazilik yapiyorum ) Fenerbahçe nin ve Galatasaray in puan kayiplari kesinlikle olacak. Biz 7 maçimizida nasil kazaniriz onun hesabini yapalim bence. Satranç oyunu gibi ileriki maçlarida düsünerek hareket etmeli Senol hoca. Iste nedir; oyuncu seçimi, kondisyon problemi, sakatlanmama veya kart görmeme konusunda özelden daha özel önlem vs.vs.vs. butür seylerin hesabi yapilmali. Yoksa bakin fener bjk yi yense bile hep ters gelen ankaragücü + yilmaz vural var ki her zaman sürprize açiktir. ki küme düsme durumlari sözkonusu.

Sözün özü : biz 7 x 3 = 21 alabilirsek SAMPIYONUZ

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz sampiyon olamayiz çünkü bana göre deplasmanda febe yi yenemeyiz...eger onun haricindeki tüm maçlari kazanirsak -ki bana göre kazanacagiz büyük bi aksilik olmazsa- 2. olur sampiyonlar ligine gideriz.. Gese için bu hafta çok kritik,sebata da puan verirlerse külliyen dagilirlar ama bence kazanip toparlanacaklar...ondan sonraki maçta,içerde Diyarbakira da asla puan kaybetmezler,hatta bence o maç fark olur ve moral maçi olur gese nin...

bence %95 febe sampiyon..

toshiba
    Ziyaretçi

Bu seneden gecti artik is. Biz yeniden yukselecek olsak bile, serefsizlikte sinir tanimayan rakiplerimiz var. Ise hemen bir el atarlar, yine suyun ustune cikarlar. Daha derli toplu, daha guclu bir yeni sezon diliyorum takimimiza.

Nereden
    Amasya

ankaraylan diyari yendigimiz zaman fenr macinda zor duruma düsecekler mecburen bütün gücünlen oynacaklar azin süper bir fiksüt var ama bjk baslatmasi lazim yaNI PUAN ALMAZI LAZIM

Nereden
    Trabzon

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Biz sampiyon olamayiz çünkü bana göre deplasmanda febe yi yenemeyiz...eger onun haricindeki tüm maçlari kazanirsak -ki bana göre kazanacagiz büyük bi aksilik olmazsa- 2. olur sampiyonlar ligine gideriz.. Gese için bu hafta çok kritik,sebata da puan verirlerse külliyen dagilirlar ama bence kazanip toparlanacaklar...ondan sonraki maçta,içerde Diyarbakira da asla puan kaybetmezler,hatta bence o maç fark olur ve moral maçi olur gese nin...

bence %95 febe sampiyon..

Berat gese konusunda sana katilmiyorum. Onlar artik toparlayamazlar. Sebat'i yenseler bile toparlayamazlar. Ama fener konusunda süphelerim devam ediyor. Istanbulda feneri yenersek nolur tahmin edemiyorum bile.

ÇILDIRIRIZ. YIKARIZ ORTALIGI. YAKARIZ ISTANBULU. ÇILDIRIRIZ RESMEN.

INSALLAH DIYELIM

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

ÇILDIRIRIZ. YIKARIZ ORTALIGI. YAKARIZ ISTANBULU. ÇILDIRIRIZ RESMEN.

[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

ben de bjk'ye güveniyorum. hirs yapip fb.yi yenecekler insallah. gs. zaten bir düsüse geçti bunun da sürecegini umuyorum.

eger biz puan kaybetmezsek, sampiyonlugu sonuna kadar kovalariz. sampiyonlar ligi kesin gelir.

Sansimiz sifir degil sampiyonluk için en az gs kadar sansimiz var amaasil olan ikinciligi ele geçirip asla birakmamak.

Bence de gs toparlanamaz, ayrica Sebat'i yenebileceklerini de düsünmüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)