Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 326 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Egemen Korkmaz Trabzonspor'da

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarın Selçuk bombası patlasa...

Cuma günü Postiga...
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şeftali kurtlarıda kendilerini bir nimetten sayıyorlar ya

Kaptanlarını aldık,kızdırmasınlar başkanlarınıda alırız
    Erdem senin şu Selçuk'u da bi alalım da rahatla yav, başımızın etini yedin Selçuk da Selçuk
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Talking

ula harbıden zıyamı gelıo nedır yoksa yaw sadrı amca sakın hemı
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

renac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

ya bu millet trabzonspor tv de yayın var diyo nasıl iş açıldı mı kanal

ersun hocaya uygun transferler lazım koşan hızlı hücüma dönük oyuncuları bkliyoruz sadri başkan

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın Selçuk bombası patlasa...

Cuma günü Postiga...
    Hiç şaşırmam doğrusu...
    Yaşamak Direnmektir!

Nereden
    İzmir

şampiyon yap bizi ....bizi

Nereden
    Ankara

Alıntı c1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dua edelim bizde faydası dokunur şüphesiz..
    Yaşamak Direnmektir!

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı c1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mesajı bir büyük devirdikten sonra mı yazdın
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Ankara

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mesajı bir büyük devirdikten sonra mı yazdın
    Çok ayıp ettin şimdi alper

İmkansız birşey söyledi sanki..
    Yaşamak Direnmektir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

egemen korkmaz ile bulent korkmazin bir akrabaligi var mi?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Egemen defansimizi guclendirecektir.
    Guclu, hizli ve defansif ozellikleri Erdinc ve Cagdas`tan daha iyi olan bir stoper.
    Tek dezavantaji cok kart gormesi.
    Hayirli olsun.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

egemen bence iyi bir defans oyuncusu.adam markajını çok iyi yapabilen markaj yaptığı adamı hayattan bezdiren biri ama benim en çok hoşuma giden özelliği çok hırslı olması.adamda ölümüne hırs var.
    Konu Hüseyin Kurt tarafından (27.05.2008 Saat 07:53 ) değiştirilmiştir.
    İngiltere'de ay yıldızlı bir takım var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli İngiliz Takımı http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Nereden
    Aksaray

Çok faydalı olacağına inanıyorum.Zaten daimi TSL oynarken Fm'de,kadromda bulunan bir oyuncuydu Egemen,o yüzden Trabzon'umuza gelmesine ayrı bir sevinmiş oldum bende.

Mücadelesi ile,hırsı ile defansı çekip toparlayabilecek bir isim,zirveye oynamaya giderken,takıma katılabilecek çok doğru bir isim.Teşekkürler Başkan'ım,teşekkürler Trabzonspor.

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bol alternatif iyidir. allah utandirtmasin hayirli ugurlu olur insallah..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken, şimdi de Bursaspor takım kaptanı Egemen Korkmaz ile 3 yıllık anlaşmaya vardı. Bursaspor’un başarılı stoperi ile uzun bir süre önce prensip anlaşmasına varan Bordo-Mavili kulübün kurmayları daha sonra beklemeye geçmişti. Egemen kaptanı olduğu Bursaspor ile önceki gün son kez bir araya geldi. Bu kulübün önerdiği rakamı kabul etmediğini menajeri aracılığıyla Yeşil-Beyazlılara bildiren Egemen daha sonra Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacisalihoğlu ile İstanbul’da bir araya geldi ve yıllık 850 bin YTL karşılığı anlaşmaya varıldı. Bunun üzerine de kendisiyle 3 yıllık sözleşme yapıldı.

Geçen Sezon Gelmemişti
    Egemen Korkmaz’ın gelecek hafta Trabzon’a gelerek medya önünde de sözleşmeyi imzalayacak. Egemen anlaşmasını Hacisalihoğlu doğruladı. Egemen’in transferi tartışma yarattı. Tecrübeli futbolcu bilindiği gibi geçen sezon da Bordo-Mavililerle masaya oturmuş, anlaşmış ama daha sonra Bursaspor’a dönüş yapmıştı. Bu da Trabzonspor camiasını rencide ederken, bu futbolcunun bir daha transfer listesine alınmaması istenmişti. Geçen sezon Bordo-Mavilileri üzen ve, ‘Bizi kullandı, ayıp etti’ dedirten Egemen Korkmaz’a bu sezon sözleşme imzalattırılması tepkiyle karşılanırken, “Büyük kulüp, bu tür futbolcuları almaz” yorumlarına neden oldu

günebakış

buyur burdan yak!!!
    biz kendi kendimizi imha ederiz yakında!
    McLas was Here

ya arkadaşlar forumda yaklaşık 30-40 sayfalık bir bölümü okudum neredeyse transferle alakalı kısmı özellikle ... burada herhangi bir kimseyi savunmak gibi bir amacım da yok , yanlış anlaşılmasın kesinlikle ama nuri başkan zamanında yapılan transferler şu anda yapılan transferlerden daha kaliteliydi... forumdaki arkadaşların ne olduğu belli olmayan cale colman gibi yabancıları nasıl kabullendikleri anlayamıyorum...arkadaşlar öyle bir havaya girmişler ki şampiyon biziz yürü başkan falan .... umarım öyle olur ama çok duygusal davranıyorsunuz arkadaşlar bu transferlerle bu senede 4.lük büyük başarıdır ... benden söylemesi geçen sende bunu yazmıştım ... forumtr de ....
    hangi kardeşim bana gelen bu futbolcuların gökdenizin çağdaşın marcelinho nun ceyhun un hatta mustafa keçelinin , çağdaşın erdinç in , hasan ın yerini doldurabileceğini idda edebilir... yanlış anlşılmasın ben bu oyuncular iyi oyunculardır demiyorum kesinlikle ... hepside gitmeli , ama gelenler bunların yerini doldurabilecek adamlar değil emin olun buna . biraz sakin kafayla düşünü...
    kim bir egemenin çağdaşın yerini doldurabileceğine iddaya girebilri hiç kimse...
    o yüzden hiç kimse boş hayallere kapılmasın ... şu ana kadar yapılan transferler içerisinde beni mutlu edecek iyi kide alındı diyeceğim bir futbolcu yok hepsi muamma...
    vestelden selçuk iyi olur ama burak a gerek yok ...
    çok iyi bir yabancı forvet ve yabancı bir ortasaha vede çok iyi bir yabancı kaleci alınırsa eski trabzon belki kısmende olsa geri döner...
    yoksa bu takımdan birşey olmaz hiç hayale kapılmayalım arkadaşlar...
    Allah nasip ederse seneye bu zmanalar yine burada konuşuruz...
    İnşallah ben yanılırım yeter artık 24 sene oldu bi şampiyonluk göremedik diyorum bende çok istiyorum ama şu anki takım çok yetersiz
    MAALESEF....

kAHRAMAN HAMSİ 27/05/2008 08:12

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayırlı uğurlu olsun......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kahramanhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar forumda yaklaşık 30-40 sayfalık bir bölümü okudum neredeyse transferle alakalı kısmı özellikle ... burada herhangi bir kimseyi savunmak gibi bir amacım da yok , yanlış anlaşılmasın kesinlikle ama nuri başkan zamanında yapılan transferler şu anda yapılan transferlerden daha kaliteliydi... forumdaki arkadaşların ne olduğu belli olmayan cale colman gibi yabancıları nasıl kabullendikleri anlayamıyorum...arkadaşlar öyle bir havaya girmişler ki şampiyon biziz yürü başkan falan .... umarım öyle olur ama çok duygusal davranıyorsunuz arkadaşlar bu transferlerle bu senede 4.lük büyük başarıdır ... benden söylemesi geçen sende bunu yazmıştım ... forumtr de ....
    hangi kardeşim bana gelen bu futbolcuların gökdenizin çağdaşın marcelinho nun ceyhun un hatta mustafa keçelinin , çağdaşın erdinç in , hasan ın yerini doldurabileceğini idda edebilir... yanlış anlşılmasın ben bu oyuncular iyi oyunculardır demiyorum kesinlikle ... hepside gitmeli , ama gelenler bunların yerini doldurabilecek adamlar değil emin olun buna . biraz sakin kafayla düşünü...
    kim bir egemenin çağdaşın yerini doldurabileceğine iddaya girebilri hiç kimse...
    o yüzden hiç kimse boş hayallere kapılmasın ... şu ana kadar yapılan transferler içerisinde beni mutlu edecek iyi kide alındı diyeceğim bir futbolcu yok hepsi muamma...
    çok iyi bir yabancı forvet ve yabancı bir ortasaha vede çok iyi bir yabancı kaleci alınırsa eski trabzon belki kısmende olsa geri döner...
    İnşallah ben yanılırım yeter artık 24 sene oldu bi şampiyonluk göremedik diyorum bende çok istiyorum ama şu anki takım çok yetersiz
    MAALESEF....

ilk mesajında içimizi kararttın be renkdaş
    umut fakirin ekmeğidir!!!
    McLas was Here

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hadi hadi ama allah açkına ist.ibneleri dösün şaşkına
    Zirve bizim işimizdir...

Nereden
    Aksaray

Bence,Egemen Çağdaş'ın yanında çok kaliteli bir oyuncu.Yani,Çağdaş'ın yerini çok rahat bir şekilde doldurabilir,bu potansiyel,bu ışığı geçmiş performansları gösterdi bize.

Ayrıca,bu kadroyla Fenerbahçe'den filan hala gerideyiz ama transfer dönemi bitmedi,Fenerbahçe'nin üzerine çıkacağız da demiyorum kadro bazında,zaten bu zor.Ama eksiklerimizi kapatırsak,başa güreşebilecek bir takım olacağımızı düşünüyorum.Bunun güvencesini de yapılan transferlerden alıyorum açıkcası,ne demişler yapılanlar yapılacakların teminatıdır.Eksik,gedikleri kısa sürede kapatacaktır takım ve bizde sonunda mutlu olacağız böylelikle.

Smile

[QUOTE=Huseyin_Yattara;1350885]Bence,Egemen Çağdaş'ın yanında çok kaliteli bir oyuncu.Yani,Çağdaş'ın yerini çok rahat bir şekilde doldurabilir,bu potansiyel,bu ışığı geçmiş performansları gösterdi bize.

Ben tek tek oyuncuları kastetmedim aslında total oalarak alınan futbolcular gidenleri aaratacak kanaatindeyim ben ... Egemen çağdaşın yerini de dolduramaz zannımca...
    N'eylersin ölüm herkesin başında , Uyudun uyanamadın olacak.

Kim bilir nerde, nasıl, kaç yaşında ? Bir namazlık saltanatın olacak . Taht misali o musalla taşında...

Thumbs down varlıbaş61 e

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk mesajında içimizi kararttın be renkdaş
    umut fakirin ekmeğidir!!!
    Dostum benim kanaatim bu şekilde . Umarım daha iyi transferler olur benim düşüncem selçukla birlikte iyi bir yabancı forvet yabancı bir ortasaha ve iyi bir yabancı kaleci + selçuk ve iyi bir yerli forvet daha gökhan ünal mehmet yıldız mesela...

bunlar olursa ilk dörde rahat oynarız kardeşim şampiyonluk hayaldir gerçekci olalım biraz...

çok kısa değinelim hüseyin hala bu takımda tayfun hala bu takımda kalede tolga güven vermiyor kesinlikle musanın ne yapacağı belli değil yattara bir maç var bir maç yok umut bulutla ne yapabilriz ki

keşke olsa ama zorrr....
    MAALESEF...
    N'eylersin ölüm herkesin başında , Uyudun uyanamadın olacak.

Kim bilir nerde, nasıl, kaç yaşında ? Bir namazlık saltanatın olacak . Taht misali o musalla taşında...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dostum benim kanaatim bu şekilde . Umarım daha iyi transferler olur benim düşüncem selçukla birlikte iyi bir yabancı forvet yabancı bir ortasaha ve iyi bir yabancı kaleci + selçuk ve iyi bir yerli forvet daha gökhan ünal mehmet yıldız mesela...

bunlar olursa ilk dörde rahat oynarız kardeşim şampiyonluk hayaldir gerçekci olalım biraz...

çok kısa değinelim hüseyin hala bu takımda tayfun hala bu takımda kalede tolga güven vermiyor kesinlikle musanın ne yapacağı belli değil yattara bir maç var bir maç yok umut bulutla ne yapabilriz ki

keşke olsa ama zorrr....
    MAALESEF...
    allah askina gidenlerden gokdeniz haric kimi arar bu takim?hasanin doldurulmayacak ne yeri vardi, keceli,erdinc gibi futbol fukaralarinin nesini arayacagiz..bir giray bir egemen rahatlikla bu adamlarin yerini doldurur..
    kimse zaten kesin sampiyonuz gozuyle bakmiyor ama en azindan takim icin olumlu hamleler yapiliyor..ayrica transferler daha bitmedi..

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

MAALESEF....

Yeni alınanların nasıl bir performans gösterebileceğini bilemeyiz.İnşallah hepsi kariyerlerinin en parlak günlerini burda yaşarlar.
    Çağdaş-Egemen mukayesesine gelince...
    Çağdaş gönülden oynamasına rağmen ne yazıkki Trabzonsporda oynayacak yeterlilikte bir oyuncu değildi.Zamanında bjk tarafından bu sebeple serbest bırakılmış ve o zamanki bizim meşhur yönetimimiz tarafından sırf adam alalım mantığıyla transfer edilmişti.Kademe hataları,topu oyuna sokmadaki yetersizliği ve çok kolay çalım yemesiyle asla ve asla Trabzonsporun stoperi değildi.
    Egemen ise daha mücadeleci bir futbolcu,kademe anlayışı daha iyi ve adam kaçırmıyor.Açıkçası iyi bir performans bekliyorum ondan.Bekleyip göreceğiz.
    Bu yönetimin transfer politikası bence akıllıca.Hala eksikler var tabiiki.Forvet hattına bence 2 transfer şart ve harbi bir on numara bekliyorum.
    Önceki yönetimde transfer işinden anlayan bir yönetici yoktu.Yapılan transferler menejerlerin yutturmasıydı.Boşta kalan futbolcular toplanıyordu.Bu sefer kendi takımını kurmaya çalışan bir hocanın listesindekiler alınıyor.Sabırla beklemeliyiz,eğer aşı tutarsa yıllarca zirveyi sallayacak genç bir takım geliyor.Sabır.
    Herkese Merhaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)