Sayfa 12 Toplam 307 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7671 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Egemen Korkmaz l Yardýmcý Antrenör

Aldemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

[quote=DEEP BLUE;1527045]
    Egemen Bursaspor'un teklif ettiði paranýn daha azýna Trabzonpor formasý giymeyi kabul etmiþtir.
    tüm sözleþmelerini 1 yýllýk imzalamýþ, ama Trabzonspor'la 3 yýllýk anlaþma yapmýþtýr. bize imza attýðý için eski takým arkadaþlarý hariç, Bursa'da ne kadar tanýdýðý varsa selamý sabahý kesmiþtir.

DEEP BLUE
    Hiç bir geliþme, Egemen'e duyduðum derin kýzgýnlýk ve öfkemi dindireceðini, yeniden ona sempati ile bakabileceðimi saðlayamazdý diye sanýyordum.
    Yazýný defalarca okudum.
    Bilhassa herkesin onunla selamý sabahý kesmiþ olduðunu belirttiðin paragrafý.
    Yeniden yeniden okudum.

Sana ve kendime þaþýyorum.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Arkasý saðlam merak etmeyinTrabzonspor savunmasýnýn sigortalarý Song ve Egemen garanti verdi
    SONG: “Bir kaç oyuncu deðil, baþarý sahadaki 11 kiþinin sorumluluk almasýyla gelir”
    EGEMEN: “Savunma taþ gibi oluyor. Taraftarýmýz þampiyonluk fazlasýyla hak ediyor”

BÝRLÝKTE BAÞARIYA
    Song ve Egemen, Trabzonspor savunmasýnýn giderek oturacaðýný belirterek, “Taþ gibi bir savunma yolda” dediler. Karadeniz’e konuþan savaþçý ikiliden Song, baþarý için herkesin sorumluluk almasý gerektiðini ifade ederek, “Birkaç oyuncunun deðil, sahadaki 11 kiþinin sorumluluk almasýyla ancak baþarý gelir. Herkesin görevi farklý ama tek vücut olursak, hedefe ulaþarýz. Tabiî ki yeni takýmýz ve sabýr da gerekli” dedi.
    YOK BÖYLE TARAFTAR
    Egemen ise takým olarak üzerlerine düþeni yapmaya hazýr olduklarýný söyleyerek, “Hemen bir þeylerin yoluna girmesini beklemek olmaz. Sabredeceðiz ve Trabzonspor’un baþarýsý için hep birlikte çalýþacaðýz” dedi. Türkiye’de Trabzonspor taraftarý gibi sýcak kanlý bir topluluk göremediðini de vurgulayan Egemen, “Her yerde müthiþ ilgi gösteriyorlar. Böyle bir taraftar topluluðu da þampiyonluðu yaþamayý fazlasýyla hak ediyor. Biz de bunun için her þeyimizi ortaya koyacaðýz” diye konuþtu.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý DEEP BLUE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben 10 yýldýr Bursa'da yaþýyorum. Egemen'i en az 20 defa çýplak gözle izledim. En önemli özelliði, savaþçý ruhu, agresif futbolu gibi þeylerden öte, hemen hemen her maç ayný düzeyde futbol oynamasý. Yani adam tam bir istikrar abidesi. Fiziðini rakibe kabul ettirmedeki olaðanüstü becerisine hayraným.

Bunun ötesinde, ayný kuaföre gittiðimiz için nadiren de olsa karþýlaþýp kýsa süreli sohbet etme imkanýmýz olmuþtu. Benim görüp tanýdýðým Egemen'in adamlýðýna laf edecek kiþinin önce dönüp kendisine bakmasýný tavsiye ederim. Çok düzgün yaþayan ve kaptan olmanýn sorumluluðunu daima sýrtýnda taþýyan, önceki camiasýnda genç yaþýna karþýn büyük aðýrlýðý olan bir oyuncudur.

Soðuk duruþuna gelince, insanlarýn mizacý farklýdýr ve bu çok doðaldýr. Önemli olan yapmacýk deðil, içten davranabilmektir. Egemen saha dýþýnda da aðýr duruþu olan bir insan ve bu görüntüsünden ötürü ''bizi benimseyemedi'' tarzý yaklaþýmlarý çok sýð bulduðumu söylemek istiyorum. Bunun ötesinde, Bursa'da yaþayan arkadaþlar bilir, geldiði kulüpte kendisine adeta tapan büyük bir kitle vardý. Þimdi daha büyük bir kulübe geldi ve direkt 11'de oynama garantisi bile yok. Bursa'da maç kadrosuna önce onun adý yazýlýr sonra diðerleri gelirdi. Þimdi durum farklý. 2000 rakýmda, 2500 seyirciye idman yapan bir takýmýn iyi oyuncularýndan herhangi biri konumunda... Bunlar kolay iþler deðil arkadaþlar.

16 numarayý giyme konusuna gelince... Egemen'in ''16 numara giymesi kepazeliktir'' diyebilen bir taraftara sahip olduðumuzu düþünmek bile acý verici... Fatih Tekke Beþiktaþ'a transfer olur ve eskaza bize 61 numaralý formayla Avni Aker'de hat-trick yaparsa hain mi olacak kahraman mý?.. Biz balýk hafýzalý deðilsek, 61 numarayý giyip sezon ortasýnda Fenerbahçe'den kaparo alan oyuncularýmýzý da hatýrlayalým. Profesyonel bir oyuncunun numarasýna bakýp kiþilik haklarýna tacizde bulunmak, aþaðýlamak ve hakarete varan sözler sarfedebilmek için, Trabzonsporluluðu aþaðýlýk kompleksi hezeyanýna indirgemek gafletinde olmak gerekir ki, bu seviye sözün bittiði yerdir... Her þeyden önce ayýptýr... Bilmeyenler için söyleyeyim, Egemen Bursaspor'un teklif ettiði paranýn daha azýna Trabzonpor formasý giymeyi kabul etmiþtir. Yine bilmeyenler için söyleyeyim, Egemen Bursaspor'la asla 2 yýllýk bile sözleþme yapmamýþ, tüm sözleþmelerini 1 yýllýk imzalamýþ, ama Trabzonspor'la 3 yýllýk anlaþma yapmýþtýr. Yine bilmeyenler için söyleyeyim, bize imza attýðý için eski takým arkadaþlarý hariç, Bursa'da ne kadar tanýdýðý varsa selamý sabahý kesmiþtir. Þimdi biz, bize gelebilmek için köprülerini atan, sahadaki gibi dýþarýda da ''gladyatör'' gibi savaþan bu insaný forma numarasý için tek baþýna mý býrakacaðýz. Biz bu kadar mý küçük hesaplarýn insanlarýyýz. Mertlik bunun neresinde...

Son söz;

Burada kanýmý donduran yorumlara inat, aldýðým formalara bir yenisini daha ekleyeceðim; 16 EGEMEN... Bursa sokaklarý unutmasýn bu ismi... Çünkü o, geleceðin Trabzonspor kaptaný... Yaþayýp göreceðiz...

Herkese saygýlar...

Tamamýyla katýlýyorum deðerlerimize sahip çýkmakla, bir deðer olarak takýmýmýzýn parçasý olan oyuncularýmýza çokta derin bilgi sahibi olmaksýzýn saldýrmayý anlamlý bulmuyorum. Egemen, Song, Serkan vs. hepsi bizim için bir deðerdir ve sahip çýkýlmasý gereken deðerlerdir. Hiç biri de geçmiþinde takýmýmýza karþý bir yanlýþ yapmamýþtýr, hiç biri Fatih Akyel ile karýþtýrýlmamalýdýr.

Murat Engin Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Alýntý emre81 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamamýyla katýlýyorum deðerlerimize sahip çýkmakla, bir deðer olarak takýmýmýzýn parçasý olan oyuncularýmýza çokta derin bilgi sahibi olmaksýzýn saldýrmayý anlamlý bulmuyorum. Egemen, Song, Serkan vs. hepsi bizim için bir deðerdir ve sahip çýkýlmasý gereken deðerlerdir. Hiç biri de geçmiþinde takýmýmýza karþý bir yanlýþ yapmamýþtýr, hiç biri Fatih Akyel ile karýþtýrýlmamalýdýr.
    haklýsýnýz..karakterini bilemeyeceðimiz kadar yenidir takýmda ki ne olursa olsun hakaret etmeye hakký yoktur kimsenin bence bu karakter-kiþilik-egemen üçgenindeki konuþmalar son bulmalýdýr..futbolculuðuna gelince euro 2008 kadrosuna alýnmayýþýný anlayamadýðým,transferine en çok sevindiðim,bana göre giray dan daha kaliteli(girayý kötülemek anlamýnda söylemiyorum)bir futbolcudur..ben çok baþarýlý olacaðýný,milli takým ýn deðiþilmezi olacaðýný düþünüyorum..
    "Tanrý futbolu havadan oynamamýzý isteseydi çimleri oraya koyardý"

Brian Clough

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

bence defansin ortasinda song ve egemen oynar, girayi pek bilmiyorum ama sanki egemenden daha iyimis gibi yorumlar yapiliyor ???

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

hadi egemen göster kendini aslaným,bu hýrsla milli takýma inþallah
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Milli takýma girecek inþallah...

Song ile Egemen oynayacak büyük ihtimal...
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

[quote=Aldemir;1529143]
    Egemen Bursaspor'un teklif ettiði paranýn daha azýna Trabzonpor formasý giymeyi kabul etmiþtir.
    tüm sözleþmelerini 1 yýllýk imzalamýþ, ama Trabzonspor'la 3 yýllýk anlaþma yapmýþtýr. bize imza attýðý için eski takým arkadaþlarý hariç, Bursa'da ne kadar tanýdýðý varsa selamý sabahý kesmiþtir.

DEEP BLUE
    Hiç bir geliþme, Egemen'e duyduðum derin kýzgýnlýk ve öfkemi dindireceðini, yeniden ona sempati ile bakabileceðimi saðlayamazdý diye sanýyordum.
    Yazýný defalarca okudum.
    Bilhassa herkesin onunla selamý sabahý kesmiþ olduðunu belirttiðin paragrafý.
    Yeniden yeniden okudum.

Sana ve kendime þaþýyorum.
    Nazik mesajýnýz için teþekkür ediyorum. Bizler öfke seline kapýlmýþ giderken bile, yüreðimizin merhamet tarafýyla tutunuruz hayata... Yapýmýz bu, ayný topraðýn insanlarýyýz... Sizde de bunu gördüm ve hiç þaþýrmadým...

Saygýlarýmla...

Yaþ
    38

transfer budur hocam budur sogla ikisini kimse gecemez busebe

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Egemen milli takýmda oynar
    Més Que Un Club

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

bu ne hýrs bu ne azim kýrk yýllýk Trabzonsporlu gibi oynadýn böyle devam et egemen
    Bordomavi.net

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugünkü maçta Egemen tek kelimeyle "hatasýz ve mükemmel" oynadý..

Devam et Egemen abi..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

Tam bir cengaver.Bugün müthiþtin sen böyle devam et bu taraftar seni omzunda taþýr.

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

helal egemen,insallah böyle devam eder

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Harikulâde
    Bir Gün Mutlaka!!

enmavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

müthiþ oynadý egemen....helal olsun sana...hep böle yüreðinle oynamaya devam et istediðin o milli forma yakýnda sýrtýnda olacak
    bordooooooo maviiiiiiiii

unique - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bugün çok iyi oynadý, beðendim. Song ile iyi bir ikili olmuþlar, umarým böyle devam eder.

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

müthiþ hýrslý,savaþçý formayý kolay kolay býrakmaz

AKSOY_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

acayip soðukkanlý ve çok saðlam oynuyor.bravo yani.
    böyle giderse forma kesinlikle onun
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

riiserhan36 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    30

egemene çýplak gözle izledim bir bursalý olarak arkadaþlar eðer bizler taraftar olarak onu çoþtururssak oda bizii çoþtuurur bursada öle yapýolardý egemen abimize kendi yüreðini koyuyo maça inþallah milli takkým hayali olur onun için hayýrlýsý.........

CaMoKaEnEs - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bugun egemen macýn yýldýzýydý bence her kafa topunu aldý

iii hamleler yaptý mudafa ii yaptý gercekten süperdi...

inþ böle dewam eder egemen maþallah (=
    --7--TeK AþKýM vAr oDa TrAbZoNsPoR--7--

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altýntaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Anormal hýrsýný normale çevirebilirse,müthiþ bir oyuncu olacak.Gerçi Egemenin yapýsý bu çok hýrslý ,inþallah biraz daha sakin olur.Bugün nazarlýk oynadý.

Barýþ Mayda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

egemen cok iyi oynadý maçýn bence yýldýz adayýydý. hýrsýný böyle devam ettirirse milli formanýn 1 numaralý ismi olur bence trabzonsporunda defansta degiþmeyen ismi olur
    Jackson Avelino Coelho Jajá

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Ben 10 yýldýr Bursa'da yaþýyorum. Egemen'i en az 20 defa çýplak gözle izledim. En önemli özelliði, savaþçý ruhu, agresif futbolu gibi þeylerden öte, hemen hemen her maç ayný düzeyde futbol oynamasý. Yani adam tam bir istikrar abidesi. Fiziðini rakibe kabul ettirmedeki olaðanüstü becerisine hayraným.

Bunun ötesinde, ayný kuaföre gittiðimiz için nadiren de olsa karþýlaþýp kýsa süreli sohbet etme imkanýmýz olmuþtu. Benim görüp tanýdýðým Egemen'in adamlýðýna laf edecek kiþinin önce dönüp kendisine bakmasýný tavsiye ederim. Çok düzgün yaþayan ve kaptan olmanýn sorumluluðunu daima sýrtýnda taþýyan, önceki camiasýnda genç yaþýna karþýn büyük aðýrlýðý olan bir oyuncudur.

Soðuk duruþuna gelince, insanlarýn mizacý farklýdýr ve bu çok doðaldýr. Önemli olan yapmacýk deðil, içten davranabilmektir. Egemen saha dýþýnda da aðýr duruþu olan bir insan ve bu görüntüsünden ötürü ''bizi benimseyemedi'' tarzý yaklaþýmlarý çok sýð bulduðumu söylemek istiyorum. Bunun ötesinde, Bursa'da yaþayan arkadaþlar bilir, geldiði kulüpte kendisine adeta tapan büyük bir kitle vardý. Þimdi daha büyük bir kulübe geldi ve direkt 11'de oynama garantisi bile yok. Bursa'da maç kadrosuna önce onun adý yazýlýr sonra diðerleri gelirdi. Þimdi durum farklý. 2000 rakýmda, 2500 seyirciye idman yapan bir takýmýn iyi oyuncularýndan herhangi biri konumunda... Bunlar kolay iþler deðil arkadaþlar.

16 numarayý giyme konusuna gelince... Egemen'in ''16 numara giymesi kepazeliktir'' diyebilen bir taraftara sahip olduðumuzu düþünmek bile acý verici... Fatih Tekke Beþiktaþ'a transfer olur ve eskaza bize 61 numaralý formayla Avni Aker'de hat-trick yaparsa hain mi olacak kahraman mý?.. Biz balýk hafýzalý deðilsek, 61 numarayý giyip sezon ortasýnda Fenerbahçe'den kaparo alan oyuncularýmýzý da hatýrlayalým. Profesyonel bir oyuncunun numarasýna bakýp kiþilik haklarýna tacizde bulunmak, aþaðýlamak ve hakarete varan sözler sarfedebilmek için, Trabzonsporluluðu aþaðýlýk kompleksi hezeyanýna indirgemek gafletinde olmak gerekir ki, bu seviye sözün bittiði yerdir... Her þeyden önce ayýptýr... Bilmeyenler için söyleyeyim, Egemen Bursaspor'un teklif ettiði paranýn daha azýna Trabzonpor formasý giymeyi kabul etmiþtir. Yine bilmeyenler için söyleyeyim, Egemen Bursaspor'la asla 2 yýllýk bile sözleþme yapmamýþ, tüm sözleþmelerini 1 yýllýk imzalamýþ, ama Trabzonspor'la 3 yýllýk anlaþma yapmýþtýr. Yine bilmeyenler için söyleyeyim, bize imza attýðý için eski takým arkadaþlarý hariç, Bursa'da ne kadar tanýdýðý varsa selamý sabahý kesmiþtir. Þimdi biz, bize gelebilmek için köprülerini atan, sahadaki gibi dýþarýda da ''gladyatör'' gibi savaþan bu insaný forma numarasý için tek baþýna mý býrakacaðýz. Biz bu kadar mý küçük hesaplarýn insanlarýyýz. Mertlik bunun neresinde...

Son söz;

Burada kanýmý donduran yorumlara inat, aldýðým formalara bir yenisini daha ekleyeceðim; 16 EGEMEN... Bursa sokaklarý unutmasýn bu ismi... Çünkü o, geleceðin Trabzonspor kaptaný... Yaþayýp göreceðiz...

Herkese saygýlar...
    Dedimya boyle bi futbolcu kolay bulunmaz. Hele boyle bir "adam" milyonda bir...Yaniltmadigin icin tesekkurler Egemen. Milli forma seni bekliyor ve sen ona kosar adim gidiyorsun...

bakigokhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Muhteþem oynadý. Maþallah diyelim...
    "Ýstanbul takýmlarýný yenmek Trabzonspor'un asli görevidir"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)