Sayfa 306 Toplam 307 Sayfadan BirinciBirinci ... 206 256 296 304 305 306 307 SonuncuSonuncu
Toplam 7671 adet sonuctan sayfa basi 7,626 ile 7,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Egemen Korkmaz l Yardýmcý Antrenör

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Egemen hocam selamlar. Þu ön direk mevzusunu deðiþsek mi acaba?
    ( ゚д゚)

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Þu adam tekrar geldiðinden beri hiç ýsýnamadým. Videoda yaptýðý faullere baksanýza. Yine fenerdeyken bize karþý oynarken aykut demirle de kavga etmiþti.

https://m.facebook.com/watch/?v=1733553913541032&_rdr

https://mobile.twitter.com/nostaljits

https://twitter.com/nostaljits/statu...v7qWCr9NFi_ZLA
    Konu jpositve tarafýndan (27.04.2022 Saat 22:22 ) deðiþtirilmiþtir.

hofsaale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Alýntý jpositve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Þu adam tekrar geldiðinden beri hiç ýsýnamadým. Videoda yaptýðý faullere baksanýza. Yine fenerdeyken bize karþý oynarken aykut demirle de kavga etmiþti.

https://m.facebook.com/watch/?v=1733553913541032&_rdr

https://mobile.twitter.com/nostaljits

https://twitter.com/nostaljits/statu...v7qWCr9NFi_ZLA
    neden bu kadar seviliyor anlamak mümkün degil....adam sike yapmis takima gitmis bizden sonra...

selcuk inan bundan daha karakterli....
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý hofsaale Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neden bu kadar seviliyor anlamak mümkün degil....adam sike yapmis takima gitmis bizden sonra...

selcuk inan bundan daha karakterli....
    Egemen para için ayrýldý. Yanlýþ hatýrlamýyorsam 150 bin € fazla istemiþti. Vermedik gitti. Býrakýp kaçma mevzusu olmadý. Bir nevi Novak gibi. Bedavaya aldýk ilk maçtan oynamaya baþladý hep ayný seviyede devam etti.

Selçuk'u küme düþen takýmdan ciddi paraya transfer ettik. Ýniþli çýkýþlý oynadý, bazen sövdük bazen kýzdýk. Adam ettik, sürekli oyaladý sezon sonu dedi. En parlak dönemde aþkýna kaçtý. Bir burakla kýyaslarým ki o yine 5 milyon býrakýp gitti. Daha karaktersizini ben görmedim.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

Egemen çok mert birisine benziyor. O konularda ben de kýrýlmýþtým zamanýnda ama içinde ne varsa o, yamuk yumuk bir adam deðil.

Sezon baþýnda duran toptan gol atýnca kendisine pay biçilmiþti ama son 10-15 maçta duran toplarýmýz rezalet. Kullandýklarýmýza vuramýyoruz bile.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Egemen para için ayrýldý. Yanlýþ hatýrlamýyorsam 150 bin € fazla istemiþti. Vermedik gitti. Býrakýp kaçma mevzusu olmadý. Bir nevi Novak gibi. Bedavaya aldýk ilk maçtan oynamaya baþladý hep ayný seviyede devam etti.

Selçuk'u küme düþen takýmdan ciddi paraya transfer ettik. Ýniþli çýkýþlý oynadý, bazen sövdük bazen kýzdýk. Adam ettik, sürekli oyaladý sezon sonu dedi. En parlak dönemde aþkýna kaçtý. Bir burakla kýyaslarým ki o yine 5 milyon býrakýp gitti. Daha karaktersizini ben görmedim.
    https://www.ensonhaber.com/kralspor/...arak-goruyorum

o haberler dogru degil..

selcuk sezon basi teklif olmasina ragmen kalmak istemis, senol hocaya sezon sonu ayrilcagini söylemis...
    istese fenerde giderdi teklifler vardi....trabzonspora bunu yapama dedi,

egemen gibi sike olayindan sonra fenerbahceye imza atmadi...böyle profesyonllik olmaz olsun....ac mi kalacakti sikebahceye gitmeseydi?

ben ikisinide sevmiyorum ama selcugun kötü hatirlanip, egemenin bukadar sevilmesini anlamiyorum...

Nereden
    Ýstanbul

https://www.ensonhaber.com/kralspor/...arak-goruyorum

o haberler dogru degil..

selcuk sezon basi teklif olmasina ragmen kalmak istemis, senol hocaya sezon sonu ayrilcagini söylemis...
    istese fenerde giderdi teklifler vardi....trabzonspora bunu yapama dedi,

egemen gibi sike olayindan sonra fenerbahceye imza atmadi...böyle profesyonllik olmaz olsun....ac mi kalacakti sikebahceye gitmeseydi?

ben ikisinide sevmiyorum ama selcugun kötü hatirlanip, egemenin bukadar sevilmesini anlamiyorum...
    Gsli ikiyüzlülüðü. Ýþlerine gelince fblileri kudurtmak için 10-11 þampiyonu ts diye pankart açýyorlar, bize bilenince 10-11 þampiyonu fb diyorlar.

Birinin kötü hatýrlanýp diðerinin umursanmamasý ve geri dönünce tekrar sevilmesinin sebebi tamamen giderken ki durumlarý. Egemen zaten bir dönem kadro dýþý kaldý, kaptanlýðý elinden alýndý. Affedildi geri döndü. Giderken de yanlýþ hatýrlamýyorsam kimse o kadar ah vah etmedi. Bjk alýnca deðeri anlaþýldý sadece.

Öte yandan Selçuk en önemli oyunculardan biriydi. Herkesin mutlaka kalmasýný istediði, 25 yaþýndaki Nwakaeme gibi bir þeydi. Teklif varmýþ ama kalmýþ, sözleþmesi devam ediyordu zaten lütuf gibi anlatýyor bir de. Çok kalmak istiyorsa yenileseydi sözleþmesini, hayalim var dediði de ilk 10a giremeyen gsye gitmek iþte. O kadrodan hala nefret ettiðim tek kiþi.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gsli ikiyüzlülüðü. Ýþlerine gelince fblileri kudurtmak için 10-11 þampiyonu ts diye pankart açýyorlar, bize bilenince 10-11 þampiyonu fb diyorlar.

Birinin kötü hatýrlanýp diðerinin umursanmamasý ve geri dönünce tekrar sevilmesinin sebebi tamamen giderken ki durumlarý. Egemen zaten bir dönem kadro dýþý kaldý, kaptanlýðý elinden alýndý. Affedildi geri döndü. Giderken de yanlýþ hatýrlamýyorsam kimse o kadar ah vah etmedi. Bjk alýnca deðeri anlaþýldý sadece.

Öte yandan Selçuk en önemli oyunculardan biriydi. Herkesin mutlaka kalmasýný istediði, 25 yaþýndaki Nwakaeme gibi bir þeydi. Teklif varmýþ ama kalmýþ, sözleþmesi devam ediyordu zaten lütuf gibi anlatýyor bir de. Çok kalmak istiyorsa yenileseydi sözleþmesini, hayalim var dediði de ilk 10a giremeyen gsye gitmek iþte. O kadrodan hala nefret ettiðim tek kiþi.
    dedigim gibi ikisini de sevmiyorum, egemenin 8jk ya gitmesine de kizmadim ama sike ile hakkini calmis bir camiaya gitmesini asla kabul etmiyorum..hersey profesyonellik degildir, bazen idealist olman gerekir...

gs veya basaksehir gitseydi egemen kizmazdim ama resmen o dönem düsmaniniz olan sikebahceye gitti..hic bir zaman onu affetmeyecegim...

Nereden
    Kuzey Amerika

Egemen in ayrilma mevzusu icin paradan baska seyler de iddia ediliyor. Daha sezon bitmeden iatanbul'da ev aradigi falan soyleniyor. Daha oncesimden besiktas ile anlasmis. Forumda bu konuda eski sayfalara gidip siz de bakabilirsiniz.

Sonra egemen mert adam cart curt ne alaka. Fenerdeyken bize karsi oynarken kavga etmsti bizim aykut demirle. Ondan once bursadayken de sanirim besiktasli oyuncularla herhalde ibrahim toramandi kavga etti yine macin icerisinde. Bursaspordan ayrilirken de yonetimle kavga ettiler bunu takimdan kovdular. Sanirim orada kaptandi ona ragmen kovdular bunu takimdan. Senol gunes herhalde adamdaki potansiyeli fark etti de bonservissiz olarak transfer ettirdi. Bizdeyken de su an yeni yani gecen sens basaksehir macinda okan buruk un uzerine saldirdi. Bazi salaklarda twitterda bizde top oynarken basaksehire attigi kafa gollerini paylasiyorlardi. 6-1 kazandkgimiz macta hattrick yapmisti kornerden gelen toplara kafa vura vura. O macta hocamiz senol gunesti rakip takim hocasi ise abdullah avci idi. Yani egemen o golleri avciya atti. Tabi twitterdaki sazanlarin haberi yok.

Yani demek istedigim gittigi her takimda bi vukuati olan kavgaci ve alkolik biri. Takim kaptani oldugu bir tskimdan bile kovulabilen bir potansiyele sahip. Adamda mertlik, durustluk falan nerede gordunuz anlamadim.

Haa bu arada para mevzusu besiktasta oldu. O donemde sanirim besiktas in feda aezonuydu. Her oyuncudan maasinda indirime gitmesini istiyordu yonetim. Egemen kabul etmeyince sozlesmesini feshettiler. Bizimki de aziz yildirim veya adamlari iyi para teklif edince tipis tipis fenere imza atti.

Birde selcuk inanin sozlesmemin bitmesine 1 sene vardi cok isteyen takim vardi ama senol hoca, takim arkadaslarim ve takimi cok sevdigimden gitmedim kismi bana pek inandirici gelmedi. Bonservissiz bir sekilde imza parasi alarak dogun bir maasla bir kuluple anlasmak baska sey 2 kulup yoneticilerinin anlasmasini bekleyip ondan sonra bir takima imza atmak bambaska sey. Ben sozlesme suresini galatasaraydan imza parasi falan biraz daha fazla para koparabilmek icin bitirdigini dusunuyorum.
    Konu jpositve tarafýndan (02.05.2022 Saat 02:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Alkolik ne alaka? Ýddia ediliyordan sonrasý saçmalýk kusura bakma.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Ýstanbul

dedigim gibi ikisini de sevmiyorum, egemenin 8jk ya gitmesine de kizmadim ama sike ile hakkini calmis bir camiaya gitmesini asla kabul etmiyorum..hersey profesyonellik degildir, bazen idealist olman gerekir...

gs veya basaksehir gitseydi egemen kizmazdim ama resmen o dönem düsmaniniz olan sikebahceye gitti..hic bir zaman onu affetmeyecegim...
    Evet kýzanlarýn çoðu fbye gittiði için kýzýyor, o dönem ben de kýzdým zaten yalan yok ama aþtým artýk bu olayý. Benim takýmda istemediðim adam sonra nereye giderse gitsin umurumda olmuyor artýk.

Efsane topçumuz, eski hocamýz Þenol Güneþ bile teklif gelirse giderim diyor, gittiði takýmda dünyanýn en güzel renkleri falan diyor. Balýkesirli adamdan tsli gibi davranmasýný bekleyemem. He gidip de bizim için kötü söz söylediyse ayrý ki onu da duymadým hiç. Sevmeyeni de anlayabiliyorum gerçi muhtemelen o da farkýnda pek ön plana çýkmýyor. Geçen Yusuf'un insta yayýnýnda çocuðu uyuyakalmýþtý otobüste pek bir þey söylemedi
    ( ゚д゚)

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tebrikler.

Nereden
    Ýstanbul

Duran toplar felaket.

Emre. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Yaþ
    25

Duran toplarda hep bahsediliyor çalýþtýrýyor falan diye de biz en son ne zaman kornerden gol attýk veya tehlike yarattýk? Cornelius Hugo falan var takýmda bir de. Hatýrlamýyor olabilirim hakkýný yemek istemem ama bence daha iyi olabiliriz.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Liverpool bu sene 13 gol bulmuþ kornerden. Duran top deðil sadece korner. Bizim orta açacak oyuncularýmýzýn da vuracak oyuncularýmýzýn da kalitesi öyle düþük deðil. Fakat organizasyonda ciddi sorunlar yaþýyoruz belli ki hiç tehlike yaratamýyoruz. Zaten neden devamlý farklý oyuncular kullanýyor atýþlarý onu da anlamadým
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Takým þampiyon olmuþ hala kornerden gol atamýyoruz filan, tamam yazýn çok sýký çalýþýr seneye atarýz arkadaþlar.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

thehell61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    34

Takým þampiyon olunca bir daha ligde maç oynamayacak mý? Eksikleri görüp söylemek suç mu þampiyon olduk diye?

Bende bu konuda birçok kez yazdým.. Takýmda Birçok kafacý oyuncu var ama biz gol bulamýyoruz. Çalýþýyor olabiliriz ama skor üretemiyorsak bir þeyleri yanlýþ yapýyoruz demektir.

Edgar, Hugo, Denswil, Dorukhan, Bakasetas, Djanini, Wakaeme, Cornelius gibi kafa toplarýnda etkili adamlar vardý bu takýmda.

Nereden
    Kuzey Amerika

Tuðrul Z. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Egemen Korkmaz her ne kadar hoþ görüntü vermese de Kayseri'de, gönlümde yeri ayrýdýr. Soyadýyla severim.
    venceremos!

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Iyiki duran top calistiriyorsun hocam takima.

Nereden
    Kuzey Amerika

Ailesine yeterince vakit ayiramiyor diye ayrilmak istiyormus. Sonra aklima gelmisken bu gecen sene bi ara pro lisans kursuna gidiyordu. Ne yspti aldi mi sertifikasini acaba.

https://www.haber61.net/amp/trabzons...n-h452740.html

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Gitmek istiyor diyorlar

Nereden
    Kuzey Amerika

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir kez daha görüþülecekti sanýrým umarým kalýr.Hiç deðilse 1 sezon daha.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Kulübede Egemen korkmaz olmasý her anlamda bir avantajdýr. Psikolojik olarak bile rakibe etkisi vardýr inþallah kalýr.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)