Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 145 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: C.Ronaldo'dan Þaþýrtan Sözler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bunun cevabýný sahada m,lli futbolcularýmýýzn vermesi gerekir...ÝMPARATOR artýk bu röportajý futboculara okuturmu yoksa soyunma odasýna mý asarak onlarý motive eder orasýný bilemem ama bu maçta gerekn cevabý ronaldoya vermelerini çok istiyorum...sabýrsýzýkla maçý bekliyorum.....

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ronaldo'dan Türkiye'yi kýzdýracak sözler!"Türkiye yi hiç tanýmýyorum. Ne bir kulübünü, ne Milli Takýmý'ný, ne de bir oyuncusunu"

25.05.2008 11:19 Dünyanýn þu anda en iyi futbolcusu konumunda bulunan Portekizli Cristiano Ronaldo, Portekiz Milli Takým kampýnda Vatan’dan Gökmen Özdemir'e konuþtu. Manchester United ile geçtiðimiz çarþamba Moskova’da Þampiyonlar Ligi kupasýný havaya kaldýran, Premier Ligi þampiyon olarak tamamlayan, attýðý 31 golle Avrupa Gol Kralý olan Ronaldo, EURO 2008’i kazanarak bu sezonu hat-trickle tamamlamak istediðini söyledi. Ronaldo ilk maçtaki rakipleri olan ay-yýldýzlýlarýmýz için þunlarý söyledi:
    ‘BÝZÝM ÝÇÝN ZOR OLACAK’
    “Gerçeði söylemek gerekirse Türkiye’yi hiç tanýmýyorum. Ne bir takýmýný, ne Milli Takýmý’ný, ne de bir oyuncusunu. Fakat geçmiþten gelen bilgilerimle bizi sert bir takýmýn beklediðini söyleyebirim. Türkiye genelde teknik ama sert olan futbolculardan kurulu sert bir takým olarak bilinir. Bizim için zorlu bir rakip olabilirler. Fakat þunu da söylemeliyim... Türkiye’den daha çok bizim ne yapacaðýmýz önemli. Çünkü biz mükemmel bir takýmýz. Mükemmel futbolcularýmýz var ve daha da mükemmeli arýyoruz.”
    ‘DAHA ATACAÐIM GOLLER VAR’
    Sezonun geneli, EURO 2008 ve kendisinin Real Madrid’e gideceði yönündeki haberlerle ilgili olaraksa þu ifadeleri kullandý: “Çok iyi bir sezon geçirdim. Ama iþim daha bitmedi. Atacaðým gollerin hepsini atmadým. Buraya da sakladým. EURO 2008’i kazanarak sezonu taçlandýrmak, onurlandýrmak istiyorum. Herkesin benden beklentisi bu. Fakat anneme bile kupayý kazanacaðýma dair söz vermedim. Verdiðim söz, kupayý kazanmak için elimden geleni yapacaðým þeklinde...
    ‘TRANSFERLE HAVAYI BOZMAM’
    Transferle ilgili konuþmak istemiyorum. Þu anda Milli Takým’dayýz. Ama turnuva sonunda ya da ona yakýn bazý haberler alabileceðinizi belirteyim. Bu konuyla ilgili olarak bir daha konuþmayacaðým. Takým arkadaþlarýma ve Scolari’ye karþý sorumluluklarým var. Onlarý yerine getirmeliyim. Burada transfer konuþulmaz. Geldiðimden beri muhteþem bir takým havasý seziyorum. Bunu bozmak istemem. Ben de bu takýmýn bir parçasýyým. Scolari zaten geçen gün bunu herkese söyledi. ’Biz Ronaldo için deðil, o bizim için oynayacak’sözlerine katýlýyorum Scolari’nin...
    ‘TEKME OLAYINI KONUÞMADIK’
    Sabah hem Scolari hem de Carvalho ile uzun uzun konuþtuk. Ama finaldeki o pozisyon (Carvalho’nun tekmesi) için kelime bile etmedik. Çünkü ben de Carvalho da Scolari de futbolu kazanmak için oynuyoruz. Futbolun içerisinde böyle pozisyonlar var. Üzerinde fazla durmamak lazým. En sonunda burada ayný forma ile kupa kazanmak için sahaya çýkacaðýz. Zaten Carvalho da benim en çok görüþtüðüm arkadaþlarýmdan bir tanesi.
    ‘ÇOK SABIRSIZLANIYORUM’
    Hedefim, EURO 2008’i de kazanýp uzun ve güzel bir tatile çýkmak. Gece yatarken yastýða kafamý koyduðumda içim huzurlu uyumak istiyorum. Ülkeme karþý görevimi yerine getireceðim. Formamý son ana kadar gerektiði gibi terletip, zafere ulaþmak için oynayacaðým. Burada takým arkadaþlarýmla bunun planlarýný yapýyoruz. Ýyi bir takýmýz. Mükemmeliz. Bunu herkese göstermek için sabýrsýzlanýyoruz.”

Vatan

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu artiste gereken cevabý sahada vericez...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

ronaldo cok sýmarmýs portekizin bugüne kadar ne basarýsý war bizden yukarý bir basarýsý warsa söyleyin euro 2004 te fnal yapmaktan baska ne war bide dünya kupasýnda 3. olduk

keske türkiye ye gelsen de bu sözleri burda etseydin hangi güvenlik gücleri alýrdý acaba seni

Nereden
    Trabzon

Ronaldo dalga geçecek bizimle. Söylemesi bile zor ama bu böyle olacak. Fatih terimin kurduðu takýma ronaldo tek baþýna 3 gol atar

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

merak etmesin maçtan sonra tanýr
    yav serbest olsa da burda þu herife bi güzel sövsem. nasý ayar oluyom anlatamam

Nereden
    Trabzon

Alýntý Hasan Ayvenli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    merak etmesin maçtan sonra tanýr
    yav serbest olsa da burda þu herife bi güzel sövsem. nasý ayar oluyom anlatamam
    sövsen ne olacak duyacak mý seni gireceðin günaha deðmez

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya bence en güzel cewap bugüne kadar portekizin en büyük basarýsý ney ? euro 2004 te final oynamak bizde dünya kupasýnda 3. olduk hangi basarý daha büyük acaba ?

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

rahatlýyorum abi. orjinal küfürler çýkýyo bu adama söverken

Nereden
    Trabzon

Alýntý cagdas61topal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya bence en güzel cewap bugüne kadar portekizin en büyük basarýsý ney ? euro 2004 te final oynamak bizde dünya kupasýnda 3. olduk hangi basarý daha büyük acaba ?
    Adam 3 gün önce yýlýn en büyük kupasýný kaldýrdý. Bu bir bireysel baþarýdýr. Biraz mantýklý olalým. 1996 da avrupa þampiyonasýna gittik diye türkiye ayaða kalktý bizim baþarýmýz ne. Bir jenerasyon geldi dünya kupasýnda üçüncü olduk sonra ne oldu. Türkiye ile portekizi karþýlaþtýrmak doðru deðil.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Hasan Ayvenli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rahatlýyorum abi. orjinal küfürler çýkýyo bu adama söverken
    sen söv o zaman orjinallerini banada ilet

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

kim bu adam,hangi takýmda oynuyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Ne kadar iyi futbolcu olursa olsun,adam olacak bir insan..artis resmen bu biyerleri kalkmýþ.
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Nereden
    Trabzon

Alýntý UmuT67 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne kadar iyi futbolcu olursa olsun,adam olacak bir insan..artis resmen bu biyerleri kalkmýþ.
    Ya onun yerinde kim olursa olsun ayný olur sinir yapmaya gerek yok

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam herhalde daðda yaþýyor. bizi tanýmayan utansýn.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Nereden
    Trabzon

Ya þimdi siz ronaldonun türkiyeyi tanýmadýðýný söylemesini ciddi ciddi gerçek mi sanýyorsunuz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Adam 3 gün önce yýlýn en büyük kupasýný kaldýrdý. Bu bir bireysel baþarýdýr. Biraz mantýklý olalým. 1996 da avrupa þampiyonasýna gittik diye türkiye ayaða kalktý bizim baþarýmýz ne. Bir jenerasyon geldi dünya kupasýnda üçüncü olduk sonra ne oldu. Türkiye ile portekizi karþýlaþtýrmak doðru deðil.

haklýsýn karsýlastýrmýyorum milli takým olarak daha iyi oldugumuzu söylüyorum onlarýn sadece bireysel basarýlarý war ...

türkiye > portoküz

Nereden
    Trabzon

haklýsýn karsýlastýrmýyorum milli takým olarak daha iyi oldugumuzu söylüyorum onlarýn sadece bireysel basarýlarý war ...

türkiye > portoküz
    Daha mý iyiyz Bunu söyleyen birisiyle bu konuyu tartýþmayý sürdüremiyeceðim kusura bakma

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ya þimdi siz ronaldonun türkiyeyi tanýmadýðýný söylemesini ciddi ciddi gerçek mi sanýyorsunuz

kusura baqma biz öyle acýklama yaptýgýna inanýyoruz týpki dün ermenistana bazý türklerin oy atmasý we sonucunda 10 puan almasý gibi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Daha mý iyiyz Bunu söyleyen birisiyle bu konuyu tartýþmayý sürdüremiyeceðim kusura bakma
    ya arkadasým ben sana diyorum ki portekiz milli takýmýnýn ne basarýsý war ?

Nereden
    Trabzon

ya arkadasým ben sana diyorum ki portekiz milli takýmýnýn ne basarýsý war ?
    50 yýl sonra dünya kupasýna gittik diye sevinen insanlardan oluþmadýðýný biliyorum sadece

96 yýlýnda Fatih Terim bizi avrupa þampiyonasýna götürdüðü için mi ön plana çýktý yoksa avrupa þampiyonasýnda madara ettiði için mi

Bilipte konuþalým lütfen. Portekiz dediðin yer brezilya menþeli bir ülke. Takýmlarýda yýldýz dolu. Mesela bizim en iyi futbolcumuz avrupada hangi takýmda oynuyor onlarýn en iyi futbolcusu hangi takýmda oynuyor

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

50 yýl sonra dünya kupasýna gittik diye sevinen insanlardan oluþmadýðýný biliyorum sadece

96 yýlýnda Fatih Terim bizi avrupa þampiyonasýna götürdüðü için mi ön plana çýktý yoksa avrupa þampiyonasýnda madara ettiði için mi

Bilipte konuþalým lütfen. Portekiz dediðin yer brezilya menþeli bir ülke. Takýmlarýda yýldýz dolu. Mesela bizim en iyi futbolcumuz avrupada hangi takýmda oynuyor onlarýn en iyi futbolcusu hangi takýmda oynuyor

olaya lütfen bireysel baqma bizim en iyi oyuncumuz nerde onlarýn en iyi oyuncusu nerde ben sana bir soru sordum dime basarýsý warmý ? sen hala bunu bana sölemedin he basarýysa al dünya kupasý 3. lügü portoküz in en büyük basarýsý euro2004 te final bu kadr basit demek ayný diþte takýmýz ....

yada ülkeler sýralamasýna baq baqim ya bizim 1 sýra yada 2 sýra önümüzde hatta gerimizde bile olabilir ...

Nereden
    Trabzon

olaya lütfen bireysel baqma bizim en iyi oyuncumuz nerde onlarýn en iyi oyuncusu nerde ben sana bir soru sordum dime basarýsý warmý ? sen hala bunu bana sölemedin he basarýysa al dünya kupasý 3. lügü portoküz in en büyük basarýsý euro2004 te final bu kadr basit demek ayný diþte takýmýz ....
    Türkiye portekize gol atsýn baþarýlý sayacaðým türkiyeyi Þovenist milliyetçilik hiç iyi bir þey deðildir insanýn gerçekçiliðini alýr götürür.Ronaldo þu anda dünyanýn en deðerli futbolcusu bakalým bizim takýmdan kim tutacak onu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Türkiye portekize gol atsýn baþarýlý sayacaðým türkiyeyi Þovenist milliyetçilik hiç iyi bir þey deðildir insanýn gerçekçiliðini alýr götürür.Ronaldo þu anda dünyanýn en deðerli futbolcusu bakalým bizim takýmdan kim tutacak onu
    dünyada artistler coktur bir anda ayagý kayar gider rahat ol sen bir kahraman bulunur milli takýmýmýzda onu zaptedecek ...

Nereden
    Trabzon

dünyada artistler coktur bir anda ayagý kayar gider rahat ol sen bir kahraman bulunur milli takýmýmýzda onu zaptedecek ...
    O artist dediðin futbolcu bir anda çýkmadý ortaya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)