Sayfa 18 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18
Toplam 447 adet sonuctan sayfa basi 426 ile 447 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sami Büyüktopaç

Yavuz Hasan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

ne iþ yapar bu futbolcumuz bilen var mý
    ...olay sonzuza dek yaþamak deðil,esas olay hayatla barýþýk olmak...

Nereden
    Ýstanbul

kamp döneminde yattara 2 deniyordu yalnis hatirlamiyorsam

oulcan_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

nerde bu eleman?
    #61 Ne oLurdu sanki 1 saat 61 dakika oLsa !
    Sana gelmediðim gün bilki Trabzonspor'un maçý vardýr gülüm..!!
    Bir sevdaysa hayatý anLamLý kýLan,En içten duyquLarýmLa Trabzon uLan..
    Varsýn o kýz sarýlmasýn bana..Bordo-Mavi atký yeter boynuma...

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en son maçta son golü attý...

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý oulcan_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nerde bu eleman?
    Karadenizspor'da sürünüyor her maç sahada resmen yürüyor...
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Alýntý Berk Akçay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O kadar mý kötü Berk.Çok iyi þeyler söyleniyordu Sami için alýndýðýnda.
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Evet ya sanirim sol bekte oynuyor ve geldiginde gelecegin carlosu deniliyordu

elbera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yok o kadarda kötü deðil iyi oyuncu ama geleceðinde karadenizspora gitmesi onun için hayal kýrýklýðý oldu ondan dolayý isteksiz aslýnda yetenekli oyuncu....olmasaydý alýrmýydý ts o yandan bakýn birde....

Orhan_Gazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

gurbete dönmeyecekmiydi?

Nereden
    Aksaray

SAMÝ'NÝN GÖZÜ TRABZONSPOR'DA

TFF 2. lig 4. Klasman Grubu'nda mücadele eden Trabzon Karadenizspor'un gurbetçi futbolcusu Sami Büyüktopaç, Trabzonspor formasý ile mücadele etmeyi çok istediðini söyledi.

Büyüktopaç, yaptýðý açýklamada, Belçika'nýn baþkenti Brüksel'de dünyaya geldiðini, futbola 6 yaþýnda bir Türk takýmý olan Marmaraspor'da baþladýðýný belirtti.

Kendisine birçok takýmdan transfer teklifi olmasýna karþýn Trabzonspor'u tercih ettiðini ifade eden Büyüktopaç, þöyle devam etti:

''Konyaspor ve Kasýmpaþa bana talipti. Menajerimin de yönlendirmesi sonucu Trabzonspor ile anlaþtým. Türkiye'nin 4 büyük takýmýndan bir tanesiyle anlaþmak gurur verici oldu. Trabzonspor'da her þey çok güzel baþladý. Hatta Gerede kampý çok iyi geçti. Baþlarda adaptasyon sorunu yaþadým. Bu benim futbolumu etkiledi ama zamanla alýþtým. Sonra Karadenizspor'a geçtim. Þimdi iyi durumdayým. Takýmda þartlar çok iyi. Bu imkanlara sahip baþka ikinci lig takýmý yoktur. Ayrýca þehre de uyum saðladým. Trabzonspor formasýyla mücadele etmeyi çok istiyorum. Bunun için elimden geleni yapýyorum. Ama olmazsa Süper Lig'de oynamayý çok istiyorum. Bu benim en büyük hedefim.''

Maraton

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ilk geldiðinde çýkan haberlerden baya umutlanmýþtým ama ne oldu anlamadým...
    OSCAR CARDOZO

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý Berk Akçay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vay halimize bir bakin gelecegin carlosu denen futbolcuyu, futbolculari karadenizspor diye bir takim kurup oraya gonderiyoruz ve sonrada birileri cikiyor ya bu futbolcu degil bu yuruyucu diyor hangi mantik kabul ediyor bunu?

Sami ve sami gibi gelen diger butun genc yetenekler istedikleri takimda oynaya bilecek kapasitedeyken neden Trabzonsporu seciyorlar?

Ben olsaydim kendimi yedirmezdim kimseye isterse bu Trabzonspor olsun, hayatimin en onemli bolumunde ki verilen kararlar ne olursa olsun hakkimi yedirmez futbol hayatimi bu kadar ucuz bir sekilde harcatmazdim ama bir bakiyor ve goruyoruzki cogu Turkiyeye gelen gurbetci futbolcularimizi bir iki antramanla harciyorlar futbolculuga 5/6 yasinda baslamiz 7 yasinda bir profosyonel takimin alt yapisinda secilerek oynayan bu gurbetci futbolcular futbolcu gozu ile bakilmasaydi galiba dunya avrupa sampiyonluklari yasamis ulkelerde profosyonel takimlarin alt yapilartinda ve sonrada birinci takimlarinda oynatmazlardi ama Turkiye de okadar super futbol oynaniyorki bunlar ikinci sinif futbolcular olmus oluyorlar, Turkiyedeki futbol anlayisi malesef bu kadar diyelim Trabzonspor cok hoca gordu ama bir okadarda futbolcu gordu simdi hepsine tek tek geri almak icin firtsat bekliyoruz ama ayni hatalara devam etmekde gecdekalmiyoruz gonder ondan sonra almaya kalk vay be ne futbol bilinci varmis bizim hocalarimizda.

Öztürk Adem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Gelýsýnde en goze carpan ýsýmler arasýnda gosterýlýyordu .Býr anda ne oldu da oralara kadar gonderýldý hala daha anlamýs degýlým
    Rejime el koyamadýgýmýz anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYÝN ÇOCUKLARI)

ÝSTANBUL AREL ÜNÝVERSÝTESÝ

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

@Harýk,

Sami ve onun özelinde diðer gençlerin, þu anda sergiledikleri futbol ile Trabzonspor'da futbol oynamalarý çok zor gözüküyor. Yetenekli olmasýna yetenekliler ama sadece yetenek futbolda hiçbir þey ifade etmiyor. Örnek Sergen Yalçýn. Son dönemlerde Türk Futbolu'nun yetiþtirmiþ olduðu en büyük yeteneklerden bir tanesiydi. Ama sadece yetenekti. Yenetek iyi bir futbolcuda bulunmasý gereken özelliklerden sadece bir tanesidir. Baþka birçok parametrenin de iyi olmasý durumunda mükemmel futbolcular ortaya çýkýyor. Örnek olarak Lampard, Gerard, Sergio Ramos gibi birçok futbolcu örnek verilebilir. Bizde de Gökdeniz örnek verilebilir. Gökdeniz rakiplerinden o kadar çok darbe almasýna raðmen kaç defa ciddi bir sakatlýk geçirdi? Allah göstermesin ama bunda Gökdeniz'in yeteneðinin yanýna baþka þeyleri de koymasýnýn da önemli etkisi var.

Sami Trabzonspor'a deðil baþka bir Süper Lig takýmýna gitseydi ne olurdu? Alýrdý 500.000 Lirayý sonra dünyasýný þaþýrýrdý. Bir iki sezon iyi oynar sonra yetenekli futbolcular mezarlýðýnda kendisine yer bulurdu. Trabzonspor ise bu noktada pilot takým oluþturdu. Bu futbolcular orada piþiyorlar. Her yönden piþiyorlar. Þehre uyum saðlýyorlar. Eksikliklerini gideriyorlar. Baþlarýnda Ýhsan Derelioðlu gibi çok iyi bir antrenör var. Trabzonspor gibi yarýþmacý bir takýmda bu eksiklerini tamamlayacak ortam bulamaz. Ama Karadenizspor'da rahatlýkla bulur. Bunu Avrupa'nýn önde gelen takýmlarý da yapýyor. Örnek Arsenal. Elindeki bazý yetenekli ama piþmemiþ futbolcularý Belçika'daki pilot takýmýna gönderiyor. Oradaki durumuna göre ya Arsenal'e geri dönüyor, ya da baþka bir Avrupa takýmýnda kariyerine devam ediyor.

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý ceserdar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @Harýk,

Sami ve onun özelinde diðer gençlerin, þu anda sergiledikleri futbol ile Trabzonspor'da futbol oynamalarý çok zor gözüküyor. Yetenekli olmasýna yetenekliler ama sadece yetenek futbolda hiçbir þey ifade etmiyor. Örnek Sergen Yalçýn. Son dönemlerde Türk Futbolu'nun yetiþtirmiþ olduðu en büyük yeteneklerden bir tanesiydi. Ama sadece yetenekti. Yenetek iyi bir futbolcuda bulunmasý gereken özelliklerden sadece bir tanesidir. Baþka birçok parametrenin de iyi olmasý durumunda mükemmel futbolcular ortaya çýkýyor. Örnek olarak Lampard, Gerard, Sergio Ramos gibi birçok futbolcu örnek verilebilir. Bizde de Gökdeniz örnek verilebilir. Gökdeniz rakiplerinden o kadar çok darbe almasýna raðmen kaç defa ciddi bir sakatlýk geçirdi? Allah göstermesin ama bunda Gökdeniz'in yeteneðinin yanýna baþka þeyleri de koymasýnýn da önemli etkisi var.

Sami Trabzonspor'a deðil baþka bir Süper Lig takýmýna gitseydi ne olurdu? Alýrdý 500.000 Lirayý sonra dünyasýný þaþýrýrdý. Bir iki sezon iyi oynar sonra yetenekli futbolcular mezarlýðýnda kendisine yer bulurdu. Trabzonspor ise bu noktada pilot takým oluþturdu. Bu futbolcular orada piþiyorlar. Her yönden piþiyorlar. Þehre uyum saðlýyorlar. Eksikliklerini gideriyorlar. Baþlarýnda Ýhsan Derelioðlu gibi çok iyi bir antrenör var. Trabzonspor gibi yarýþmacý bir takýmda bu eksiklerini tamamlayacak ortam bulamaz. Ama Karadenizspor'da rahatlýkla bulur. Bunu Avrupa'nýn önde gelen takýmlarý da yapýyor. Örnek Arsenal. Elindeki bazý yetenekli ama piþmemiþ futbolcularý Belçika'daki pilot takýmýna gönderiyor. Oradaki durumuna göre ya Arsenal'e geri dönüyor, ya da baþka bir Avrupa takýmýnda kariyerine devam ediyor.
    iþte bunu birinin futbolculara olabildiðince uygun bir dille anlatmasý gerekiyor...
    çünkü siz düþünün,belçikanýn iyi takýmlarýndan nec nijmegen ini 2. takýmýndan geliyorlar,
    sizi trabzonspora alýyorlar,sonra pilot takýma gönderiyorlar,bu tip þeyleri herkes kaldýramaz...
    türkiye de yaþamýþ olsa belki kaldýrabilirdi ama ilk zamanlarda zorlanmasýný çok normal buluyorum....
    ben hala ümitliyim,çünkü bu adamý oynarken hiç görmedim...
    kiralýk verilebilir,ama bu süreç içerisinde taraftar büyük görev düþer...
    ingiltere fa kupasýnda notthingam forest ýn bir taraftarý var ki dillere destan..
    sadece futbolcuyu yüreklendirmek ve ona güven vermek üzere kurulmuþ bir taraftar kitlesi sanki...
    fa cup gibi önemli bir kupada 18-19 yaþýnda ki genç oyuncuceza sahasý dýþýndan topa vuruyor,topu kalenin uzaðýna belki çok çok uzaðýna vuruyor ama onlar alkýþlýyor...
    neden?
    çünkü onun bu cesaretini kutluyor daha da yüreklendiriyorlar...
    bizim futbolcularýmýza bu tip taraftar kitlesi gerekli diye düþünüyorum...
    neyse konu daðýldý aa pilot takým uygulamasý güzel,bir de þu açýdan bakýn,adam uyum soprunu diyor,türkiye bambaþka bir yer bambaþka bir kültür,stadlarý bile deðiþik,bizim çimlerimizin daha uzun olduðu söylenir hep mesela...bu uyumu aþmak için bir sene durmasý belki onun için daha hayýrlý olacaktýr....
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

bu futbolcularin topigi TRABZON KARADENIZSPOR basligina gitmedimi bu konu kilitlenmemelimi???

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Beklerdimki Karadenizde Ýyi Performans Gösterir'de Kampa Davet Edilir .
    Heralde Fiyaskolar Listesine Ýsmini Yazdýrdý .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ya futbolcu istemesi lazým bazý maclarýna bakýyordum hýrs denen býþe yok
    Ben halýsahada ondan daha hýrslýydým...Aðlamayan bebeðe asla emzik vermezler...ondan cok þey beklýyordum ama sos cýktý Ersun hoca onu karadenýze yolladýðýnda bende eleþtýrmýþtým ama haklýymýþ
    [COLOR=Herkesin haytýnda bir Ý.Z. olmalý
    [/COLOR]

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Trabzonspor'un geçen yýl Hollanda'nýn Nec Nijmegen takýmýndan transfer ettiði ve Karadenizspor'a verdiði Sami Büyüktopaç ise Belçika 2. lig takýmlarýndan Eupen'e kiralýk gitti.

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

albatros - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'un geçen yýl Hollanda'nýn Nec Nijmegen takýmýndan transfer ettiði ve Karadenizspor'a verdiði Sami Büyüktopaç ise Belçika 2. lig takýmlarýndan Eupen'e kiralýk gitti.

.
    hayýrlýsý olsun hem klüp için hem sami için.
    yalnýz bir þeyi merak ettim.sami'nin bu bölümde ne iþi var?
    karadenizspor bölümünde olmasý gerekmez mi?
    (böyle birkaç oyuncu daha varmýþ bu bölümde)

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Karadenizspor'da bile oynayamýyor.

Tam bir hayal kýrýklýðý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Karadenizspor baþlýðýndan devam edelim: http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14057

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)