Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Formasýný Sadece Giymek Ýçin Deðil Onu Hakkýyla Taþýmak Ýçin Buradasýnýz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart Trabzonspor Formasýný Sadece Giymek Ýçin Deðil Onu Hakkýyla Taþýmak Ýçin Buradasýnýz!

Yonetimimiz son gunlerde yaptigi transferlerle ne kadar ciddi oldugunu ve bu ise ne kadar gonul verdiklerini herkese kanitladilar ve hepimizin takdirini kazandilar. Kendilerine calismalarinda basarilar diliyorum.

Trabzonsporumuzun yaptigi transferlerden anlasildigi kadariyla `genc` `azimli` `istekli` `hirsli` bir kadroyu olusturarak tum TRABZONSPORLULARIN istedigi HIRCIN KARADENIZ FIRTINASINI olusturmayi hedefliyorlar.

Aldigimiz genc futbolcularimizin iclerindeki heyecanin , coskunun , istegin seviyesini bilemeyiz ancak TRABZONSPOR FORMASININ insana ne kadar heyecan kattigini hepimiz biliriz.

Trabzonsporumuzun transfer ettigi ve bu sezon transfer edecegi genc futbolcularina buradan seslenmek ve onlara TRABZONSPOR TARAFTARI SIZDEN NE BEKLIYOR demek icin bu konuyu actim.

Trabzonspor taraftari sizden TRABZONSPOR FORMASINI giymekle hic bir sey bitmedigini , aksine herseyin BASLDIGINI anlamanizi istiyor.

Karadeniz Firtinasi gordunuz mu hic hayatinizda ? Denizin nasil sahili saatlerce dovdugunu izlediniz mi ? Ruzgarin nasil agaclari bir o yana bir bu yana nasil attigini biliyor musunuz ? ...

Biliyorsaniz iyi. Bilmiyorsaniz denizin kenarindan ayrilmayin... Izlemek icin bekleyin... Karadeniz Firtinasi ne ise Trabzonspor da odur...

Siz her bir dalga olacaksiniz denizde , vuracaksiniz sahillere durmaksizin. Sizi iten milyonlarca taraftar olacak arkanizda , hic usanmayacak onlar , yeter ki O FORMAYI HAKKIYLA GIYMESINI BILIN!....

TRABZONSPOR KULTURUNE . HAYATINA . ONURUNA . GURURUNUA , SANINA , TARIHINE , TARAFTARINA , BEKLENTILERINE , CENTILMENLIGINE YAKISAN DAVRANISLAR DISINDAKI DAVRANISLARDAN HER ZAMAN SAKININ...!

artik buradasiniz... kendinizi guvende hissettiginiz kadar sorumlu da hissedin.

bu guzel onurlu gururlu kutsal formayi sadece giymek icin degil onu hakkiyla tasimak icin buradasiniz.

Biz de sizin yaninizdayiz...

TRABZONSPOR FORMASINI SADECE GIYMEK ICIN DEGIL , ONU HAKKIYLA TASIMAK ICIN BURADASINIZ...
    Konu Nytre tarafýndan (24.05.2008 Saat 13:30 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

kusura bakmayin basligi eksik yazmisim. can basten arkadasima ilettim durumu. umarim degistirir en kisa zamanda.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

En yaþlýsý 23 yaþýnda olan transferlerimize bu kadar baský yapmak doðru deðil. Hepsinin bir uyum süreci olacaktýr. Onlara destek olmalýyýz , her zaman yanlarýnda olmalýyýz ki onlarda hangi takýmda oynadýklarýnýn bilincinde olsunlar.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Akif Gür - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

abi bu dediklerin olsa sorun kalýrmýki zaten...inþallah hepsi formanýn hakkýný vericek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

trabzonspor taraftari her futbolcusunu bagrina basar , evladi gibi sever , cocugu gibi kizar.

bu genc arkadaslari baski altina almaktan cok trabzonsporumuzun nasil bir kulup oldugunu ve onlardan ne istedigimizi belirtmemiz gerektigini dusundum.

biz hedefimizi gosterelim... onlardan da o hedefe dogru kosmalarini bekleyelim.

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

zamana býrakalým derim her biri Trabzonsporu tercih edip imza atýyorsa zaten farkýndalar potansiyelin...
    zaten ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardýr diðer türlü hep kaybedebilirsin bana göre....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Biliyorsaniz iyi. Bilmiyorsaniz denizin kenarindan ayrilmayin... Izlemek icin bekleyin... Karadeniz Firtinasi ne ise Trabzonspor da odur...
    Ýþte budur...
    Teþekkürler...
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bordo Mavi formayý giyecek oyuncular arasýnda, eliyle attýðý golü inkar etme yalanýna sýðýnmýþ ve rakibinin emeðini çalmýþ oyuncular olamaz!

Bu þekilde onurlu mücadele etmeyide unutmasýnlar...

EÐÝTÝM ÞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)