Hesaplipazar
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor Formasn Sadece Giymek in Deil Onu Hakkyla Tamak in Buradasnz!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Trabzonspor Formasn Sadece Giymek in Deil Onu Hakkyla Tamak in Buradasnz!

Yonetimimiz son gunlerde yaptigi transferlerle ne kadar ciddi oldugunu ve bu ise ne kadar gonul verdiklerini herkese kanitladilar ve hepimizin takdirini kazandilar. Kendilerine calismalarinda basarilar diliyorum.

Trabzonsporumuzun yaptigi transferlerden anlasildigi kadariyla `genc` `azimli` `istekli` `hirsli` bir kadroyu olusturarak tum TRABZONSPORLULARIN istedigi HIRCIN KARADENIZ FIRTINASINI olusturmayi hedefliyorlar.

Aldigimiz genc futbolcularimizin iclerindeki heyecanin , coskunun , istegin seviyesini bilemeyiz ancak TRABZONSPOR FORMASININ insana ne kadar heyecan kattigini hepimiz biliriz.

Trabzonsporumuzun transfer ettigi ve bu sezon transfer edecegi genc futbolcularina buradan seslenmek ve onlara TRABZONSPOR TARAFTARI SIZDEN NE BEKLIYOR demek icin bu konuyu actim.

Trabzonspor taraftari sizden TRABZONSPOR FORMASINI giymekle hic bir sey bitmedigini , aksine herseyin BASLDIGINI anlamanizi istiyor.

Karadeniz Firtinasi gordunuz mu hic hayatinizda ? Denizin nasil sahili saatlerce dovdugunu izlediniz mi ? Ruzgarin nasil agaclari bir o yana bir bu yana nasil attigini biliyor musunuz ? ...

Biliyorsaniz iyi. Bilmiyorsaniz denizin kenarindan ayrilmayin... Izlemek icin bekleyin... Karadeniz Firtinasi ne ise Trabzonspor da odur...

Siz her bir dalga olacaksiniz denizde , vuracaksiniz sahillere durmaksizin. Sizi iten milyonlarca taraftar olacak arkanizda , hic usanmayacak onlar , yeter ki O FORMAYI HAKKIYLA GIYMESINI BILIN!....

TRABZONSPOR KULTURUNE . HAYATINA . ONURUNA . GURURUNUA , SANINA , TARIHINE , TARAFTARINA , BEKLENTILERINE , CENTILMENLIGINE YAKISAN DAVRANISLAR DISINDAKI DAVRANISLARDAN HER ZAMAN SAKININ...!

artik buradasiniz... kendinizi guvende hissettiginiz kadar sorumlu da hissedin.

bu guzel onurlu gururlu kutsal formayi sadece giymek icin degil onu hakkiyla tasimak icin buradasiniz.

Biz de sizin yaninizdayiz...

TRABZONSPOR FORMASINI SADECE GIYMEK ICIN DEGIL , ONU HAKKIYLA TASIMAK ICIN BURADASINIZ...
    Konu Nytre tarafndan (24.05.2008 Saat 14:30 ) deitirilmitir.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

kusura bakmayin basligi eksik yazmisim. can basten arkadasima ilettim durumu. umarim degistirir en kisa zamanda.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

En yals 23 yanda olan transferlerimize bu kadar bask yapmak doru deil. Hepsinin bir uyum sreci olacaktr. Onlara destek olmalyz , her zaman yanlarnda olmalyz ki onlarda hangi takmda oynadklarnn bilincinde olsunlar.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Akif Gr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

abi bu dediklerin olsa sorun kalrmki zaten...inallah hepsi formann hakkn vericek

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

trabzonspor taraftari her futbolcusunu bagrina basar , evladi gibi sever , cocugu gibi kizar.

bu genc arkadaslari baski altina almaktan cok trabzonsporumuzun nasil bir kulup oldugunu ve onlardan ne istedigimizi belirtmemiz gerektigini dusundum.

biz hedefimizi gosterelim... onlardan da o hedefe dogru kosmalarini bekleyelim.

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

zamana brakalm derim her biri Trabzonsporu tercih edip imza atyorsa zaten farkndalar potansiyelin...
    zaten ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardr dier trl hep kaybedebilirsin bana gre....

Trabzonspor Kongre yesi
    Mira Atalay ifti - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.03.2006
    Nereden
    zmir

Biliyorsaniz iyi. Bilmiyorsaniz denizin kenarindan ayrilmayin... Izlemek icin bekleyin... Karadeniz Firtinasi ne ise Trabzonspor da odur...
    te budur...
    Teekkrler...
    Trabzonspor kltrn yaa, yaat, ret...
    te BMN!*

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bordo Mavi formay giyecek oyuncular arasnda, eliyle att gol inkar etme yalanna snm ve rakibinin emeini alm oyuncular olamaz!

Bu ekilde onurlu mcadele etmeyide unutmasnlar...

ETM ART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)