Sayfa 228 Toplam 228 Sayfadan BirinciBirinci ... 128 178 218 226 227 228
Toplam 5699 adet sonuctan sayfa basi 5,676 ile 5,699 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Remzi Giray Kaçar

20Colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Remzi Giray Kaçar

Yolun açık olsun Giray Kaçar, Her iki takım içinde hayırlısı olur inşallah.
    Kalbime kaç kez sorduysam Hep bana ismini heceledi

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iyi bir futbolcuydu egemenle çok iyi bir ikili olmuşlardı ama kendini yeterince geliştiremedi. oftaş dan geldiği günü hatırlıyorum da uzun süre yedek ti egemen song ikilisinin arkasında. sonra girdi 11 e ama dediğim gibi geliştiremedi kendisini. ama antalyasporun tarihindeki en iyi stoperi olur onu da söyliim. teşekkürler giray antalyada başarılar

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yolun açık olsun Giray Kaçar hayırlı uğurlu olsun.
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güle güle yürekli adam yolun açık olsun.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

volkan karaktersizini savunmak için çocuğunun rızkından kesip maça gelen taraftara "2 biletlik adam" dedin...çıkıp özür dileme lütfunda bile bulunmadın...defol git...

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Giray acaba antalya da iki biletli taraftar görecekmisin?

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Antalyaspor'da boş tribünlere oynayınca anlar 2 biletin değerini...

2010-11 sezonundaki performansını ve bu sezon taraftarı aşağılamanı asla unutmayacağım. Bol şanslar.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kimi insan (futbolcu) vardir; degerdir, basarilariyla hatirlanir. Hastalandiginda (sakatlandiginda) uzulursun onun icin, dua edersin.

Kimi futbolcu vardir; insan degildir. Hor gordugu taraftarin iki bilet parasiyla Bmw'ye binince kendini bir bok zanneder. Sonra baska taraftarin iki bilet parasiyla bonservisi alinir. Ticari meta gibi oradan oraya gider.

Ve insan kaderini yasar. Kendi secimleridir aslinda kaderi. Ilk kategoride olma sansi varken, iki biletlik degeri dahi olmayan pacavraya donmek cok kolaydir. Bu arkadasimiz zamaninda dualarimizi aldi, simdi benden beddua aliyor.

Kendi secimi...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (07.01.2014 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

2010-2011 sezonunda kazandığımız şampiyonlukta verdiği emekler, akıttığı kanlar için teşekkürler.

Futbol hayatında başarılar.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Yolu açık olsun.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray Youtubeda Trabzonspor ile ilgili içerik üretiyor. Bilmeyen varsa haberi olsun istedim. Sağda solda sırf Trabzonlu olduğu için Trabzonspor yorumcusu gözüken adamlar olacağına böyle dışarıdan gelip Trabzonspor'u benimsemiş isimlerin yorumlamasını tercih ederim. Abone olup, beğenelim pls

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Kendisinin en son 3 saat once paylastigi video bu. Bir videosunda gecen sezon ankaragucunde metin diyadin ile calistigini onun yardimciligini yaptigini soylemisti ve bundan sonra hocalik yapmaya devam edip etmicene henuz karar vermedigini soylemist. Ama eger trabzonspordan teklif gelirse bunu kesinlikle degerlendirecegini de soylemisti. Videolarina gelince ben beveniyorum olumlu ve realist konusuyor. Bence butun trabzonsporlularin takip etmesi gereken bi insan.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kendisinin en son 3 saat once paylastigi video bu. Bir videosunda gecen sezon ankaragucunde metin diyadin ile calistigini onun yardimciligini yaptigini soylemisti ve bundan sonra hocalik yapmaya devam edip etmicene henuz karar vermedigini soylemist. Ama eger trabzonspordan teklif gelirse bunu kesinlikle degerlendirecegini de soylemisti. Videolarina gelince ben beveniyorum olumlu ve realist konusuyor. Bence butun trabzonsporlularin takip etmesi gereken bi insan.
    Haa şunu da söyliyim adam futbolu biraktiktan sonra antalyaya yerlesti orada yasiyor. Videolarini da hep orada cekiyor. Kimi zaman evinde bir odada kimi zaman da evinin bahcesinde. Ziyaret edip yuzyuze gorusmek istiyen varsa antalyaya gitmesi gerekiyor

https://eksisozluk.com/giray-kacar--1586419?p=19
    Konu korkusuzmaraz tarafından (07.10.2020 Saat 15:02 ) değiştirilmiştir.

karabela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben de takip ediyorum yorumları da fena değil içerden de bilgi alıyor hatta bir video da Newton hocanın futbolcular tarafından çok beğenildiğini hocamızın çok iyi ve farklı bir hoca olduğunu söyledi inşallah da öyle olur
    “Yolun karşısında söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktır.”

Cezalı Üye
    Nereden
    Sinop

Kendisiyle ilgili 30 aralik 2021 de soyle bi vidoe hazirlanmis. Hakikatten trabzonapor dan ayrildiktan sonra bir kez olsun ne sehre gelmis ne de canli macini staddan izlemis. Ama neyse ya olsun adam gayet guzel efendice youtube da video cekiyor meyve veren agaci taslamayalim simdi.

Ilgili kanalin giray ka ilgili baska videoları da varmis. Sanirim aralarinda mevzu var veya girayi kafaya takmislar. Ne diyelim milletin isi gucu yok ugrastiklari seylere bak 4 temmuz 2021 ve 31 mart 2022 tarihli 2 video daha buldum ilgili kanalin girsy kacar hakkindaki

https://youtu.be/gvgcb3msJf8

https://youtu.be/OyjNRHTFUpo
    Konu jpositve tarafından (29.04.2022 Saat 03:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kendisiyle ilgili 30 aralik 2021 de soyle bi vidoe hazirlanmis. Hakikatten trabzonapor dan ayrildiktan sonra bir kez olsun ne sehre gelmis ne de canli macini staddan izlemis. Ama neyse ya olsun adam gayet guzel efendice youtube da video cekiyor meyve veren agaci taslamayalim simdi.

Ilgili kanalin giray ka ilgili baska videoları da varmis. Sanirim aralarinda mevzu var veya girayi kafaya takmislar. Ne diyelim milletin isi gucu yok ugrastiklari seylere bak 4 temmuz 2021 ve 31 mart 2022 tarihli 2 video daha buldum ilgili kanalin girsy kacar hakkindaki

https://youtu.be/gvgcb3msJf8

https://youtu.be/OyjNRHTFUpo
    Arkadaş kimdir, Giray'la ne problemi var bilmiyorum ama aşırı boş yapmış. Ben de gitmiyorum şehre, yeni stadyumda hiç maç izleyemedim. Ona mı kaldı milletin Trabzonsporluluğunu sorgulamak?

Son dönemlerde izlemedim Giray'ı ama izlediğim dönem her videoda ben yorum yapıyorum, şu konuşuluyor bu konuşuluyor diye taraftar gibi gündemdeki isimleri yorumluyordu. Sanki özel istihbarat veriyormuş gibi transfer tutturamıyor falan diyor. Zeki Amdouni yerli oynayamıyor cahil falan demiş ama gayet de oynayabilir yerli statüsünde.

Şu üç video neden takip etmediğimi açıkladı bana.
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş kimdir, Giray'la ne problemi var bilmiyorum ama aşırı boş yapmış. Ben de gitmiyorum şehre, yeni stadyumda hiç maç izleyemedim. Ona mı kaldı milletin Trabzonsporluluğunu sorgulamak?

Son dönemlerde izlemedim Giray'ı ama izlediğim dönem her videoda ben yorum yapıyorum, şu konuşuluyor bu konuşuluyor diye taraftar gibi gündemdeki isimleri yorumluyordu. Sanki özel istihbarat veriyormuş gibi transfer tutturamıyor falan diyor. Zeki Amdouni yerli oynayamıyor cahil falan demiş ama gayet de oynayabilir yerli statüsünde.

Şu üç video neden takip etmediğimi açıkladı bana.
    yalakanin teki uzak durmak gerek kendisinden... he Giray da evet abartiyor falan filan itici basliklar atiyor ama az çok samimi oldugunu düsünüyorum genel olarak, vidyolarina çok bakmasam da...
    Diger salaga da bakmiyorum 1 2 vidyosundan sonra, garip biri, misal 2011'i sorsan akpnin suçu yok dij güjler yüzünden kupa bize gelmedi der
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalakanin teki uzak durmak gerek kendisinden... he Giray da evet abartiyor falan filan itici basliklar atiyor ama az çok samimi oldugunu düsünüyorum genel olarak, vidyolarina çok bakmasam da...
    Diger salaga da bakmiyorum 1 2 vidyosundan sonra, garip biri, misal 2011'i sorsan akpnin suçu yok dij güjler yüzünden kupa bize gelmedi der
    Trabzonla ilgili çöpü bile takip ediyorum, bunu takip etmemissem bir sebebi olmalı. Kesin bir videosuna falan sinirlenip takipten cikmısımdir.
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonla ilgili çöpü bile takip ediyorum, bunu takip etmemissem bir sebebi olmalı. Kesin bir videosuna falan sinirlenip takipten cikmısımdir.
    Heh iste ayni ben
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Cezalı Üye
    Nereden
    Sinop

O kadar hakli ki ayni tiplerden forumda da var.

Muhamm3d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O kadar hakli ki ayni tiplerden forumda da var.
    Abdülhamid olayını anlamak aslında çok zor değil ama işte sürü psikolojisi. Mille anlamadan etmeden milli sporcuya yükleniyorlar. Giray'da boş yapmış. Evet bende o tiplerdenim hocam. İyi forumlar.

Cezalı Üye
    Nereden
    Sinop

Alıntı Muhamm3d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülhamid olayını anlamak aslında çok zor değil ama işte sürü psikolojisi. Mille anlamadan etmeden milli sporcuya yükleniyorlar. Giray'da boş yapmış. Evet bende o tiplerdenim hocam. İyi forumlar.

Eee ayni seyi soyluyoruz giray da bence ebrar karakurtu destekleme amacli yazmadi mi o tweeti yoksa bana mi oyle geldi.

Gerci aklima geldi de bu 31 mart 2019 yerel secimlerinde hani iatanbulda ekrem imamoglu ile binali yildirimin kapistigi ve istsnbul srcimlerinin iptal edilip tekrarlandigi gibi olaylarin oldugu donem akp yi destekliyordu. O zaman da aktif futbol hayati bitmis 2016 yazinda futbolu goztepede birakmisti. Goztepede iken de bir grup muhalif hesabi paylasip bunlari desifre edin diyordu. Eksi sozluk uyesi insanlar da onun surekli hukumet yanlisi tweetler attigini soyluyorlar.

https://www.fotomac.com.tr/ptt_birin...car-1469052787

https://m.yeniakit.com.tr/amp/haber/...gan-aciklamasi

https://eksisozluk1923.com/giray-kacar--1586419?p=19
    Konu jpositve tarafından (05.09.2023 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

Muhamm3d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eee ayni seyi soyluyoruz giray da bence ebrar karakurtu destekleme amacli yazmadi mi o tweeti yoksa bana mi oyle geldi.

Gerci aklima geldi de bu 16 nisan 2017 referandumunda baskanlik sistemi gelsin diyen evetcilerdendi. O zaman da aktif futbol hayati bitmis 2016 yazinda futbolu goztepede birakmisti.
    O konuları bilmiyorum ama bu attığı tweette Ebrar'ı savunanlara laf ettiğini düşündüm. Destek yerine aksine bir tavır sanki.

Cezalı Üye
    Nereden
    Sinop

Alıntı Muhamm3d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuları bilmiyorum ama bu attığı tweette Ebrar'ı savunanlara laf ettiğini düşündüm. Destek yerine aksine bir tavır sanki.
    referandumda yaptimi bilmiyorum ama mayis 2018 secimlerinde erdogan tweeti atmis. Neyse siz haklisiniz sanirim duman solistini elestirmis guya ve duman solisti ve onun gibi dusunen insanlardan oturu ulke bu haldeymis. Yorumlarda da milet giraya giydirmis. Nevzat aydin bile girayin tweetinin altina yorum yazip siyasi konularda tweet atmamasini tavsiye ediyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)