Sayfa 3 Toplam 228 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5699 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Remzi Giray Kaçar

kuymakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İlk seyrettiğim Oftaş maçıydı sezon başında.İşyerinde arkadaşıma Giray'dan bahsettim.Çok beğenmiştim neyseki nasip oldu.Geleceği parlak bir futbolcu.Milli takımın değişmezi olur.EMRE ile beraber yıllarca orayı kimseye kaptırmazlar.Yeni bir 96 fırtınası esecek gibi geliyo bana ama daha erken şimdilik.
    ÇALIŞMAYANIN YEMEYE HAKKI YOKTUR !

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun trabzonsporumuza

ben girayın gelecekte milli takım formasını rahatlıkla giyecek bir isim olduğunu düşünüyorum bizim tel tel dökülen defansımızada ilaç gibi gelecektir erdinçlerden, tolgalardan kurtuluyoruzya yolumuz açık geleceğe daha umutlu bakabiliyoruz
    7-7-7-7-7-7-7

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'umuza hayırlı olsun.
    pek seyretme şansı bulamadım ama, yorum yazanların %90-95i iyi diyorsa iyidir.
    Tebrikler Sadri Başkan, 2 yıllık Nuriş eziyetinden sonra, oksijensiz kalmış hastaya tüp bağlamak gibi birşey oldu bu.
    Alkış...
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hayirli olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray iddialı konuştu!

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan Trabzonspor'a transfer olan savunma oyuncusu Giray Kaçar, Bordo-mavili kulüpte kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağını belirterek, Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.

Trabzonspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Giray Kaçar, Trabzonspor forması önünde yaptığı ilk röportajında iddialı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'da oynayacağı için büyük gurur duyduğunu belirten Giray Kaçar, "Trabzonspor çok büyük bir camia. Burada oynayacağım için çok gururlu ve onurluyum. Özellikle Necmetti Aytekin başta olmak üzere Trabzonspor, son 3-4 aydır sürekli olarak benimle ilgileniyordu. Onlara yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Uzun yıllar Trabzonspor'da oynamak istiyorum. Trabzonspor'a layık olmak ve bordo-mavili camiayı en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Trabzonspor'da büyük başarılara imza atacağımı düşünüyorum" dedi.

Trabzon'un futbol oynamak için harika bir şehir olduğunu ifade eden Giray, Trabzonspor'un başarılı olma vaktinin geldiğini ve buna katkı yapmak istediğini söyledi.

Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını belirten Giray, "Trabzonspor'da hiç kimse şüphe etmesin. Kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağım. Trabzonspor taraftarıyla buluşacağım günü iple çekiyorum" diye konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın kendisi için büyük bir şans olduğunu ifade eden Giray, "Ersun Yanal, Türk futboluna birçok futbolcu kazandırdı. Trabzonspor'u tercih etmemdeki büyük etkenlerden birisi de Ersun Yanal'dır. Ersun Yanal'dan çok şey öğreneceğime ve kendimi daha da geliştireceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Giray, kendisine menajeri aracılığıyla Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da teklifler geldiğini ancak kendisinin sadece Trabzonspor ile görüştüğünü ve bordo-mavili takımla anlaştığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Genç savunma oyuncusu, transferinde emeği geçen Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Gençlerbirliği Oftaşspor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ile Gençlerbirliği Kulübü Başkanı ve Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Onursal Başkanı İlhan Cavcav'a ayrıca teşekkür etti.

Giray Kaçar'ın ablası Almula Kaçar da, Giray'ın Trabzonspor'a transferinden dolayı büyük onur ve mutluluk yaşadıklarını belirterek, genç futbolcunun Trabzon'da başarılı olacağına inandığını söyledi.
    -1461 TRABZON-

vurgun_kiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hayirli olsun, umarim faydali olur Trabzonsporumuza...
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

seyyah61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun. Bu haberi bekliyordum zaten. En azindan transferde istedigini alabilen bir yönetime sahibiz. Eminim Ersun hoca isteseydi Rukavina, Cernat ve Majstrovic'i de almistik. Defansimiz bu sene saglam olacak anlasilan.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kış işedikleri denizlere/Yazın yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

sozveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Hayırlı olsun. Biz taraftarları sevindiren yönetime teşekkürler. Gelecekten umutluyuz.
    TRABZON 2011 AVRUPA OLİMPİK GENÇLİK FESTİVALİ

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoşgeldin Giray... =)

İnşallah hayırlı ve yararlı bir transfer olmuştur... =)
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hayırlı olsun, beğendiğim ve kaliteli bir oyuncu.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

takımımıza harırlı olsun....
    iyi gidiyoruz....
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şuana kadar yaptığımız en iyi transfer...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Çok iyi bir transfer Çok yararı olacak bize girayın...
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla helal olsun yönetime ne diyelim.

hayırlı olsun...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor'un yeni transferi Giray Kaçar, transferi ile ilgili ilk açıklamalarını spor61.net'e yaptı.
    Giray, spor61.net'i seçti

Trabzonspor'un yeni transferi Giray Kaçar imzadan sonra ilk kez spor'un net adresi Spor61.net'e konuştu. Trabzonspor ile sözleşme imzalayan Giray Kaçar Genel Yayın yönetmenimiz Orhan Çavuşoğlu'nun telefonda sorularını yanıtladı. Transferinin çok zor gerçekleştiğine değinen Giray “Beni Beşiktaş 'da istedi. Ancak ben Trabzonspor'da forma giymek istediğimi herkese söyledim. Trabzonspor gibi bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Trabzonspor'a layık olmaya çalışacağım. Yönetim ve teknik heyetle birlikte 24 yıldır özlenen başarıyı yakalamak için elimden gelini yapacağım. Ailemle birlikte yarın Trabzon'a geleceğim. Ben tercihimi Trabzonspor'dan yana kullandım. Her yerde de Trabzon'a gideceğimi söyledim. 3 aydır da transfer için Neçmettin Aytekin başkanımla görüşüyordum”dedi.

TRANSFERİM ZOR OLDU
    Transfer görüşmelerinin üç ay önce başladığına değinen Giray, “Transferim gerçekten zor oldu, Necmettin Aytekin başkan beni almak için çok büyük bir mücadele verdi. Bana “Sen rahat ol, stres yapma, biz seni ne yapıp edip alacağız' dedi. Söylediği gibi oldu. Ben Trabzonsporlu yönetici ve başkanımıza güveniyordum, o yüzden hiç sıkıntı yapmadım. Onların beni transfer edene kadar çok büyük sıkıntılar yaşadıklarını biliyorum. Sadri başkanımızın, Hayrettin başkanımızın, Necmettin başkanımızın neler çektiğini iyi biliyorum” dedi.

HEDEFİMİZ ZİRVE

Trabzonspor'un her sezon zirveye oynadığını belirten Trabzonspor'un çiçeği burnundaki yeni transferi Giray, “Trabzonspor bu sezon çok iyi transferler yaptı. Bir iki tane daha transfer yapacaklar. Eğer onlarda gerçekleşirse üst sıralara oynayacağımıza inanıyorum. Başarılı olacağımızı düşünüyorum. Benim hiçbir tedirginliğim ve korkum yok. Kendime güvenen bir yapım var zaten. Yarın Trabzon'a geleceğim orada başarılı olacağıma inanıyorum. Bundan sonra Trabzonspor'un başarısı için ter akıtacağım” dedi.

SAKATLANMASAM KADRODA OLABİLİRDİM
    Sezon içinde sakatlık geçirdiğine değinen Giray, “2008 Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren Milli Takıma başarılar diliyorum. O kadroda bende olabilirdim. Sezon içinde geçirdiğim sakatlık beni olumsuz etkiledi. Son 3 maç kendi takımımda forma giyemedim. Benim kadroda olmamamı sakatlanmama bağlıyorum. Milli takım herkesin hayalinde olan bir formadır. Kadroda olamadığım için üzüldüm tabi ki. Avrupa şampiyonasına gidememek beni üzdü. Ancak bu her şeyin sonu değil. Trabzonspor'da oynayarak, devamlılığımı göstererek yeniden milli takıma giderim” dedi.

REKABETTEN TAKIM KAZANACAK
    Kendi mevkisinde birçok kaliteli ismin olduğuna da dikkat çeken Giray, “Rekabet bizim başarımızı arttıracak, hiçbir zaman korkum yok rekabetin her zaman olması takım için iyidir. Bence Tayfun olsun Çağdaş olsun, Ceyhun olsun hepsi çok iyi ve başarılı futbolcular. Onlarla beraber forma mücadelesi vermek bana zevk verecektir. Çünkü öyle futbolcularla aynı takımlarda olacağız. Ben elimden geleni yapacağım. Çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Bunu yaparsam o formayı alacağım inşallah. Trabzonspor formasını giydiğim de o formanın da hakkını vereceğime inanıyorum.”dedi.

TARAFTAR RAHAT OLSUN
    Bu sezon taraftarları mutlu etmek için elinden gelini yapacağını belirten Giray “Taraftarlara bu sene her şeyin çok daha güzel olacağını söylüyorum. Evet geçen yıl bir düşüş yaşadık. Ancak yönetim çok kaliteli isimlerle kadroyu güçlendiriyor. Bu sezon çıkışa geçeceğiz. Seneye bambaşka bir Trabzonspor izleyeceğiz.

4 NUMARA ÇAĞDAŞ AĞABEYİN
    Futbol hayatı boyunca sürekli 4 numaralı formayı giydiğini belirten Giray, “Trabzonspor'da da bu formayı giymek isterdim. Ancak Çağdaş 4 numaralı formayı giydiği için şimdi kaç numarayı giyeceğime karar vermedim. Forma numaram bilmiyorum ama 14 olabilir yada 24 olabilir. Şuan tam karar vermedim, Hatta düşünmedim bile.

HEDEFİM AVRUPA
    Futbol hayatında hedeflerine teker teker ulaştığına sözlerine ekleyen Giray, “Önce Trabzonspor formasını giymek istiyorum. Futbol yaşantımı Trabzon'da sürdürmek ve uzun yıllar Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorum. Başarısı için mücadele etmek istiyorum. Trabzonspor'dan sonra Avrupa'ya transfer olup futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek en büyük hedefim. Türkiye'de Trabzonspor takımı dışında başka bir Türk takımına gitmek istemiyorum. Trabzonspor Türkiye'de 4 büyüklerden biri Her futbolcunun hayali olduğu gibi A Milli takım formayı da giymeyi çok istiyorum.

HAVADAN GEÇİT VERMEM
    Hava toplarında çok etkili olduğunu ifade eden gençoyuncu, “En iyi özelliğim hava toplarına çok hakimim. Yani rakibe yüksek toplarda fırsat vermem. Boyum 1.80 olmasının avantajını iyi kullanıyorum. Ayrıca çabukluğum var. 90 dakika yüksek motivasyonla oynarım. Eksik gördüğüm bir yönüm yok. Sadece topu oyuna sokmakta biraz zorlanıyorum. Bu konuda kendimi geliştirmem gerek. Bu sorunu halledersem ve daha iyi olursam o zaman benim için çok iyi olur. Tek eksik gördüğüm yanım burası işte.

AİLEMLE GELECEĞİM
    Yaşının henüz genç olduğunu belirten Giray “ Ben bekarım ama Trabzon'a ailemle geleceğim. Annem benle olacak. Biz iki kardeşiz. Birde ablam var benim, Aile de tek futbolcu benim. Babam uzun yıllar sporla uğraştı ama Futbol değil. Babam taekwandocuydu.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Yildirim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....
    Ailemle birlikte yarın Trabzon'a geleceğim. Ben tercihimi Trabzonspor'dan yana kullandım. Her yerde de Trabzon'a gideceğimi söyledim. 3 aydır da transfer için Neçmettin Aytekin başkanımla görüşüyordum”dedi.
    TARAFTAR RAHAT OLSUN
    Bu sezon taraftarları mutlu etmek için elinden gelini yapacağını belirten Giray “Taraftarlara bu sene her şeyin çok daha güzel olacağını söylüyorum. Evet geçen yıl bir düşüş yaşadık. Ancak yönetim çok kaliteli isimlerle kadroyu güçlendiriyor. Bu sezon çıkışa geçeceğiz. Seneye bambaşka bir Trabzonspor izleyeceğiz.

HEDEFİM AVRUPA
    Futbol hayatında hedeflerine teker teker ulaştığına sözlerine ekleyen Giray, “Önce Trabzonspor formasını giymek istiyorum. Futbol yaşantımı Trabzon'da sürdürmek ve uzun yıllar Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorum. Başarısı için mücadele etmek istiyorum. Trabzonspor'dan sonra Avrupa'ya transfer olup futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek en büyük hedefim. Türkiye'de Trabzonspor takımı dışında başka bir Türk takımına gitmek istemiyorum. Trabzonspor Türkiye'de 4 büyüklerden biri Her futbolcunun hayali olduğu gibi A Milli takım formayı da giymeyi çok istiyorum.
    Helal olsun sana be koçum helal olsun bize böyle adamlar lazım

Bu arada Giray'ın boyu 1.87 1.80 değil
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (23.05.2008 Saat 17:17 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Efkan Bahadır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnşaallah iyi işlere imza atacak takımımızda. Hayırlı uğurlu olsun...
    Akl-ı selim taraftarların tuttuğu takım: Trabzonspor => SAÜ-TS

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TARAFTAR RAHAT OLSUN

bu adam Trabzonsporlu bu kesin....

e'3' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı ugurlu olsun hosgeldin
    kendımı unutmak istıyorum,yol kenarında kurumus YAPRAK misalı....

Nereden
    İstanbul

Öncelıkle ts de ısrarla oynamak ıstemesı ts den başka takıma gıtmem demesı benı onurlandırdı bole futbolculara ıhtıyacımız var...
    [COLOR=Herkesin haytında bir İ.Z. olmalı
    [/COLOR]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Çok başarılı, yetenekli bir futbolcu geleceği de parlak, inşallah Trabzonsporumuza hayırlı olur! GB Oftaş'ın özellikle 1.lige çıkış aşamalarında Gökhan Gönül'le birlike en fazla parlayan topçuydu..
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Giray bu sene en iyi çıkış yapan futbolcuların başında gelmekte.. Piyasada ismi dönen 1-2 kişiden biriydi.. Açıkçası Gaysenin aldığı Emre Güngör'den çok eksiği olacağını pek düşünmüyorum.. Bize fazlasıyla katkısı olacaktır.. Genç daha henüz.. Bizde milli de olacaktır.. Hayırlısı olsun..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

hoşgeldin giray,, defansı sana emanet etcez inşallah

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abercrombie'de giyermiş

EĞİTİM ŞART!!!

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

açık konuşmak gerekirse ben hiç izlemedim, ama hep iyi şeyler söylendi hakkında. Ben Çağdaşı beğeniyorum, o da en az Çağdaş kadar iyi olmak zorunda, ikisi stoper mevkini kapatabilirlerse iyi olur. Bence Çağdaşın yeri garanti, yanında oynayabilirse ne mutlu ona. Konuşmaları zeki birisi izlenimi verdi bana, inş. istediğimiz ayarda olur, biz de o da kazanırız.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)