Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 18 19 20
Toplam 492 adet sonuctan sayfa basi 476 ile 492 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cale Trabzonspor'da

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ünyeli Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün radyoda lemi çelik cale yi özetliyor...hakan baltadan hızlı ibrahim üzülmezden yavaş...4 kere seyretmiş bu oyuncuyu...buda bize oyuncunun kalitesi hakkında daha oynamadan bilgi vermiş oluyor...''yeni celaleddinmiz hayırlı olsun''
    Bence iyi bir futbolcu yanılıyosunuz.Daha oynamadan eleştirmek yanlış.
    Konu Şahinoğlu tarafından (09.06.2008 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.
    DOZER CEMİL

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=atemre;1403025]Lemi 4 kere izlemiş ve yeni Celalettin'imiz demiş nerdeyse öylemi, ne kadar kolay futbolcuya kötü demek, bi sol bekten ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama, eminimki tek top yapmayı bilen ve beyiniyle oyanayan bir adam kısacası sistem oyuncusu bireysel anlamda bende bişe beklemiyorum savunmayı güzel yapsın, atağa çıksın ayağa pas yapsın yeter, size soruyorum bjk de oynayan bi adam vardı norveçli johnnsen miydi neydi tam hatırlamıyorum adam bjk den kazma diye gönderdiler Manchester United'da paşa paşa oynadı ertesi sene , sistemini oturttuktan sonra tek top yapmayı bilen futbolcularla bile sağ sol kanatlar iş görür, bu adamda tek top yapmayı bilen pas kültürü olan bir futbolcu, gs'nin sağındaki gurbetçi Barış çokmu iyi bi adam, solda Hakan Balta çokmu iyi bi adam, bu adamlarla şampiyon oluyo millet hatta kazma Orhan Ak, tek top yapmayı bilsin yeter ki eminim biliyodur, bi sol kanattanda oyun kurup gol atmasını beklemeyin.Ayrıca dünyanın en iyi sol beki Roberto Carlos'uda gördük 1 gol attı başka bi numarasını görmedik sol beki gözünüzde fazla büyütmeyin .
    DOZER CEMİL

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Hedefim Real Madrid"

Trabzonspor'un Dinamo Zagreb Kulübü'nden transfer ettiği Hrvoje Cale, ileride Real Madrid formasını giymek istediğini söyledi.

Cale, imza töreninin ardından yeni formasıyla basın mensuplarına poz vererek açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor ile anlaşmaktan dolayı heyecanlı olduğunu ifade eden Cale, bunun çok güzel bir duygu olduğunu söyledi.

Trabzonspor'un uzun süredir şampiyon olamadığını bildiğini kaydeden Cale, "Şampiyon olabilmek için büyük çaba sarf edeceğiz. Ben de elimden geleni yapacağım" dedi.

Birinci hedefinin çalışarak takımda yer bulmak ve kalıcı olmak olduğunu belirten Cale, "Ondan sonra hedefim Trabzonspor forması altında Avrupa'da oynamak. Favori kulübüm Real Madrid. Ama orada oynamanın uzun bir yol gerektirdiğini biliyorum. Bu sürenin sonunda hedefimin gerçekleşmesini istiyorum" diye konuştu.
    Kaynak:LİG TV

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayırlı uğurlu olsun,inşalla yararlı olur
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

biraz gerçekçi olmak lazım..artık real madrid gibi takımlar gelecek vaad eden futbolcuları 15-16 yaşından itibaren milyon dolarlara transfer ediyorlar...cale nin hedefinin olması güzel ama real madrid burnunun dibinden görülmedide, cale taaaa bizim ligdenmi dikkatlerini çekecek...

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Real madrid ilerde oynamak istediği kulüpmüş.inşallah bizde madride gidecek kadar güzel performans sergiler.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Ünyeli Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz gerçekçi olmak lazım..artık real madrid gibi takımlar gelecek vaad eden futbolcuları 15-16 yaşından itibaren milyon dolarlara transfer ediyorlar...cale nin hedefinin olması güzel ama real madrid burnunun dibinden görülmedide, cale taaaa bizim ligdenmi dikkatlerini çekecek...
    ümit davala nın milan da oynadığını düşünürsek ilerde hani ersun hoca real in başına geçerse cale niye orda oynayamasın...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

hayırlı olur inşallah...
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu arada vugrinec`e de tesekkur etmek lazim.

futbolcularla kulubun iyi iliskiler kurmasi ve onlarla olan sozlesmelerimiz bittikten sonra onlarin iyi duygularla ayrilmasinin ne kadar onemli oldugunu bir kez daha gorduk.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ben solbek izlemedim Trabzonsporda. İnşallah izlememe sebeb olur bu eleman. Tabii oyunuyla..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle hayırlı olsun camiamıza....
    kendisini tanımıyorum çünkü hırvatistan ligi izlediğim ligler arasında değil....ama bu transferde menejer olmaması ,,, ersun hoca lemi hoca serdar hocaların izleyip aldığına göre bence bir sıkıntı olacağına inanmıyorum....
    tekrardan hayırlı uğurlu olsun bekleyip göreceğiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yeni celaleddin mi demis lemi.. lemi oyle bir sey demez.

ama celaleddini seven arkadaslarimiz da yok degildi yani
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

formayı da üstünde gördük tamamdır tekrardan hayırlı olsun..

ismail, sami ve cale çok kapışacağa benzer

sol bek sorunu çözülmüştür bence.. formayı kapmak için çok çalışacaklardır eminim.. bu da işimize gelir..
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Cale 3 yıl oynasın onu hedefine uğurlayalım...
    Sonra Sami...
    Neden bilmiyorum ama bu Samiyi hiç tanımadığım halde bi umut var içimde ona karşı...
    He bu arada Kadir ne oldu acaba...
    Işık mı göremediler...

martinpetrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

yeni lemi olmasında celaleddin olsun razıyız

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hayirli olsun bakalim.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

fatih28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdullah ercan'dan sonra sol kanatta bir türlü dikis tutturamadik bence. celaleddin bir ara iyi oynadi ama sonradan o da bozuldu. insallah aradigimiz adamdir bu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)