Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güneydoðu'daki Ýhtiyacý Olan Okullara Destek Olalým | Yardým Kampanyasý...

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Standart Okulumuzun Acil Ýhtiyaçlarý...

Okulumuzun Acil Ýhtiyaçlarýný sizlerle paylaþýyorum (Okul Müdürü Mehmet Bey'in öðrencileri için acil istekleri )
    Okulumuz Þýrnak ili uludere ilçesi þenoba beldesinde,mevcut 14 öðretmen,21 sýnýf ve 550 öðrenciden oluþmaktadýr.
    Okulumuz askeri birliðin içindedir haliylede yardýmlarýn ulaþmasý ve tasnifi konusunda en ufak bir sýkýntý yok,
    Ayrýca beldede PTT þubesi mevcut,yardým gönderecek arkadaþlarýn PTT kanalýný kullanmalarý rica olunur.
    Hocamýzýn acil istekleri,
    *Projeksiyon cihazý-Tepegöz-Fotokopi Makinesi-Bilgisayar
    *Kütüphanenin boya-badana ve raf düzeni ( kütüphanemiz 30 metrekaredir )
    *Seviye ilkokul kitaplarý
    *Liseye hazýrlýk test kitaplarý
    *Ansiklobediler (özellikle tarih-coðrafya ve edebiyat konularýnda olanlar)
    *Bilim teknik dergi ve kitaplarý
    *Çocuklara yönelik bilimsel dergiler ve bilim çocuk setleri
    *Eðitim içerikli CD ler
    *Velhasýl aklýnýza gelebilecek her türlü eðitim-öðretim kitabý

NOT : Hocamýzýn bana sözü var 550 öðrenci ve okulun tüm öðretmenleri trabzonsporlu olacaklar
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Nereden
    Trabzon

30 civarý hikaye þiir roman türünde kitap gönderirim ben fazlasý için çevremizle irtibata geçelim

melâl - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

bu konuda elimizden geleni yaparýz

bmn ankara ekibi olarak
    *Gamze Melâl Tokay

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

[quote=Uzunoðlu;1425971]30 civarý hikaye þiir roman türünde kitap gönderirim ben fazlasý için çevremizle irtibata geçelim[/quote
    Uzunoðlu samsun bölgesi senin ona göre
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý meLaL_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bu konuda elimizden geleni yaparýz

bmn ankara ekibi olarak
    Teþekkürler,
    Bu arada sitemizdeki üyemiz olan hocalarýmýzdan;bir ilköðretim okulunun ne tür ihtiyaçlarý olur noktasýnda görüþlerini bekliyoruz,
    Seyit hocam neredesin
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Nereden
    Trabzon

[quote=selazur'lu ismail;1425976]
    Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    30 civarý hikaye þiir roman türünde kitap gönderirim ben fazlasý için çevremizle irtibata geçelim[/quote
    Uzunoðlu samsun bölgesi senin ona göre
    tamam abi ben saða sola söylemiþtim zaten yakýnda baþlarýz hasat toplamaya

m@rdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Elimizden geldiðince görevimizi yerine getireceðiz.

Evet,hayden kitaplarýmýzý toplamaya baþlayalým
    TSira- Þükran
    "Ne mutlu "insaným" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karþýlýk verene."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

ilk sözümüz devam ediyor takipteyim

Yaþ
    42

Standart Þýrnak Uludere'den selamlar

Merhabalar,
    Sizlere Þýrnak, Uludere Ýlçesi Þenoba köyünden yazýyorum. Þu anda da köyde bulunan yaklaþýk 550 öðrencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulunun müdürüyüm.
    Kýsýtlý imkanlarla mümkün olanýn en iyisini kazandýrmaya çalýþtýðýmýz öðrencilerimiz ve ülkemiz geleceði için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalýþýyoruz. Ancak bazý sorunlarýmýz var ki bizi ve imkanlarýmýzý aþýyor.
    Þýrnak gibi bir yerde eðitim öðretimin zorluk ve sýkýntýlarýndan bahsetmeye bile gerek yok sanýrým. Ancak yine de bizler ülkemizin müreffeh geleceði için vazgeçilmez öneme sahip olan eðitim ve gençlerimizin en iyi þekilde hayata hazýrlanmasý konusunda elimizden geleni yapýyoruz.
    Herkesin fedakarlýk dediði þeyi bizler bu ülke ve onun insanýna karþý bir görev olarak yapmaya çalýþýyoruz. Ancak imkanlarýmýz belli. Buna karþýlýk ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz. O yüzden biz eðitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayýrseverlerin yardýmlarýyla eðitimizi daha üst seviyelere taþýmak,öðrencilerimizin düþüncelerinde, davranýþlarýnda ve yaþadýklarý bölgelerinde bir takým deðiþiklikler yapabilmek ve ayrýca ülkemizi çaðdaþ medeniyetler seviyesine ulaþtýrmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
    Kýsaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansýz bir þekilde 2002 yýlýnda yapýlmýþ prefabrik ve her tarafý dökülen bir okulda eðitim öðretim yapýyoruz. Tavanýn alçýpan ( karton gibi bir malzemeden yapýlmýþ ) bir þekilde yapýldýðýný ve sadece bunun bize kýþýn getirdiði ýsýnma problemini düþünmek yeterli. Duvarlar kullanýlan kalýp malzemenin kalitesizliðinden dolayý bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sýnýflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun iþçiliðinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.
    Halkýn burada eðitime verdiði - maalesef - düþük destekten dolayý da velilerden fazla destek aldýðýmýzý söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduðumuz - hizmetliye verdiðimiz için okula bir kaðýt dahi alamadýðýmýz çok zamanlar oluyor. Çoðu zaman ise okulun bazý ihtiyaçlarýný öðretmen arkadaþlarýmýzdan aldýðýmýz yardýmlarla saðlýyoruz. Ancak nereye kadarýný da artýk siz düþünün. Neticede tümüyle yeni baþtan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.
    Düzenlediðimiz hazýrlýk kurslarý ve diðer okul kýrtasiye iþleri için bir fotokopi cihazýna, hazýrladýðýmýz programlarýn sunumu için bir projeksiyona, sýk sýk elektrikler gittiði için bilgisayarlarýmýzýn yanma tehlikesine karþýn güç kaynaklarýna ve öðrencilerimizin bol bol okumalarý ve araþtýrma yapabilmeleri için tam donanýmlý bir kütüphaneye ihtiyacýmýz var.Bunlar acil olan ihtiyaçlarýmýz. Ayrýca öðrencilerimiz ve okulumuz için kýrtasiye malzemelerine, okulumuz için spor malzemelerine ve sýnýflarýmýz için beyaz yazý tahtalarýna ihtiyacýmýz var.

Neticede bizim yukarýda bahsettiðim sorunlarýn çözümü ve ihtiyaçlarýn karþýlanmasý ve öðrencilerimizin daha iyi koþullarda eðitim öðretim görebilmesi için desteðe ihtiyacýmýz var. Ýlgileriniz ve vereceðiniz destekler için þimdiden tüm Trabzonspor’a gönül veren herkese sonsuz teþekkürlerimizi sunar, çalýþmalarýnýzda baþarýlar dilerim.

Þenoba Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu
    Uludere/ ÞIRNAK
    TEL : 0 486 354 44 53

Nereden
    Trabzon

Alýntý türkeri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhabalar,
    Sizlere Þýrnak, Uludere Ýlçesi Þenoba köyünden yazýyorum. Þu anda da köyde bulunan yaklaþýk 550 öðrencili, 8 derslikli Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulunun müdürüyüm.
    Kýsýtlý imkanlarla mümkün olanýn en iyisini kazandýrmaya çalýþtýðýmýz öðrencilerimiz ve ülkemiz geleceði için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalýþýyoruz. Ancak bazý sorunlarýmýz var ki bizi ve imkanlarýmýzý aþýyor.
    Þýrnak gibi bir yerde eðitim öðretimin zorluk ve sýkýntýlarýndan bahsetmeye bile gerek yok sanýrým. Ancak yine de bizler ülkemizin müreffeh geleceði için vazgeçilmez öneme sahip olan eðitim ve gençlerimizin en iyi þekilde hayata hazýrlanmasý konusunda elimizden geleni yapýyoruz.
    Herkesin fedakarlýk dediði þeyi bizler bu ülke ve onun insanýna karþý bir görev olarak yapmaya çalýþýyoruz. Ancak imkanlarýmýz belli. Buna karþýlýk ta buraya kadar deme lüksünü de kendimizde görmüyoruz. O yüzden biz eðitimcilerin daha çok emek vermesi ve siz hayýrseverlerin yardýmlarýyla eðitimizi daha üst seviyelere taþýmak,öðrencilerimizin düþüncelerinde, davranýþlarýnda ve yaþadýklarý bölgelerinde bir takým deðiþiklikler yapabilmek ve ayrýca ülkemizi çaðdaþ medeniyetler seviyesine ulaþtýrmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilmeliyiz.
    Kýsaca durumumuzdan bahsetmek istiyorum. Tümüyle plansýz bir þekilde 2002 yýlýnda yapýlmýþ prefabrik ve her tarafý dökülen bir okulda eðitim öðretim yapýyoruz. Tavanýn alçýpan ( karton gibi bir malzemeden yapýlmýþ ) bir þekilde yapýldýðýný ve sadece bunun bize kýþýn getirdiði ýsýnma problemini düþünmek yeterli. Duvarlar kullanýlan kalýp malzemenin kalitesizliðinden dolayý bir çiviyi bile tutmayacak vaziyette ve tüm sýnýflarda tavandan tabana çatlaklar var. Sadece bu okulun iþçiliðinin takibi bile bir idarecinin tüm mesaisini almaya yetiyor.
    Halkýn burada eðitime verdiði - maalesef - düþük destekten dolayý da velilerden fazla destek aldýðýmýzý söyleyemeyiz. Tüm geliri - zoraki bulduðumuz - hizmetliye verdiðimiz için okula bir kaðýt dahi alamadýðýmýz çok zamanlar oluyor. Çoðu zaman ise okulun bazý ihtiyaçlarýný öðretmen arkadaþlarýmýzdan aldýðýmýz yardýmlarla saðlýyoruz. Ancak nereye kadarýný da artýk siz düþünün. Neticede tümüyle yeni baþtan belki elden - tamirden - geçirilmesi gereken bir okulumuz var.
    Düzenlediðimiz hazýrlýk kurslarý ve diðer okul kýrtasiye iþleri için bir fotokopi cihazýna, hazýrladýðýmýz programlarýn sunumu için bir projeksiyona, sýk sýk elektrikler gittiði için bilgisayarlarýmýzýn yanma tehlikesine karþýn güç kaynaklarýna ve öðrencilerimizin bol bol okumalarý ve araþtýrma yapabilmeleri için tam donanýmlý bir kütüphaneye ihtiyacýmýz var.Bunlar acil olan ihtiyaçlarýmýz. Ayrýca öðrencilerimiz ve okulumuz için kýrtasiye malzemelerine, okulumuz için spor malzemelerine ve sýnýflarýmýz için beyaz yazý tahtalarýna ihtiyacýmýz var.

Neticede bizim yukarýda bahsettiðim sorunlarýn çözümü ve ihtiyaçlarýn karþýlanmasý ve öðrencilerimizin daha iyi koþullarda eðitim öðretim görebilmesi için desteðe ihtiyacýmýz var. Ýlgileriniz ve vereceðiniz destekler için þimdiden tüm Trabzonspor’a gönül veren herkese sonsuz teþekkürlerimizi sunar, çalýþmalarýnýzda baþarýlar dilerim.

Þenoba Orgeneral Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu
    Uludere/ ÞIRNAK
    TEL : 0 486 354 44 53
    Hocam içiniz rahat olsun bordomavi.net ailesi olarak tüm ihtiyaçlarýnýzý karþýlayabileceðimizi düþünüyorum.

kendi adýma sizin kütüphanenize önemli katkýlar yapacaðým. Türk dili ve edebiyatý bölümü öðrencisiyim. Geniþ bir kiþisel kütüphanem var. Kardeþlerimizin seviyesindeki kitaplarý kütüphanemden seçerken hiç tereddüt etmeyeceðim çünkü o kitaplardan ben alacaðýmý aldým sýra onlarda...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bmn Gerede organizasyonundan sonra bu iþe aðýrlýk verileceðini umut ediyorum.Küçük çapta bir çalýþmayla tüm eksikliklerin giderileceðini düþünüyorum.Okul müdürümüzden ricam bu baþlýða sýkca girip varlýðýný hissttitmesidir.

Yaþ
    42

Standart teþekkürler

Sayýn Uzunoðlu desteðiniz için teþekkürler. Bizlerde artýk bordomavi.net ailesinin birer ferdiyiz. Bu ailedeki tüm hayýrsever kardeþlerimizin okulumuz ve öðrencilerimiz için elinden gelenin en iyisini yapacaðýna olan inancýmýz sonsuz.Bizlerde bu ailenin fertleri olarak Trabzonspor adýna elimizden geleni yapmaya her zaman hazýrýz.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý türkeri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sayýn Uzunoðlu desteðiniz için teþekkürler. Bizlerde artýk bordomavi.net ailesinin birer ferdiyiz. Bu ailedeki tüm hayýrsever kardeþlerimizin okulumuz ve öðrencilerimiz için elinden gelenin en iyisini yapacaðýna olan inancýmýz sonsuz.Bizlerde bu ailenin fertleri olarak Trabzonspor adýna elimizden geleni yapmaya her zaman hazýrýz.
    Sayýn hocam,bizlerde BMN olarak olkulunuza yani okulumuza her türlü katkýyý yapmaya hazýrýz ve yapacaðýzda,
    Sizler þimdiden okulumuzdaki yardýmlarla ilgili hazýrlýklara baþlýyabilirsiniz.
    Öncelikle dizayn edeceðimiz kütüphanemizin gerekiyorsa tadilatý ve raf düzeni boya vs iþlerini halledip ondan sonra kütüphaneye yardýmlarý sevketmeye baþlýyacaðýz.
    Sizler müsterih olun,istekleriniz eminimki bu yürekli insanlar tarafýndan fazlasýyla karþýlanacaktýr.,
    Badaloðlu kardeþim,nerelerdesin þu hesap no iþini halletsekte havuzumuza damlamaya baþlasa,ktüphanemizin dizayn iþini hallederdik
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Çetin Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Merhaba arkadaþlar ben uzun zamandýr forumda olmama raðmen sadece okuyucu olarak bulunuyodum ama bu baþlýðý görünce yazmak istedim.. ilk önce þunu söylim geçen sene askerlik görevim gereði Þýrnak Þenoba'daydým.. dolayýsýyla ordaki eðitimcilerimizin ve öðrencilerimizin hangi þartlarda eðitim vermeye çalýþtýklarýný en iyi bilenlerden biriniz ben olduðumu düþünüyorum ve bu konuda elimden geleni yapacaðýma garanti veriyorum.. þimdilik nasýl bi yardýmda bulunacaðýmý tam olarak planlamadým ama bi ansiklopedi setiyle baþlayabiliriz devamýda gelecektir..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Kütüphanemiz ,yani bordomavi.net kütüphanesi (þu anda sýnýf-kütüphane fen lab.þeklinde kullanýyorlar,sadece kütüphane olarak dizayn edilecek) tabii kütüphane denecek kitaplarý olmadýðýndan 3 iþi bir arada görüyorlar.
    Duvarlarýna bakarsanýz ufak tefek boya (bordo-mavi)ve tadilat iþi var,
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Mertcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

ben büyükçe bir koli hazýrladým.. çalýþma kitaplarý falan var.. hatta biraz eski ama ansiklopediler falan var 1 takýmýný göndermek istiyorum.. ayrýca kýrtasiyeyle anlaþýp 100 tane kurþun kalemi uygun bir fityata alýp göndereceðim..

fakat bunlar öncelikle biryerde toplanýp toplumu gidecek, yoksa herkez kendimi gönderecek bunu öðrenebilirsem seviirim ..
    ''Trabzonspor''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Alýntý Mertcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben büyükçe bir koli hazýrladým.. çalýþma kitaplarý falan var.. hatta biraz eski ama ansiklopediler falan var 1 takýmýný göndermek istiyorum.. ayrýca kýrtasiyeyle anlaþýp 100 tane kurþun kalemi uygun bir fityata alýp göndereceðim..

fakat bunlar öncelikle biryerde toplanýp toplumu gidecek, yoksa herkez kendimi gönderecek bunu öðrenebilirsem seviirim ..

Allah Razý olsun hepimiz elimizden geldiðince yardým edeceðiz, Trabzon'dan ise il temsilcilerimiz bu iþi organize edeceklerdir. Bu iþ için Mehdi, Burçak veya Berk Akçay'a ulaþarak, kolilerin topluca gönderilmesini saðlayabiliriz. Buradan tekrar bilgilendirme yapýlacaktýr.
    Konu Gökhan Bozyiðit tarafýndan (19.06.2008 Saat 23:32 ) deðiþtirilmiþtir.

FatmaÇelik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35

Arkadaþlar ben de elimden geldiðince bu kampanyaya destek olmak istiyorum .

Kitaplar falan ne zaman ve nerde toplanýyo detaylar hakkýnda bilgi verirseniz sevinirim...

Sözlük,defter,tatil kitaplarý,hikaye kitabý falan getiririm bende...
    Ali Þükrü Paþa ...

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Ya ben þimdi bi bu baþlýða bi öteki baþlýða gidiyom geliyom.
    Ya birleþtirilse yada biri link verilip kitlense mi?
    Karýþýyo biraz.

NOT: Arkadaþlarýma haber ediyorum kitap yardýmý için beklemedeyim þu an

Yaþ
    35

Alýntý Nebiye Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya ben þimdi bi bu baþlýða bi öteki baþlýða gidiyom geliyom.
    Ya birleþtirilse yada biri link verilip kitlense mi?
    Karýþýyo biraz.

NOT: Arkadaþlarýma haber ediyorum kitap yardýmý için beklemedeyim þu an

Abla diðer baþlýk nerde...
    Ali Þükrü Paþa ...

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Yaþ
    35

Bu arada yaprak test falan da olur mu þu anda evi seferber ettimde...

Herkes bi þey arýyo..
    Ali Þükrü Paþa ...

EMine_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bende herkeslere haber wereyin tekrar tebrikler
    "Meteorolojiden Uyarý : KARADENÝZ FIRTINASI geliyor tedbirinizi alýn..!
    VÝRA VÝRA KOYDUK YOLA..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iki baþlýðý birleþtirsek nasýl olur acaba.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, bu baþlýktan devam ediyoruz!!! Ayrý ayrý iþ yapmayalým...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9269
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)