Sayfa 3 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 442 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevgililer Günü

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tüm camiamizin sevililer gününü en içten dileklerimle kutluyorum en büyük askima haykiriyorum, seni seviyorum TRABZONSPOR....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dün askim bana en güzel hediyeyi verdi....

trabzonspor:3

malatya....

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

böyle gavur icadi günler ve gecele roldukça gereksiz. dalga geçmeden olmaz tabi

Sevgililer gününde gönderilen bir kaç sevgi dolu sms

- Seni Seviyorum' Üzülme, zamanla geçer.
    - 'Seni Seviyorum' Iyi de bunun sosyal güvencesi, sigortasi filan var mi?
    - 'Seni Seviyorum' Anlasildi tamam.
    - 'Seni Seviyorum' Neden? Ben de benim bilmedigim bir seyler mi gördün?
    - 'Seni Seviyorum' Beni bu islere karistirma ne olur.
    - 'Seni Seviyorum' Ne Güzel. Seninle beraber, beni seven iki kisi olduk böylece.
    - 'Seni Seviyorum' Havadandir, bana da oluyor bazen.
    - Seni Seviyorum' Çok hos. Peki baska ne gibi hünerlerin var.
    - 'Seni Seviyorum' Ben de senin, beni sevisini seviyorum.
    - 'Seni Seviyorum' Hadi ya, çok ilginç, ee sonra.
    - 'Seni Seviyorum' Yorum yok.
    - 'Seni Seviyorum' Ben de seni seviyorum, ee simdi ne olacak?
    - 'Seni Seviyorum' Yeni parola bu mu? Ben ne diyecegim peki.
    - 'Seni Seviyorum' Teoride mi? Pratikte mi?
    - 'Seni Seviyorum' Blöfünü görüyorum, rest çekiyorum.
    - 'Seni Seviyorum' Sen asmissin. Ben artik ne desem bos.
    - 'Seni Seviyorum' Olur, sarayim mi? Burada mi seveceksin?

bu baya hos

- 'Seni Seviyorum' Beni bu islere karistirma ne olur.

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kahrolsun 14 subat

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Anti 14 Subat KahroLsun emi.

tek sevdamiz var o da TRABZONSPOR

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

anti 14 subat bugün her zamanki gibi geçti haliyle yani sadece her zamnki bulusma gibi sahil yolu falan bu ne yaaa sevgililer günü felan walla warya bugün pazartesi olmasa yine bulusmazdim kizla falan ne bu yaa sevgililer günü önceki yazimdaki gibi bu hristiyan toplumunun çikardigi bir olay haliylede kutlamak gereksiz yani )))))))))))))))

Erkek adama yakismaz böyle saçma günler ... [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Geldi geçti iste ne oldu? Hiç [img]smileys/smiley1.gif[/img]

14 Subat Sevgililer Gününe yaklasiminiz çok ilginç...Bu kadar mi duygusuz Karadeniz insani?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Duyguyla alakasi yok. Saçma geliyor. Emperyal güçlerin sirf tüketime yönelik uydurduklari bu gün ve geceleri neden dikkate alayim. Bu düzenin bir parçasi olmak istemiyorum. Bu bakimdan espiri yaklasmak istedim. Sevgililer günüymüs peh pehh

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Esra bunu nasil bagladin karadeniz insanina hayret eger bütün karadenizliler benim gibi düsünüyorsa burdan su sonuç çikar karadenizliler gerçekten akilli [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Örf adet ve kültürümüze ters. Senede sanki birgün birbirlerini hatirliyormuscasina deli gibi alis veris edip bugünü ortaya çikaranlara hizmet etmek daha bir ters.

Bu kadar yeter.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Duyguyla alakasi yok. Saçma geliyor. Emperyal güçlerin sirf tüketime yönelik uydurduklari bu gün ve geceleri neden dikkate alayim. Bu düzenin bir parçasi olmak istemiyorum. Bu bakimdan espiri yaklasmak istedim. Sevgililer günüymüs peh pehh

yürü be Farukum,,helal olsun sana.Aynen katiliyorum..bence de sadece tüketime yönelik olarak uydurulmus birgün..Bizim örf adet gelenklerimizde olmayan birgün..Sevgililer birbirlerine bizim günlerimizde neden hediye almazlar ki?? Mesela dini bayramlarimizda..Hediyelesmek dinen de çok hos bi davranis hatta bildigim kadariyla hediylesmek sünnet..ama bunu özellikle 14Subatta yapmak çok saçma geliyo..

her konuda oldugu gibi bu konuda da ültürümüz deforme olmus,dis güçlerin etkisine girmis..Millet yilbasina,sevgililer gününe gösterdigi hevesi,ilgiyi Ramazan Bayramina,Kurban Bayramina götermiyor..Bir ülkeyi sömürgelestirmek isteyenler ilk önce o ülkenin dilini ve kültürünü deforme ederler..Olaya bizim açimizdan baktigimizda durum vahim,,,tamam yerine "ok" hosçakal yerine "bye" lar havada uçusuyor..Belki önemsiz gibi gözüküyor ama bence çok önemli..Kültürümüz de zaten yukarida bahsettigim gibi yozlasiyor..su anda gelecek maalesef pek parlak degil..Genç nesilin bazi seylerin farkina varip mantaliteyi degistirmesi lazim...

Sevgililer Günü(Saint Valentine's Day)

Gerçek sevgi sonsuzdur! 14 subat Sevgililer günü(Saint Valentine's Day) Avrupa toplumunun dinlerinin asil hükmünü kaybetmesi insanlar arasinda mesru olmayan iliskilerin yayginlasmasinin normal karsilanmasi ile ortaya çikmistir. Ne eski dinlerde nede Islam dininde yeri yoktur.

Saint Valentine, bir Hiristiyan rahibiymis ve eski Roma Imparatorlugu devrinde yasamis. Hikayesi ise söyle;
    Roma Imparatoru Cladius, askerlerinin esleriyle birlikte olmak için savasmayi birakip kaçtiklarini ögrenince, evlenmelerini yasaklamis. Rahip Saint Valentine ise, Imparator'un bu tutumunu yanlis buldugu için protesto etmis ve bir zaman sonra da, yasaga ragmen gizli gizli askerlerinin nikahlarini kiyip onlari evlendirmis... Ama bir gün gelmis Rahip yakalaninca da, belli akibet gerçek olmus ve öldürülmüs.
    Yillar sonra St.Valentine, öldürüldügü Roma'da, ölüm gününde anilmaya baslanmis. Derken bu gelenek, bütün dünyaya yayilmis ve Subat ayinin 14'üncü günü "St. Valentine's Day", Sevgililer Günü olarak ilan edilip kutlanmaya baslanmis.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sah_zade61 Nickli Üyeden Alıntı

Sevgililer Günü(Saint Valentine's Day)

Gerçek sevgi sonsuzdur! 14 subat Sevgililer günü(Saint Valentine's Day) Avrupa toplumunun dinlerinin asil hükmünü kaybetmesi insanlar arasinda mesru olmayan iliskilerin yayginlasmasinin normal karsilanmasi ile ortaya çikmistir. Ne eski dinlerde nede Islam dininde yeri yoktur.

Saint Valentine, bir Hiristiyan rahibiymis ve eski Roma Imparatorlugu devrinde yasamis. Hikayesi ise söyle;
    Roma Imparatoru Cladius, askerlerinin esleriyle birlikte olmak için savasmayi birakip kaçtiklarini ögrenince, evlenmelerini yasaklamis. Rahip Saint Valentine ise, Imparator'un bu tutumunu yanlis buldugu için protesto etmis ve bir zaman sonra da, yasaga ragmen gizli gizli askerlerinin nikahlarini kiyip onlari evlendirmis... Ama bir gün gelmis Rahip yakalaninca da, belli akibet gerçek olmus ve öldürülmüs.
    Yillar sonra St.Valentine, öldürüldügü Roma'da, ölüm gününde anilmaya baslanmis. Derken bu gelenek, bütün dünyaya yayilmis ve Subat ayinin 14'üncü günü "St. Valentine's Day", Sevgililer Günü olarak ilan edilip kutlanmaya baslanmis.

eeee,arkadas ne güzel yazmis..Ne alakasi var simdi bunun bizim kütürümüzle..saçma...

Nereden
    İstanbul

sevgililer günü mü...! Ne zamandi geçtimi...?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Aydinlatici yazi için tesekkürler. Ancak ben olaylara bu kadar vahim bakmiyorum. Annerler günü olsun, sevgililer günü olsun, dogum günü olsun, hatta yilbasi kutlamalari olsun... Dilerseniz hepsinin "saçmaliktan ibaret" oldugunu ispatlarsiniz.

Ama su yönden düsünün; öyle ya da böyle, "pazarlama açisindan büyük yapitlar" olarak degerlendirseniz de, yukarida saydigim günlerin hepsindeki ortak özellikler "eglenmek, paylasmak, sevmek, sevilmek, sevindirmek" Simdi bunlar bizde olsa ne olur olmasa ne olur? Oldu da kötü mü oldu. 14 subatta birisine gül adin, ya da siir okudun da kötü mü oldu? Karizman mi çizildi. Dogumgününde birisine hediye aldin ya da telefon açip kutladin kötü mü oldu? Ya da yilbasinda kart attin da ne zarari oldu? Anneler gününde anneni hatirlamanin neresi yanlis?

Ha diyorsaniz ki; benim için her gün anneler günü, her gün sevgililer günü. Tamam o zaman. Neticede tasvip etmesenizde, yapmacik olarak görsenizde bu günler birer firsattir. Ilk yazimda da degindigim gibi, en azindan "kendinize olan sevginizi" göstermek için. Umarim degerlendirmissinizdir. Hayat çok kisa, isteyen sevgisini gösterir ve bunun için gün sayar, kimisi de diledigi ani özel kilar, size kalmis.Ama benden tavsiye "insanlara deger verin ve bunu mutlaka gösterin".
    Unutmadan Trabzonspor'umuza olan sevgimizi de gösterelim, kombine, lisansli ürün, sanal, reel destek...

Asagidaki sarki sözleri de kapanisim olsun.

duygu, biraz duygu... bütün istegim buydu... Edited by: saglam

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı
    sevgililer günü mü...! Ne zamandi geçtimi...?

En güzeli bu ya sallamiycaksin bu günü bilmiyceksin bile.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Millet muhalefet olmayi çok seviyor , antilik hoslarina gidiyor , ben sevgililergünün elestiripte sevgililer gününde sevgilisine hediye almayan birilerinin olduguna inanmiyorum varsada çok nadirdir yani

bizim örf ve adetlerimize bakacak olursak , su an onun ne kadarini yapabiliyoruz zaman ilerliyor dünya küçülüyor kültürler birbirine giriyor , asil olan millet olma özelligini koruyabilmektir türksen türklügünü bileceksin milli duygularin olacak gerisini zaten istedigin kadar engellemeye çalis evrensel bir dünya tüm kültürler iç içe girecektir , sevgililer gününde bana hediye gönderen iki gizli hayranima tesekkür ediyorum bu arada zaragozalilarin sevgililer gününü kutlarim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Reklamlar bitti...

11 satirda görmek istedigini görürsün ancak [img]smileys/smiley32.gif[/img], reklamlar bitti hemen benim ardimdankomedyen çikti sahneye

Guests
    Ziyaretçi

Eh malzeme saglam olunca komedyenlik de kolay oluyo.

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bende böyle sacma sapan günleri kaale almiyorum bile. bizim sevgimiz 1 gün degil 365 gün.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Farkli dünyalarin farkli düsüncelerin tek ortak noktasi Trabzonspor..

yazdiklarinizdayerden göge kadar haklisin. elbetteki eglenmek,paylasmak,sevmek,sevindirmek için özel günler olmali buna bende katiliyorum.en basta ben bu günlere pazarlama açisindan büyük yapitlar oldugu için degil,bizim kültürümüzle bagdasmadigi için karsiyim.bizim kültürümüzde kurban bayrami,ramazan bayrami,asure vb. birçok gün mevcuttur.amaci sevmek,sevindirmek,paylasmak olan ve türk-islam kültürü içerisinde yetismis olan insanlar için bugünler kaçirilmayacak firsattir.ama maalesef insanlarimiz ramazan bayramlarinda sevmeyi,paylasmayi,büyügü,küçügü,akrabayi,dostu unutup tatil merkezlerine tatil yapmaya giderler.kurban bayrami gelince insan'dan tiksinen hayvanseverler ve kültürümüzle zitlasmayi prensip haline getirmis medya kuruluslari kurban kesmeyi vahset olarak degerlendirip insanlari yavas yavas bu gelenektende uzaklastirmaya çalisirlar.sonrada ayni insanlar çikip kendi örf ve adetlerimizin ne kadarini yapabiliyoruzki deyip saint valentine ve noel gibi günleri sevgi ve duygu bakimindan yoksullastirdiklari insanlara çagdas dünyanin olmazsa olmaz'i diye sunuyorlar.bu medya kuruluslarina bagli tv kanallarinin yaptigi ve izlenme rekorlarini alt üst eden dizilerin konulari ne olursa olsun temelini yukarida bahsettigim anlayisin olusturdugu da bir gerçektir.bir baska gerçek ise insanlarimizin izledikleri bu dizilerden etkilendikleri ve bu dizilerdeki yasam tarzini yavas yavas kendi hayatlarinda da uygulamaya basladiklaridir.sevgililer günü ile ilgili yazmis oldugum yazidan dolayi duygusuz oldugumu iddia eden sarki sözlerini ve muhalefet etmekten hoslandigimi yazan arkadaslarda bu karma kültürün yeni ürünleri olsa gerek.onlara zaten ne söylesem anlamazlar ki.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı sah_zade61 Nickli Üyeden Alıntı

yazdiklarinizdayerden göge kadar haklisin. elbetteki eglenmek,paylasmak,sevmek,sevindirmek için özel günler olmali buna bende katiliyorum.en basta ben bu günlere pazarlama açisindan büyük yapitlar oldugu için degil,bizim kültürümüzle bagdasmadigi için karsiyim.bizim kültürümüzde kurban bayrami,ramazan bayrami,asure vb. birçok gün mevcuttur.amaci sevmek,sevindirmek,paylasmak olan ve türk-islam kültürü içerisinde yetismis olan insanlar için bugünler kaçirilmayacak firsattir.ama maalesef insanlarimiz ramazan bayramlarinda sevmeyi,paylasmayi,büyügü,küçügü,akrabayi,dostu unutup tatil merkezlerine tatil yapmaya giderler.kurban bayrami gelince insan'dan tiksinen hayvanseverler ve kültürümüzle zitlasmayi prensip haline getirmis medya kuruluslari kurban kesmeyi vahset olarak degerlendirip insanlari yavas yavas bu gelenektende uzaklastirmaya çalisirlar.sonrada ayni insanlar çikip kendi örf ve adetlerimizin ne kadarini yapabiliyoruzki deyip saint valentine ve noel gibi günleri sevgi ve duygu bakimindan yoksullastirdiklari insanlara çagdas dünyanin olmazsa olmaz'i diye sunuyorlar.bu medya kuruluslarina bagli tv kanallarinin yaptigi ve izlenme rekorlarini alt üst eden dizilerin konulari ne olursa olsun temelini yukarida bahsettigim anlayisin olusturdugu da bir gerçektir.bir baska gerçek ise insanlarimizin izledikleri bu dizilerden etkilendikleri ve bu dizilerdeki yasam tarzini yavas yavas kendi hayatlarinda da uygulamaya basladiklaridir.sevgililer günü ile ilgili yazmis oldugum yazidan dolayi duygusuz oldugumu iddia eden sarki sözlerini ve muhalefet etmekten hoslandigimi yazan arkadaslarda bu karma kültürün yeni ürünleri olsa gerek.onlara zaten ne söylesem anlamazlar ki.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] Karma Kültürün yeni ürünlerine itafen....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)