Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 442 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sevgililer Günü

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yok ki sevgilimiz..Ama ben herkesin sewgililer gününü kutluyorum..[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Bursa

Her Zamanki gibi Yine Bos anLamsiz bir gun [img]smileys/smiley36.gif[/img]

yine Tekim cunku Ben boYLe Kaderin Kimseninde SevgiLiLEr gununu KutLamiyorum Kardesim ZorLami

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim de yokki kutlayalim.Edited by: FIRTINA_61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar Sinem i yanlis anladiniz sevgiliniz var mi yok mu diye sormadi ne almayi düsünüyorsunuz ne yapacaksiniz diye sordu.Belki kendisi için bir fikri yok fikir edinmeye çalisiyor kiz[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Hediye seçmek zor olmasa gerek. helede trabzonsporluysa gidin ts clup'a bari klübümüz kazansin... Edited by: ÖzGüReisEsenLer

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı mavidüs Nickli Üyeden Alıntı
    olsa alacazda yok ki?

+1967[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ayen bende de yok ama olacakti.Sirf sevgiler günü var diye olmadi. [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img].Ama bu sevgiler günü geçsin olacak [img]smileys/smiley4.gif[/img]

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bi yuzuk yeter (rus pazarindan)

Alıntı tsakrep61 Nickli Üyeden Alıntı
    bi yuzuk yeter (rus pazarindan)

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biraz param vardi bitti sevgilim vardi çekti gitti[img]smileys/smiley19.gif[/img]

sevgililer gününde sevgilisine hediye alamayan birisi sevgililer gününü kutlayamamismi oluyor acaba.merakimdan soruyorum sözlede kutlanabilirmi?

benim sevgilim ts varmi ötesi

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Sinem merak ediyordum su 14 Subat la ilgili topic i kim açacak diye bu kisi sen oldun ya ne diyim ben sana artik.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ne sevgililer günü ya biktim su abuk subuk günlerden Onu sevmisim daha ne istiyor birde hediye mi alicam

Hediye almak için böyle abuk sabuk günlere ihtiyaç yok.

Sana katiliyorum dostum...Birde neden sevgililer gununde erkeler hediye alirki...adaletsiz bir durum...Bu erkekler icin sevgililer gunu,,kizlar icin erkekleri yonta ma gunü...
    [img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img]

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw sevgililer günü diye bir olay tutmus gidiyorlar yaw siz dün cumaya gittinizmi yani namaza(erkekler için)hemiiii

sevgililer günü bir papazin sevdigi kisiye verdigi çiçekten ibaretmis ve biz müslümanlar bunu her yil taklit edip duruyoruz!!!!!!!!

bu nedir yaw seven insan sevgilisine her gün hediye alir o kadar ..........

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nereden
    Avrupa Diğer

en iyisi sevgiler gununu bos gecirmek [img]smileys/smiley36.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Dün derhanede bütün arkadaslarim sevgilime ne alayim diye sorup duruyorlardi.Onlara akil vemekten bende akil kalmadi [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Müsaadenizle yaklasmakta oldugumuz özel tarihe, özel bir kampanya fikri önermek isterim.

Özel günden kastim ne mi? Tabii ki ?sevgililer günü? Hiç bir fedakarliktan kaçmadim ve bu ?gün?den kulübümüzün nasil karli çikabilecegini düsündüm. Ilerde insanlar ayrilsalar bile kazanan gene kulübümüz olacak

Ilk olarak; ?kombine hediye etmek? düsünülebilir. Ama sonra kiz çikipta ?ben istanbul'da, ankara?da vs. baska yerde yasiyorum ne yapicam bunu? diye de sorma ihtimali var. Bu nedenle Trabzon?daki kardeslerimiz için uygun bir hediye. Hem böylece ayda en az iki kere 90 dk yan yana oturma sansiniz olacak))

Ikinci önerim; kulübe üyelik. Sevdiginiz insani kulübe üye yapabilirsiniz. Ancak Pazartesi günü gelip çattiginda elinizde sadece bir banka dekontuyla gidip, ?hediyem bu, seni kulübe üye yaptim? demek ne kadar romantik olur bilemem)

Ikisi de olmadi, hemen bir TSClub?a gidilir, en azindan bir Trabzonspor rozeti alinir. (Bir fb.li bayan arkadasima -sevgili degil-geçen sene nisan ayinda TS rozetini hediye etmistim, hani su altin renkli olandan. Sasirdi tabi, rozeti yakasina takti ve ?Trabzonspor sampiyon olursa Trabzonspor?u tutacagim? dedi. Tabi sampiyon olamadik, ve sampiyon olmamiz babasina karsi eline koz verecegi için koz sahibi olamadi. Netice o ki; ufak bir rozet bile babasi fb yönetiminde yer alan fanatik bir bayanin takimini degismesine yol açabilir.

"Sevgilim yok kiiii" diye mizmizlanan tipleri esefle kiniyorum! Söyle bir etrafiniza bakin, sonra bakislarinizi kendinize çevirin. Dogumunuzdan beri kullandiginiz vücudunuz, duygulariniz, hisleriniz... Kendinizi sevin. Kendinizi önemseyin ve o gün kendinize bir kiyak yapin, hediyeyse hediye ya da size özel bir sey yapin.

Bunun disinda sevgilisi olan arkadaslara tavsiyem; yapmacik hediyelerden kaçip(illa da hediye alacagim diye tutturuyorsaniz tabi), arkadasinizin sürekli kullanabilecegi birsey alin. Öyle ki, onu kullandikça hatrina gelirsiniz. Ya dabasit ama size özgü seyler,fiyakali bir çerçevenin içinde beraber çekildiginiz bir fotograf hos olmazmiydi

Bayan arkadaslarimizi öne çikaran bir hediye tipi de; kendi imalatiniz olan seyler,mesela ellerinizle ördügünüz bir kazak ya da bir atki. Gerçekten onu hediye ettiginiz kisinin çok hosuna gidecektir. Bu arada kuzenimden atki sözü almistim, iplerinin rengini ben söyledim, üretim bitmek üzere 4 tane atkim olmasina ragmensabirsizlikla bekliyorum Bakin"sabirsizlikla" dedim. Bu hediyeyi kuzenimden almama ragmen...Bu da demek oluyor ki; kuzenlerinizi de ihmal etmeyin) Hem onlar sizi hiç terketmezler...

Ne olursa olsun kendinizi sevin, kendini sevmeyen baskalariniz sevemez.

Resmi siteye birkaç gündür girmiyordum, yazdiklarimaparalelbir kampanya,yeni farkettim;

Nereden
    Hakkari

Valla geçen sene cezali oldugum için okuldan çikip kizla bulasamadim. Kizda o günden beri o günü hatirlatir durur bana.... Zaten bu sene hafta içine geliyormus. Hafta içi disari çikmam imkansiz oldugu için..... Anladiginiz iki senedir kizin bütün hayallerini yiktim... Valla isi bir "quick fix" le hallettim. Onu okula çagirip gerisini orada halledecegim.... Edited by: sweetrose

ts_fan
    Ziyaretçi

ilginçEdited by: ts_fan

sheva
    Ziyaretçi

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Sinem merak ediyordum su 14 Subat la ilgili topic i kim açacak diye bu kisi sen oldun ya ne diyim ben sana artik.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ne sevgililer günü ya biktim su abuk subuk günlerden Onu sevmisim daha ne istiyor birde hediye mi alicam

Hediye almak için böyle abuk sabuk günlere ihtiyaç yok.

bence de oldukça gereksiz bir gün..tüketim amaçli sonradan uydurulmus yani..

bütün herkesin sevgililer gününü kutlar hayirlara vesile olmasini temenni ederim

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle gavur icadi günler ve gecele roldukça gereksiz. dalga geçmeden olmaz tabi

Sevgililer gününde gönderilen bir kaç sevgi dolu sms

- Seni Seviyorum' Üzülme, zamanla geçer.
    - 'Seni Seviyorum' Iyi de bunun sosyal güvencesi, sigortasi filan var mi?
    - 'Seni Seviyorum' Anlasildi tamam.
    - 'Seni Seviyorum' Neden? Ben de benim bilmedigim bir seyler mi gördün?
    - 'Seni Seviyorum' Beni bu islere karistirma ne olur.
    - 'Seni Seviyorum' Ne Güzel. Seninle beraber, beni seven iki kisi olduk böylece.
    - 'Seni Seviyorum' Havadandir, bana da oluyor bazen.
    - Seni Seviyorum' Çok hos. Peki baska ne gibi hünerlerin var.
    - 'Seni Seviyorum' Ben de senin, beni sevisini seviyorum.
    - 'Seni Seviyorum' Hadi ya, çok ilginç, ee sonra.
    - 'Seni Seviyorum' Yorum yok.
    - 'Seni Seviyorum' Ben de seni seviyorum, ee simdi ne olacak?
    - 'Seni Seviyorum' Yeni parola bu mu? Ben ne diyecegim peki.
    - 'Seni Seviyorum' Teoride mi? Pratikte mi?
    - 'Seni Seviyorum' Blöfünü görüyorum, rest çekiyorum.
    - 'Seni Seviyorum' Sen asmissin. Ben artik ne desem bos.
    - 'Seni Seviyorum' Olur, sarayim mi? Burada mi seveceksin?

bu baya hos

- 'Seni Seviyorum' Beni bu islere karistirma ne olur. Edited by: Emorfo

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

baya ruhsuz bir yazi ama ne yalan söyliyim ilgimi çekti bana yonelik su donemde ozellikle 'seni seviyrm... hadi ya çok ilginç sonra' kismi[img]smileys/smiley32.gif[/img]tebrik valla

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

sheva
    Ziyaretçi

"'Seni Seviyorum' Havadandir, bana da oluyor bazen. "

iyiymis..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)