Sayfa 101 Toplam 341 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8519 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazýrlýk Maçlarýmýz

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Erdinho_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @ yildirim55
    uff bu maca gidemedim ama wolfsburg ve arminia bilefeld maclarinda takimimizin yanindayin.
    ayrica kamp yapilan otele gidp orada antrenman izlemek istiyorum
    Wolfsburg macina gidiyorum..Bielefeld macina kadar zaman var...Aralarinda Braunschweig maci var bakalim ona gidebilcem mi...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar 3 gün önce Ligtv sitesinin müdürü bu foruma girmiþti hatýrlarsanýz.
    Bu tavrý forumda övgüyle karþýlanýnca ben de gaza gelip kendisi için "Eþek gibi girecek, niye þaþýrýyosunuz ki" gibisinden bir cümle sarfetmiþtim yazýmda.

Biz elin oðluna "eþek gibi" derken büyük hassasiyet gösterip uyarýlarda bulunan site yöneticileri, Trabzonspor'un kaptanýna "Pazarcý" denilince nasýl bir hassasiyet gösteriyorlar merak ediyorum.
    Eleþtirmek için yazmýyorum, gerçekten merak ediyorum.

Ayrýca o Hüseyin'e pazarcý diyen arkadaþa da yazýklar olsun diyorum. Bizim farkýmýz Trabzonsporluluk duruþumuzdadýr. Derebeylerinin hegamonyasýný deviriþimizdedir. Þimdi senin "Rýza Efendi bize bir ekmek, bir de gazete" diye pankart açan Fener taraftarýndan ne farkýn kaldý. Yazýk...
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý keyfekeder61 Nickli Üyeden Alýntý
    napýon sen yhaa boLucu terör örgütü gibi çLþýooon ....mýLLet maça yRm yzr sen sözmekten bhsdýoon...!!!dsmart rezaletý dýe bsLk acLms gýtt orada yaz..!!
    Arkadasýn demek ýstedýgý, boyle gollu bý macý ýzlemek ýsterdýkten ýbaret, ama sen kardesýmýzý PKK ya cevýrdýn resmen, býr de yazý stýlýný degýsýrsen forum uyelerý olarak cok memnun olacagýz...

Ýzmir Ýl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Alýntý Yildirim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Wolfsburg macina gidiyorum..Bielefeld macina kadar zaman var...Aralarinda Braunschweig maci var bakalim ona gidebilcem mi...
    bildiðim kadarýyla arada öyle bir maç yok
    BMN ÝZMÝR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    44

Bu nasýl bir iþ anlamýyorum,ben veya diðer ts li arkadaþlarýn ts'de oynayan futbolcularýn hepsini birer birer sevmek,beðenmek,övmek zorunda mý?Kaldý ki hüseyine pazarcý diyen arkadaþ ta hüseyin'i sevmediðinden deðil futbolunu beðenmediðinden bazý maçlardaki inanýlmaz hatalarý yüzünden o yazýyý yazdý...Bence de hüseyin çok iyi fýndýk toplar kollarý uzun dallarý iyi çeker )

Nereden
    Trabzon

TolgaTopçu arkadaþým...avatar ve imzamý sonra halledecemmmmm......yazýlan mesaja resim nasý koyulur onu anlatýrsannn bende rahatlarým sende....

Erdinho_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

braunschweig maci nerde ? ne zaman? benim öyle macdan haberim yok

Tayyip Bosnalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    38

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu mu taraftarlýk ? Kimse ama hiç kimse futbolcularýmýzýn kiþiliðini rendice edecek ifadelerde bulunamaz.Buna müsade etmeyeceðiz.

Hüseyin'in futbolunu beðenmeyen ve en aðýr eleþtirilerde bulunan birisi olarak dahi, bu kadar basit, bu kadar aþaðýlayýcý kelimeler sarfetmemiþimdir.Ne Trabzonluyum ne karadenizliyim yaptýðým ne hemþeri kollamasýdýr ne de yöneticilik vasfýmý kullanmaktýr.
    Kalitenizi düþürmeyin, basit olmayýn yeter...

arkadaþlar gerçekten hoþ olmuyor bende hüseyinin bu takýma yakýþmadýgýný düþünüyorum ama
    böyle yaparak hüseyini bu takýmdan uzaklaþtýrabileceðinizi mi sanýyorsunuz
    sadece nezaketsizlik yapmýþ oluyorsunuz görünen o ki zaten hüseyin bu kadroda ancak sakatlýk
    olursa kendine yer bulabilecek ceyhun böyle oynarsa zaten boþa bagýrýp çagýrmýþ olacaksýnýz
    Sevdiklerinin En Hayýrlýsý Seni Terketmeyendir
    Sana Düþersin Demiþtim, Fazla Sarktýn Hayallerimden..

tanjukeskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý vuralkara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hepimiz hüseyiniz
    ççççççççççççççççççççç

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý trapesus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar 3 gün önce Ligtv sitesinin müdürü bu foruma girmiþti hatýrlarsanýz.
    Bu tavrý forumda övgüyle karþýlanýnca ben de gaza gelip kendisi için "Eþek gibi girecek, niye þaþýrýyosunuz ki" gibisinden bir cümle sarfetmiþtim yazýmda.

Biz elin oðluna "eþek gibi" derken büyük hassasiyet gösterip uyarýlarda bulunan site yöneticileri, Trabzonspor'un kaptanýna "Pazarcý" denilince nasýl bir hassasiyet gösteriyorlar merak ediyorum.
    Eleþtirmek için yazmýyorum, gerçekten merak ediyorum.

Ayrýca o Hüseyin'e pazarcý diyen arkadaþa da yazýklar olsun diyorum. Bizim farkýmýz Trabzonsporluluk duruþumuzdadýr. Derebeylerinin hegamonyasýný deviriþimizdedir. Þimdi senin "Rýza Efendi bize bir ekmek, bir de gazete" diye pankart açan Fener taraftarýndan ne farkýn kaldý. Yazýk...
    Bir önceki sayfamdaki mesajý okumadýn sanýrým abi.Gerekli iþlem yapýlmýþtýr.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maç sonu deðerlendirmelerine göre (Medya Trabzon) maçýn yýldýzlarý ; Ceyhun Gülselam ve Cale.

Alýntý Emre Emiroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu nasýl bir yazý stilidir allah askýna ya ? düzelt kardeþim su yazý stilini
    el alýþkanlýðý abi kusra bakmayýn daha dikkatli yazarýým..!!
    #15 Ferhat ÖZTORUN

Tayyip Bosnalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    38

Alýntý gok_rock Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TolgaTopçu arkadaþým...avatar ve imzamý sonra halledecemmmmm......yazýlan mesaja resim nasý koyulur onu anlatýrsannn bende rahatlarým sende....

kardeþim cevap butonuna basýnca

en alt saðdan sarýlý dað resmi olan düðmeye týklayýp

resmi nereye yükeldiysen oranýn http ile baþlayan linkini kopyalayacaksýn
    Sevdiklerinin En Hayýrlýsý Seni Terketmeyendir
    Sana Düþersin Demiþtim, Fazla Sarktýn Hayallerimden..

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý sindoma61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çok ilginç buraya gireli fazla olmadý ama görüyorumki ammada hüseyin sempatizaný var kiþiliðine hiç bi lafýmýz yok ammavelakin trabzonun kptný olmasý hiç biþey ifade etmez oynamayan gider abi burasý düþkünler yurdu degil kiþiligine lafýmýz yok dedik ama o kadar kiþilikli ise trabzonun iyiliði için aldýgý paradan (2100) biraz indirime gitsinde anlayalým tam anlamý ile kiþilikli olduðunu

Þu kadar kiþilikli; Sezon bitti mukaveleside bitti. Gitti boþ mukaveleye imza attý. Kulüp menfaati ne gerekiyorsa onu yapýn dedi. Satarsanýz da kulüp para kazansýn. Hüseyin baþlýðýnda giden futbolcularýmýzýn Hüseyin ile ilgili açýklamalarý var. Hüseyin in oynadýðý futbol eleþtirilebilir. Aldýðý para konuþulur .Bunlar ayrý þeyler ama Trabzonspor taraftar forumunda Trabzonspor un kaptanýna hakaret edilmez. En azýndan bence...Bu Hüseyin meselesi görünen o ki bu sene çoko konuþulacak. Rahat olun. Eðer Ersun hocaya güveniyorsanýz kim hakediyorsa o oynayacaktýr.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Erdinho_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    braunschweig maci nerde ? ne zaman? benim öyle macdan haberim yok
    Braunschweig maci 8.Augusots Schneverdingende yani kamp yerinde saat 14 de...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Teþekkür ederim Harun.
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç sonu deðerlendirmelerine göre (Medya Trabzon) maçýn yýldýzlarý ; Ceyhun Gülselam ve Cale.
    Zaten Osnabrück macinda ikiside iyi oynamisti...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Gümüþhane
    Yaþ
    38

slm arkadaslar... ilk hazirlik macimizi bu sene kazandik herkese hayirli ugurlu olsun... lütfen üye arkadaslarimiz yorum yaparken milletin tipiyle alakali deyilde futbolculuguyla alakali yorum yaparlarsa ´daha iyi ve yerinde olur... suratsizligin gereyi yok... siz hüseyine laf atacaginiza kendi tipinize bakin... futbolunu elestirin allahin yarattigi surati deyil !!! bizler trabzonspor taraftariyiz bizim taraftarlardan yamuk adam olmaz... böyle yorum yapanlar bastan kendi tiplerine baksinlar... bugün bi eto'o veya ronaldinho takimimizda oynasalar onlarin hakkinda dami böyle yorum yaparlar onu merak ediyorum....
    Konu Harun tarafýndan (31.07.2008 Saat 23:46 ) deðiþtirilmiþtir.

EmreBir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu kadar kiþilikli; Sezon bitti mukaveleside bitti. Gitti boþ mukaveleye imza attý. Kulüp menfaati ne gerekiyorsa onu yapýn dedi. Satarsanýz da kulüp para kazansýn. Hüseyin baþlýðýnda giden futbolcularýmýzýn Hüseyin ile ilgili açýklamalarý var. Hüseyin in oynadýðý futbol eleþtirilebilir. Aldýðý para konuþulur .Bunlar ayrý þeyler ama Trabzonspor taraftar forumunda Trabzonspor un kaptanýna hakaret edilmez. En azýndan bence...Bu Hüseyin meselesi görünen o ki bu sene çoko konuþulacak. Rahat olun. Eðer Ersun hocaya güveniyorsanýz kim hakediyorsa o oynayacaktýr.
    Ayný þekilde katýlýyorum.Eger Ersun hoca uygun görmüþse bizim diyebilecegimiz biþi yok.O sebepten yorulmanýn manasý yok.

Trabzonspor Almanya’daki ikinci hazýrlýk maçýnda 3. lig ekiplerinden FC Oberneuland'u 5-2 maðlup etti.

Müsabakaya Tolga- Ferhat, Giray, Hüseyin, Ýsmail- Adnan, Yatara, Ceyhun, Sami – Ergin, Gökhan onbiriyle çýkan Trabzonspor maçýn 8. dakikasýnda Sembolo’nun golüyle 1-0 yenik duruma düþerken 14. dakikada bu gole Ergin’le karþýlýk verdi.

26. dakikada Sami’nin ara pasýyla defansýn arkasýnda topla buluþan Gökhan düzgün bir vuruþla skoru 2-1 yaptý.

Ýlk devre 2-1 sona erdi.

Trabzonspor ikinci yarýda sahada Sylva- Tayfun, Song, Egemen, Cale - Serkan, Ceyhun, Selçuk – Yatara - Umut, Gökhan onbiriyle yer aldý.

Ýkinci yarýya hýzlý baþlayan Trabzonspor 51. dakikada Gökhan’ýn pasýyla topla buluþan Yattara’nýn kaleciyi de geçerek attýðý golle skoru 3-1’e taþýdý.

62. dakikada Ceyhun’un yerine Abdulaziz, 66. dakikada da Yattara’nýn yerine de Barýþ oyuna dahil oldu.

73. dakikada Song sarý kart görürken, 74. dakikada Gökhan yerini Eren Görür’e býraktý.

77. dakikada Selçuk’un kullandýðý serbest atýþta defansýn arasýndan iyi yükselen Song düzgün bir kafa vuruþuyla skoru 4-1 yaptý.

82. dakikada Barýþ sað kanattan getirdiði topu ortaya hareketlenerek Umut’a býraktý. Umut düzgün bir vuruþla topu aðlarlara gönderdi.

Maçýn 87. dakikasýnda Lee’nin attýðý golle skor 5-2 oldu.

Karþýlaþma Trabzonspor'un 5-2 üstünlüðüyle sona erdi.
    #15 Ferhat ÖZTORUN

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    44

Alýntý tosun29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    slm arkadaslar... ilk hazirlik macimizi bu sene kazandik herkese hayirli ugurlu olsun... lütfen üye arkadaslarimiz yorum yaparken milletin tipiyle alakali deyilde futbolculuguyla alakali yorum yaparlarsa ´daha iyi ve yerinde olur... suratsizligin gereyi yok... siz hüseyine laf atacaginiza kendi tipinize bakin... futbolunu elestirin allahin yarattigi surati deyil !!! bizler trabzonspor taraftariyiz bizim taraftarlardan yamuk adam olmaz... böyle yorum yapanlar bastan kendi tiplerine baksinlar... bugün bi eto'o veya ronaldinho takimimizda oynasalar onlarin hakkinda dami böyle yorum yaparlar onu merak ediyorum....
    Çok anlamlý bir yorum yazmýþsýn arkadaþým bravo!Aslýnda sövmeni bekledim ama sövmedin hayret!...
    Konu Harun tarafýndan (31.07.2008 Saat 23:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Almanya

önceki macin özetini izleyebilecegimiz bir adres var mi?

Nereden
    Gümüþhane
    Yaþ
    38

Alýntý canAleda61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok anlamlý bir yorum yazmýþsýn arkadaþým bravo!Aslýnda sövmeni bekledim ama sövmedin hayret!...
    birak kardesim böylelerine sövüpte kendimi günaha sokmama deymez... simardi bunlar yemin ederim yönetim biraz iyi isler yapip bizleri umutlandirinca bunlar artik futbolcularin deyil futbolunu suratlarini konusmaya basladi

Murat Hýzal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Gözlemlediðim kadarýyla 15-20 yaþ arasý taraftarýmýz gün geçtikce istanbul taraftarlarýna benziyor.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayý yeðlerim'' (Hodus)

Alýntý KeLLoO Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    önceki macin özetini izleyebilecegimiz bir adres var mi?
    http://***********************/trabzon...zeti-1003.html

boLe bý adres var abý ama amatör kamerayLa çekilmiþ birazda kýsa..golü göremediik...
    #15 Ferhat ÖZTORUN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)