Sonuç: Süper Lige Sizce Kim Çýksýn ?

Katýlýmcý sayýsý
277. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Eskiþehir

142 51.26%
  • Bolu

135 48.74%
Sayfa 24 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24
Toplam 588 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 588 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskiþehirspor Süper Lig'de | Boluspor - Eskiþehirspor: 0-2

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bunlarý koymayýn buraya en iyisi tadýmýz kaçýyor ya
    Yaþamak Direnmektir!

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu bayragi tutan uc denyonun birini taniyan var mi ?

varsa lutfen bana soylesin.
    Hürriyet'in internet sitesinde Trabzonspor-Fenerbahçe maçýnýn fotoðraflarýnda gezinirken gördüm ve odada kimse görmesin diye hemen kapattým. O kadar utandým ki anlatamam. Hiçbirini tanýmýyorum tanýmak da istemem.

Baðnazlýk derecesinde anti fenerlilik var,oysa anlatamadýk gsnin de bejekenin de farksýz olmadýðýný!!!

Fener maçýnda gs bayraðý tutmak da nedir?
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

ben bu resmi gordum ve gerisini tahmin edebilirsin. bu insanciklari taniyan biri varsa soylesin.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bu bayragi tutan uc denyonun birini taniyan var mi ?

varsa lutfen bana soylesin.
    Bunlarý bir daha stada sokmayacaksýn

EÐÝTÝM ÞART!!!

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ben bu resmi gordum ve gerisini tahmin edebilirsin. bu insanciklari taniyan biri varsa soylesin.
    Bu arada bu fotoyu burdan kaldýralým bence...

Bize hiç yakýþmýyor...

Ýnsancýklar

EÐÝTÝM ÞART!!!

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Boþverin, sorsanýz marifettir yaptýklarý.

Daha fazla konuþmaya deðmez.

Baþlýk kirleniyor ayrýca
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

laf olsun diye degil gercekten taniyan bilen varsa ve benimle paylasirsa cok sevinecegim.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ALLAH sizin gibi taraftarýn cezasýný versin .Lanet olsun sizin gibi taraftara . Taraftar bile deðilsiniz siz
    Chelsea maçýnda ki o fotoðrafa belki tahammül ederim bi yere kadar ama buna asla. Taraftarýn yüz karalarý. Sizin gibi adilerin yüzünden gs sempatizaný olarak gösteriliyoruz. Sabah sabah sinirlerim zýpladý tövbe estaðfurulah yaaa
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok iðrenç görünüyo alýntý yapýldýðý için kalmýþ . Lütfen kaldýrýlsýn o resim her gördüðümde daha bi sinirleniyorum.
    Þampiyonluða oynadýðýmýz sene burda 4 tane atýp gittiklerini çok çabuk unuttu bazý pislikler !!!
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

onlar bizden degil... ama neden trabzonsporla ilgili seyler giyiyorlar? bir yerlerini korumak icin mi? trabzonsporu gelecek saldiralara tepkilere karsin kalkan olarak kullanmalari da ayri bir tahammul ve kabul edilemez davranistir.

orada bulunan onlarca kisiden ``vip1mis 2miymis demeden``` bir Allahin kulu ne yapiyorsun birader dedi mi? (dese yazmazlar buyuk ihtimalle) ...

bu fotograf son macta cekildiyse bu fotograftakiler EMIYET MUDURU FERIDUN BOZun kizlari mi?

mrt_tpc61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ALLAH sizin gibi taraftarýn cezasýný versin .Lanet olsun sizin gibi taraftara . Taraftar bile deðilsiniz siz
    Chelsea maçýnda ki o fotoðrafa belki tahammül ederim bi yere kadar ama buna asla. Taraftarýn yüz karalarý. Sizin gibi adilerin yüzünden gs sempatizaný olarak gösteriliyoruz. Sabah sabah sinirlerim zýpladý tövbe estaðfurulah yaaa
    Aynen katýlýyorum.
    Bize Her Yer TRABZON !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, yukardaki fotoðrafa bende tahammül edemedim.Kaldýrmak zorunda hissettim kendimi...Ama size bir þey söylemek istiyorum.Ben bu görüntüyü Lig tv'de maç baþýnda izlediðimi söylesem inanýrmýsýnýz! Maçýn baþlamasýna dakikalar varken bu dangalak 3'lünün bir anda ekranda(uzakta olsa) gördüðümü farkettim! Aman Allahým acaba yanlýþmý görüyorum dedim.Ama kameralarda çok dikkatli deðildiler.Anlýk görüntü olduðu içinde bu zamana kadar hep acaba yanlýþmý gördüm! düþüncesi kafamda hakimdi...Ama foto muhabirleri bu tip görüntüleri kaçýrmazlar.Özelliklede fener muhabirlerinin ekmeðine yað sürersin.

Yanlýz bir þey dikkatimi çekti.Bu arkadaþlar önde olduklarý için arkadaki insanlar bunlarýn bu bayraðýný görmemiþ olabilirler.Birisi bunlara tepki vermniþte olabilir.Çünkü yanýlþmýyorsam gazetelerde böyle bir þey okuduðumuzu zannediyorum.

Yahu bu manzarayý görünce bunlarýn gýrtlaðýný sýkasým geldi.Nasýl bir duruþ bu?Reziller, utanmazda arlanmazlar.Býktýk usandýk bu salaklardan.

Haaa aklýma birde þu geliyor, belkide düþünceleri çok masumane olabilir.Son maçta biz güya feneri yeneceðiz, Galatasaray'da bizim sayemizde þampiyon olacak! düþüncesi hakim olabilir.Ama ne olursa olsun bu davranýþ yanlýþ.Olaya tek taraflý bakmýþlar ve bu çocuklarýn kafalarýnýn çalýþmadýðýný düþünüyorum.Trabzonsporumuza bu tip kareler en büyük zararý vermektedir.Bu fotoðrafla resmen kendilerini kullandýrdýlar.Bizim en büyük düþmanýmýz fener onlarý kýzdýrmak babýnda bu bayrak'ý açtýk'da diyebilirler.

Daha önceki sayfadakii Chelsea maçýndaki baba-kýz ile bu fotoðraflar bir deðildir arkadaþalr.Orada adamýn onurlu duruþunu farketmiþsinizdir.Onun inancý bir Türk takýmýna destek vermek asla olaya fener olarak bakmamýþ.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

chealse fb macindaki fotoya diyecek lafim yok. bizim buyuklugumuzdur. onlarinda misafirperverligidir.

ama bu fotograftakiler trabzonsporlu degiller. ``birilerinin cocuklari`` soylenenlere gore. olaya tanik olanlara gore.

bu birileri de trabzonlu degil ama trabzonda gorev yapan bir asayis muduru.

bu ezik davranisi trabzonsporlular yapamaz zaten!... ama bu dangalaklari en on koltuga oturtup ```cek beni ha``` dediler mi demediler mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)