Sayfa 1 Toplam 157 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3922 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ceyhun Gülselam

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Standart Ceyhun Gülselam

Mevki : Defans
    Forma Numarası
    : 6
    Doğum Tarihi
    : 25.12.1987
    Dogum Yeri
    : Almanya Münih
    Boy : 192 cm
    Kilo : 88 kg
    Ayakkabı No
    : 46
    Medeni Hali
    : Bekar
    Burcu : Oğlak
    Sözleşme Başlangıç
    : 2008
    Sözleşme Bitiş
    : 2011
    Oynadığı Kulüpler
    : Gartenstadt Trudering, Bayern Münih, Unterhaching

belki biraz erken diyebilirsiniz ama resmi sitede başkanın ağzından bile açıklandı
    http://www.trabzonspor.org.tr/haber....&HaberID=38871
    http://www.trabzonspor.org.tr/haber....&HaberID=38866
    (içlerinde arada bahsediyor)
    salı günü saat 11:00'da sözleşme imzalıyacakmışız.

ümit milli takım stoperi,a milli takım'da 1 maçta oynadı henüz daha çok genç ve ümit vaadediyor.
    hayırlı olsun...
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (11.09.2008 Saat 03:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: Oyuncu bilgileri eklenmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı uğurlu olsun diyelim.. Umarım aradığımız bize uzun yıllar hizmet edecek oyun kurmasını bilen aklıyla oynayan bir stoper olur...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

takımımıza hayırlı olsun..
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Fiziği fena değil ama benim izlediğim milli maçta hata yapmıştı.Yalnız bize yararlı olur.

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hayırlı olsun. Hiç izlemedim ve tarzını bilmiyorum. Almanya'da yaşayan arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli ugurlu olsun. Transferi de resmen acmis olduk. Umarim basarili olur. Yalniz Milli kariyeri artik bitti sayilir, benden söylemesi

Alıntı unique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Hiç izlemedim ve tarzını bilmiyorum. Almanya'da yaşayan arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim.
    Pek takip etme imkani yok. Kendisi 3. Ligde oynadigindan sadece canli izleyenler bilgi verebilir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

FeRhAtC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cok ii bir futbolcu.babam gidip canli izledi onu cok begendi.ve ceyhun ünal karamanin futbolcusudur.ünal karaman cok begenior onun futbolunu

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayırlı olsun.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

insallah hayirli olur trabzonspor iyi transferler yapiyor umarim uyum saglarlar ve seneye en azindan sampiyonluk icin oynarlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayırlı olur İnşallah..
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hayrlı uğurlu olsun,inşAllah beklentilere cevp verir.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

vurgun_kiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Umarim Trabzonspor icin bir faydasi olur, hayirli olsun...
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biraz hantal bi görünüşü var,inşallah sahada göründüğü gibi oynamaz...
    hayırlı olsun takımımıza...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

sadece milli maçta izledim kötü bir oyun sergilemedi bana göre . gelecek vaad eden bir oyuncu .

Hayırlı olsun.

Aman bu transfer yatmasın ha

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

insallah faydali olur takima,hayirli olsun

Nereden
    Trabzon

Trabzonsporun ve milli takımın banko stoperi olacak fatih terim onu niye çağırmadı merak ettim çağıracana çok inanıyordum sakatlığı geçmedimi ondan mı acaba

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hayırlı olsun çok güzel bi haber...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayırlı olur inşallah
    TRABZONSPOR
    https://twitter.com/Muticancolak

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayırlı ugurlu olsun acaba kac numarlı forma yı gıyecek kendısı merak konusu erınden su 7 numaralı formayı alsalar yaw hıc yakısmıyo o forma szmek guzel o formanın hakkını veremıyo ceyhun ıns forma altında cok ama cok sampıyonluklar gorursun bıze gosterırısın
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

e'3' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlara vesille olsun inşallah takıma katkısı olur..
    kendımı unutmak istıyorum,yol kenarında kurumus YAPRAK misalı....

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hayırlı olsun inşallah başarılı olur

favory_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlı olsun iyi bi genç transfer ettik inşallah devamı gelir

atabaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun faydalı olur umarım..
    umutlarım ve ben vazgeçilmez intahar eylemlerinde....

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defansın akil adamı: Ceyhun Gülselam 01.11.200
    Bayern Münih altyapısında geçirdiği 8 yılda dersine iyi çalıştığını hem Unterhaching hem de Ümit Milli Takım'daki performansıyla kanıtlıyor. Henüz 20 yaşında ama savunmanın göbeğinde büyük bir ustalıkla top kullanıyor. Bu becerisini iki ayağını da oyuna katabilmesine ve kulüp takımında ön libero olarak görev yapmasına bağlıyor.
    Röportaj: İlker Uğur

İlk kez Ümit Milli Takımın Gürcistan'la deplasmanda oynadığı ve 2-1 kazandığı karşılaşmada seni sahada görmüştük. Onun dışında bize yabancı bir oyuncusun. Biraz kendinden bahsedebilir misin?

1987 Münih doğumluyum. 6 yaşımda futbola başladım. 8 sene Bayern Münih altyapısında oynadım. Daha sonra Unterhaching takımına geçtim ve orada profesyonel oldum. Almanya Üçüncü Ligi'nde oynuyorum.
    Futbola nasıl başladın? Örneğin baban gelip seni seçmelere mi götürdü?
    Evet. Sokakta arkadaşlarla futbol oynuyorduk zaten. Babam "Seni bir takıma yazdırayım mı?" diye sordu, ben de kabul ettim. O zaman bizim mahallenin takımına yazılmıştım. Daha sonra bir turnuva oynarken Bayern'in scoutları gelip beni izlediler ve takıma aldılar.
    Forvette başladım, stopere kadar çekildim
    En başından beri aynı mevkide mi oynuyorsun?
    Çocukken tabii forvet oynuyordum ama sonra hep ön libero ve stoper oynadım. Çocukken gol atmak daha zevkli geliyor, o yüzden herkes forvet oluyor. Büyüdükçe hocalarım beni geriye çektiler yavaş yavaş. Stopere kadar geldim.
    Sezon başında sizin takımın teknik direktörü Werner Lorant'tı değil mi?
    Evet. Geçen sezonun sonlarına doğru gelmişti. Küme düştük. Sonra sezon başladı ve birkaç hafta önce de Lorant bizi bıraktı. Bırakırken "Dinlenmem lazım" diyordu ama bir hafta sonra Kasımpaşa'yla anlaştı.
    Almanya'da Unterhaching forması giyen bir oyuncu olarak Türkiye'ye gelmek gibi bir hayalin var mı?
    Var tabii. Oynadığım takımda en önemsediğim nokta kendimi geliştirecek ortamı bana sağlamasıdır. Bu Almanya'da da olur Türkiye'de de bambaşka bir ülkede de.
    Ama bir adım atman gerekiyor sanki. Sonuçta Ümit Milli Takım oyuncususun ve 3.Lig'de oynuyorsun.
    Çok doğru. Her futbolcu gibi hedeflerim var ve bu hedefleri gerçekleştirmek için bir adım atmam gerekli. Daha üst liglerde oynamam lazım ve bunu en kısa zamanda başarmayı umuyorum.
    Almanya Üçüncü Ligi'nden Ümit Milli Takım'a gelmek de büyük başarı aslında.
    Elbette. Ama geçen sezon takımım 2. Bundesliga'daydı ve ben oradan çağrıldım ilk kez. Daha önce U15'in Riva'da yapılan seçmelerine de katılmıştım. Ama ilk resmi maçım Ümit Milli Takım'a nasip oldu. Daha öncesinde genç milliliğim yok.
    Almanya Milli Takımları seni çağırdı mı Milli Takım'da oynaman için?
    Orada da seçmelere katıldım ama sadece Türk pasaportum olduğu için kabul etmediler. Ancak ben zaten Almanya Milli Takımları için oynamak istemiyordum. Türk Milli Takımı'nı tercih ettim.
    Peki, ailen ne zaman gelmiş Almanya'ya?
    Çok uzun zamandır Almanya'da yaşıyorlar. Babam İstanbul, annem Sakarya Hendek doğumlu. Türkiye doğumlular ama dedemlerle birlikte Almanya'ya gitmişler.
    Ne işle uğraşıyorlar?
    Babam Siemens fabrikasında çalışıyor, annem de işçi.
    Altyapını Almanya'da almış bir futbolcusun ve senin gibi pek çok oyuncu Türkiye'de forma giyiyor. Biz de altyapımızın yeterli olup olmadığını senin gibi oyuncular üzerinden tartışıyoruz. Almanya'nın farkı nedir Türkiye'ye göre?
    Bunu ben tam olarak bilmiyorum ama altyapı farkının bunun nedeni olduğunu düşünmüyorum. Türkiye'deki kulüp altyapıları da son dönemde büyük aşamalar kaydetti bence.
    Bir röportajında en mutlu olduğun anı Ümit Milli Takım'a çağrılman olarak nitelendirmişsin.
    Evet. İnanılmaz bir duyguydu. Türkiye Milli Takımları forması giymek benim çok istediğim bir şeydi. Davetle çağrıldım ve bunu söylemek için Unterhaching'deki antrenörlerim de gelmişti. Ben de tabii çok sevindim. İzin de verilince hemen geldim Türkiye'ye.
    En üzüntülü anın hangisiydi peki?
    İkinci Lig'den Üçüncü Lig'e düştüğümüz zaman. 33. haftada oynadığımız Greuther Fürth maçında bir gol atmıştım ve takım maçı 2-1 kazanmıştı. Son hafta ise Hansa Rostock'la oynuyorduk. Zafer Yelen o takımda yer alıyordu ve bize frikikten bir gol atmıştı. O maçı kaybederek düşmüştük.
    Sen iki mevkide de oynayabiliyorsun değil mi?
    Evet. Hem ön libero hem de stoper oynayabiliyorum. Benim için hiç fark etmeyen iki mevki bu. Ön libero pozisyonunda topla daha fazla oynuyorsun tabii ki.
    Uzun boylu futbolcuların teknik kapasitesinin yüksek olması birkaç istisna dışında pek sık görülen bir şey değildir.
    Evet ama ben pek zorluk çekmiyorum ön libero mevkiinde. İki ayağımı da kullanabiliyorum.
    Kendine örnek aldığın bir futbolcu var mı?
    Zidane'ı çok beğeniyordum. Ama fizik olarak Vieira'ya daha yakınım herhalde. Lampard da çok beğenerek izlediğim oyuncular arasında.
    Gol atabiliyor musun?
    Geçen sezon İkinci Lig'de dokuz maç oynadım ve bir golüm var.
    Almanya'da oynayan futbolcuların dertli oldukları bir konu var. Oradaki Türk futbolcuların altyapılarda çok şans bulurken yukarıya çıkarken bir ayrımcılık yapıldığını düşünüyorlar. Sen buna katılıyor musun?
    Aslında bir bakıma doğru. Büyük takımlara baktığınız zaman eskisi kadar çok Türk oyuncu olmadığını görüyorsunuz. Gazetelerde bazen "Biz yetiştiriyoruz ama onlar Türkiye'yi tercih ediyorlar" diye yazılar çıkıyor. Böyle bir tepki var ve bence Türk oyuncu sayısının azalmasındaki neden bu olabilir. Türk oyuncu yerine altyapıdan Alman oyuncuları profesyonel yapmalarında bu bakış açısı etken olmuş olabilir.
    Sen geleceğinden ne bekliyorsun?
    Avrupa'da veya Türkiye'de inşallah büyük takımlarda top koştururum. Büyük takımdan da kastım daha ön planda olan, daha iyi desteklenen ve daha çok izlenen bir takım.
    Türkiye'den teklif aldın mı hiç?
    Almanya doğumlu çok oyuncu oynuyor Türkiye liglerinde. Bana henüz gelen bir teklif yok ama zaten ben değil menajerim ilgileniyor bu tekliflerle.
    Boş zamanlarında neler yapıyorsun?
    Yüzmeye gidiyorum. Ailemle vakit geçiriyorum. Ailemle yaşıyorum. Zamanımın büyük çoğunluğu futbolla geçiyor zaten.
    Eğitimine devam ediyor musun?
    Şu an meslek okulunda okuyorum. Emlakçılık üzerine. Son senemdeyim ve bunu tamamlamak istiyorum.
    Almanya'da oynayan diğer Türk oyuncuları izliyor musun? Onların başarıları seni motive ediyor mu?
    Tabii ki. Onların oynadığı maçları takip etmeye çalışıyorum çoğunlukla. Onlar gol atınca, başarılı olunca daha da çok seviniyorum.
    Türk futbolu Almanya'dan nasıl görünüyor?
    Türkiye Ligi artık çok göz önünde bir lig. En büyük liglerden birisi olarak kabul ediliyor. Avrupa'da yakalanan başarılar buna çok etki yaptı.
    Sen herhangi bir Türk takımını tutuyor musun?
    Yok hayır. Sadece oynadığım kulüple ilgiliyim.
    Senin söylemek istediğin bir şey var mı?
    Şu ana kadar çalıştığım her teknik adama teşekkür etmek istiyorum. Ben bir yerlere gelmişsem onların her birisinin bunda payı vardır. Ama en büyük pay babamdaydı. O benim futbolcu olmam için çok uğraştı.
    Beğendiğin teknik adamlar veya taktikler var mı?
    Temel 4-4-2 taktiğini ve Mourinho'yu beğeniyorum.
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stili Lucio'ya benziyormuş. Ben tipini de benzetiyorum. İnşallah başarılı olur.
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)