Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 97 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Euro 2008 Kupasý Milli Takým Kadrosunu Nasýl Buldunuz ?

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Alýntý Mahmut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gökdeniz tolga kazim demedi deme
    Gökdeniz'i çýkaracaðýný düþünmüyorum . Çok formda çünkü . Ayhan'ý çýkarýrsa daha az þaþýrýrým yani

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tolgayýda çýkarmaz çünkü zaten topu topu 3 kaleci çaðýrdý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Bir þeyi merak ediyorum.. Ceyhun'u GS transfer etmiþ olsaydý Terim onu milli takýma çaðýrýrmýydý? Ben hala Mehmet Topuz gibi bir ortasahayý nasýl çaðýrmadýðýný anlayamýyorum. Hem defansif hem ofansif, oyunu kuruyor, yönlendiriyor, pas daðýtýyor, þut çekiyor ve formda. Daha sakatlýktan çýkýp 2-3 maç oynayan Ayhan'ý çaðýrýyor ama formu sezon boyunca ayný tutabilen bir ayný mevkiideki Topuz'u çaðýrmýyor.. Kazým çok gereksiz, Ümit Karan'ý alabilirdi.. Mehmet Yýldýz sezonu iyi geçirmiþ olabilir ama alýnsa da yedek kalacaðý için bir önemi yok.. Herkes Mevlüt nedir falan diyor ama alýnmasý mantýklý.. Bu sene takýmýnda hem iyi bir sezon geçirdi, hem Avrupa'da oynuyor, hem yaþý da daha 21 kendini gösterebilir ve milli takýma ileriki yýllarda faydasý olabilir..
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

trab61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

yok canim daha neler gokdenizi cikarmaz bu kadar formda iken. cikarirsa adilik yapmis olur. colin emre vehalili cikarsin.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Çeklerin kadrosuna bakýyorumda.. Defansýnda çok kaliteli adamlar var üst düzeyde.. Ama ofansif anlamda okadar deðil.. En iyi adamlarýndan Rosicky'de yok.. Bence 2. olarak gitme þansýmýzý yüksek görüyorum..

Yalnýz bunlarý söylerken sinyor Terim'in anormal iþler yapmicaný düþünüyorum.. Yaparsa...
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Çýkaracaðý oyunculardan biri banko Colin Kazým. Forvet hattýnda da Halil, Semih ve Mevlüt arasýndan birini eleyecektir. Göbekte Tümer ve Ayhan'dan birini çýkarýr. Savunmada da Ýbrahim Kaþ veya Emre Güngör kadro dýþý kalýr. Tabii sakat olan oyuncularýmýzýn durumuna göre bu tablo deðiþebilir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Tekke'den milli isyan

Fatih Terim'in milli kadrosu çok tartýþýldý. Fatih Tekke, Milliler'e baþarýlar diledi ama Terim'e de sitem etti.
    Rusya'nýn Zenit Kulübü'nde top koþturan Fatih Tekke, Milli Takým'a Avrupa Futbol Þampiyonasý'nda baþarýlar dilediðini ancak kadroya alýnmamasý nedeniyle üzgün olduðunu söyledi.

Rusya'nýn Zenit takýmýnda top koþturan Fatih Tekke, Ýstanbul'a geldi. A Milli Takým kadrosuna çaðýrýlmamasý hakkýndaki sorularý yanýtlayan Tekke, "Kadroya çaðrýlmadýk. Karara saygý duymak zorundayýz. A Milli Takým'a þampiyonada baþarýlar diliyoruz. Normalde çok söylenecek var. Ancak burada ortamý germemek gerekiyor. Futbolculara destek olmak lazým" diye konuþtu.

Neticede Milli Takým'ýn söz konusu olduðunu ifade eden Tekke, "Üzgünüm. Tabii ki Milli Takým formasýný çok çok giymek istiyorum. Ama þu kadarýný söyleyebilirim; sadece benim için deðil,birçok oyuncu için adaletsizlik oldu" ifadelerini kullandý.

Zenit Futbol Kulübü'nün UEFA Kupasý'ný alarak büyük bir baþarýya imza attýðýný, bu baþarýda kendisinin de payý bulunduðu hatýrlatýlan Tekke, "Bu büyük organizasyonun içerisinde yer almak kendim ve ülkem adýna çok önemli bir þey. UEFA kupasý maçýnda oynamak ve kupayý kaldýrmak her futbolcuya nasip olmaz. Yani bir futbolcunun isteyebileceði en önemli duygulardan birisi UEFA kupasýný kaldýrmaktý. O da bize nasip oldu" dedi.

Transfer dedikodularý ile ilgili de sorularý yanýtlayan Tekke, kendisine herhangi bir kulüpten transfer teklifi yapýlmadýðýný fakat, kulübünden ayrýlmak istediðini kulüp yöneticilerine ilettiðini söyledi. Yöneticilerin kendisinin takýmdan ayrýlmasýna karþý çýktýðýný kaydeden Tekke, baþka bir kulübe transfer olmasý durumunda bilgileri basýnla da paylaþacaðýný sözlerine ekledi.

31 yaþýndaki yýldýz oyuncuya sevenleri yoðun ilgi gösterdi.

internethaber.com

mustafa gürsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Rakip takým hocalarýna deseydik ki bizim milli takýma oyuncu seçin daha farklý oyuncular seçmezlerdi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

gökhan gönül sakatlýðý nedeniyle kadrodan çýkarýldý
    Bordomavi.net

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Millilerde þok geliþme !..

Avrupa Þampiyonasý'na Almanya'da hazýrlanan milli takýmýmýzda þok bir geliþme yaþandý. Sakatlýðýndan dolayý idmanlara çýkamayan ve 23 kiþilik aday kadroda olup olamayacaðý belirsiz olan Gökhan Gönül kadrodan çýkarýldý. Detaylar birazdan...

Hamit yetiþir umarým.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Gökhan Gönül'ün sakatlanmasý çok kötü oldu. Düþünsenize, sað bekimiz Sabri, karþýsýnda Cristiano Ronaldo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý Süleyman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökhan Gönül'ün sakatlanmasý çok kötü oldu. Düþünsenize, sað bekimiz Sabri, karþýsýnda Cristiano Ronaldo.
    süleyman düþünmesi bile kötü
    Bordomavi.net

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Milli takým kamplarýnda verilen kaçýncý sakatlýk bu? Abi bu adamlar maçlara nasýl hazýrlanýyor ? Geçen gün antrenmanlarýna baktým biraz. Gökhan Zan , Yýldýray'ýn kaþýný patlattý. Hýrs var iyi güzelde adamlarý sakatlamamaya çalýþmak lazým birazda. Aþýrý motive olayým derken ( kaþ yapayým derken ) göz çýkarmaya ne gerek var.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Akif Gür - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

iyi güzel hoþta bu turnuvayý hangi kanal vericek

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Millilerde þok geliþme !..

Avrupa Þampiyonasý'na Almanya'da hazýrlanan milli takýmýmýzda þok bir geliþme yaþandý. Sakatlýðýndan dolayý idmanlara çýkamayan ve 23 kiþilik aday kadroda olup olamayacaðý belirsiz olan Gökhan Gönül Fatih Terim tarafýndan kadrodan çýkarýldý.

Terim, yaptýðý açýklamada, Gökhan'ýn oynamasýnýn mümkün olmadýðýný dile getirerek, ''Sonuna kadar beraber olmak istiyorduk. Þu anda aldýðýmýz sonuçlar sakatlýðýnýn devam ettiði yönünde ve oynamasý sakýncalý. Tedavisinin yapýlmasý için kadrodan çýkardýk ve yerine kimseyi çaðýrmadýk'' dedi.
    Gökhan Gönül ise duygularýný anlatmakta zorluk çektiðini belirterek, þöyle konuþtu:

''Avrupa Futbol Þampiyonasý'ný dört gözle beklemiþtim. Sezon boyunca kafamda bu vardý. Çok üzgünüm. Sakatlýðýmýn bu derece kötü olduðunu bilmiyorduk. Oynadýðým için de çok piþmaným.

Türkiye'de iðne olmam için kimse beni zorlamadý. Lig mücadelesi de vardý. Bunu göze aldým. Bayern Münih takýmýnýn doktoru beni kontrol etti ve sakatlýðýmýn kýsa zamanda iyileþmeyeceðini söyledi.
    Arkadaþlarýmýn bu þampiyonada baþarýlý olacaðýna inanýyorum. Onlarýn yanýnda olamayacaðým için üzgünüm. Eþim ve çocuklarýmla beraber tribünden izleyeceðim.''
    Bir Gün Mutlaka!!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Haftalardýr sakattý. Þampiyonluk mücadelesi adýna sakat sakat oynadý. Terim'in de Zico'nun da bu sakatlýktan haberi vardý. Tercihini yaptý ya da yaptýrdýlar. Yazýklar olsun
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Akif61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lig Tv ve ATV sanýrým.

Lig Tv HD kalitesinde yayýnlayacak maçlarý.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hamit de kendini riske etmek istemiyor.sað kanat sanýrým sabriye kaldý.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Dogan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hamit de kendini riske etmek istemiyor.sað kanat sanýrým sabriye kaldý.
    Hamit iyileþti, yarýn oynuyor hazýrlýk maçýnda. C.Ronaldo'nun karþýsýnda Ýbrahim Kaþ oynar büyük ihtimal. Sabri'nin önünde parlak bir gelecek var, C.Ronaldo'ya karþý oynatýp da kariyeriyle oynamasýnlar adamýn
    "Haksýzlýk karþýsýnda susan dilsiz þeytandýr."

Ahmet Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Akif61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    butun maçlarý ATV vericek
    Eski kullanýcý adý: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansýz deðil ama zor.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Gokhan`in olmayacak olmasi kotu oldu.
    Hamit`in iyilesmesi sevindirici.
    Umarim C.Ronaldo kariyerinin en kotu maclarindan birini oynar bize karsi.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu TURHAN tarafýndan (26.05.2008 Saat 01:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

Akif Gür - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Ahmet Karadeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    butun maçlarý ATV vericek
    inþallah öledir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)