Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 97 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Euro 2008 Kupası Milli Takım Kadrosunu Nasıl Buldunuz ?

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mahmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökdeniz tolga kazim demedi deme
    Gökdeniz'i çıkaracağını düşünmüyorum . Çok formda çünkü . Ayhan'ı çıkarırsa daha az şaşırırım yani

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tolgayıda çıkarmaz çünkü zaten topu topu 3 kaleci çağırdı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bir şeyi merak ediyorum.. Ceyhun'u GS transfer etmiş olsaydı Terim onu milli takıma çağırırmıydı? Ben hala Mehmet Topuz gibi bir ortasahayı nasıl çağırmadığını anlayamıyorum. Hem defansif hem ofansif, oyunu kuruyor, yönlendiriyor, pas dağıtıyor, şut çekiyor ve formda. Daha sakatlıktan çıkıp 2-3 maç oynayan Ayhan'ı çağırıyor ama formu sezon boyunca aynı tutabilen bir aynı mevkiideki Topuz'u çağırmıyor.. Kazım çok gereksiz, Ümit Karan'ı alabilirdi.. Mehmet Yıldız sezonu iyi geçirmiş olabilir ama alınsa da yedek kalacağı için bir önemi yok.. Herkes Mevlüt nedir falan diyor ama alınması mantıklı.. Bu sene takımında hem iyi bir sezon geçirdi, hem Avrupa'da oynuyor, hem yaşı da daha 21 kendini gösterebilir ve milli takıma ileriki yıllarda faydası olabilir..
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

trab61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yok canim daha neler gokdenizi cikarmaz bu kadar formda iken. cikarirsa adilik yapmis olur. colin emre vehalili cikarsin.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çeklerin kadrosuna bakıyorumda.. Defansında çok kaliteli adamlar var üst düzeyde.. Ama ofansif anlamda okadar değil.. En iyi adamlarından Rosicky'de yok.. Bence 2. olarak gitme şansımızı yüksek görüyorum..

Yalnız bunları söylerken sinyor Terim'in anormal işler yapmicanı düşünüyorum.. Yaparsa...
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çıkaracağı oyunculardan biri banko Colin Kazım. Forvet hattında da Halil, Semih ve Mevlüt arasından birini eleyecektir. Göbekte Tümer ve Ayhan'dan birini çıkarır. Savunmada da İbrahim Kaş veya Emre Güngör kadro dışı kalır. Tabii sakat olan oyuncularımızın durumuna göre bu tablo değişebilir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Tekke'den milli isyan

Fatih Terim'in milli kadrosu çok tartışıldı. Fatih Tekke, Milliler'e başarılar diledi ama Terim'e de sitem etti.
    Rusya'nın Zenit Kulübü'nde top koşturan Fatih Tekke, Milli Takım'a Avrupa Futbol Şampiyonası'nda başarılar dilediğini ancak kadroya alınmaması nedeniyle üzgün olduğunu söyledi.

Rusya'nın Zenit takımında top koşturan Fatih Tekke, İstanbul'a geldi. A Milli Takım kadrosuna çağırılmaması hakkındaki soruları yanıtlayan Tekke, "Kadroya çağrılmadık. Karara saygı duymak zorundayız. A Milli Takım'a şampiyonada başarılar diliyoruz. Normalde çok söylenecek var. Ancak burada ortamı germemek gerekiyor. Futbolculara destek olmak lazım" diye konuştu.

Neticede Milli Takım'ın söz konusu olduğunu ifade eden Tekke, "Üzgünüm. Tabii ki Milli Takım formasını çok çok giymek istiyorum. Ama şu kadarını söyleyebilirim; sadece benim için değil,birçok oyuncu için adaletsizlik oldu" ifadelerini kullandı.

Zenit Futbol Kulübü'nün UEFA Kupası'nı alarak büyük bir başarıya imza attığını, bu başarıda kendisinin de payı bulunduğu hatırlatılan Tekke, "Bu büyük organizasyonun içerisinde yer almak kendim ve ülkem adına çok önemli bir şey. UEFA kupası maçında oynamak ve kupayı kaldırmak her futbolcuya nasip olmaz. Yani bir futbolcunun isteyebileceği en önemli duygulardan birisi UEFA kupasını kaldırmaktı. O da bize nasip oldu" dedi.

Transfer dedikoduları ile ilgili de soruları yanıtlayan Tekke, kendisine herhangi bir kulüpten transfer teklifi yapılmadığını fakat, kulübünden ayrılmak istediğini kulüp yöneticilerine ilettiğini söyledi. Yöneticilerin kendisinin takımdan ayrılmasına karşı çıktığını kaydeden Tekke, başka bir kulübe transfer olması durumunda bilgileri basınla da paylaşacağını sözlerine ekledi.

31 yaşındaki yıldız oyuncuya sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

internethaber.com

mustafa gürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rakip takım hocalarına deseydik ki bizim milli takıma oyuncu seçin daha farklı oyuncular seçmezlerdi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gökhan gönül sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarıldı
    Bordomavi.net

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Millilerde şok gelişme !..

Avrupa Şampiyonası'na Almanya'da hazırlanan milli takımımızda şok bir gelişme yaşandı. Sakatlığından dolayı idmanlara çıkamayan ve 23 kişilik aday kadroda olup olamayacağı belirsiz olan Gökhan Gönül kadrodan çıkarıldı. Detaylar birazdan...

Hamit yetişir umarım.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökhan Gönül'ün sakatlanması çok kötü oldu. Düşünsenize, sağ bekimiz Sabri, karşısında Cristiano Ronaldo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Süleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan Gönül'ün sakatlanması çok kötü oldu. Düşünsenize, sağ bekimiz Sabri, karşısında Cristiano Ronaldo.
    süleyman düşünmesi bile kötü
    Bordomavi.net

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Milli takım kamplarında verilen kaçıncı sakatlık bu? Abi bu adamlar maçlara nasıl hazırlanıyor ? Geçen gün antrenmanlarına baktım biraz. Gökhan Zan , Yıldıray'ın kaşını patlattı. Hırs var iyi güzelde adamları sakatlamamaya çalışmak lazım birazda. Aşırı motive olayım derken ( kaş yapayım derken ) göz çıkarmaya ne gerek var.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Akif Gür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyi güzel hoşta bu turnuvayı hangi kanal vericek

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Millilerde şok gelişme !..

Avrupa Şampiyonası'na Almanya'da hazırlanan milli takımımızda şok bir gelişme yaşandı. Sakatlığından dolayı idmanlara çıkamayan ve 23 kişilik aday kadroda olup olamayacağı belirsiz olan Gökhan Gönül Fatih Terim tarafından kadrodan çıkarıldı.

Terim, yaptığı açıklamada, Gökhan'ın oynamasının mümkün olmadığını dile getirerek, ''Sonuna kadar beraber olmak istiyorduk. Şu anda aldığımız sonuçlar sakatlığının devam ettiği yönünde ve oynaması sakıncalı. Tedavisinin yapılması için kadrodan çıkardık ve yerine kimseyi çağırmadık'' dedi.
    Gökhan Gönül ise duygularını anlatmakta zorluk çektiğini belirterek, şöyle konuştu:

''Avrupa Futbol Şampiyonası'nı dört gözle beklemiştim. Sezon boyunca kafamda bu vardı. Çok üzgünüm. Sakatlığımın bu derece kötü olduğunu bilmiyorduk. Oynadığım için de çok pişmanım.

Türkiye'de iğne olmam için kimse beni zorlamadı. Lig mücadelesi de vardı. Bunu göze aldım. Bayern Münih takımının doktoru beni kontrol etti ve sakatlığımın kısa zamanda iyileşmeyeceğini söyledi.
    Arkadaşlarımın bu şampiyonada başarılı olacağına inanıyorum. Onların yanında olamayacağım için üzgünüm. Eşim ve çocuklarımla beraber tribünden izleyeceğim.''
    Bir Gün Mutlaka!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haftalardır sakattı. Şampiyonluk mücadelesi adına sakat sakat oynadı. Terim'in de Zico'nun da bu sakatlıktan haberi vardı. Tercihini yaptı ya da yaptırdılar. Yazıklar olsun
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Akif61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig Tv ve ATV sanırım.

Lig Tv HD kalitesinde yayınlayacak maçları.
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hamit de kendini riske etmek istemiyor.sağ kanat sanırım sabriye kaldı.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hamit de kendini riske etmek istemiyor.sağ kanat sanırım sabriye kaldı.
    Hamit iyileşti, yarın oynuyor hazırlık maçında. C.Ronaldo'nun karşısında İbrahim Kaş oynar büyük ihtimal. Sabri'nin önünde parlak bir gelecek var, C.Ronaldo'ya karşı oynatıp da kariyeriyle oynamasınlar adamın
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Akif61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    butun maçları ATV vericek
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Gokhan`in olmayacak olmasi kotu oldu.
    Hamit`in iyilesmesi sevindirici.
    Umarim C.Ronaldo kariyerinin en kotu maclarindan birini oynar bize karsi.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu TURHAN tarafından (26.05.2008 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Akif Gür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    butun maçları ATV vericek
    inşallah öledir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)