Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 136 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: nmzdeki Sezon Trabzonsporumuzun Hedefleri Ne Olmal?

TSKara61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Standart nmzdeki Sezon Trabzonsporumuzun Hedefleri Ne Olmal?

Arkadaslar, ortada dolasan transfer haberlerine bakarsak az cok olumlu bir donemec icinde oldugumuzu gorebiliriz. Calismalar hizli ve dikkatli bir sekilde ilerliyor. Malum, yonetimimiz ve Ersun hocamiz sirf transferde degil ama her konuda takimi iyi yonetiyorlar. Yani yillardan sonra ilk defa takimimiz sahipsiz degil. Bu calismalar iyi super ama bunlarin hepsini harcayabilecek bir tehlike var. En buyuk tehlikemiz onumuzdeki sezon icin yanlis hedef belirlememiz.

Bence yapabilecegimiz en buyuk hata, hem teknik heyet ve futbolcular olsun hem taraftar olsun, onumuzdeki sezon sampiyonluk beklemek. Trabzonspor cok buyuk bir revizyon geciriyor. Yeniden bir takim kurmak o kadar kolay birsey degil. Sabirli olup, 2-3 olmadi 4 yillik bir calisma icinde istikrarli bir sekilde her yil ustune katarak kendimizi gelistirmemiz lazim. Esasinda hep boyle olmasi gerekir, ama ben sampiyonluk acisindan konusuyorum. Sampiyonluk ancak 2-3 yil boyle bir calismadan sonra gelir. Ben onumuzdeki sezon sampiyon olabilme ihtimalimizi gayet dusuk. Su an Istanbul takimlariylan aramizda buyuk bir fark var. Basta Galatasaray ve Fenerbahce olmak uzere. Kayseri bile su an sampiyonluk icin daha buyuk bir aday. Galatasary ve Fenerbahce'nin bizden olan ustunlugunu tartismayacagim, cunku benim icin bu ustunluk apacik ortada. Hep futbolcu kalitesi olsun, hem kadro derinligi olsun, hem avrupa tecrubesi olsun, hem kulubun genel anlamda profesyonelligi olsun. Ama Kayserispor mevzusuna aciklik getirmek isterim. Kayseri artik 3 yildir istikrarli bir sekilde ligde basari gosteriyor. Nihayet bu basarinin karsiliginida FTK'nida kazanarak gorduler. Ilk basta sadece Mehmet Topuz ve Gokhan Unal'dan dolayi dedik. Bunlar giderse cokerler dedik. Ama Kayseri hem bu futbolculari kadrolarinda barindirmayi basardi, hemde son 2 yildir bu futbolcularin yanina birsuru yetenekli futbolcuda getirdi. Onumuzdeki sezon Aghahowa ve Olembe gibi tecrubeli ve basarili topculari kadrolarina kazandirdilar. Yeni stadlarida hazir.

Demek istedigim, Trabzonspor'un kapasitesi hic bir sekilde bu takimlardan geride olmasa bile, 2004-05 yilindaki ulastigimiz zirve'nin ustune hic birsey katamadik ve takimda degisik sebeplerden dolayi tamamen bir cokuntu yasandi. Bundan sonra hic bir sekilde toparlanmadik ve resmen bu gune kadar cok ciddi bir sekilde vakit ve prestij kaybi yasdik. Bu kaybettigimiz sure icinde Kayseri, Galatasaray, ve Fener de ayip olmasin diye bizimi bekledi? Hayir, firsatlarini degerlendirip bize fark attilar. Hatta uzerimizde dolasan akbabalari hepimiz gorduk (bkz: Lig TV, Digiturk, TFF, Kendini yeni 4. buyuk olarak goren takimlar). Bunlar maalesef 1 sezon icinde olmadi. Bu yuzden 1 sene icinde duzeltilmesini de beklemek gercekci olmaz. Takimizin hemen sampiyonlugu zorlamasini beklemek aynen 2004-05 sezonunda oldugu gibi karsiligini alinmadigi zaman bu verilen emeklerin heba olma tehlikesini goze almaktir. Ve bu beklenti takimin uzerinde bos yere stres ve gerginlik yaratacaktir, ve hem bizim, hem teknik heyetin, hemde futbolcularin yipranmasina neden olacaktir. Evet, Trabzonspor'un her zaman hedefleri olmalidir, ama bu hedefler gercekci olmalidir. Bence onumuzdeki sezon icin en gercekci hedef ilk 5'in icine girip Uefa'da yer almaktir. Nedenmi? Simdi bu yeni futbolcular gelecek. Sonra uyum saglayacaklar. Bazilari basarili olmayacak. Sonra bunlarin eksikleri telafi edilecek. Sonra takviye yapilacakta, ondan sonra takim basarili olacak. Oyle sampiyon olmak kolay bisey degil. Bence en iyisi gercekci ve basarabilecegimiz hedefler koyup rahat ve zevkli bir sezon gecirmek. Birde bu sezon da Fener'i Avni Aker'e gomdunmu oooooohh kimse keyfimizi bozamaz!

Siz ne dusunuyorsunuz? Sizce Trabzonspor'un onumuzdeki sezon icin hedefleri ne olmali?
    Konu TSKara61 tarafndan (09.05.2008 Saat 14:58 ) deitirilmitir.

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

ampiyonluk
    trkiye kupas
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

Samet Berber - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.05.2007
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    30

eski itibarn kazanmak iin aba sarfetmek...

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

kesinlikle eski itibar geri kazanmalyz ampiyon olamasakta son haftaya kadar zorlamalyz
    Yaamak Direnmektir!

mhayri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50

ampiyonlar ligi ve kupa

ferhaTS87 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

bze yaksan futbol ve sahada her seylern veren futbolcu bde en onemls her sartta sezonu ersunla tamamlamak

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Avrupa kupalar ve Trkiye'nin konutuu bir Trabzonspor istiyorum. ampiyonluun meyvelerini yiyelim elbet ampiyonlukta gelecektir. Seneye yeni bir kadro oluacak ve ilk sezon ampiyonluk beklemiyorum. Ama Trabzonspor her artta en iyisi iin mcadele edecektir.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mert67 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.04.2006
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    29

Kaybettiimiz prestiji geri almak ve en az bir kupay almak.
    ''...En neeli, en hznl, en duyarl, en vurdumduymaz, en hzl, en ar, en abuk, en acelesiz yanmzdr Trabzonspor. Bu sene olmad bir dahaki sene kesin ampiyonuz. Ben gremem ama...''
    Kazm Koyuncu

ilteri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul

Kadroda byk bir revizyon olacak.Bu byk yeni yaplanmay gz nne getirip apkayda nmze koyup dnrsek;ilk yl ilk e oynayan,Trkiye kupasn alan,Avrupa kupalarna gitmeye hak kazanan bir takm hedeflemesi uygun olur.GS gibi yeniden yaplanmann ilk senesi ampiyonluk gelirse yemede yannda yat.Ben drt sene iinde ampiyonluk bekliyorum.

TolgaTopu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.05.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

gzel futbol ve en az bir kupa

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Trkiyenin ok konutuu,ondan sonraki senede avrupann konuaca bir Trabzonspor...

ETM ART!!!

Cengiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.02.2007
    Nereden
    Erzurum

iLk 3 bence
    7
    Cngz_61

kofol - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2008
    Nereden
    stanbul

gzel futbol

Mustafa OK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

ampiyonlar ligi ve trkiye kupas...
    enol Gne: “...Ama unutulmasn ki, adalet zengin bir hazinedir, gn gelince herkese lazm olur”

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

kesinlikele ampiyonluk yari iinde olmamz gerek....trkiye kupasn da almalyz..

Osman Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Trabzonspor'un hedefi her zaman en st seviye olan ampiyonluk olmutur.Gelen ynetimler, teknik direktrler hep ampiyonluk sz vermitir.Ancak bunlarn hibirisi ne yazk ki gereklemedi.imdi artk gerekletirilebilecek hedefler ortaya konmaldr.Bizi ampiyonluk dnda hibirey tatmin etmez zihniyetinden kmamz gerekir.nmzdeki sezon en azndan ampiyonlar ligi vizesini almamz gerekir.Ayrca Trkiye kupasnn da hedeflerden biri olmas gerektii dncesindeyim.ampiyonluk mu? yle birey olursa zaten o gn neler yapabileceimizi dnemiyorum bile.
    Colmandante

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ampiyonluk olmamal...
    Anlalan takmmz yenilenecek ve uyum falan....
    2009-2010 iin ampiyonluun en byk aday olacak bir kadronun temelini ve gzel futbol bekliyorum...
    Bana seneye 3.lk yeter...

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Hseyin takmda kalrsa hedef filan koymayn, ilk 11'de oynamaya devam edecektir ve bu seneden pek bir farkmz olmayacaktr.

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

bencede kesinlikle kaybedilen prestij tekrar salanmal .rakiplerin Avni Akere gelirken ayaklar titremeli.hi bir takm biz 3 puan almaya geldik diyememeli. nmzdeki sezon ampiyon olamassak bile zorlayan bir takm olmamz trkiye kupasn almamz ve br sezonda kesinlikle ampiyon olmamz gerekiyor...
    ''AMPYONLUK YAKIACAK EHRME''

yelik tarihi
    07.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

lk hedef, 2003/2004 ve 2004/2005 sezonlarnda ampiyonlua oynayan ve gze ho gelen bir futbol oynayan Trabzonspor takmn oluturmak olmaldr.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

ncelikli olarak nemli olan transfer listesinde bulunan futbolculardan hangilerinin kadroya katlabileceidir. Ersun Yanal'n isteine uygun futbolcular alnabilirse nmzdeki yl en azndan zevkli futbol izleyeceimizi dnyorum. (Bu yl ne getiimiz malarda bile ma sonuna kadar ektiklerimizi dnyorum da, tylerim diken diken oluyor)

nmzdeki yl artk byk takm olduumuzun deil, oynadmz gzel futbolun konuulmaya balanacan dnmekle birlikte bunun sonucunda sezon sonunda genel sralamadaki ilk takmdan biri olacamz umuyorum.

lk yl iin takmn oynayaca futbolun gzelliinin ok byk nemi bulunmaktadr. Hem takma kt oyunundan dolay ksen ve kyasya mcadele dolu, estetik futbolu seven taraftarlarmzn tribn destei artacak, hem de er glerin "insanlar dier takmlarn malarn izlemek istiyor, o yzden dier malar yaynlayacaz" gibi sama sebepleri olamayacak. (Muhakkak o pislikler baka bahaneler uyduracaklardr)
    Sonraki yl iin ise katlacamz Avrupa kupalarnda tm Trkiye'yi ayaa kaldracak gzellikte futbol oynayan bir takm greceimize inanyorum.
    Ondan sonras da orap sk gibi gelecektir, geriye kalan tek kaygm u an iin yeni ynetim ierisinde ileriki zamanlarda takmda bakanlk yapabilecek bir ismin olmamasdr. Mevcut ynetimin bu konuya el atmas ve kulbe bir bakan aday yetitirmesi gerektiini dnyorum.
    Konu bkandil tarafndan (09.05.2008 Saat 15:53 ) deitirilmitir.

baho_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

her alanda basar styoruz trabazonsporumuzdan
    ykarz tm saLtanatLar bi isyana bakar !!!...::: beikdz tayfa :::...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Bence bu soruya transferlere bakp cevap vermek gerek ...Yoksa deme anlamnda biz her sene ampiyonluga oynuyoruz .)))Eger transferler iyi karsa en byk baar Fortis kupas ve ampiyonlar Ligi olur ...

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

ampiyonluk gzel olur ama ben byle bir beklenti iinde deilim, ne de olsa yepyeni bir takm oluacak. tek istediim gelecek sene adna yakr bir Trabzonspordur.

afsbahar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Hrsl futbol, bol gol atmak, az gol yemek, ampiyonlar ligine katlmaya hak kazanmak, ampiyon olmak.
    TRABZONSPOR'lu doduk, yle leceiz...
    Ahmet FraTSerdar BAHAR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)