Sayfa 132 Toplam 132 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 82 122 130 131 132
Toplam 3288 adet sonuctan sayfa basi 3,276 ile 3,288 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 34. Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Fenerbahçe (Fotoğraflar Eklendi)

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

intertoto bir kupa değil ki. intertoto'da 3 tur geçip uefa'dan devam ediyorsun. uefa kupası'na gitmemizin de sezona erken başlamamızın da bir manası yok bence.
    Delikanlı kız arkadaşına "Sana olan aşkım 4 kardeşiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaşatacaklar" diyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı b_m_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

[size=3][font=Times New Roman]abicim tamamda sen benim fikrimi nasıl eleştirdiğini farketmedin galiba.sende daha farklı bi uslüpla söyleseydin katılmadığını, sesim çıkmıycaktı.değişik fikirlere herzaman saygım var.ama ne şekilde söylediğinde önemli.boş konuşmayın diyip alaycı bi şekilde konuşursan ortamı yok yere gerersin.birde bana senin yorumun diyosun ama söylediğinden o anlaşılıyor bariz bi şekilde.neyse abi sen büyüğümsün ben yanlış anladım diyelim.tartışmaya gerek yok.bu linkteki haberle bu konuda kapanıyor:
    http://www.tff.org.tr/default.aspx?p...285&ftxtID=671

Tartışmak için yazmıyorum ama o verdiğin linktede görüldüğü üzere kulüplerin bu kupaya bakış açılarını zaten özetler niteliktedir.Federasyon bu kupaya katılmayı zorunlu kılıyorsa durumu anla artık!...

Zaten kulüplerin bu kupaya bakışını tek kelimeyle özetleyecek olursak, bunun adına ''ANGARYA'' kupası diyorlar.Öyle olmasaydı yeni seçilen UEFA başkanı Michel Platini, bu kupayı kaldırmak için girişimlerde bulunmazdı!...

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=584476
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tartışmanın bi manası yok ya bu konu febeyi yendiğimiz maçın konusu
    Onu konuşun bırakın sivası falan
    nası koyduk amaa
    Yaşamak Direnmektir!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışmak için yazmıyorum ama o verdiğin linktede görüldüğü üzere kulüplerin bu kupaya bakış açılarını zaten özetler niteliktedir.Federasyon bu kupaya katılmayı zorunlu kılıyorsa durumu anla artık!...

Zaten kulüplerin bu kupaya bakışını tek kelimeyle özetleyecek olursak, bunun adına ''ANGARYA'' kupası diyorlar.Öyle olmasaydı yeni seçilen UEFA başkanı Michel Platini, bu kupayı kaldırmak için girişimlerde bulunmazdı!...

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=584476
    Abi senin yazdığın kaynaktaki kupa şampiyonlarının şampiyonlar ligine katılma olayını G14 takımları kabul etmedi ne yazık ki. Ama geri kalan önerilerin yer aldığı 2009-2012 için yeni statü belirlendi. İsteyenler http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...e.html?071130a adresinden bakabilir. Intertoto kalkınca UEFA'ya fazladan bir eleme daha eklediler. Önümüzdeki sezon lig dördüncüsü ikinci ön elemeden itibaren katılacak. O maçlarda yine Intertoto'da olduğu gibi erkenden oynanacak. Hatta olası maç tarihleri 4-5 Temmuz. 2.ön elemeden UEFA'ya katılacak takım her halukarda sezonu erken açacak. Sıkıysa UEFA'ya da katılmıyoruz desinler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi senin yazdığın kaynaktaki kupa şampiyonlarının şampiyonlar ligine katılma olayını G14 takımları kabul etmedi ne yazık ki. Ama geri kalan önerilerin yer aldığı 2009-2012 için yeni statü belirlendi. İsteyenler http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...e.html?071130a adresinden bakabilir. Intertoto kalkınca UEFA'ya fazladan bir eleme daha eklediler. Önümüzdeki sezon lig dördüncüsü ikinci ön elemeden itibaren katılacak. O maçlarda yine Intertoto'da olduğu gibi erkenden oynanacak. Hatta olası maç tarihleri 4-5 Temmuz. 2.ön elemeden UEFA'ya katılacak takım her halukarda sezonu erken açacak. Sıkıysa UEFA'ya da katılmıyoruz desinler...

Valla futbolcu olsam Temmuz ayında maçlar oynamak yerine, Ege'nin serin sularında kulaç atmayı tercih ederim. Temmuz ayında maç oynamak için Haziran başında kamp başlaması lazım.Yani adamlar sezon bitimi hemen ardından kampa katılacak olmaları sıkıntı doğurur.Hatta lig 4.olmakyerine 5.bile olmak isteyebilirler

Ben, zaman içerisinde UEFA Temmuz! ayında maç yapmayı kaldıracağına inanıyorum.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Ali Haydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bencede resimler çok güzel.
    Ellerinize sağlık.
    İstanbul saltanatını 6 kere yıktık yine yıkacağız.Bordo kanımızla mavi göklere şampiyon TRABZON yazacağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.youtube.com/watch?v=xVx2S5yA8C4 bu linkteki goruntuyu maci izlerken (internetten) farketmistim ve aklima eskiden de boyle goruntulerin avni akerde yasandigi aklima gelmisti , ortada YANLIS bir durum varsa tepki de vardir. kim olursa olsun. yeterki ONURLU olsun

biz eziklere gol attigimizda sahadaki bazi polisler guler bazilari abartili olmasada alkis yapar..

cogu kez statta gorev yapan bazi polislerle kahvede trabzonsporu tartisan insanlarimizin fazla da farki olmadigini sasirarak farkederiz.

bu durum ya onlarin sempatisinden ya da atmosferden etkilenmesinden kaynaklaniyor. nedenleri tartisilir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Mertcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
    Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 .

Abi Siteye Girmek Türkiyede Yeniden Yasaklandı..

4. geleneksel youtube kapatma şenliklerine hoşgeldiniz
    ''Trabzonspor''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dogru ya unuttum turkiyede engellendigini.. ama iyi yapiyorlar. cunku cok kalles videolar var...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Ankaradan linke direk tıklayarak izledim. Bi sorun yok.

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı isko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ankaradan linke direk tıklayarak izledim. Bi sorun yok.
    Ben Ankara'dan linke direk tıklayarak izleyemedim.Bi sorun var.
    Yaşamak Direnmektir!

Nereden
    Kastamonu

Selamlar,
    Okuyabildiğim ve duyduğum kadarıyla TS-FB maçında doğru dürüst anlamlı dişe dokunur bir Lig TV protestosu olmamış. Bana göre bu maçın en önemli özelliği bu olmalıydı.
    Trabzon'daki taraftarımız bu kadar mı her şeyi kabullenen, vurdumduymaz, tepki vermez bi hale gelmiş? Yazıklar olsun... TS FB'yi ilk kez yenmiyor,son da olmayacak. Bu maçın anlamı Lig TV'ye yapılan büyük protesto olmalıydı.
    Adamlar keyiflerine göre maçlarınımızı veriyor. Koca bir camiayla dalga geçiyor. Ama bu koca dediğimiz Trabzon camiası adam gibi tepki veremiyor bu olaya.
    Her şey önce düşüncede küçülmekle başlar. Bunu unutmayalım...
    Böyle giderse önümüzdeki sezonlarda daha fazla dalga geçerler bizle.
    Yazık... Başka diyecek laf bulamıyorum.
    Saygılar...

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu arada bu maçta yattaranın giydiği forma açık arttırmayla 10.000 euroya satıldı
    McLas was Here

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)