Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 205 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Komik Esprileriniz, En Komik Anýlarýnýz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

bir süre bir arkadaþla msn de muhabbet ediyoruz ama görüntülü deðil hatunun iþte olduðu birgün yine msn de ben ona birden kýss cam yokmu dedim o ise bana ooo olmaz olurmu kocaman 3 tane cam var tamda þuraya buraya bakýyor demeye kalmadý ben koptum yerlere yatýyorum gülmekten o ise hala yazarak anlatýyor camdan geçti tabelaya filan çççççç
    Konu Þeykan tarafýndan (09.05.2008 Saat 22:31 ) deðiþtirilmiþtir.

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

soðuk adamýmdýr,espri anlayýsým kýttýr
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Lise 2 Pazartesi Günü Saat 8 Sularý Ýlk Ders Fizik Evden Gelmiþim O Zamanlar Paket Taþýyamýyoruz Dal Sigara Almýþým ceketimin cebinde okulun arkasýnda yakacaktým tam zil çalar bende direk içeri öðretmen ziline 3 dakka var tabi arkadaþýda aldým kulaklarý çýnlasýn batuhan girdik tuvalete sigarayý içtik yarýsýna geldi zil çaldý nöbetçi hoca geliyo derken ben kýymadým sigarayý duvara sürrtüm söndürdüm cebime koydum derse girdim oturdum yanýmda arkadaþ var c am tarafýndayým 2 dakka geçti geçmedi arkadaþ dedi kafandan duman çýkýyo dedim tuvalette sinmiþdir dedi yok fazla tütüyo ben ceketimin önlerini açmamla beraber bi bakarým ki tütüyorum meðer sigara sönmemiþ arka sýra kopuyo tabi bide ceketin plastiði yandý koktu sýnýf ben hemen ceketi yere vurdum söndürdüm kolonyalý mendil derken kurtardýk durumu bu komik anýlarýmdandýr
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lise 2 Pazartesi Günü Saat 8 Sularý Ýlk Ders Fizik Evden Gelmiþim O Zamanlar Paket Taþýyamýyoruz Dal Sigara Almýþým ceketimin cebinde okulun arkasýnda yakacaktým tam zil çalar bende direk içeri öðretmen ziline 3 dakka var tabi arkadaþýda aldým kulaklarý çýnlasýn batuhan girdik tuvalete sigarayý içtik yarýsýna geldi zil çaldý nöbetçi hoca geliyo derken ben kýymadým sigarayý duvara sürrtüm söndürdüm cebime koydum derse girdim oturdum yanýmda arkadaþ var c am tarafýndayým 2 dakka geçti geçmedi arkadaþ dedi kafandan duman çýkýyo dedim tuvalette sinmiþdir dedi yok fazla tütüyo ben ceketimin önlerini açmamla beraber bi bakarým ki tütüyorum meðer sigara sönmemiþ arka sýra kopuyo tabi bide ceketin plastiði yandý koktu sýnýf ben hemen ceketi yere vurdum söndürdüm kolonyalý mendil derken kurtardýk durumu bu komik anýlarýmdandýr
    Bu sigara her türlü saðlýða zarar

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu sigara her türlü saðlýða zarar
    evet zararlý kesinlikle
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    soðuk adamýmdýr,espri anlayýsým kýttýr
    abi hoþgeldin
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

mali uzuner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Yaþ
    43

arkadaslar üniversiteye yeni basladýgýmda panoda iki hocanýn ismini görünce bu okulun cok zor gececeðini anlamýstým. O. Unutulmaz. Ý. Kayar (osman, ismail)

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sigara insani yavs yavas öldürür kimin acelesi var ki?
    Gitme demek cok da Zor olmamali

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bu sene Üniversitede ilk senem, Ýlk derste sosyoloji....Geçtim anfiye oturuyorum.5-6 kiþiyiz. Sýnýfa genç birisi girdi,saçlar uzun,sýrtýnda çanta,üstünde t-shirt altýnda kot pantolon,spor ayakkabýlar...Bana bakarak ''selamunaleykum'' dedi.Bende ''Aleykumselam birader'' dedim.Gülmeye baþladý hafif, sonra ''Sýnýfýn geri kalaný nerde?'' dedi.Bende zaten gülmesine sinirlenmiþim ''Sana ne ..()..,Sen geç yerine otur,Hoca geldimi o baksýn çaresine'' dedim.Gene güldü, aþaðý doðru yürüyor.Bir bakarsýn herif geçti kürsüye

Meðersem herif sosyoloji hocasýççç

Geçen sene dersanedeki hocamla aramýzda hep bir kapýþma olurdu ikimizde birbirimizi açýkça sevmezdik.Birgün bu hoca gene laf geçireceðini düþünerek montuma baktý;

''Ömer bunun erkekler için olaný varmý?''dedi. Bende Akþam Ata'yý izlemiþim aklýmda kalmýþ. ''Ne yapcan kocanamý alcan'' deyince bütün sýnýf yerlere yattý..

EÐÝTÝM ÞART!!!

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Emirhan; sigara insaný öldürür ama sende farklý teknikler uyguluyor

EÐÝTÝM ÞART!!!

EMine_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

komikmiþ yaa
    "Meteorolojiden Uyarý : KARADENÝZ FIRTINASI geliyor tedbirinizi alýn..!
    VÝRA VÝRA KOYDUK YOLA..."

Bahattin Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

ben bi arkadaþýn yaptýðý birkaç espiriyi söylemek istiyorum daha sýcak sýcak...belki yazýnca komik gelmeyebilir ancak espirilere kahvedeki tüm herkes katýla katýla güldü

bugünkü TS-febe maçýnda 61 çýlgýnlýðý esnasýnda biz kahvedeki TS liler stadlardakileri alkýþladýk..tam bir sessizlik oldu ve bizim oflu ziya '' stadý yýkýn ula nede olsa yenisi yapýlacak'' dediðinde tüm herkes kahkahalara boðuldu...

ayrýca maçta biz febeyi kendi sahalarýna gömmüþ tek kale oynarken kameralar sahada koþan kediyi gösterdiklerinde yine bizim oflu ziya '' baksana kedi bile hücuma geçti'' dediðinde koptuk
    Belki Çoðu Þey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Þey Beni Yolumdan Edemedi.

Alýntý Çaðatay_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahahha aklýma biþey geldi anlatayým.Bu tip olaylar bende lise yýllarýmdan kalma çakallýklarým

Msn de toplu konuþmadayýz.Bir arkadaþ var kendisi bilgisayarda okuyor ama biraz saf bir arkadaþýmýz.Umarým okumaz bu yazýyý

Neyse onu aldým konuþmaya.Herþey doðaçlama geliþti.

Bir arkadaþ hg yazdý.Bu bilgisayarcý arkadaþýmýz da hoþgeldin kýsaltmasýný anlamayýnca "hg ne lan" dedi.

Ben de ;

- Oðlum yuh sana bilgisayar okuyorsun bunu nasýl bilmezsin,high definition varya (HD) onun yenisi,ulan senden de mühendis olacak ya

Sonra oradan bir arkadaþ;

- High Generation du di mi yaa

Ben: Evet evet high generation,olum senden hiçbiþe olmaz

Gazý alan arkadaþ atladý;

- Ulan olum bilmem olur mu onu yeni çýktý tabi biliyorum ulan..

Evet arkadaþlar siz siz olun arkadaþlarýnýz ile kafa yapmayýn çok kötü vicdan azabý oluyor sonra ama aklýma gelince yine gülüyorum
    Cagatay cok kötüsün ççç

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Kendi baþýma genelde trajikomik olaylar gelir. Ama baþkalarýnýn hikayelerini isterseniz onlardan çok var
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Ünide ilk deneyimizi yaptýk deney tüplerini temizlemeye çalýþýyorduk. Naftalini bir türlü çýkamadýk. Hoca aldý tüpleri, bir yandan tüpleri temizlemeye çalýþýyor biryandan da bize sorular soruyordu:

-Naftalini neler iyi çözer?

Arkadaþ:

-Benzen

Hoca:

-Benzen çok iyi çözer ama çok kafa yaptýðýndan biz kullanýyoruz. Birde alkol iyi çözer.

Bende arkadaþýn omzuna vurarak:

-Koþ oðlum þurdaki bakkaldan bir küçük al gel ççç

Hocanýn bana bir bakýþý vardý anlatamam size

Tabi ben böyle dedikten sonra lab'daki arkadaþlar pert oldu, gülmekten konuþamadýlar

---

Lisede mat dersindeyiz. Hoca bir soru çözdü koskoca tahtayý kapladý. Bizde bunu deftere geçiriyoruz.. Yaz yaz bitmek oldu, en sonunda darlandým:

-Ne soruymuþ be, mektup yazsam bu kadar uzun sürmezdi, dedim

Tabi sýnýf koptu, hoca bozuntuya vermeden:

-Bir dahakinde soðuk espiri yapma, dedi.

Bende "Ýyi o zaman bir dahakinde fýrýnda ýsýtýp öyle söylerim " diyecektim de hocayla arayý bozmayalým diye demedim
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý ÖmerFarukYýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sene Üniversitede ilk senem, Ýlk derste sosyoloji....Geçtim anfiye oturuyorum.5-6 kiþiyiz. Sýnýfa genç birisi girdi,saçlar uzun,sýrtýnda çanta,üstünde t-shirt altýnda kot pantolon,spor ayakkabýlar...Bana bakarak ''selamunaleykum'' dedi.Bende ''Aleykumselam birader'' dedim.Gülmeye baþladý hafif, sonra ''Sýnýfýn geri kalaný nerde?'' dedi.Bende zaten gülmesine sinirlenmiþim ''Sana ne ..()..,Sen geç yerine otur,Hoca geldimi o baksýn çaresine'' dedim.Gene güldü, aþaðý doðru yürüyor.Bir bakarsýn herif geçti kürsüye

Meðersem herif sosyoloji hocasýççç

Geçen sene dersanedeki hocamla aramýzda hep bir kapýþma olurdu ikimizde birbirimizi açýkça sevmezdik.Birgün bu hoca gene laf geçireceðini düþünerek montuma baktý;

''Ömer bunun erkekler için olaný varmý?''dedi. Bende Akþam Ata'yý izlemiþim aklýmda kalmýþ. ''Ne yapcan kocanamý alcan'' deyince bütün sýnýf yerlere yattý..

ÖmerFaruk gülmekten yerlere yatýyorum ççç
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yanýyosun Fuat abiiiii ççç
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bu olay az önce yaþanmýþtýr.

Akþam arkadaþlarla markete gittik. Yiyecek bir þeyler ve gazoz aldýk.

Gazozu içerken,

X: Oðlum bu gazoz (Uludað) güzel deðil ya.
    Ben: Sen almadýn mý?
    X: Yok ya Y aldý. Gazoz dediðin limonlu olur. Zaten 2 tane limonlu gazoz var. Sprite ve Çamlýca...He bir de "jup" var.
    Ben: Jup ne lan?
    X: Var ya pepsinin.

Ben: Seven-up olmasýn o.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Þirkette çalýþan bir þoförümüz vardý. Devamlý otobüs þoförüyüm diye hava atardý. Saf ta biri. Bundan dolayý herkes ona maraton lakabýný takmýþtý. Bundan yaklaþýk bir sene önceydi. O aralar þirketin 2 tane þantiyesi var. Biri B.Çekmece de diðeri Samandýra da. O zamanlar Çekmecede çalýþýyoruz.

Kamyonlarýn bir tanesi bir günlüðüne Samandýraya gidecek. Patronumuz (Biz ona Aslan Dayý deriz) Maraton sen git, akþama gelirsin. Maraton gider. Akþam olur, Çekmeceye dönecek. Samandýra þantiyesinin sorumlusu Tahsin Abi '' Maraton sen çýk, bende peþinden geliyorum'' der. Adam beþ dakika sonra çýkar þantiyeden, ama maraton görünürde yok. Tahsin Abi 120-130 a kadar çýkarýr hýzýný, yok adam uçmuþ sanki. Kamyon bu 80'i geçmez, ne oldu bu adama.

Þoförler bilir, büyük araçlar sadece FSM köprüsünü kullanabilir. Boðazici köprüsü yasaktýr. Maraton Anadolu otobaný çýkýþýnda kendisini sollayan týr'a kafayý takar ve sollamaya kalkar. Fakat bu arada FSM Köprüsüne ayrýlmasý gereken kavþaðý geçer. Ama bizimkinin haberi yok. Tek amacý var, oda az önce onu sollayan týrý sollamak. Sollar týr'ý ama bir anda Boðazici köprüsü belirir karþýsýnda Þaþýrýr. Boðazici Köprüsü girisinde arabayý durdurur altýna iner. Oradan geçen bir taksiçiyi durdurur;

- Ya kardaþ ben yalnýþlýkla buraya girdim, ne yapayým

Takcisi ''abi buradan geri dönmek mümkün deðil, mecbur geçeceksin'' der. Geçer bizimki. Mecidiyeköyde kaybolmasýný falan geçelim adam akþam beþte çýktýðý Samandýradan gece bir buçukta Çekmeceye varýr.

Sabah olur. Aslan Dayý gelir. ''Cafer akþam bunun yaptýðýndan habein var mý?'' der.

''Þükreyle dayý'' dedim. ''Adam sonuçta bir köprü bulmuþ geçmiþ. Ya gemiye binipte Yalova'ya geçseydi ne yapardýk''

Bütün þantiye yerlerdeçççççç
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

cafer abi canlý dinlemeyi isterdim
    Bordomavi.net

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Süleyman abi ve Cafer abi , süper

Bu arada en kral gazoz Uludað'dýr

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Ýki ev arkadaþý oturduk viþneli tang yaptýk içeceðiz.
    3. arkadaþ geldi o sýrada napýyonuz dedi. dedim viþne votka yaptýk içecez gel sende takýl.
    yok ben içemem daha evvel hiç içmedim vs dedi. biz ýsrar edince bir bardakta ona koyduk. biraz baktý bardaða kokladý bir küçük yudum alýr gibi yaptý.
    yok ben içemedim.dedi. bardaðý bize býraktý gitti. tabi biz koptuk yerdeyiz.
    o an gram alkol yoktu o viþne suyunda en yakýn alkol km.lerce uzakta idi. ama o bile arkadaþý çarptý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Fatih Küçük Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cafer abi canlý dinlemeyi isterdim
    Buluþtuðumuzda hatýrlat. Burda anlatmakla olmuyor bir benden dinleseniz onu varya
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Psikolojik

@Cafer Abi

Abicim birçok hikaye öyle, o an duyguyu katamýyorsun klavye ile

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Çaðatay_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Süleyman abi ve Cafer abi , süper

Bu arada en kral gazoz Uludað'dýr
    ý ýh

Fruko

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)