Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hido'ya büyük onur

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Hido'ya büyük onur

Orlando Magic'de forma giyen Hidayet Türkoğlu, bu sezon 'en çok gelişme kaydeden oyuncu' ödülüne layık görüldü.Daha önce'de Nisan Ayının En iyi oyuncusu seçilmişti.

Bu sezon gösterdiği performansla alkışlanan Hidayet Türkoğlu, NBA'in en önemli ödüllerinden birinin sahibi oldu.
    All-Star'a seçilmemesi bir çok otorite tarafından 'hayal kırıklığı' olarak yorumlanan milli oyuncu, 'sezonun en çok gelişme kaydeden oyuncusu' (MIP) ödülünü aldı.
    Hido, takımı Olando Magic'in Doğu Konferansı'nın 3. sırada tamamlayıp, play-off'lara kalmasında büyük rol oynamış, normal sezondaki 19.5 sayı-5.7 ribaunt-5 asist ortalamalarıyla kariyerinin en iyi dönemini geçirmişti.
    NBA'de sekizinci sezonunu geçiren Hidayet, bir önceki sezon ise 13.3 sayı – 4 ribaunt ve 3.2 asist ortalamasıyla mücadele etmişti.
    Hidayet Türkoğlu, aynı zamanda Scott Skiles, Darrell Armstrong ve Tracy McGrady'den sonra Orlando Magic tarihinde bu ödüle layık görülen 4. oyuncu oldu.

Kaynak : NTVSpor
    Konu Serdær tarafından (28.04.2008 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tebrikler Hido

umarim MVP'de olursun

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

19.5 sayı-5.7 ribaunt-5 asist ortalama her babayiğidin harcı değil.Tebrikler Hido, seni Milli takımda eleştirenlere güzel cevap veriyorsun.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SelmaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19.5 sayı-5.7 ribaunt-5 asist ortalama her babayiğidin harcı değil.Tebrikler Hido, seni Milli takımda eleştirenlere güzel cevap veriyorsun.
    Selman, nasil iyi oynadiginda alkisliyorsak kötü oynadigindada bunu söylememiz gerekiyor.

o da dünya kupasinda vasat'i asamamisti.
    Konu Harun-61 tarafından (28.04.2008 Saat 17:45 ) değiştirilmiştir.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selman, nasil iyi oynadiginda alkisliyorsak kötü oynadigindada bunu söylememiz gerekiyor.

o da dünya kupasinda vasat'i asamamisti.
    Hidayeti nerdeyse 10 yıldan beri sürekli takip ediyorum, o bu noktaya tırnaklarıyla kazıyarak geldi ve asla şımarmadı....özellikle milli maçlarda yaşanılan başarısızlıklarda da en çok üzülen kendisiydi....Türk sporunda örnek gösterilecek insanlarımızdan biridir ...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

helal olsun.daaha resmi açıklama yapılmamış olsa da bu habere ben de inanıyorum.
    sezon başından beri yaptıklarıyla bu ödülü sonuna kadar hak etmişti.bu gerçeği kimse görmezlikten gelemez.mükemmel bir sezon çıkardı.orlandonun sahadaki her şeyi.oyunu kuruyor,şut atıyor,dribblinglerle içeriyi dağıtıyor,asist yapıyor,rebound alıyor sahada hemen hemen herşeyi yapıyor.bu sene de mükemmel bir performans sergiledi.bu ödülü fazlasıyla hak etmişti.

helal olsun diyorum tekrar.yüzümüzü ağarttığın için de çok teşekkür ediyorum!
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

tebrikler hido............umarım utah-orlando finali olur(biliyorum çook düşük bir olasılık)ve finallerin mvp'si memo yada hido olur

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bartuğ resmi site açıklama yaptı.Tebrikler Hido.
    -1461 TRABZON-

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Darısı Memo'nun başına

Tebrikler Hido!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tebrikler hido.

insallah hep böyle basarili kalir

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Gerçekten hakediyordu MIP olmayı,All-Star'a seçilmemesinin ardından bu ödülü alması artık garanti gibiydi zaten.Tebrikler Hido,darısı MVP'liğe
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

helal hido ya...

darısı memo nun başına.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler HİDO, helal olsun...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hidonun röportajını dinledim isteyen için özetleyeyim.

öncelikle genel menejeri konuştu pek bişey anlamadım.akabinde kia yetkilisi sponsor oldukları için reklam yaptılar biraz.hidoya ödülünü verirken resim çekildiler ve anahtar verdiler araba anahtarı.sonra hidoya sıra geldi.kendi söyledikleri ve sorulan sorulara cevapları şöyle.

ailesine ve takım arkadaşlarına teşekkür etti.
    en önemli etkeni coach stan van gundye teşekkür etti.bana hepsi çok güvenip çok desteklediler dedi.her zaman arkamda oldular dedi.bu sene magic takımı çok gelişti,bense bunun bir parçası oldum dedi.son çeyreklerde bana çok güveniyorlar,benim doğru şutu veya pası yapacağımı bildikleri için benle oynuyorlar.o sebepten o çeyrekler bir derece daha iyi oynuyorum dedi.sezon başından beri çalışıyorum dedi.
    -allstara seçilememek seni nasıl etkiledi dediler.allstara seçilmemek beni kamçıladı.zaten herkes benim orda olmamı söyleyip beni gururlandırmıştı dedi.ben de bırakmadım,vazgeçmedim,çalıştım dedi.
    -coachı çok övüyorsun sana ne verdi dediklerinde güzellik vermedi dedi beni her zaman destekledi.bana şansı verdi.biraz bencil oynamamı sağladı,hep güvendi dedi.bunu hissetmek çok güzel dedi.
    -genelde 2 ve 3.senesi olanlar seçiliyor dediler.sen 8.senende aldın bunu geç değil mi dediler.o kadar da yaşlı değilim dedi milleyi güldürdü bu sene zamanıymış dedi.bu sene verilen sorumlulukla oldu dedi.bu sene cidden özeldi dedi.
    -son çeyrekti oyunu yine takımına ve hocasına bağladı.
    -bir önceki maçı unutuyorum.sonrakine bakıyorum dedi.özellikle top kayıplarını unutuyorum dedi.özellikle son maçta yaptığım 7 top kaybı gibi dedi millet yine koptu.bazen çok agresif olmak,bişeyler yapmak istemek bunlara sebebiyet verebiliyor dedi.

menejeri yine sözü aldı.hem saha içinde hem dışında çok iyi bir basketbolcu dedi.airball da atsa bir sonraki şut için ona güvenimiz tam dedi.her yönüyle çok yetenekli bir basketbolcu dedi.

özet olarak böyle aktarabilirim konuşmayı.

NOT:TÜM SORULARI SORARKEN SORANLAR HİDOYA "TÜRK" DİYE SESLENDİ.KENDİ GENEL MENAJERLERİ DE AYNI ŞEKİLDE SESLENDİ.

hakikaten mükemmel bir olay.muhteşem bir onur.kendisiyle de çok gurur duyuyorum.sonuna kadar hak etmişti.inşallah şampiyonluk da alır ve mvp olur(howard var ama parker aldıysa hido da pekala alır)
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tebrikler hido darısı memomuzun başına
    Bordomavi.net

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler hido helal sana inşallah daha güzel ödüllerde alırsın

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hido - Top 10

http://www.sporx.com/video/tv.php?frm_id=10375

6-7 bölüm aşşağıda..
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler Hidayet

http://www.nba.com/news/hedo_mip_080428.html

Bildiğim kadarıyla NTV'de bu gece 2:30'da maçı var
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)