Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazýrlýk Kampý Hatalarý

ilteriþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Hazýrlýk Kampý Hatalarý

Bir takýmýn sezona iyi bir þekilde baþlamasý ve devamýný getirmesi açýsýndan hazýrlýk kamplarý çok önemlidir.Senelerdir hazýrlýk kamplarý ile ilgili yanlýþlýklar sürüp gidiyor.Yönetimin buna dur demesi lazým.Ýlk önce transferler kamptan önce bitmeli.Sonra güçlü takýmlarla hazýrlýk maçlarý yapýlmalý.Hazýrlýk maçlarý daha fazla olmalý.Kamp yerleri doðru seçilmeli.Siz de bu konudaki görüþlerinizi yazarsanýz sevinirim.Bu konu çok önemli.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýnþallah yine Gerede de olur kamp.

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bende þuna inanýyorum bu kamplarýn ilk gununden itibaren yeni transferlerle kampa baslanmalý
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mehmet Fýrat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önce gerede sonra almanya deðil mi?ne varsa þu almanyada anlamýþ deðilim.kampý yurt dýþýnda yapmak þart mý?birde amatör yada ikinci üçüncü lig takýmlarýyla maç yapýlmasýna gýcýk oluyorum.

Ali Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ben sahsi adima Almanya da yapilmasina seviniyorum cünkü kamp yerini ziyaret etme olanagim oliyor. Ama takim adina bencede bosuna yapiliyor gibi geliyor bana.
    Ben yönetim yada Teknik kadro olsam cikarim Trabzonun yüksek rakimli daglarina, hem cok daha ekonmik olur hemde kondisyon yüklemete sorun olmas.
    Tek bi sorun cikar oda hazirlik maclari icin baska sehirlere gitmek gerekir cünkü kolay kolay kimse Trabzona hazirlik maci icin gelmez hele büyük klüpler hic gelmez.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aynen. Kondüsyon ve dayanýklýlýk için yüksek rakýmlý yerler, yaylalar tercih edilmeli
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen. Kondüsyon ve dayanýklýlýk için yüksek rakýmlý yerler, yaylalar tercih edilmeli
    Erzurum mu yoksa Ýsviçre Alpler mi?

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Kocaeli Kartepe tesislerini öneririm... Alp'lerden çok daha güzel... hem maliyeti düþük olur... dileyen bi araþtýrsýn, man utd bile geldi buraya
    “Mum eðer yanmýrsa yaþamýr demek, onun yaþamaðý yanmaðýndadýr."

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý A.C.ERSEVER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kocaeli Kartepe tesislerini öneririm... Alp'lerden çok daha güzel... hem maliyeti düþük olur... dileyen bi araþtýrsýn, man utd bile geldi buraya
    mançester konusunda ciddi misin?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu sene baþlangýcýnda Ersun Yanal gibi bu iþleri bilen bir teknik direktör olduðundan ve yönetimin de Onun isteyeceði kamp düzenini uygulayacaðýný düþünerek bu konuda endiþem olmadýðýný belirtmek isterim.
    Bence en önemlisi kampýn baþlangýcýna transferlerimizin yetiþmesi....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu yýl kamp ile ilgili endiþem yok.Yönetime ve hocaya güveniyorum.Yýllar sonra ilk kez Haziran, Temmuz arasý imzalarýn biteceði söyleniyor ve bu yönde çalýþýlýyor.

En fazla 1 tane transfer kampa yetiþemez diðerleri gelecektir.Bu konuyu bu þekilde deðerlendiriyorum.Biraz da iyi niyetli bakalým ki 4 ay kafayý yemeyelim
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

@ilteriþ
    evet ciddiyim... hatta bi kaç büyük takýmla turnuva yapmýþlardý, haberlerini bulursam ekleyeceðim bakýyorum...

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý ilteriþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önce gerede sonra almanya deðil mi?ne varsa þu almanyada anlamýþ deðilim.kampý yurt dýþýnda yapmak þart mý?birde amatör yada ikinci üçüncü lig takýmlarýyla maç yapýlmasýna gýcýk oluyorum.
    Yazýn havalar Almaya, Ýsviçre ve Avusturya gibi ülkelerde antreman yapmaya çok müsait olduðu için oralarda yapýyorlar.
    Colmandante

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bulamadým

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Osman Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazýn havalar Almaya, Ýsviçre ve Avusturya gibi ülkelerde antreman yapmaya çok müsait olduðu için oralarda yapýyorlar.
    O zaman Almanya dýþýndaki Ýsviçre veya Avusturyayý bir deneyelim.Belki uðurlu gelir.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Erzurum mu yoksa Ýsviçre Alpler mi?
    Oksijeni bol olsun alyuvarlarý arttýrsýn da yer ismi mühim deðil. Tabi imkanlar olmalý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý A.C.ERSEVER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bulamadým
    Hayretler içinde kaldým.Mançester Türkiyeye kampa geldi ha.Çok ilginç.Kaç senesinde.

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fazla ciddi gorunuyor gibi olmasa aslinda onemli bir konu.Bana gore son yillarda yapilmis olan kamplar , 'kamp yapilma zorunlugu oldugu icin yapildi'dan oteye gitmiyor. Transferler kamp baslamadan once bitmeli, kamp yeri iyi secilmeli, futbolcular kampi 'tatil ve fitness' dusuncesinden cok,sezon oncesi hazirlik ve eksikleri giderme olarak gormeli, ciddi hazirlanilmali(emek olmadan yemek olmaz), guclu takimlarla mac yapilmali(en az 3 mac), dusuk seviye takimlarla mac yapilacak olunsa bile bu maclar fazla olmamali(maalesef 3-4'u buluyor bu maclar), taraftara guven verilmeli,kamp icinde sorun olsa bile bu medya araciligiyla duyurulmamali iceride halledilmeli vs vs..
    Konu TheRapZoNe tarafýndan (28.04.2008 Saat 15:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Hayretler içinde kaldým.Mançester Türkiyeye kampa geldi ha.Çok ilginç.Kaç senesinde.
    ben o yýllarda üniversitedeydim, 2006 yazý olmasý kuvvetle muhtemel... kocaeli den arkadaþlar konuya bakarlarsa daha iyi aydýnlatacaklardýr...

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transferler gecikirse kampýn bir anlamý kalmaz.uyum süreci 8-9 haftayý bulur tren yine çakar.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

mensure 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

bencede kamp baþlamadan transfer bitmesi lazým geçmiþte yapýlan hatalar tekrarlanmasýn.
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Tam kadro bir kamp ve iyi takýmlarla özel maçlar çok iyi olur. Lig baþlamadan süpriz transfer gelir tabi gene ama takým %95 oluþturulmuþ olmalý. Haydi trabzonspor gelecek sezon ligi titretelim.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Bunlara Almanya falan fazla bile ciksinlar Hidirnebi Yaylasina. Orada bol bol kossunlar.

Benim oynadigim 5. veya 6. Lig Takimlari ile Mac yapiyorlar (Almanyan'in 2. veya 3. Lig Takimlari bile degil ). Tutturdular bir Werder Bremen diye oda Kappa sagolsun onun sayesinde oynuyoruz onlara karsi her Kamp döneminde.

Hemde her seferinde asil Taraftar potansiyel olan sehirlerde degilde Hamburg'un ufak kasabalarinda olan yerlerde yapiyorlar Kampi. Oda neden biliyormusunuz ? Cikiyor bir Fanatik Trabzonsporlu Isadami o karsiliyor bazi masraflari. Yoksa benim yasadigim Eyalet'de 10.000'lerce Trabzonspor Taraftari var neden buraya gelmiyorlar ?

En güzeli parayi transferlere harcasinlar. Buraya gelip amatör Takimlari ile mac yapacagina Trabzon'da Geleneksel olan bir Turnuva düzenle ve bütün Karadenizli Takimlari cagir. Hem Mac yapmis olursun hemde dostluklar daha cok pekisir.
    Konu FANATIK61 tarafýndan (28.04.2008 Saat 19:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ýlk önce iyi takýmlarla hazýrlýk maçý yapmamýz gerek..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Mehmet Fýrat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sene Ziya Doðan yok Mehmet, güzel olmaz
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)