Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ’’Sampiyonluk Sesleri’’

Arkadaslar sampiyonluk yolunda bir adim daha ilerledik,bu ilerleyismiz ist.medyasinin görsel ve yazili medyasinda son zamanlarda kulaklarimizi çinlatiyor.Bu olaylar bizlere yabanci gelmemeli geçen yili hatirlamamiz bizim için yeterli olur.Son zamanlarda artan bu sampiyonluk sesleri takim üzerinde ne kadar olumlu veya olumsuz bir rüzgar estirir acaba,önceki yillarki tecrübelerimizle bu sefer bu olaylarin altindan geçecek olgunluga eristik artik.Hatirlayalim 96 sezonunda kaçirdigimiz samp.ali sen maçtan bir ay önce türkiyeyi ayaga kaldirmisti ve aylar sonra açiklamisti bu bir stratejiydi yoksa samp.TRABZON'a gidiyordu demisti.Yakin geçmis Bjk'nin 100.Yilinda medya ve bazi baskilar altinda Bjk bir ünvanla samp.yapildi bu sefer bu olaylarin tam tersini Türkiye'ye biz yasatalim.Bunun hakkinda uygulayacagimiz rotayi veyapacaklarimiz,yapabileceklerimizi tartisalim bize karsi uygulanan ince iplik stratejilerine kapilmadan önlemlerimizi alalim.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

adim adim ins.

hemen havaya girmiyelim!!! suan hicbirsey kazanmis degiliz, daha önümüzde uzun bir yol var...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ALLAH'in izni ile basaracagiz....

Sammmpiyonnnnn dit dit

Sammmpiyonnnnn dit dit

iste tarftar iste sampiyon [img]smileys/smiley36.gif[/img]

hasret sona erecek

bunlarin hepsi bi anda olmaz hemde bu stratejiyi yönetimin baslatmasi lazim sonra taraftarona destek verir yani hersey yönetimde bitiyo...

BEKLE BIZI SAMPIYONLUK GELIYORUZ AZ KALDI AÇIN YOLLARI GELIYOR EFSANE.

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

buna benzer bir topicte ben açmistim bu topicteki konuyada aynen katiliyorum. sampiyonluk için bir baska bahari beklememize gerek yok. daha ne puanlar kaybedilecek haddimizi bilerek küçük büyük maç ayrimi yapmadan 90 dakika disiplinden hiç kopmadan oynarsak sene sonunda biz gülecegiz. saygilar..

abi ben aslinda bolede olsa mutlu oluyorum cunku biz onlar gibi saibelere karsimiyoruz saibeli sampiyonlukta istemiyorum acikcasi cunku trabzonuma trabzonsporuma yakismaz karakterimiz belli abi bizim yanlislarla gelen galibiyetin ta icine ediyim

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Sampiyonluk yakisir ama bu takima, hele de Fatihe-Gökdenize-Hüseyine-Tolgaya.

Milli sayisi artarsa formdan düser miyiz diye de düsünmek lazim.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sampiyonluga ne kadar yaklasirsak o kadar medya trabzon ile ugrasir.

Son haftalari görüyorsunuz. Trabzonspor 3 üncü olmasina ragmensanki türkiye liginde yokmus gibi davraniliyor. Insan biraz utanir. Müslüman bir ülkede bu kadar haksizlik olmamasi gerek. Ben Almanyada böylesini görmedim duymadim tanimiyorum. Gavurlarin yapmasi gerekeni bizim serefsiz medya acimasizca yapiyor. Sonrada türk futbolunu nasil daha basarili yapabiliriz diye konusup dururlar. Halen Türk futbolunun sadece Istanbul takimlarini icermedigini anlamis degiller anlamak istemiyorlar. Bu kafa ile Türkiyedeki futbol beklenilen umud edilen yere gelemez. Gecen sezon yasadiklarimizin tekrarini yasayabiliriz ancak bu yil 3 takim sampiyonluguna oynuyacagindan durum biraz daha farkli olacak. En büyük sorunda transfer dedikodulari olacak sanirim sezon bitimine yaklasdikca.

Federasyon eger Adil bir lig yaratmak istiyorsa önce medyayi hizaya getirsin.

Avrupanin 20 yil gerisinde oldugunu belki bir gün anlarlar. En gec Dünya ve Avrupa sampiyonalarinda ortaya cikiyor durum zaten. Sen bütün yil 3 yamuku nasil daha iyi yaparim, nasil sampiyon olurlar diye tartisirsan cok daha beklersin türkiyenin bir futbol ekolu olmasini.

Edited by: sanatik

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

bence "sampiyonluk" iddiamizi fazla dillendirmeden emin adimlarla tek tek vurus yaparak hedefe ilerleyelim....aksi takdirde takim strese giriyor...

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ben su siralarda birinci olmamizi istemiyorum.Mümkünse son hafta veya son 3 haftada birinci olalim yoksa bizim takim heyecan yapip kaldiramiyor ve kaybediyor.Ondan ben su siralar birincilige yükselmemizi istemiyorum.Söyle son 3 haftada Fener Galatasaray maçi berabere biterse bizde aradan siyrilir birincilige oturursak mükemmel olur.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

evet sampiyonluk hayaliyle yasamak çok güzel. ama biraz gerçekci olmak lazim.sampiyonlugu yine derbi maçlari belirleyecek. yani ilk yari kendi sahamizda yenemedigimiz g.saray ve fenerbahçe ile kendi evlerinde oynayacagiz. onalri yenecek gücümüz yok demiyorum ama sampiyonlugun çok zor oldugunu söylüyorum.

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý FERSAT Nickli Üyeden Alýntý

evet sampiyonluk hayaliyle yasamak çok güzel. ama biraz gerçekci olmak lazim.sampiyonlugu yine derbi maçlari belirleyecek. yani ilk yari kendi sahamizda yenemedigimiz g.saray ve fenerbahçe ile kendi evlerinde oynayacagiz. onalri yenecek gücümüz yok demiyorum ama sampiyonlugun çok zor oldugunu söylüyorum.

aaa sen takimini tanimiyormusun??

asil deplasmanda oynayacak olmamiz daha güzel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Biz emin adimlarla gidiyoruz..Derbileri de kayipsiz atlatirsak sampiyonuz..Bana sadece Besiktas maçini aliriz gibi geliiyor üzülerek söylüyorum..Diger maçlari mutlaka 3 puanla kapatmaliyiz..INSALLA SAMPIYON OLURUZ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

[QUOTE=ibrahim_yattara]
    Alýntý FERSAT Nickli Üyeden Alýntý

aaa sen takimini tanimiyormusun??

asil deplasmanda oynayacak olmamiz daha güzel

evet bunu bende biliyorum ama yinede kolay olmayacak

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

istanbuldaki maçlar çokkritik ama oynayacagimiz diger maçlar da en az onlar kadar önemli. bence takim iyi konsantre olursa alamayacagimiz maç yok. aurelio, alex, anelka..... zidane, ronaldo yada henry kime karsi oynadigimiz, rakiplerin kimlerle sahaya çiktigi çok da önemli degil. önemli olan bizim oyuncularimizin sahaya nasil çiktigi.

kupa maçlarini neden daha kolay aliyoruz? çünkü yenilen eleniyor yani dönüsü yok. eger tüm lig maçlarina da büyük, küçük demeden ayni ciddiyetle çikilirsa;

SAMPIYONLUK HIÇ DE UZAK DEGIL.

Nereden
    Avrupa Diðer

Ilk hedef tum anadolu takimlarini ciddiye alip her maci final gibi gorup tum maclari kazanmak olmali ondan sonra derbi maclarinda fazla strese girmeden ne alabilirsek kardir felsefesi ile yola cikarsak hedefe ulasiriz. fener macina kadar veya fener macinda!!! puan olarak fenerin ve g.s,yin bir puan onunde olabilirsek neden olmasin ama aksi takdirde is mucizelere kalir

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

BIR GÜN GELECEK,O GÜN GELECEK

insallah sampiyon olcaz ama simdiden havaya girmiyorum ki geçen sezon çok emindim sampiyon olcaz diye ertesi gün ise zor geldim patronum (fenerli)

geçi yensekte yenilsekte herzaman trabzonspor

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Almanlarin ünlü bir Atasözü vardir: Wenn sich zwei streiten freut sich der dritte. Türkcesi: Iki kisi dövüsürse ücüncüsü sevinir. FB/GS vs. Trabzonspor[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ne demis sair;''Ne verdin ki bana ne istiyorsun?'' (Cengiz Kurtoglu) [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Sampiyonluk istiyorsak biz de geregini yapmaliyiz.En basiti tribün.Sampiyon olacak takim kendi sahasinda puan kaybederse...[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bi atasözü de der ki Düsmanimin düsmani dostumdur. Yani her atasözü her yerde kullanilmaz...

tsligenc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

arkadaslar bir söz vardir sakla samani gelir zamani...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)