Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 380 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen Trabzonspor'u Trabzon Ýl Sýnýrlarýnda Bir Takým Olarak Görmeyin

Telha TANYILDIZI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð
    Yaþ
    39

Standart Lütfen Trabzonspor'u Trabzon Ýl Sýnýrlarýnda Bir Takým Olarak Görmeyin

Arkdaþlar bazý arkadaþlarýmýzýn Trabzonsporu Trabzonla sýnýrlý kalmayacaðýný anlamasý gerek, ben Elazýðlýyým ama Trabzonsporluyum ve bu þekilde (benim gibi trabzonlu olmayan ve Trabzonspora gönül veren) 10000lerce insan var lütfen arkadaþlar Trabzonsporumuzu Trabzon ilinin içinden bir takým olarak görmeyin
    þimdiden anlayýþ ve saygýnýz için teþekkür ederim lütfen biraz daha ufku açýk olalým
    Konu Selman tarafýndan (25.04.2008 Saat 16:51 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: T'ler büyültüldü.:)
    adak adýyorum ne zaman þampiyon olursak bi kurban kesecem

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tebrik edrim Elezýðlý olarak Trabzonsporu tuttuðun için..

Evet Trabzonlu olmak ayrýcalýktýr hep diyorum fakat Trabzonsporlu olmak daha baþka bir duygudur,Þýmarýk Ýstanbul takýmlarýna da benzetilmemeldir.

Abdullah Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

Trabzonspor taraftarýyla büyük kulüptür tabi ki de Trabzon la sýnýrlý deðil Trabzonspor.Ben de Samsun luyum.Ýçimde ki Trabzonspor aþkýný ancak Trabzonspor lular bilir.

Çok arkadaþým var Kayseri li,Bayburt lu,Diyarbakýr lý vs.ve hepsi Trabzonspor taraftarý.

Trabzonspor u Trabzon dan ibaret sayamayýz,kimse de saymýyor zaten.

Trabzonspor evrensel dir...
    HEDEFE YÜRÜYEN ADAM OL YETER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Trabzonspor'u yaratan, Trabzon'un dinamikleridir fakat Trabzonspor artýk ne Trabzon'da sýnýrlýdýr, ne de Trabzonlularla sýnýrlýdýr.

Dolayýsýyla görüþlerinize aynen katýlýyorum.

Bir taraftan da Trabzonspor'u Trabzonspor yapan þehir dinamiklerini de es geçmememiz gerekiyor diye düþünüyorum.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Valla bende bi samsunlu olarakda bu konuda sikintiliyim ve elazýðlýyi arkadasa katilyiorum...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

biz Trabzonlu olsun olmasin, TRABZONSPORLU olan herkesi zaten hemserimiz sayiyoruz... cünkü Trabzonlu olupta 1-2 tanede olsa baska takimi tutanlarda var... onlari ben sahsen hemseriden bile saymiyorum, bir yabanci gibi görüyorum. Trabzonlu olmayipta Trabzonsporu tutanlar görüyoruzki, baska takim tutan Trabzonlulardan daha cok sahipleniyorlar sehiri.

ama elazigli kardesimiz gibi herkes bizim icin TRABZONLU TRABZONSPORLU... TRABZONSPOR SADECE TRABZONLUNUN TAKIMI DEGIL, HAKSIZLIGA, SEREFSIZLIGE, VE ISTANBUL EZIKLERININ OYUNLARINA KARSI CIKAN HERKESIN TAKIMIDIR....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

En zayýf noktam bu benim.

Ýbrahim Þahin'inde dediði gibi ''Trabzonspor bir halk takýmýdýr''. Trabzonspor Trabzonlusuyla, Adanalýsýyla, Edirnelisiyle, Ýzmirlisiyle, Ankaralýsýyla koca bir takýmdýr.

Trabzonspor Trabzonlunun deðil, Trabzonsporluyum diyen herkesindir.

Ama yukarýda Tunga Abiyin söylediðininde es geçilmemesi gerekir. ''Trabzonsporu Trabzonspor yapan da Trabzon þehridir
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (25.04.2008 Saat 16:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

her Trabzonsporlu benim gözümde Trabzon'ludur...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Malatyalýyým bildiðiniz gibi.

Tamamý ile katýlýyorum Elazýð'lý arkadaþa.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Trabzonsporluluk bizim için kimliktir, önce Trabzonsporluyum sonra Trabzonluyum ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Baþka bir baþlýktan alýntý:

Alýntý Süleyman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dünkü maçtan sonra Fenerli arkadaþýmýza (Çaðrý) doðru yolu bulmasý için söylediklerimizi hatýrladým da aklýma bir olay geldi.Sizlerle de paylaþayým:

Geçenlerde BJK'li bir arkadaþýmla forma almak için Deniz abinin söylediði Taraftar maðazasýna gittik. Maðaza görevlisi bayan bana formalarý gösteriyor. Aradan bir tane bayan formasý çýkardý. "Bayan formasýný sadece Trabzonspor üretiyor. Ama bu forma biraz açýk gibi. Ben Trabzonlularý biraz daha kapalý bilirdim." dedi. Ben "Yok ya Trabzonlular pek öyle kapalý deðildir." diyecek gibi oldum arkadaþým cevabý yapýþtýrdý: "Öyle demeyin,Trabzonspor evrensel bir takýmdýr." dedi.

Ýyi yetiþtirmiþim arkadaþý.

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

evet arkadaslar trabzonlularin harici trabzonsporu tutanlar bizim icin kutsaldir.onlara tüm trabzon adina saygi duyuyorum

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

aynen katýlýyorum.
    ben artvinliyim yanýmda idari iþler amiri karslý fakat hasta trabzonsporluyuzdur.
    zaten trabzonspor eðer sadece trabzonla sýnýrlý kalsaydý bu kadar büyük bi kulüp olamazdý.
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

trabzonspor trabzonla sýnýrlý degýldýr zaten ali þenin bi lafý vardýr aklýmdan çýkmaz "trabzonsporun kosovada bile taraftarý vardýr ".evet trabzonsporumuzun dünyanýn her yerinde taraftarý vardýr ve trabzonla sýnýrlý degýldýr trabzonspor .bizim farkýmýz bu olsa gerek her yerde taraftarýmýz var her yerde ayný renklere sevdalandýðýmýz dostlarýmýz var.

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

aslinda stadda pankartlar acilsa yada deplasman maclarinda acilsa mesela "Artvinli Trabzsonporlular, yada Adanali, yada Karsli, yada Samsunlu, Elazigli, Diyarbakirli,...vs vs" belki ozaman anlarlar nekadar büyük bir Takim oldugumuzu

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

taraftar forum siteleri camialarýn bir bakýma aynasýdýr. burada bordomavi.net teki üyelerin önemli bir kýsmý Trabzonlu deðil. Trabzonu görmeyen bile oldukça fazla . ama gerçek birer Trabzonsporlu.
    benim için de bazý sözde Trabzonlulardan çokdaha Trabzonlular. ergun gürsoy mesela Trabzonluymuþ. ona hadi be ordan diyesim geliyor en kibar haliyle. yada haluk ulusoy sinan engin...

bende bi arkadaþýn dediði gibi , Trabzonlu olduðunu söyleyip istanbul sempatisi besleyebilen kiþilerle muhatap olamýyorum içimden gelmiyor. bir kiþinin Trabzonsporluyum demesi benim için önemli ölçüde belirleyici olabiliyor. çünkü ayný mücadeleyi veiyoruz. ayný duygularý paylaþýyoruz. haksýzlýðýn karþýsýnda olan herkes bizimle zaten. onlar benim özbe öz hemþerim.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .Trabzonu görmeyen bile oldukça fazla .
    Rabbime þükürler olsun ki gönlüme bu sevdayý düþürmüþ..
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sinan SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    40

Alýntý Hüseyin Kurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aynen katýlýyorum.
    ben artvinliyim yanýmda idari iþler amiri karslý fakat hasta trabzonsporluyuzdur.
    zaten trabzonspor eðer sadece trabzonla sýnýrlý kalsaydý bu kadar büyük bi kulüp olamazdý.

Çok güzel ve yerinde bi cevap. Konunun da cevabý olmuþ.
    BORDOMAVÝ.NET-KUÞADASI

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý tanyildizi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkdaþlar bazý arkadaþlarýmýzýn trabzonsporu trabzonla sýnýrlý kalmayacaðýný anlamasý gerek ben elazýðlýyým ama trabzonsporluyum ve bu þekilde (benim gibi trabzonlu olmayan ve trabzonspora gönül veren) 10000lerce insan var lütfen arkadaþlar trabzonsporumuzu trabzon ilinin içinden bir takým olarak görmeyin
    þimdiden anlayýþ ve saygýnýz için teþekkür ederim lütfen biraz daha ufku açýk olalým

Bu önemli bir ayrýntý...
    Trabzonspor anadolunun takýmýdýr ve üst kimliktir...
    Baþlýðý açtýðýn için ve ay ný takýmý tuttuðumuz için alkýþlar sana
    Eskiden Sungu61 idi ....

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Trabzonspor Trabzonla sýnýrlý kalsaydý bu sitenin üye sayýsý yarýya düþerdi herhalde...

EÐÝTÝM ÞART!!!

Ankara Ýl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Bu söylenene itiraz eden de yok aslýnda. Elbette Trabzonspor Trabzon þehriyle sýnýrlý bir takým/kulüp/camia deðildir. Elbette Trabzonspor taraftarý olmak bakýmýndan, Trabzonlu olan ile olmayan arasýnda fark yoktur.

Fakat Trabzon þehrinin Trabzonspor için ayrý bir yeri olduðunu unutmamak gerekir. Bu takýmý yaratan þehir Trabzon'dur. Mecazen anlatýrsak, Trabzonspor ülkesinin baþkenti Trabzon'dur...
    "Trabzonluluktan aldýðým zevki hiçbir þeyden almadým. Belki FM... Ama yok lan, Trabzonluluk daha güzel..."

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    40

diyarbakýr da okudum..fanatik seviyesinde trabzonspor lu vardý..hatta bý araba trabzon a maça gitti...

Telha TANYILDIZI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazýð
    Yaþ
    39

Alýntý KorayHan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    her Trabzonsporlu benim gözümde Trabzon'ludur...
    bakýn iþte buýu mantýk yanlýþ arkadaþlar ben trabzonlu deðilim trabzonsporluyum yani istanbullu biri fenerbahçeyi seven bir trabzonluya benim gözümde istanbullusun diyemez bu mantýðý yenmeliyiz dahada büyümek istiyorsakk
    ben elzð- trabzon maçýnda trabzonspor trübününe oturanbilecek 10 kiþiden biriyim hiç unutmam taraftarlar 10 kiþiydik o maçta yaw neyse konu o deðil trabzonu kafanýzdan silin trabzonsporu yerleþtirin lütfen
    adak adýyorum ne zaman þampiyon olursak bi kurban kesecem

Karadað06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Evet.Bende Amasya'lýyým ama Trabzonspor'luyum.Amasyada tanýdýgým býrcok kýsýde var Trabzonsporlu olan...
    Aslen Trabzonlu olanlarda Trabzonspor'u Trabzon Ýl Sýnýrlarýnda Bir Takým Olarak Görmüyorlardýr sanýrým...
    .:'TraBz0nSp0r':.
    X ANTÝ istanbul X

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý tanyildizi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bakýn iþte buýu mantýk yanlýþ arkadaþlar ben trabzonlu deðilim trabzonsporluyum yani istanbullu biri fenerbahçeyi seven bir trabzonluya benim gözümde istanbullusun diyemez bu mantýðý yenmeliyiz dahada büyümek istiyorsakk
    ben elzð- trabzon maçýnda trabzonspor trübününe oturanbilecek 10 kiþiden biriyim hiç unutmam taraftarlar 10 kiþiydik o maçta yaw neyse konu o deðil trabzonu kafanýzdan silin trabzonsporu yerleþtirin lütfen

abi sen ne demek istediðimi anlamadýn galiba...
    ben her Trabzonsporluyu hemþerim olarak görürüm demek istedim...
    Konu Koray tarafýndan (25.04.2008 Saat 17:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)