Sayfa 51 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 SonuncuSonuncu
Toplam 1285 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayalinizdeki Trabzonspor 2008-2009 Kadrosu

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her golümüzden sonra çocuklar gibi sevinen, gerçek Trabzonspor'lu bi futbolcuya şuan yaptığımız nankörlüktür.. en azından kendisi için oynuyordu demek..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61colman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sana rusya 1. liginde bir stad göstereyim akçaabat fatih stadı o stada bin basar.. rusya liginide yakından takip ediyorum.. brazilya milli takıma bak birde brazilya ligine bak derim sana.. sen o duyumları ortalıgı karıstırmak isteyen birilerinden alıyorsun belli.. duyumların cogu sallamasyondur %99 'luk bölümüde yalandır.. gökdenizin agzından mı aldın duyumu=? dediklerinin birisi dogru olsa trabzonspor o topcuyu oynatmazdı federasyon 6 ay gibi ceza vermezdi futboldan feshederdi. birde fatih tekke ile arası bozuk diyorsun adamlar gol atınca kosup birbirene sarılıyordu beraber süper 2'li olmuslardı.. yok arkadaş yok hayal ve duyum dünyanda yaşıyorsun arkadaşım futbol 90 dakikadır macı izleyecen takıma destek olucan macın keyfine varıcan topcuyu donuna kadar incelemeyecen tutturulmus duyum duyum diye..
    anlaşıldı senin futbol anlayışın bende senin böyle bişe demeni bekliodum zaten sen futbolu stadlarla tesislerle kıyaslarsan iyi stadı olanın iyi takımı vardıra getirirsen lafı o zaman fenerbahçe hersene şampiyon olması lazım ayrıca ben incelerim arkadaş seni buda ilgilendirmez takımımada senden iyi destek olurum için rahat olsun al

Nereden
    İstanbul

Alıntı theChatl@qq-28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

her golümüzden sonra çocuklar gibi sevinen, gerçek Trabzonspor'lu bi futbolcuya şuan yaptığımız nankörlüktür.. en azından kendisi için oynuyordu demek..
    sana göre öyle tabi senin görüşün

Nereden
    İstanbul

arkadaşşşşşş.........kimse kusura bakmasın ben bu gökdenizi hiç sevmiyorum mecburda değilim iyi futbolcu olduğu doğru ama bana göre iyi bir trabzonsporlu değil ben gökdenizi sevmem ama ona hiç küfürde etmedim şimdiye kadar ama tekrar söylüyorum bu başlık HAYALİNİZDEKİ TRABZONSPOR KADROSU ve ben kadromu böyle kuruyorum siz ne düşünürseniz saygım var ama hakaret etmeyin yeterki

Nereden
    İstanbul

Alıntı Orki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşşşşşş.........kimse kusura bakmasın ben bu gökdenizi hiç sevmiyorum mecburda değilim iyi futbolcu olduğu doğru ama bana göre iyi bir trabzonsporlu değil ben gökdenizi sevmem ama ona hiç küfürde etmedim şimdiye kadar ama tekrar söylüyorum bu başlık HAYALİNİZDEKİ TRABZONSPOR KADROSU ve ben kadromu böyle kuruyorum siz ne düşünürseniz saygım var ama hakaret etmeyin yeterki
    tabiki sevmeyebilirsin, tabiki hayalindeki kadroda olmayabilir ama vefalı olalım biz yinede, nankörlük yapmayalım..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..

Oyna, dik oyna!

Nereden
    İstanbul

silva

song stepanov

emrah eren cale

aurello colman

yattara barış

tekke gökhan

Nereden
    İstanbul

tabiki sevmeyebilirsin, tabiki hayalindeki kadroda olmayabilir ama vefalı olalım biz yinede, nankörlük yapmayalım..
    zaten vefalıydık biz herzaman destek verdik ama bu olaylardan sonra artık desteklemiyorum ve vefalı olucam adamları iyi biliyorum trabzonda oynamış olan mesela ünal,hami,şota,hamdi,lemi,abdullah,ogün, ve daha niceleriiiiiiiiiiiiiii saymakla bitmez

Nereden
    İstanbul

zaten vefalıydık biz herzaman destek verdik ama bu olaylardan sonra artık desteklemiyorum ve vefalı olucam adamları iyi biliyorum trabzonda oynamış olan mesela ünal,hami,şota,hamdi,lemi,abdullah,ogün, ve daha niceleriiiiiiiiiiiiiii saymakla bitmez
    gökdeniz olmasa geçen senelerde yaşadığımız kâbusun şiddetinin gördüğümüzden çok daha fazla olacağınının aksini iddaa edebilirmisin..?
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..

Oyna, dik oyna!

Nereden
    İstanbul

gökdeniz olmasa geçen senelerde yaşadığımız kâbusun şiddetinin gördüğümüzden çok daha fazla olacağınının aksini iddaa edebilirmisin..?
    ya arkadaşşş bu adam trabzonda en çok ücret alan futbolcu değilmi takımı zamanında kendisine en çok ihtiyaç duyduğumuzda yanlız bırakmadımı şike olaylarından dolayı buna karşılık yönetim onu affetmedimi trübinler ona vefa göstermedimi tabiki iyi futbol oynayacak tabiki para kazandıracak zaten görevi bu eğer yok böle değil nankörlük ediyosun dersen o zaman sorarım sana o zaman bizim hasana ,jabiye,erdinçe aldığınız paranın hakkını vermiyosunuz demeye ne hakkımız var?Eğer gökdenize haksızlık yapıldığını düşünüyorsan profosyonel futbolda bunlar var diyorsan yada diyorsak o zaman bu adamlarada kızamayız yanlış anlama bu adamların en ii olduğu zamanda bile trabzondan gitmelerini istemişimdir

yns_emre61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cevap vermeyecegim sana.. gökdenizle kişisel problemin var herkes gökdeniizin oynadıgı futbolu biliyor.. kazandırdıklarınıda BİLİYOR! nankörlükte etmiyor sen hariç
    Konu yns_emre61 tarafından (11.08.2008 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.
    7n bitirdin bizi

Nereden
    İstanbul

cevap vermeyecegim sana.. gökdenizle kişisel problemin var herkes gökdeniizin oynadıgı futbolu biliyor.. kazandırdıklarınıda BİLİYOR! nankörlükte etmiyor sen hariç
    ya arkadaşım biz futbolu kötümü dedik sen ne tuhafsın yaaaaaaaaaav bende biliyorum nasıl oynadığını merak etme sendende iyi biliyorum lafı işine gelen tarafa çekmekten başka bişe yapmıosun bide böyle benim söylemediğim şeyleri söylemişim gibi göstermeye yani gökdenizin futbolunu beğenmiyormuşum gibi beni milletin önüne atmaya çalışıyosun çünki tutunacak başka dalın yok cvp vermicem diyosun vermedende edemiyosun çünki verdiğin cvplar doğru olmadığı için seni bile tatmin etmiyor kimseninde benim gibi düşünüp düşünmediği önemli değil ben kendi düşünceme bakarım bmn seni basın sözcüsü yaptı galiba herkewsin tüm taraftarın ne düşündüğünü biliyosun anladın sen onu.tek tek sordun herhalde herkese ama benim herkesin düşüncesine saygım var seninkine bileee..........

yns_emre61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya arkadaşım biz futbolu kötümü dedik sen ne tuhafsın yaaaaaaaaaav bende biliyorum nasıl oynadığını merak etme sendende iyi biliyorum lafı işine gelen tarafa çekmekten başka bişe yapmıosun bide böyle benim söylemediğim şeyleri söylemişim gibi göstermeye yani gökdenizin futbolunu beğenmiyormuşum gibi beni milletin önüne atmaya çalışıyosun çünki tutunacak başka dalın yok cvp vermicem diyosun vermedende edemiyosun çünki verdiğin cvplar doğru olmadığı için seni bile tatmin etmiyor kimseninde benim gibi düşünüp düşünmediği önemli değil ben kendi düşünceme bakarım bmn seni basın sözcüsü yaptı galiba herkewsin tüm taraftarın ne düşündüğünü biliyosun anladın sen onu.tek tek sordun herhalde herkese ama benim herkesin düşüncesine saygım var seninkine bileee..........
    bana diyorsun ama kendin yapıyorsun sanki koc koca trabzonspor taraftarının büyük cogunlugunun görüşünü bilmiyorrsun.. ben futbolunu seviyorum zevk alıyorum, begeniyorum ve izliyorum gerisiylede ilgilenmiyorum.. gerisi senin ilgi alanına giriyor zaten.. senin somut olmayan duyumlarını eleştiriyorum
    Konu yns_emre61 tarafından (11.08.2008 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.
    7n bitirdin bizi

Nereden
    İstanbul

bana diyorsun ama kendin yapıyorsun sanki koc koca trabzonspor taraftarının büyük cogunlugunun görüşünü bilmiyorrsun.. ben futbolunu seviyorum zevk alıyorum, begeniyorum ve izliyorum gerisiylede ilgilenmiyorum.. gerisi senin ilgi alanına giriyor zaten.. senin somut olmayan duyumlarını eleştiriyorum
    somut olmadığı senin görüşün benim fikirlerim bu yönde sen benim fikrimi değiştiremezsin bende seninkini olayı kısır bi döngüye çevirdin ama ne kadar inkar etsende gökdenizin trabzona faydası olduğu kadar zararıda olmuştur

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı BerkTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hayalimdeki kadro oluştu zaten bouna kadro kurmama gerek yok sadece dizilişi ayarlayayım:

--------------Sylva---------------
    transfer--Song---Egemen----Cale
    ---------Selçuk---Colman-------
    Yattara--------------------Barış
    -----Gökhan----------Umut---
    kadroyu aynen alıp sağ beke adnanı koyuyorum.

---adnan----song----egemen----cale----

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nankorluk mu ? Gokdeniz'in gecmiste bize yasattigi kabusu kusura bakmayin ama ben hic unutmadim ve hic affetmedim.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Kadro 1
    Sylva(Tolga-Onur)
    ?(Buğra-Tayfun-Serkan)-Song-Egemen-Cale
    Ceyhun
    Yattara-Selçuk-Colman-Barış(?)
    Gökhan
    Kadro 2
    Sylva(Tolga-Onur)
    ?(Buğra-Tayfun-Serkan)-Song-Egemen-Cale
    Yattara-Selçuk-Colman-Barış(?)
    Gökhan-Umut

Gökhan Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayalimizdeki kadroya yakın bir kadro oluştu yönetime helal olsun.Devre arası 1-2 takviyeyle daha iyi olucaz inşallah.

U.D.D (Uyuşturucuya Dur Diyenler)

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

----------------------tony-------------------
    emrah-----------song------stephanov-----cale
    yattara-------aurelio--------selçuk------lee young
    ---------------------gökdeniz----------------
    ----------------------tekke------------------

şeklindeki kadro bence çok daha etkili olurdu...lee her ne kadar gözden kaçsa da bence son derece faydalı bir oyuncuydu. ha daha iyisi de olabilirdi tabi ki ama biz göremedik maalesef.hem ofans hem defans anlamında bence muhteşem bir kadro bu. ayrıca herhangi bir eksik de pek farketmez gibi duruyor değil mi?
    allahım sen daha iyisini nasip eyle...
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı kalavara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ----------------------tony-------------------
    emrah-----------song------stephanov-----cale
    yattara-------aurelio--------selçuk------lee young
    ---------------------gökdeniz----------------
    ----------------------tekke------------------

şeklindeki kadro bence çok daha etkili olurdu...lee her ne kadar gözden kaçsa da bence son derece faydalı bir oyuncuydu. ha daha iyisi de olabilirdi tabi ki ama biz göremedik maalesef.hem ofans hem defans anlamında bence muhteşem bir kadro bu. ayrıca herhangi bir eksik de pek farketmez gibi duruyor değil mi?
    allahım sen daha iyisini nasip eyle...
    bu arada şunu farkettim ki aslında elimizdeki kadro da hiç fena değil. yalnız gökdenizi eksik gibi ki bence büyük bir eksiklik. yönetim artık devre arasında "o" futbolcuyu bulur inşallah!
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

Gökhan Cebecioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Riquelme'nin olduğu bir kadro hayalimdeki kadrodur.
    Rock is life...

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

sadece fatih tekke. .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

kemaLAZ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tolga

Serkan____Song____Egemen____Cale

Özer____Selcuk____Colman____Alex

Gökhan___Isaac

Sylva

Özer___Selcuk___Salihovic____Colman

Gökhan___Isaac

Sylva

Özer___Selcuk___Topuz____Colman

Gökhan___Isaac

.

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

---------------lehman-----------------

cıcınho-----song-------egemen-----cale

----------selçuk---------lucas bibliga---

topuz------------tabata---------- barış

-------------fatih tekke------------

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şuanki kadro zaten hayalimizdeki bir kadro.Geçen yıl bittiğinde kim tahmin edebilirdi böyle bir kadroyu.
    Més Que Un Club

Gökhan Cebecioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dün Gençerbirliği-Ankaraspor maçındaydım zevkli bir maçtı gerçekten.
    Sahada 2 tane oyuncu futbol ziyafeti verdi biri G.briliğinin 10 numarası Engin Baytar diğeri Ankaraspor'un 10 numarası Özer Hurmacı ikiside Trabzonlu.
    Engin aldığı büyük cezadan sonra kendine gelmiş takımın lideri olmuş umarım bu çalışkanlığı devam eder Özer de geçen seneki performansını unutmuş gerçekten iyi bir hava yakalamış bildiğimiz Özer 20 dakka oynardı sahada gezerdi şimdi oyununu 90 dakkaya yaymış nazar değmesin
    Bir oyuncu daha demek istiyorum o da G.briliğinin sağ açığı Burhan ilerde adından çok söz ettirecek Diyarbakırdan gelmişti süratli bir oyuncu rahat adam eksiltiyor devre arasında bu oyuncular düşünülmeli yoksa İstanbul takımlarına gidince keşke deriz.
    Rock is life...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)