Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maçlarimiz neden yayinlanmiyor?

FERO61
    Ziyaretçi

ya beyler ikinci yarinin ücüncü macina geldik hala maclarimiz yayinlanmiyor,bu konu hakkindatopicte görmedim herkes hayatindan memnun heralde ,noluyo nerde o ilk yarida yaptigimiz protestolar...trt ye yolladigimiz mailler ...kimsede azim göremiyorum lütfen beyler biseyler yapalim artik

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

sanirim kulüp de izin vermiyo seyirci maca gelmiyo diye ama deplasmandaki maclari verebilirler trtnin verdigi maclari kim izliyo acaba

gençlerbirligi ile deplasmanda oynayacagimiz maçitrt veriyo süjürler olsun[img]smileys/smiley17.gif[/img]

tsligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ii de bence suc digiturkun bu trt ile yaptigi anlasma dolayisiyla 3 macdan fazla veremmiyor... TRT de acik oldugu icin bizim klup istemiyor.. eskiden TS samipiyonluga oynadi mi Digiturk haftada 4maça cikariodu ne güsel sifreli verince de bizim klup de itiraz etmiyordu. Benim annamadigim biz simdi 5 sene bole maclarimizi izleyemicekmiyiz??

Yeter artik ama bi yere kadar... Surda 2haftadir mac izleyemiorm sadece 2 dakika ozeti gorunce daha da uyuz oluormm....

Protesto istiorum!!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Trabzon'un maci duruyorken sifreli yayindan Besiktasin maci veriliyor,aslinda Trabzon maci verilse Besiktas taraftarindan cok kisi seyreder,ayrica Istanbul takimlarinin macini TRT vermiyorsa Trabzon'un macini da vermemesi gerekiyor diye düsünüyorum,sampiyonluk iddiasi olmayan Besiktasin macini TRT versin bizimkini her hafta sifreli yayin versin.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

burada tek suçlu digitürk...içimden öyle hakaretler etmek geliyor ki içimden bilemezsiniz...neden 3 maç ve neden trabzon yok..uyduruk bjk.nin maçlarini kim,neden seyretsin...veya seyretse bile sampiyonluk adaylarindan birinin maçini nasil vermezsiniz....ya böyle birsey olamaz arkadaslar, çok ciddi bir konu bu...

biz buradan elimizden gelen herseyi yapalim...yapalim ama trabzonda sivil toplum örgütlerinin sahiplendigi bir decoder iade/lig tv iptalkampanyasi baslatilmaktan sonra ciddi sonuç alinmasi zor gibi gözüküyor....trabzonda bir tane lig tv abonesi kalmamali....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'da ögretmen olan hala oglumdan aldigim bilgilere göre Trabzon'da Lig Tv'nin üye sayisi 300 Digi Türk'ü son iki üç senedir protesto ediyoruz ve Trabzon'da hemen hemen herkes üyeliklerini iptal etti. Yayinci kurulus bu konuda art niyetli davrandigi kesin. Trabzonspor'u görmezlikten gelerek psikolojik olarak sindirmenin pesindeler gündeme gelmesin kimse duymasin bilmesin. Yani ticari kaygidan kaynaklanan bir durum yok. Bu gün Avrupa Liglerinde yayin kuruluslar liglerdeki bütün maçlari yayinliyor ve ne kadar maç yayinlarsam o kadar fazla decoder satarim hesabinda. Ancak Türkiye'de malesef üç takimin saksakciligini yapmaktan baska bir is yapmiyor yayinci kurulus. Bu gün Digi Türk Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacagim desin ve bunda samimi oldugunu göstersin, satacagi decoder ikiye üçe katlanir. Geçen sene gördük istediklerinde aynmi anda 2 maç yayinlayabiliyorlar. Malesef ticari kaygidan daha çok saksakcilik söz konusu. Trabzonspor yönetimi agirligini koymali Trabzonspor'un bütün maçlarinin yayinlanmasini saglamalidir. Tribünlere gelen insan sayisi biraz azalabilir ancak Trabzonspor'un maçlarinin yayinlanmasi demek devamli gündem olman ve taraftarinin heycanini sürekli hale getirmek demektir. Bu konuda artik bir seyler yapmak lazim. Ibrahim Sahin bu gün düzenledigi basin toplantisinda bu konuya degindi ve yayinci kurulus verdigi sözü tutmadi. TRT'den istanbul takimlarinin maçlari yayilanacakti ancak henüz yayinlandigi görmedik dedi. Trabzonspor kendi kanalini kursun kendi decoderini kendi satsin maçlarini kendi yayinlasin havuzdan aldigimiz paradan az para alacagimizi sanmiyorum. Trabzonsporlu'larin 3 te 1 evine Trabzonspor decoderlerini alsin bu parayi yakalarsin. Trabzonspor Tv sayesinde 100.000 üye kampanyasinin reklamini yaparsin herbirseyi yaparsin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sevgili Faruk;

ben digiturk abonesiyim (lig tv'li paket degil) daha önce lig tv'li aboneydim.bu konuyu onlara da sordum.2004 senesinde yeni yaptiklari anlasmaya göre her hafta 4 naklen yayina izin var.bunlardan birini kendi aralarindaki anlasma geregi TRT yayinliyor.Durum böyle olunca da kendilerine 3 maç düsüyor.Onlarda olaya ticari baktiklarindan ve elbetteki ticari kurulus olduklarindan 3 istanbul kulübünün maçlarini veriyorlar.Ancak onlar birbirleriyle oynayinca sira bizim maça geliyor.Bu konuda federasyonun izin vermedigini söylediler bana.eger federasyon opsiyon haklarini kullanirsa Trabzonspor'un maçlarini da yayinlariz diyorlar.en azindan bana yapilan açiklama öyle.Hatta ben en azindan banttan yayinlayin bizim maçi dedim o bile sözlesmeye göre mümkün degilmis.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yayinci kurulusun politikasi konusunda ben de Faruk gibi düsünüyorum. Bunlarin amaci Trabzonspor'u bogmak, büyümesine engel olmak... Sezon baslarinda, bu forumlarda "TRT bizim iç saha maçlarimizi yayinlasin mi, yayinlamasin mi?" diye bir konu tartisiliyordu ve ben de o basliga "Hiç degilse TRT yayinlasin. Tribünde oturacak bir kaç bin kisi yerine, milyonlarca futbolsever maçlarimizi izlesin. Su anda takim tutma yasina gelmis çok sayida çocuk var. Yattara'nin estetik bir hareketi ya da Fatih'in sik bir golüyle Trabzonspor taraftari olacak çocuklari düsünürsek, bu durum bizim için kayip degil kazanç olur" gibi bir seyler yazmistim.

Tribün hasilati hakkinda bir yöneticinin geçtigimiz günlerde söyledikleri de dikkate alinirsa, iç saha maçlarimizin Türkiye genelindeki futbolseverlere ulasmasinin önemi bir kez daha ortaya çikiyor.

Saygi ve sevgilerimle...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yok be abi salliyorlar yaw. federasyona soruyoruz bizimle ilgisi yok diyorlar. olay yayinci kurulusta bitiyor.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Yayinci kurulusun politikasi konusunda ben de Faruk gibi düsünüyorum. Bunlarin amaci Trabzonspor'u bogmak, büyümesine engel olmak... Sezon baslarinda, bu forumlarda "TRT bizim iç saha maçlarimizi yayinlasin mi, yayinlamasin mi?" diye bir konu tartisiliyordu ve ben de o basliga "Hiç degilse TRT yayinlasin. Tribünde oturacak bir kaç bin kisi yerine, milyonlarca futbolsever maçlarimizi izlesin. Su anda takim tutma yasina gelmis çok sayida çocuk var. Yattara'nin estetik bir hareketi ya da Fatih'in sik bir golüyle Trabzonspor taraftari olacak çocuklari düsünürsek, bu durum bizim için kayip degil kazanç olur" gibi bir seyler yazmistim.

Tribün hasilati hakkinda bir yöneticinin geçtigimiz günlerde söyledikleri de dikkate alinirsa, iç saha maçlarimizin Türkiye genelindeki futbolseverlere ulasmasinin önemi bir kez daha ortaya çikiyor.

Saygi ve sevgilerimle...

bencede çocuklar elden gidiyor trabzonda bir çok istanbul takiminin formasini giymis çocuk görmek mümkün bu bizim için aci bir tablo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bülent abi, hasilattan ziyade bizim tribün destegine ihtiyacimiz var bundan dolayi avni akerdeki maçlarimizin TRT'den yayinlanmasina muhalifiz.yoksa puan kaybettigimiz maçlari TRT verse ne olur... sen sampiyon olmadikça Fatihle Yattaranin hareketleriyle kimse bizi tutmaz.Bursa'da yasadigim bir olayi anlatayim; geçen sezon sonu sampiyonluk yarisi atbasi giderken alt kat komsumuzun küçük oglu (5 yasindaydi) hem benim fanatikligimden hem de takimin gidisatindan etkilenerek Trabzonsporlu oldu.Ama çocugun dayisi ne isin var Trabzonsporla senin sen laz misin?(yok degil ama Istanbullu da degil dedim[img]smileys/smiley2.gif[/img])falan dedi Fener de sampiyon olunca çocugun akli çelindi tabii.neyse durum budur...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu konu bugün türkiyede kanayan bir yara ve hepsinden önemlisi de Büyük Trabzonspor camiasina resmen hakarettir... Ama hiç kimse bu konularda sadece medyayi veya yayinci kuruluslari suçlamasin. Tamam herkes bir noktada müttefik... Bu adamlar serefsiz. Yaptiklari bu uygulama Trabzonspor camiasini silme ve sindirme hatta asimile etme politikasindan baska bir sey degil... Iyi de bunun karsiliginda biz Trabzonspor taraftarlari olarak ne yapiyoruz....? Mail atiyoruz, telefonla protesto ediyoruz... Sonra unutup gidiyoruz. Saçma sapan konularda sayfalarca yazi yaziyoruz ama asil bu forumun kurulus amacini tasiyan önemli konularda nedense suskun kaliyoruz. Yönetimimizden çikip birileri konuyla ilgili açiklama yapiyor. Yaptigiyla da kaliyor. EEE kardesim hani sizin yaptiriminiz? Neden örgütlemiyorsunuz sivil toplum örgütlerini... Neden organize etmiyorsunuz bütün Trabzon halkinin ve taraftarinin ses getirecek büyük bir protestosunu? Nasil göz yumuyorsunuz Trabzonspor gibi milyonlari temsil eden büyük bir camianin silinip gitmesine? Nasil katlaniyorsunuz bütün medyanin Trabzonsporumu yok saymasina???

Bu sorularim ben Trabzonsporluyum diyen herkese... Simdi çikp da bazilariniz bana amaaan bosver bizi tanimayani biz hiç tanimayiz edebiyati yapmasin sakin... Böyle diye diye zaten bu medya izledigi bilinçli politikalarla hapsetmedi mi sanki bizi dört duvar arasina ? Adamlar spor programi yapiyor Trabzonspordan tek kelime yok. Trabzonsporlu tek bir spor adami yok. Biz ne yapiyoruz peki... Bosverin izlemeyiz olur biter diyip kafamizi kuma gömmeye devam ediyoruz. Adamlarin çok umrunda ya sanki Trabzonspor taraftarlarinin izleyip izlememesi...Küme düsme mücadelesi veren istanbul takimlarinin iki yildir düzenli olarak maçlari yayinlanirken sampiyonluk mücadelesi veren Trabzonsporumun birak maç yayinini iki dakika bile görüntülerinin verilmemesine, yapilan bu terbiyezsizlige daha ne kadar müsaade edecegiz? Adamlar gözümüzün içine baka baka bizimle dalga geçiyor biz hala bizi tanimayani biz hiç tanimayiz edebiyati yapiyoruz.

Soruyorum simdi herkese Trabzonlu olmayip da Trabzonsporlu olan son yillarda kaç çocuk vardir Türkiye de? Peki bunun sebepleri nedir sizce? Söylesenize bir çocuk hiç görmedigi bir takimin taraftari olabilir mi? O zaman bu yapilan Trabzonsporlulari asimile etmek degilde nedir?

Herkes, özellikle bu renklere gerçekten gönül verenler sapkalarini önlerine koyup bir düsünsünler. Bütün bunlarla mücadele edecek miyiz? Yoksa kafamizi kuma gömmeye devam edip çocuklarimizin, akrabalarimizin ve en yakinlarimizin istanbul takimlarini desteklemelerine göz mü yumacagiz???

KARAR BÜYÜK TRABZONSPOR CAMIASININ...!

Arkada$lar bi $eyler yapalim yaaaaaaaa ooofffffffff

kafam bozuluyo en iyisi ben konu$miyim yoksa kufurler yagacak valla

trt neden deplasman maçlarimizi vermiyor merak ediyorum ben lig tv ye mesaj attim dedilerki futbol federasyonu 3 maç izin veriyor daha fazlasini yayinliyamazmis sorun federasyonda

Nereden
    Avrupa Diğer

Sampiyon olmasi cok zorgorünen Besiktasin maclarini devamli veriyor digiturk,ayrica Besiktas'in maclarini kac tane Besiktasli izliyor,daha iyi konumda olan Trabzonspor'un maclarini digiturk her hafta yayinlasa Besiktas'inkinden daha cok reyting alir ama bunu soyledigimizde Trabzonspor büyük kulüp degil gibi sinir bozucu bir cevap ile karsilasiyoruz,bir kez sampiyon olabilsek bu Istanbul yalamalarinin agzini kapatmis olacagiz.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı serkan61 Nickli Üyeden Alıntı
    trt neden deplasman maçlarimizi vermiyor merak ediyorum ben lig tv ye mesaj attim dedilerki futbol federasyonu 3 maç izin veriyor daha fazlasini yayinliyamazmis sorun federasyonda

Evet 3 mac yayinlama hakki var,ve bu 3 maci Trabzonspor,Fenerbahce ve Galatasaray maclarini yayinlayarak degerlendirsinler,TRT bizi verecegine maclari Tabzonspor'un yarisi kadar reyting yapan Besiktas'in maclarini yayinlasin.

TRT'ye ve Faik Çetiner'e son zamanlarda her ne kadar kizsam da ,bu naklen yayin olayinda maçlarimizin yayinlanmamasi hususunda TRT'nin fazla suçunun oldugunu zannetmiyorum.Bir kere akil var mantik var;Hiç bir yayinci kurulus, Istanbul takimlarindan sonra bu ülkede en fazla reytingi olan takimin maçlari dururken siradan diger maçlari yayinlamak istemez.Hiç sevmeseler bile para ve ticari kaygi,reyting ugruna bizim maçlari yayinlamak için can atarlar.TRT'nin naklen yayinlarini kendi iradesiyle yaptigini sanmiyorum.

Burda DIGITÜRK yönetimine daha fazla tepkili olmak lazim.Tabii tepki derken de bu tepki sadece taraftarin protesto edip,mail atmasiyla olmaz.Yöneticilerimizin,yeri geldigi zaman mangalda kül birakmayan(!) çok degerli büyüklerimizin,basinda sayginligi olan kulübün ileri gelenlerinin de duruma müdahale etmeleri lazim.Trabzonspor'a hizmet etmek için illa yönetiminde olmak gerekmiyor.Yönetimde olmadigi zaman kiyisina kösesine çekilip,kongre zamanlari ortaya çikmakla bu isler olmaz.Bu ülkede önemli yerlere gelmis bir sürü Trabzon'lu var.Bu lobimizi bir türlü faaliyete geçiremedik gitti.

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

besiktas-gençlerbirligi maçini izleyen var mi aranizda bilmiyorum ama gerek küfür ederlerken gerek tezahurat yaparlarken gördügüm duydugum kadariylabizim kayseri(senol günesin ve 2. yarinin ilk maçi) maçindaki seyircimizden daha çok seyirci vardi.Üstelik besiktas maçinda lapa lapa kar yagiyordu, hava buz gibiydi ve her yer önceden yagmis karla doluydu. onlarin maçina ilgi gösterilmiyor, kimse izlemiyor diye yorum yapildgi için yazdim.

onlari savunmuyorum sadece gördüklerimi aktardim.

sezon basinda belliydi zaten bizim maçlari vermeyecekleri.toplam 12 maçinizi verecegiz dediler onlarda derbi haftalari yapiyor zaten.Bizim klüp tepkisini simdi neden gösteriyor onu anlamadim.trt istanbul takimlarinin maçlarini daverecegiz demis.peki bizim klüp hiç düsünemiyor mu?

bizim maçlari derbi disinda digitürk vermeyecek

yani

digitürk bizansin bütün maçlarini yayinlayacak.

yani

trt bizansin maçini vermeyecek.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olayin özeti budur.trabzon disinda bulunan ve yeni yeni kimlik kazanmaya baslayan çocuklar 1-2dakikalik maç özetleriyle mi sevecekler trabzonspor'u?

madem digiturk maçlarimizi vermiyor trt'den verilmesine razi olmaliyiz.ancak isin ucu yine bir yere gelip dayaniyor.bizim stadimiz niye dolmuyor?apayri bir tartisma konusu ama yeri gelmisken deginmek istedim.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçlarin trt den verilmesine razi olmak bence trabzonspor un gs, fb ve bjk den asagi bir takim oldugunu kabul etmektir.. Hiç verilmemesi daha mi iyi derseniz tabi orasi baska ancak digitürk e karsi bir eylemde bulunulmadikça bu is bir çözüme kavusmayacak..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o asagilik tamamen digiturk'un asagilidir.

eger sampiyonluga oynayan bir takimin maçlarinibirakin canli banttan bile izleyemiyor ve 3dk'lik özetlerle idare edilmeye mecbur birakiliyorsak :

sayin levent biçakçi LÜTFEN

sadece konusur bunlar icraat sifir...

Nereden
    İstanbul

Bu gerizekali adamlar daha önceki yillarda ligin gidisatina göre maçlari yayinliyoruz demiyorlarmiydi? Simdi siralama degisti buseferde karari federasyon veriyor diyolar[img]smileys/smiley7.gif[/img]Federasyon senden para aliyo sana niye karissin hangi maçi verirsen ver lan bunlar harbi dalga geçiyor bizle[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ayri bir olay neden 3 maç veriliyorda 4degil çokmu zor bunu ayarlamak.

Burda mantik belli faruk,momentus,trapezus61 herseyi açikladi.Adamlar trabzonsporun gündemde olamasini IS-TE-MI-YOR-LAR.Bu reklamverenler salakmi dünyanin parasini döküp tvlere reklam veriyorlar.Adam bilmeden görmeden gidip bisey alirmi bunu görmeden haberi olurmu.Bu adi insan kiligindaki yaratiklar bizim maçlarimizi yayinlamazlarsa fatihin gökdenizin yattaranin ayarinda tr liginde bir oyuncunun bulunmadigini hangi çocuk bilebilir birakin onlari yetiskinlerin bile haberi olmaz dolayisiyla trabzonspora kimse sempati duymaz ve bunlarda olmayinca güçlenemeyiz.

Kisaca bu kanibozuklarin amaci bu[img]smileys/smiley7.gif[/img]Bizim akillilarda iç saha maçimizi vermesin trt seyirci gelmezmis diye bas bas bagirsinlar.Bazilarida çikip bosverin vermesinler yakinda istemeselerde verecekler gibi deli oldugum açiklamalar yapiyor.Maçi trt veriyor diye oraya gelmeyecek 2bin dolayindaki seyirciden gelecek parayi düsünerek milyonlarca ts taraftarini hiçe saymak ise ayri bir konu[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ben biktim artik hiçbirseydende umudum yok yönetim isi gayet iyi beceriyor devam etsinler yakinda suanki taraftar kitlesini bile çok arayacaklar yazik.

yonetim kendi istemedi ya trt nin yayinlamasi daha cok taraftar gelsin diye[img]smileys/smiley2.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hep konusuyoruz ama is yine icraata gelince sifir.! Aglamayan çocua meme vermezler arkadaslar. Burada saatlerce, günlerce, yillarca konussak, protesto etsek bize ne faydasi var. Bu kadar insan var burda. Hep yönetime suç buluruz ama bizler ne yapiyoruz.? ( 100.000 üye kampanyasinda olduu gibi ) Burada konusmanin, protesto etmenin hiç bir anlami yok.!!! Konusalim, anlasalim, zaman belirleyelim. Burada tanidii olan insanlar var. Onlardan destek isteyelim.Büyük bir protesto düzenleyelim DIGITÜRK önünde. Bak o zaman nasil ses getiriyor. Ama BIÇAKÇI' yi protesto eylemindeki gibi olursa ( 50 kisi ! ) olmaz bu is. Böyle bir oraganizasyona ben Izmit' ten gelirim. Her ne sart, kosul olursa olsun! Ha! Biz burada konusup konusupta sonayine yumusak koltuklarimizda oturmaya devam ediceksek bu yapilanlar bize müstahak demektir, zaten kabullenmisiz olayida bir birimizi kandiriyoruzmusuz demek...Edited by: Gölge Oyunu

Nereden
    İstanbul

Bizim burda konusmamiz olayi gündeme tasimak baksana bazi yöneticiler forumu takip ediyormus.Bu isi halledebilecek birtek yönetimdir onlarda olaya seyirci kalirsa biz artik burdada yazmayiz.

Nedir bu bunca insan var trabzondan uzak trabzonspor sevgisiyle dolu hiçmi haklari yok takimlarini izlemeye taraftar sadece trabzonda stada gidip biletini alip maçi izleyenlermi?

Malesef maçlarin yayinlanmamasi yönetimin isine geliyor yoksa üzerine düsseler böyle bir sorunumuz kalmazdi simdiye.Naklen yayin yüzünden maça gitmeyen adam zaten adam degil.Yönetim bildigini okusun o extra 2-3bin seyirciyle herseyi basarirlar böyle devam[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)