Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Volkan Konak' Taraftarn nne Atmak

samts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004

Standart Bu Pankart Kimin in

TRABZON LU OLAN MERTTR KARAYEMTE GZ OLAN NAMERTTR..!!

TRABZON LUYUM DYE VNYORSUN TRABZONSPORDAN 1 MLYONMU STYORSUN?

Trabzonspor’a ait olan Kartal’daki Karayemi tesislerinden kmak iin 1 milyon dolar hava paras isteyen sanat Volkan Konak’ taraftarlar pankartlarla protesto etti..
    Bordo mavili tribnler tesislerden kmak iin hava paras isteyen sanat Volkan Konak’ pankartlarla protesto etti.

Genlerbirlii ma ncesi pankartlarn aan bordo mavili taraftarlar ”Trabzonlu olan merttiR Karayemite gz olan Namerttir” “Trabzonluysan bilirsin Trabzon’un acsn Volkan Konak braksana Trabzon’un yakasn” yazl pankartlar ast.

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Ortada yaplm bir anlama varken kulbn anlamay bozmak istemesi etik olarak yanl bir davran.Volkan Konak a destek veriyorum.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Bu Bmn'nin organizasyonu deildir.Neden Bmn Organizasyon blmne alyor?Tayorum.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu pankartlar aanlar aciz kiilerdir bo insanlardr birilerinden nemalanmaya alanlardr

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Taraftar yine birilerinden nemalanm....

Herey bittide volkan konak kald...

Yahu bu taraftar anlamak alglamak mmkn degil..
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

ismail tfeki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

volkan konak yneticilere iyi gider yapm braavo valla kim trabzonlu meydana kn ben oradaki 200 bin dolarlk hissemi Trabzonspora hibe edeceim yneticilerde 200 bin hibe edeceklerbiiiiii. yok volkan bu yneticilerden okadar para kmaz sen yanl kiilere gider yaptn

ehzade - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.04.2008
    Ya
    32

Bu Taraftar Anlamak Harbi Zor Sizemi Kald Bu Mesele..
    ....::::TRABZONSPOR::::....

ismail tfeki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt ehzade Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu Taraftar Anlamak Harbi Zor Sizemi Kald Bu Mesele..
    karde o pankart taraftarn ii deil ynetimin acizlii

Mustafa K. Demirba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Yener'den Volkan Konak Aklamas
    Hasan Yener tribnlerde alan pankartlarla ynetim kurulunun bir ilikisi yok dedi.
    21 Nisan 2008 / 10:15

Trabzonspor'un Genel Sekreteri Hasan Yener bir aklama yaparak Genlerbirlii karlamasnda tribnlerde alan pankartlarla ynetim kurulunun herhangi bir ilikisinin olamayacan vurgulad.

nl sanat Volkan Konak'n Trabzon'un yetitirdii nemli deerlerden biri olduuna dikkat eken Yener, “Ynetim kurulumuz Sayn Konak'la bir itilaf yayor olabilir ancak bu itilafn zm yeri H. Avni Aker Stadyumu tribnleri deil, yasal prosedrlerdir. Bizim alma anlaymzda tamamen bu erevededir. Bunun dnda yaplan deerlendirmelerin gerekle ilgisi yoktur” diye konutu.

Yener, sz konusu pankartlarla ynetim kurulunun ilikilendirmeye allmasnn kendileri tarafndan kabul edilemez olduunu da szlerine ekledi.

trabzonunsesi

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Sz savunmann..

Kartal'da bulunan Karayemi Tesisleri'ni ileten sanat Volkan Konak’n, Trabzonspor ynetimi tarafndan hedef adam haline getirilmesi Konak’ kzdrd. Konak, Karayemi Tesisleri’nden 10 yldr kmak istediini belirtirken, “Trabzonspor ynetimi, kirann arttrlmasn istedi. Ben de zarar ettiim yerde durmak istemediimi ve Trabzonsporlu olarak 6 ortak arasnda kendi hakkm olan %20 hissemi Trabzonspor’a balayacam syledim. Dier i yeri sahipleriyle de medeni bir ekilde konuup anlarlar” diye konutu.

HERFLKSE LK BAA
    Konak, Trabzonsporlu yneticiler ile aralarnda bu diyaloun getiini belirtirken, “Ancak G.Birlii manda yaptrlan pankartlar grnce zldn belirtirken, “Bu mantktaki ynetim yok olmaya mahkumdur. Benim Trabzonsporluluumu tartmaya kalkmasnlar. Sibel Can stanbul’da Trabzonspor gecesinde 64 milyara sahneye karken, ben Trabzonspor iin fenik almadan syledim. Hem de Sibel Can’a alaca para iin kefil oldum. Heriflikse ilk baa benim ismim yazlacak” dedi.

KAMPANYA BALATACAIM

Konak, “Ben zaten Karayemi’den kmak istiyorum. Karayemi tesislerinde ynetimdeki baz arkadalar i yeri yapmak istiyor. Bu yaplanlanlardan sonra ben de kampanya balatyorum. Trabzon’a geleceim ve Divan Bakan Nizamettin Algan’a gidip, Karayemi’de ki 200 bin dolar deerindeki hissemi noter huzurunda balayacam. O pankartlar hazrlatan yneticiler de benim gibi 200 bin dolar Trabzonspor’a balasnlar bakalm kim daha fazla Trabzonsporlu herkes grsn. Ben yere dersem ok ses kar benden, bo adam deilim ben” diyerek ynetimi eletirdi.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Konak iin alan o pankartlar yanl bence .
    Dedii gibi keke herkes onun gibi gerek bir taraftar olsa! "" ... O pankartlar hazrlatan yneticiler de benim gibi 200 bin dolar Trabzonspor’a balasnlar bakalm kim daha fazla Trabzonsporlu herkes grsn....""
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

uaklkta snr tanmyo bazlar !
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Bu tesislerle alakal olarak zkan smer zamannda i mahkemeye tanmt ve mahkemeyi Volkan Konak kazanarak 16 yllk kullanm hakkn elde etmiti

Mevcut ynetim bu karar bir st mahkemeye tamtr ve bu davalar devam srecindedir.

Dier taraftan Statta pankart aan erefsizler eminimki karayemi tesislerinin yerini bile bilmiyordur.Dn Ulusoya para karlnda pankart aanlar bugnde ynetim kurulundan baz ynetici bozmalarndan aldklar parann karln vermektedirler.

Bu tesislerele alakal olarak baz inaatc yneticilerin(ismi bendevar)tesislerin olduu yere apartmanlar dikmek istedii bilinmektedir.Ama yargda olan bir olay iin Volkan Konakla akl selim ile Trabzon taraftarn kar karya getirmek ancak bizim yneticilerin ii olabilirdi.Onun iin kimse kp pankartlar biz astrmadk demesin.

Volkan Konakn hereyini tartabiliriz ama Trabzonluluunu ve Trabzonsporluluunu tartmak en son yapacamz i olmal...

Bu arada VOLKAN kONAK Yarn akam Yavuz SALTIK Ve Nevzat Aydnn sunduu teki Trabzon isimli programa konuk olacaktr..

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Volkan Konak tanmasak neyse...
    ok ayp edilmi. Bylesine deerlerimize bile bu ekilde davranlyorsa daha ne denebilirki. yazk.
    Trabzonspor tribnleri zerine den grevi yerine getirmelidir. haluk ulusoy lehine pankart amak, volkan konak aleyhine pankart amak olmamal ileri.
    sadece ve sadece Trabzonspor olmal.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Hi bir deerimizin kymetini bilmedik ki biz . Kazm Usta bile lmnden sonra deerli oldu yanl mym !!!
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu pankart hangi trbnde ald

TSezgin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.01.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

volkan konak yakindan tanidigim, hatta bir nevi akrabam olan birsidir.

bir arkadasin dedigi gibi, herseyini tartisirim ama Trabzonsporlulugunu ve Trabzonlulugunu tartismam. gkten tas yagar...
    Trabzonun en byk degerlerinden birinin, bukadar sevdigi yerde bu duruma dsrlmesi hic hos degil...

haciosmana ulusoya pankart acanlar, bula bula bukadar Trabzonsporlulugunla bilinen Volkan Konagimi bulmus... yazik!!

HSAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.11.2005
    Nereden
    Bursa

Hep ayn senaryo, yine ayn senaryo....

kARDE KARDEE KIRDIRIYORLAR BUNLAR... Neyin ne olduunu bilmeden, balklama atlyorlar, azna geleni sykyorlar birbirlerine. Biraz mantkl olalm artk. Ayn eyleri yllardr yapyorlar.

Forum yneticilerinden ricam, baln kapatlmasdr. bu trl konulara pirim vermeyelim ltfen. Yarn, Kazm koyuncunun arkasndan aladmz gibi Volkan abimiz iin de ayn eyleri yaamayalm ve sahip kalm. Birka pankart yznden burada Volkan KOnak gibi bir zat tartyoruz. Yakmyor bize, hele bylesinde gzide bir ortama hi....
    avatar: ike soruturmasn yrten zel yetkili savci Mehmet BERK.

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

hsan@

Bu tip balklar kapatlmamalki herkes kimin ne mal olduunu rensin.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

ilk izlenimim;

Ortada hukuki bir durum var.
    erden eksik-fazla,gerekli-gereksiz,planl-plansz vs vs bilgi alnm ve durumdan -ses getirecek- vazife karlm.
    Gruplar kt-iyi kendi reklamlarn yapmak suretiyle ie taraf olmular bile.Yarglam,oracakta asvermiler.

Tribnlerin hi haddine deilken.
    Hide zm yeri deilken,uluorta tartmaya alm konu.

Buda tam bize zglk kokuyor.

Yazk olmu,mideler bulandrlm.

Hukuk herkese lazm.

Trabzonsporun haklarn bu ekilde koruma altna almakla kendinden vazifeliler dn yakamzdan ltfen.

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Thumbs down Volkan Konak' Taraftarn nne Atmak

Cumartesi gn saat 15.00 ve H.Avni Aker Stadyumu;Trabzonspor-Genlerbirlii ma.Mata her eyden ok dikkati eken 3 pankart:

”Trabzonlu olan merttir Karayemite gz olan Namerttir”

“Trabzonluysan bilirsin Trabzon'un acsn Volkan Konak braksana Trabzon'un yakasn”

"Trabzonluyum diye vnyorsun Trabzonspor'dan bir milyon dolar m istiyorsun"

Buradan unu anlyoruz ki,bu ehrin yetitirdii sevilen,saylan bir sanaty toplumun nne atmak bu kadar basit.Kulaktan dolma birka haberin etkisi hemen hissedilmekte.Tribnmzde bulunan bu "pankartlarn" ilk faaliyetleri deildi bunlar hatrlarsnz.Ya bunlarn zihniyeti deimeli ya da tribnden gitmeliler,aksi takdirde samalamaya devam edecekler.

in tribn ksmn geersek,V.Konak bu olaylardan sonra Karayemi'te bulunan hissesini balamak istediini belirtti.Art olarak da kulbmzden bir aklama geldi,bu olayla bir ilgimiz yoktur diye.u ana kadar yaptklar icraatlar arasnda en kts budur.Geldikleri zaman yaptklar ilk hamlelerden biri de stadyum mdrn deitirmek olmutu.Ancak grlen o ki deien bir ey yok,yazk.
    Konu Can basten tarafndan (22.04.2008 Saat 03:03 ) deitirilmitir.
    keyif adam ..

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Bu pankartlar bir gn ynetime de bir ey yazarlarsa o zaman durumu anlarlar. Zamannda "Bizi ortaklarn eline brakma Albayrak" diyenler, yarn br gn Sadri ener'e de bir eyler yazarlarsa amayalm.

Bunlar ortadan kaldrmak lazmken hla bu insanlar araclyla bir eyler yaplmaya allyor...Yazk...

Kald ki,bu mesele oturulup konuularak halledilebilirdi. Ne gerek vard Volkan Konak' taraftarn nne atmaya?
    Konu antagonist tarafndan (22.04.2008 Saat 02:19 ) deitirilmitir.

Emre7 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon

daha man 41. dakkasnda stad terk etmeleri zihniyetlerini gsteriyor sanrm... unu syleyebilirim ki bizim taraftarmzn ampiyonluk grmeden nce ok ama ok eyi renmesi gerekiyor... baz eyleri yazmak izmek karalamak (!) bu kadar kolay deil kendi aramzda ze bileceiiz olaylar elaleme akalamaya ne gerek var bilmiyorum...

eyyy Trabzon, eyyyy Trabzon'lu yobazlama !
    Konu Can basten tarafndan (22.04.2008 Saat 03:03 ) deitirilmitir.
    [ille d' 7]

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Bildiim kadar ile 1 milyon dolar isteyen Volkan Konak'n ortaklaryd. Pekiyi, bunu pankartlar bilmiyor mu? Elbette biliyorlar.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ynetimide su atmyor kimseyi gnahsz yere sulamayalm ama kimse bunun sorumlular veya sorumlusu Allah onu nasl biliyorsa yle yapsn bu pankartlarla Volkan Konakla olan o gzel ilikilerimiz hi zaman bozulmaz o bizim topramz o bizden biri zaten bu ampiyonluun bu kadar uzun srmesinin tek sebebi bu nifaklk ve kar ilikisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)