Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 54 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aglayan aglayana...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

BJK'nin tüpçü baskani komik adam. Ulan Gençler maçini kazansan ne olakcak kazanmasan ne olacak.. Maçin hakki zaten Gençler'indi.

Herkes geçen sene ve daha önceki senelerden ders alsin. Sampiyonluk yarisi kizistigi zaman bizans medyasina inanip saçma sapan haberleri dikkate almayin foruma yapistirmayin. Camia olarak medyaya karsi ortak hareket etmek lazim. hatta bazi spor müdürlerine direk fiziksel olarak temas etmek lazim. Sonra'da medya aglamaya baslar basina kursun ona kursun buna kursun... Bir sekilde dikkatlerini çekmek lazim... Bir dönem ATV binasi basilmisti adamlarin ötü kopmustu. Medya dedigin kurum ve spor gazetecisi dedigin adamlarin çogu paranin köpegi. MAY zamaninda Günes gazetesinde MAY'a yalakalik yapanlar simdi spor duayene oldu. Para için fenerli yorumucuya bile Sampiyon Trabzonspor yazdirabilirsin... Azize baskanlari iyi besliyor onlari son bir kaç senedir. Tüpçü'de yemlemeye basladi.. Bu alem böyle serefsiz bir alem. Ya para ya kursun baska dilden anlamaz bunlar. Türk futbolu umurlarinda degil. varsa yoksa 3 takim saksakciliga devam. Bu düzeni baslarina yikmadiktan sonra bize rahat yok.

belki paramiz cok yok ama kursunumuz bol

arkadaslar acaba bu lobinin karsisinda ne yapabilecegiz???

Analyzer
    Ziyaretçi

Artik Protestolar Farkli Olacak! basligi altinda TRT protestosu var. Bordomavi.net olarak bir sivil toplum örgütü kimliginde TRT'yi düzeyli bir biçimde protesto edecegiz. Sonrasinda digiturk ve yazili basin protestolari gelecek. TRT protestosunu KÜFÜR ETMEDEN düzeyli bir biçimde medyada da ses getirecek biçimde basarabilirsek gerisi gelecek. Trabzonspor taraftari olarak elimizden geleni yapmaliyiz. Trabzonspor sahipsiz degil. Düsmanlarimiza ispat edecegiz. Etmeliyiz.

YOK YAVVVV !... VAY ANASINI !!!..

SORULACAK BAZI SORULAR VAR....
    BU SORULAR DA ÇOK ÖNEMLI SORULAR...
    SIMDI SORULARA GEÇIYORUM...
    BU ÜLKEDE ISTANBUL'UN 3 BÜYÜKLERINDEN BASKA TAKIM YOK MU ?...
    TRABZONSPOR'UN INSANLARINI ARTI BU ÜLKEMIN TRABZONSPORLU TARAFTARLARI BASKA BIR ÜLKEYE MI AIT ?...
    TÜRKIYE'DE TRABZONSPOR'UN HER ILDE SEYIRCISI VAR.. BUNLAR FUTBOLDAN HIÇ MI ANLAMAZLAR ?.. HIÇ MI ZEVK ALMAZLAR ?...
    BU ÜLKE TRABZONSPOR'UN AVRUPA'DAN ALDIGI PUANLARLA ÜLKE PUANINI YÜKSELTTIGINI, FUTBOLDA ULUSLARARASI OLGUNLUGA ADIM ATTIGINI UNUTTU MU ?..
    EN ÖNEMLISI TÜRKIYE'NIN 4 BÜYÜGÜ DENIYOR YA, BEN ARASTIRDIM TRABZONSPOR, LIGE ÇIKTIGINDAN BU YANA LIG SONU PUAN CETVELINI SIZLER DE ARASTIRINDA BIR BAKIN.. TRABZONSPOR BU SIRALAMADA KAÇINCI.. BIR DE SUNU HATIRLATALIM, TRABZONSPOR SAYESINDE 2.LIGE DÜSMEYEN 4 BÜYÜKLERININ BAZILARININ KULAKLARI ÇINILYOR MU ACABA ?..
    SORUYORUM;
    NEDIR BU TRABZONSPOR KORKUSU ?...
    NEDIR BU KIN ?..
    NEDIR BU NEFRET ?...
    NEDIR BU KÜÇÜK GÖRME ?...
    NEDEN GÜZEL FUTBOL BASLADI MI, KORKU DAGLARI SARIYOR ?...
    BÖYLE TEZGAHLARLA NEREYE KADAR GIDECEGIZ ?...
    YOK YAVVV...
    YOK ANASINI !!!...
    YOKSA ISTANBUL EFENDILERI, TRABZONSPOR BASARILI OLURSA ZAHMETE KATLANIP, TRABZON'A GITMEK ZORUNDA MI KALACAK HABER UGRUNA ?...
    VEYA-YOKSA,
    TRABZONSPOR'UN RUHUN DERINLIKLERINE INEN OKSAYICI BIR SIIR GIBI OYNADIGI FUTBOL, VEYA FIRTINALI BIR HAVADA AZGIN DALGALARLA MÜCADELE EDIP KAYIGINI SAG SALIM KIYIYA GETIREN BIR KAPTANIN USTALIGI GIBI MÜCADELECI FUTBOLU VE NETICELERI MI KORKUTMAYA BASLADI ?...
    SAYET BIZ FUTBOL DERSINI BASKALARINA IZLETIRSEK, BU ÖGRETMEN, BU SINIF ÇOK KALITELI, HARIKA BIZDE BU SINIFTA DERS YAPALIM DIYEN BIR GRUBU ELLERINDEN MI KAÇIRACAKLAR ?.. BU MU KORKU ?..
    BEN BÜTÜN BU ARTILARI, EKSILERI ALT ALTA-ÜST ÜSTE KOYUYORUM, ÇARPIYORUM, ÇIRPIYORUM AMA BIR TÜRLÜ BU SORULARA CEVAP BULAMIYORUM..
    BEN BULUYORUM DA !...
    EY YAYINCI KURULUS...
    EY EYYAMCI KURULUS...
    SEN BULDUN MU ?...
    BULABILDIYSEN CEVAP VER !!!...
    KEYFIN ISTEDIGI ZAMAN ISTEDIGIN MAÇ SAATINI, CANIN ISTEDIGI GIBI AYARLIYORSUN VE GÖSTERIYORSUN...
    PEKII YA TRABZONSPOR...
    NEDEN BU KADAR TAHAMMÜL EDILEMIYOR TRABZONSPOR'A VE GÜZELLIKLERINE ?...
    BAKIN TARIH VE SAATIYLE;
    MALUM 13 SUBAT 2005, DEVLETIN 1 NOLU TELEVIZYONUNUN SUNUCUSU FAIK ÇETINER, ÇESITLI YORUMLAR VE HESAPLAR BEKLENIYOR TRABZONSPOR-MALATYASPOR MAÇI..
    HEMDE HAFTANIN EN ÖNEMLI MAÇI...
    TAHMIN EDIYORUM, TÜM ILLERDE BÜTÜN YURTTASLAR SABIRSIZLIKLA BU MAÇI BEKLIYOR..
    EN SAGLAM, EN DUYARLI, EN TARAFSIZ, EN BÜYÜK PROGRAM (BANA GÖRE ÖYLE OLMALI !..)
    TRABZONSPOR-MALATYASPOR MAÇINA SIRA GELIYOR, BAKIN NELER OLUYOR ?...
    MALUM ÖZÜR...
    HER PROGRAMDA OLDUGU GIBI; BALPARMAK..
    ELDE OLMAYAN NEDENLER ?... (BU NEDENLER ACABA KIMIN ELINDE OLACAK KI ?..)
    NEYSE TRABZONSPOR-MALATYASPOR MAÇINDAN KISACIK BIR GÖRÜNTÜ..
    SUNUCU BASLIYOR BIR SEYLER SÖYLEMEYE..
    KENDINI BU ÜLKEN,N EN BÜYÜK HOCASI ZANNEDEN ZAT'TA (YILMAZ VURAL) HEMEN OLAYI ALIYOR BASKA YÖNE ÇEKIYOR..
    YOK BESIKTAS MAÇI, YOK SU, YOK BU, LAFI HEMEN KAYNATIYOR...
    BIR INSAN NASIL BU KADAR KINDAR, NASIL BU KADAR FUTBOL CANBAZI OLUR...
    NASIL BÖYLE EYYAMCILIK YAPAR VE NASLI BÖYLE TEHLIKELI MESAJLAR VERIR...
    BAKIN NE DEDI !!!...
    YATTARA, MALATYASPOR MAÇINDA ADAMI YATIRDI, KALDIRDI GOL PASINI VERDI YAAA
    BU ZAT (YILMAZ VURAL ): ''HAYRET YAV, NASIL BU ÇALIMLARI YIYOR'' DIYE FERYAT EDIYOR MALATYASPORLU FUTBOLCU IÇIN..
    SUNUCU (FAIK ÇETINER) SORUYOR: '' HOCAM NE YAPACAK FUTBOLCU'' DIYE..
    O ZAT(YILMAZ VURAL) CEVAP VERIYOR: ''BAKIN OLUR MU.. BEN BU YASTA YEMEM O ÇALIMI !!!.. VARDIR BIR ÇARESI.. BÖYLE SEY MI OLUR'' DIYOR
    VE NE DIYOR BILIYORMUSUNUZ;
    YILMAZ VURAL: ''ARKADAS, YATTARA ÇALIMI SANA ATTIMI.. SENDE YATTARA'YI BIÇ, KES, YATIR PARÇALA''
    MESAJ, BÜTÜN YURDUN DIGER TAKIMLARINA...
    YOK YAVVV.. VAY ANASINI...
    PEKI SORUYORUM
    YATTARA, ISTANBUL TAKIMLARINDA OYNASAYDI BU MESAJI YINE VEREBILECEKMIYDIN YILMAZ HOCA ?...
    AYIP OLUYOR BEYLER...
    ÇOK AYIP...
    INSAN YA AGZINDAN ÇIKANI DUYACAK, BILECEK YA DA SÖYLENEN LAFIN NEREYE GIDECEGINI TARTACAK !!!...
    HIÇ BIR POZISYON OLMAMIS, MAÇ SANKI OYNANMADAN 3-0 BITMIS GIBI ÖZETI GÖSTERILIYOR..
    PEKI SIMDI NE OLACAK ?...
    MALATYASPOR KURAL HATASINDAN BAHSEDIYOR...
    NASIL KEYIFLENDINIZ MI ?..
    KIM GÖRDÜ KI ?...
    KIM YORUM YAPTI KI ?...
    SON SÖZ...
    TEKRAR EDIYORUM..
    AYIP OLUYOR BEYLER, AYIP OLUYOR, AGALAR-PASALAR...
    SAYET TRABZONSPOR BU ÜLKEDE 4 BÜYÜKTEN BIRI ISE HEM DE KAMUOYUNDA EN GÜZEL FUTBOL OYNAYAN TAKIMI ISE, 4 MAÇTA 1'DE BIZIM HAKKIMIZ DEGIL MI, NAKLEN YAYIN !!!...
    BIZ HERKESI SEVIYORUZ...
    HOSÇAKALIN...

TRABZONHABER.COM SITE YAZARI SENOL YÜKSEGIN SON YAZISI BILMEM EKLENEBILECEK BASA BIR SÖZ KALDIMI??????????

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)