Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 362 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzün Yeni Tüzük Taslaðý | Katký ve Önerilerinize Açýk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzon'un rakibi Yunan takýmý

Trabzonspor yeni sezon öncesi Türkiye'deki tek hazýrlýk karþýlaþmasýný 16 Aðustos'ta Ýstanbul Olimpiyat Stad'ýnda Yunanistan'ýn FC Levadisakos takýmýyla oynayacak. Trabzonspor'da yönetim kurulu haftalýk olaðan toplantýsýný dün akþam Asbaþkan Hayrettin Hacýsalihoðlu baþkanlýðýnda Mehmet Ali Yýlmaz Tesisleri'nde gerçekleþtirdi. Gündemdeki konularýn görüþüldüðü toplantýda, Baþkan Yardýmcýsý Muammer Saka, Saðlýk ve Futbol Sorumlusu Dr. Ýhsah Alioðlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Coþkun Çebi, Almanya kampý kafile sorumlularý olarak belirlendi. Toplantýda daha önce hazýrlanan tüzük deðiþikliði ön taslaðý, görüþlerini bildirmeleri için yönetim kurulu üyelerine daðýtýldý. Buna göre Temmuz ayý sonuna kadar yönetim kurulu üyelerinden gelecek önerilere göre tüzük taslaðýna son þekli verilecek ve deðiþiklik için yapýlmasý planlanan genel kurul süreci baþlatýlacak.
    Yönetim kurulu toplantýsýnda ayrýca 16 Aðustos tarihinde Ýstanbul Olimpiyat Stadý'nda Yunanistan'ýn FC Levadisakos takýmýyla oynanmasý planlanan müsabakayla ilgili gerekli iþlemlerin tamamlanmasý doðrultusunda, giriþimlerin hýzlandýrýlmasý kararýný aldý. Trabzonspor'un Türkiye'deki tek hazýrlýk maçý özelliðini taþýyacak müsabaka öncesinde Ýstanbul Olimpiyat Stadý'nda etkinlikler düzenlenecek ve TS Club TIR'larýyla birlikte taraftarlara ürün satýþý yapýlacak.

09.07.2008
    Kaynak : DHA
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Trabzonspor Toplandý
    Trabzonspor tüzük tadilat kongresi sakin bir havada baþladý.

Þuana kadar tüzüðün 16 maddesi katýlýmcý 240 üye tarafýndan oy birliði ile kabul edilirken giriþ aidatý ve yýllýk aidat konusunda tartýþmalar yaþandý. Yönetim kurulunun, giriþ aidatý nýn 500 ytl yýllýk aidanýda 120 ytl ye yükseltilmesi konusunda verdiði önerge tartýþmalý bir þekilde kabul edildi. Bir gurup üyenini giriþ aidat 300 ytl yýllýk aidatý da 80 ytl olmasý þeklinde verdiði önergeye salonda kabul oyu çýktý. Ancak Divan baþkaný Cengiz Çebi 16 maddenin kabul edilmesinin salonda bulunan üyelerin 3-2 çoðunluðunun evet demesi halinde gerçekleþeçeðini söyledi. Ýkinci önergede yeterli oyu alamayýnca Trabzonsporun giriþ aidatý 100 ytl yýllýk aidat ta 24ytl olarak kaldý.

SALONDA TARTIÞMA

Salonda bu tartýþma yaþanýrken eski yönetici Süleyman Hacýsalihoðlu ile ali sait yýolmaz arasýnda kýsa süreli bir tartýþma yaþandý.b Tartýþma araya girenleirin çabasý sayesinde büyümeden önlendi , Divan Baþkaný Cengiz Çebi iki üyeninde salonu dýþýna çýkartýlmasýný istedi...

Kaynak : spor61

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Gec kalmislardi, basladilar yine birbirlerini yemeye.

Nereden
    Ýstanbul

Sevgili Erdal kardeþim ciddi ciddi derin Trabzon oldugundan þüphem var der dururdu ..)))

Bu foruma ilk üye olup yazmaya baþladýgýmdan beri hep þunu yazdým ...

Trabzonsporda kongre almak diger tüm külüplerden çok daha zordur baþkan olarak kalmak daha da zordur ....

Trabzonsporda bir gözüken kongre olur bir de gözükmeyen kongre ))) Bu böyle de devam eder ...Bazý arkadaþlar 100.000 üye diye çaba sarf ediyor ama o dahi þüpheli durum ..

Buna yenilgi dememek lazým ama yönetim bir gol yedi öyle de olsa böyle de olsa bir gol yedi ...Yazýk ki ne yazýk ..

Biz bir de diyoruz ki borsadaki durumumuz için tüzük deðiþikliði de lazým vs vs vs ... boþ konuþuyormuþuz bunu tekrar anladým ....

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yine mi Kavga Dövüþ.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili Erdal kardeþim ciddi ciddi derin Trabzon oldugundan þüphem var der dururdu ..)))

Bu foruma ilk üye olup yazmaya baþladýgýmdan beri hep þunu yazdým ...

Trabzonsporda kongre almak diger tüm külüplerden çok daha zordur baþkan olarak kalmak daha da zordur ....

Trabzonsporda bir gözüken kongre olur bir de gözükmeyen kongre ))) Bu böyle de devam eder ...Bazý arkadaþlar 100.000 üye diye çaba sarf ediyor ama o dahi þüpheli durum ..

Buna yenilgi dememek lazým ama yönetim bir gol yedi öyle de olsa böyle de olsa bir gol yedi ...Yazýk ki ne yazýk ..

Biz bir de diyoruz ki borsadaki durumumuz için tüzük deðiþikliði de lazým vs vs vs ... boþ konuþuyormuþuz bunu tekrar anladým ....
    tüzükteki deðþiklikler madde madde mi oylandý yoksa toptan 16 madde mi?

hani üyelik mevzusundaki madde reddedilse bile, borsayý ile ilgili olan kabul edilebilir.

yönetimin tüm talepleri mi reddedildi?

nuri45 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    63

TS Tüzüðünü kýsmen deðiþti
    07 Eylül 2008 / 15:05
    Trabzonspor'da bugün yapýlanTüzük Tadilatý Olaðanüstü genel kurulu sona erdi.

Trabzonspor'da tüzük tadilatý ve ek bütçe konusunda gerçekleþtirilen olaðanüstü genel kurulda, tüzüðün birçok maddesi, yeterli oyu alamadýðý için deðiþtirilemedi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleþtirilen genel kurula KTÜ Rektörü Prof. Dr. Ýbrahim Özen, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasý Baþkaný Þadan Eren, Trabzonspor Baþkaný Sadri Þener ve yönetim kurulu üyeleri ile bordo-mavili kulüp üyeleri katýldý.

Divan baþkanlýðýný Cengiz Çebi'nin yaptýðý genel kurulda konuþan Baþkan Þener, önemli transferler yaparak takýmý güçlendiklerini belirterek, ''Camiamýzýn desteðini alarak bugünkü noktaya geldik'' dedi.

Bordo-mavili kulübü hep birlikte yönetmeye aday olduklarýný ifade eden Þener, ''Trabzonspor'a gönül veren herkese çok teþekkür ediyorum'' diye konuþtu.

Þener'in konuþmasýnýn ardýndan ilk olarak, ek bütçe hazýrlanmasý konusunda gerçekleþtirilen oylamada, yönetim kuruluna yetki verildi.

Daha sonra geçilen ve bordo-mavili takýmýn tüzüðünde yapýlacak tadilatla ilgili olarak yönetim kurulu adýna bir konuþma yapan hukuk iþleri sorumlusu Ali Sürmen, deðiþtirilmesi planlanan maddeleri tek tek okuyarak maddeler hakkýnda üyelere açýklayýcý bilgiler verdi.

Daha sonra Divan Kurulu, deðiþtirilmesi planlanan maddeleri oylamaya baþladý. Oylamadan önce ise yapýlan sayýmda 211 olan genel kurula katýlým oranýnýn üçte ikisi oyu alan maddelerde deðiþiklik yapýlacaðý duyuruldu.

Tüzüðün 16. maddesine kadar deðiþiklik yapýlmasý önerilen tüzük maddeleri deðiþtirilirken, aidat konusunun yer aldýðý maddede tartýþma yaþandý. Bu maddede, yeni bir tüzük deðiþikliði önergesi getiren bir grup genel kurul üyesinin teklifi de oylandý.

Bu ana kadar sayým yapýlmayan oylamada, Divan Baþkaný Çebi'nin görevlendirilmesiyle sayým yapýldý. Hem yönetim kurulunun hem de önerge veren grubun tüzük deðiþikliði teklifi, üçte iki çoðunluðu alamayarak reddedildi ve bu madde, mevcut haliyle kaldý.

Bu maddenin görüþülmesi sýrasýnda da genel kurul salonunda üyeler arasýnda gerginlik yaþandý.

Yaþanan tartýþmanýn ardýndan yönetim kurulu, divan kuruluna verdiði yeni bir önergeyle, 17. ve sonrasýndaki maddelerin tek tek deðil de tümünün oylanmasý yönünde teklifte bulundu. Bunu oylayan genel kurul üyeleri, önergeyi kabul ettiler.

Divan Baþkaný Çebi'nin söz verdiði bazý üyelerin maddelerin bir kýsmýyla ilgili görüþleri üzerine salonda sözlü sataþmalar ve gerginlikler yaþandý.

Konuþmalarýn ardýndan geçilen 17. ile 92. maddeler arasýndaki tüzük deðiþiklikleri, açýk yapýlan sayýmda kabulü yönünde 112, reddi yönünde 17 oy alýnca, oy çokluðu olmasýna karþýn üçte iki çoðunluðu saðlayamadýðý için kabul edilmedi.

Böylece, tüzük tadilatý yalnýzca tüzüðün 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ve 15. maddelerinde gerçekleþtirilebildi.
    Kaynak: haber61
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tüzükteki deðþiklikler madde madde mi oylandý yoksa toptan 16 madde mi?

hani üyelik mevzusundaki madde reddedilse bile, borsayý ile ilgili olan kabul edilebilir.

yönetimin tüm talepleri mi reddedildi?
    Borsa ile ilgili bir madde yoktu ... Ben þunu ifade etmek istedim ..Üye aidatlarý vs konusunda bu kadar hýr gür kavga çýkarsa HÝÇ ANLAMADIKLARI VE ANLAMALARI DA ÖNÜMÜZDEKÝ 25 SENEDE MÜMKÜN OLMAYACAK borsadaki durumumuz konusunda kimbilir neler çýkar ....

Rahmetli olan bir büyüðümüz ben ve bir kaç arkadaþýma þunu demiþti ...

Evladým cahil adamdan korkma cahildir çabuk anlatýrsýn egitirsin .... Egitimli adamdan korkma eger terbiyesi de saglamsa dostun olur ..... Ama en çok yarý cahilden kork hem hiç bir þey bilmez hem her þeyi bildiðini zanneder ...Laf da anlamaaz söz de dinlemez ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Borsa ile ilgili bir madde yoktu ... Ben þunu ifade etmek istedim ..Üye aidatlarý vs konusunda bu kadar hýr gür kavga çýkarsa HÝÇ ANLAMADIKLARI VE ANLAMALARI DA ÖNÜMÜZDEKÝ 25 SENEDE MÜMKÜN OLMAYACAK borsadaki durumumuz konusunda kimbilir neler çýkar ....

Rahmetli olan bir büyüðümüz ben ve bir kaç arkadaþýma þunu demiþti ...

Evladým cahil adamdan korkma cahildir çabuk anlatýrsýn egitirsin .... Egitimli adamdan korkma eger terbiyesi de saglamsa dostun olur ..... Ama en çok yarý cahilden kork hem hiç bir þey bilmez hem her þeyi bildiðini zanneder ...Laf da anlamaaz söz de dinlemez ...
    üyelik maddesi kritik maddeydi abi yapma.
    borsa konusu daha çok teknik bi konu. ben bu kadar curcuna çýkaraðýný sanmýyorum.
    kulübe her sene getirdiði hasarý açýklayýnca, zarar maddi olduðu için sýkýntý çýkacaðýný düþünmüyorum.

üyelikteki deðiþiklikler kritik mevzu idi.
    geçmemesine sevindim aslýnda yeni üyelerin üye olabilmeleri açýsýndan.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

üyelik maddesi haliyle kaldý ise üye sayýsýnda ciddi artýþ bekliyorum
    Bordomavi.net

KUTADGU
    Ziyaretçi

Trabzonspor'un despotizmin eline geçmemesi, yürekli insanlarýn sayesinde gerçekleþti (!)
    Kahramanlarýmýz, despot, þovenist ve de tamamen parayý arzulayan yeni Tüzük taslaðýnýn önüne set koydular.
    Ne mutlu onlara.
    Bunlar iþin ironik kýsmý.

Bundan sonra Trabzonspor ile ilgili olumsuz geliþmelere tanýk olacaðýz.
    Göreceksiniz.
    Elimizde nur topu gibi yeni ve de kapsamlý ve de hukuksal bir sorun oluþtu.
    Anlaþýlan, Yönetim Kurulu'nun rahatýný bozmak, bazýlarýnýn hoþuna gitti.

Taner Uykuçeken - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

'Ýstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî (yazmama gerek varmý) ve harici (Ýstanbul,federasyon, medya,) bedhahlarýn olacaktýr.'
    Geçliðe Hitabe....

RepLay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Yakýþmadý

8.9.2008

Trabzonspor Kulübü’nün, Ýl Dernekler Müdürlüðü’nün 18 Þubat 2008 tarihli uyarýsý nedeniyle tüzük tadilatý yapmak için oluþturduðu 14 kiþilik komite aylarca çalýþtý ama bu çalýþmalarýnýn meyvesini, genel kurul salonunda alamadý.
    Tüzük deðiþikliðinin gerçekleþememesi ile ilgili ayrýntýlarý yandaki sütunlarda okuyacaksýnýz. Biz camiaya yakýþmayan ayrýntýlar üzerinde duracaðýz.
    14 kiþilik komitede sonuna kadar yer alýp, oradaki kararlara þerh koymayan üyelerin genel kurul salonunda karþý çýktýklarý maddelerin geçmemesi için sarfettikleri çaba Trabzonspor’a yakýþmadý.
    Trabzonspor’un Anayasasý’nýn deðiþikliðinin görüþüleceði toplantýya katýlma hakký bulunan üyelerden, bu iþ için sadece 211 kiþinin hassasiyet göstermesi Trabzonspor’a yakýþmadý.
    Genel Kurul’a katýlma hassasiyetini gösteren kiþilerin, üçte iki kabul oyu zorunluluðunun gerektiði oylamada salonu terk etmeleri, 12 ret oyuna karþýn en az 144 oy gerekirken evet oylarýnýn 113’te kalmasýyla deðiþikliðin gerçekleþmesine engel olmalarý Trabzonspor’a yakýþmadý.
    Trabzonspor Kulübü’nün, Ýl Dernekler Müdürlüðü’nden gelen uyarýya karþýn tüzük deðiþikliðini gerçekleþtirememesi, bu nedenle kapatýlma dahil, bir çok yaptýrým tehlikesiyle kulübü baþ baþa býrakmasý Trabzonspor’a yakýþmadý.
    Yönetim Kurulu’na ek bütçe yetkisi verirken, milyon YTL’lerin kulübün kasasýndan çýkmasýna evet diyenlerin, ceplerinden bir ayda çýkacak 2 paket sigara parasýný kulübe çok görmeleri Trabzonspor’a yakýþmadý.
    Divan Kurulu’nun 2 maddeyi feda edip tüzüðün kalan 90 maddesini kurtarma þansýný, gerginlikten nemalananlara fýrsat vererek tepmesi Trabzonspor’a yakýþmadý.
    Ýcraatlarýyla camiaya yeniden heyecan getiren Yönetim Kurulu’nun, tüzük deðiþikliðiyle ilgili yapýlan spekülasyonlara karþýn yeterince organize olamamasý, Trabzonspor’a yakýþmadý.
    Sonuç: Trabzonspor bir markadýr. Bu markaya üyeleri de olsa kimsenin zarar vermeye hakký yoktur.

Herkesin yalan olduðunu bildiði bir yalan hala yalan mýdýr?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tüzük kabul edilmeyince anladýðým, bazýlarý kendilerini muzaffer ilan etti. Mantýk bu
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Aidat artarsa baþkan adaylarýnýn maliyeti artar.Netekim birçoðu toplu ödeme yapýyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

30 kiþi nelere kadirmiþ, bence Yönetim Kurulu da daha ciddi çalýþmalýydý. Tüzüðün bazý maddelerinin tartýþmalý olduðuna bende katýlýyorum. Tüzük yasaklar anayasasý gibi olmamalý.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Genel kurula yaziklar olsuny ani red verenlere...8 aydir calisiyorlar daha ne yapsinlar...hepsi hukucu sadece 2 yönetici vardi toplantilarda...

Oylama sacma yapilmis...maddeleri okursun ve sonunda genel kurula sunarsin onlarda oylarini verir...maddeler tek tek oylama yapilamz...

Yönetim-Baskan yikilmasin yoluna devam etsin...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý LazAnisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aidat artarsa baþkan adaylarýnýn maliyeti artar.Netekim birçoðu toplu ödeme yapýyor..
    Malesef haklýsýn, toplu ödemede sýkýþmak istemiyorlar zavallýlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Yildirim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Genel kurula yaziklar olsuny ani red verenlere...8 aydir calisiyorlar daha ne yapsinlar...hepsi hukucu sadece 2 yönetici vardi toplantilarda...

Oylama sacma yapilmis...maddeleri okursun ve sonunda genel kurula sunarsin onlarda oylarini verir...maddeler tek tek oylama yapilamz...

Yönetim-Baskan yikilmasin yoluna devam etsin...
    niye yazýklar olsun hemþerim???

1- maddeler toptan oylanýr tek tek görüþülmez kanunu nerden çýktý? atmayalým. tek tek görüþülmesi çok daha verimli.
    2- niye red vermesinler? ben olsam o maddelere ben de red verirdim. hiç kimse trabzonspor baþkanlýðýný divan kurulundan icazet alýr hale getiremez.
    3- 8 aydýr çalýþýyor olmasý yönetimin yanlýþ bir tüzüðü geçirme talebine gerekçe olamaz.

son olarak niye yýlsýnlar?

anladýðým kadarý ile tek tek geçirilirken bir iki maddede sekteye uðrayýnca uyanýklýk yapmaya kalktýlar.
    sonraki maddeler içinde de reddedilebilecek maddeler var, onlarý diðerlerine karýþtýralým, böylece toptan kabul ettiririrz. ama ters tepti bir-iki madde yüzünden teklif toptan reddedildi.
    yani ? evdeki bulgurdan oldu yönetim.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Evet o da doðru, ben böyle düþünmemiþtim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

niye yazýklar olsun hemþerim???

1- maddeler toptan oylanýr tek tek görüþülmez kanunu nerden çýktý? atmayalým. tek tek görüþülmesi çok daha verimli.
    2- niye red vermesinler? ben olsam o maddelere ben de red verirdim. hiç kimse trabzonspor baþkanlýðýný divan kurulundan icazet alýr hale getiremez.
    3- 8 aydýr çalýþýyor olmasý yönetimin yanlýþ bir tüzüðü geçirme talebine gerekçe olamaz.

anladýðým kadarý ile tek tek geçirilirken bir iki maddede sekteye uðrayýnca uyanýklýk yapmaya kalktýlar.
    sonraki maddeler içinde de reddedilebilecek maddeler var, onlarý diðerlerine karýþtýralým, böylece toptan kabul ettiririrz. ama ters tepti bir-iki madde yüzünden teklif toptan reddedildi.
    yani ? evdeki bulgurdan oldu yönetim.
    Zaten tek tek mi yoksa toplu halde mi beni cok rahatziz etmiyor...
    Divan Kurulundan %10 olayi SADRI SENER Yönetimi secilmeden önce desteklenmisti ve öyle olmasini isteyen Genel Kurulu vardi simdi istemiyorlar "enteresan"...
    Sonra öneri yapildi oda begenilmedi oda ayri bi olay...

Su an önüne gelen aday olup reklamini yapabilyior...yeni tüzükde öyle bi sansi yok...aidatlar yükseliyor cok dogru su an bedava gibi birsey ve baskan adaylari toplu halde ödemeler yaptiriyordu...

her neyse zaman gösterecek...zaten cok anladigimi söyleyemem...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ligtv Can Karyagdi: SADRI SENER Istifa Etmis ama...

Genel Kurul sonrasi baskanin sitemi oldugunu ve istifa ettigini iletmis yönetime...Bukadar isler yaptik bunun karsiligi bu olmamaliydi demis baskan...ama daha sonra Baskan-Yönetim toplanmis ve baskani ikna etmis...Sadri Baskan istanbula geri dönmüs...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

biraz tekrara girecek ama bu kongre üyelerini kaale almamak, hatta alenen beðenmemektir.
    ben de üyeyim.
    kimse gelip durup dururken benden imza alamaz.
    baþkan adayý olmak için 150 üyenin imzasýna ihtiyaç var.

üye aidatýnýn yükseltilmesi konusunda hemfikirim.
    ama giriþin 500 lere çýkarýlmasýna karþýyým.

üyelik aidatýnýn yükseltilmesi seçim öncesi toplu aidat ödemelerine mani olacaktýr.

ama giriþ aidatýnýn yükseltilmesinin bu yönde hiçbir faydasý yok. bunu 400-500 lere çekmenin tek gerekçesi olur. üye istemiyorum.

bazý maddeler son derece anlamsýzdý.
    geçmemesi iyi oldu.

yönetime kýzmýyorum. bu kadar büyük bir enkazý kaldýrýrken bazý hatalarý olacaktýr.
    ama bunlarýn reddedilmesini "maðlubiyet, hezimet" gibi kavramlarla birleþtirmek pek anlamlý olmaz.
    yönetimin bu tüzüðündeki birkaç maddeyi istemiyor olmam, yönetime destek vermediðim anlamýna gelmez.
    kongre ve divanýn da büyük ölçüde bu tutumda olduðunu düþünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Yildirim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ligtv Can Karyagdi: SADRI SENER Istifa Etmis ama...

Genel Kurul sonrasi baskanin sitemi oldugunu ve istifa ettigini iletmis yönetime...Bukadar isler yaptik bunun karsiligi bu olmamaliydi demis baskan...ama daha sonra Baskan-Yönetim toplanmis ve baskani ikna etmis...Sadri Baskan istanbula geri dönmüs...

anlamsýz tepki.
    son derece anlamsýz.

içerde ne yaþandýðýndan baðýmsýz konuþuyorum.
    eðer yönetime saygýsýzlýk yapýldý ise orasý ayrý bir mesele.

yönetimi destekliyor olmam her yapýlanýn altýna imza atacaðým demek deðildir.
    niye istifa?
    bu kadar destek varken istifa ne demektir?

manasýz anlamsýz.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

biraz tekrara girecek ama bu kongre üyelerini kaale almamak, hatta alenen beðenmemektir.
    ben de üyeyim.
    kimse gelip durup dururken benden imza alamaz.
    baþkan adayý olmak için 150 üyenin imzasýna ihtiyaç var.

üye aidatýnýn yükseltilmesi konusunda hemfikirim.
    ama giriþin 500 lere çýkarýlmasýna karþýyým.

üyelik aidatýnýn yükseltilmesi seçim öncesi toplu aidat ödemelerine mani olacaktýr.

ama giriþ aidatýnýn yükseltilmesinin bu yönde hiçbir faydasý yok. bunu 400-500 lere çekmenin tek gerekçesi olur. üye istemiyorum.

bazý maddeler son derece anlamsýzdý.
    geçmemesi iyi oldu.

yönetime kýzmýyorum. bu kadar büyük bir enkazý kaldýrýrken bazý hatalarý olacaktýr.
    ama bunlarýn reddedilmesini "maðlubiyet, hezimet" gibi kavramlarla birleþtirmek pek anlamlý olmaz.
    yönetimin bu tüzüðündeki birkaç maddeyi istemiyor olmam, yönetime destek vermediðim anlamýna gelmez.
    kongre ve divanýn da büyük ölçüde bu tutumda olduðunu düþünüyorum.
    150 Imzayi Haci Yildiz toplayabilyiorsa gerisini sen düsün

Giris parasi 500 bence gayet iyi...her taraftar üye olmasina gerek yoki zaten...su an 100 bildigim kadariyla...

ama dedigim gibi ben bu konuda fazla birsey diyemem...

su an kanal mavi dinliyorum bakalim onlar ne diyor
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)