Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskiden Seneye Umudumuz Olurdu, Şimdi O da Yok...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Exclamation Eskiden Seneye Umudumuz Olurdu, Şimdi O da Yok...

Arkadaşlar;

96 senesinde kaçırdığımız şampiyonluktan sonra takımımızda belirgin bir şekilde gerileme olmuştu ama zaman zaman takımın gösterdiği performans bir ertesi sene için bizleri umutlandırırdı. Seneye daha iyi olur belkide şampiyon oluruz diye beklentimiz olurdu.

Şimdi ben seneye umudlarımı tamamen kaybetmiş durumdayım;

Akıl var fikir var.

2000 yılından beri ne futbolcular geldi geçti Trabzonspordan. Bu futbolcuların iyileri elden çıkarılmasaydı.
    Belkide beklediğimiz şampiyonluğa kavuşmuştuk. Yada şimdi bu kadar kötü durumda olmazdık.
    Şimdi futbolcu isimlerini yazmayacağım bunların kimler olduğunu hepimiz biliyoruz.
    Zaman zaman değişik başlıklarda değişik topiclerde aynı şeyleri söylemeye dile getirmeye çalıştım.
    Maksadım aktif taraftarımızı bilinçlendirmek yönetimi tenkit için harekete geçirmek.

Hiç bu kadar Trabzonspor'u zayıf aciz bir takım görmemiştim şimdiye kadar.
    Ve takımda büyük takım oyuncusu olarak bir tane bile futbolcumuz yok. Yattara var diyeceksiniz, Yattara benim gözümde bana göre yarım futbolcu, diğer oyuncuların bir çoğu paf takıma bile layık değil.

Takım bu kadar zayıf iken merak ediyorum, yeni yönetim futbolcu alacağız diyor. İnanıyormusunuz 8 tane 10 tane iyi futbolcu alabilecekmiler. Ha diyeceksiniz ki 6 / 7 topcu alınsa yeter.
    Kaç futbolcu alırlarsa alsınlar bu kadar toplama takımla ne yapabilirsiniz ne yapılır, ilk sene lig düşürmezlerse bence başarı sayılır. Yani demek istediğim gelecek sene de biz de sancı ızdırap devam edecek. Tamamına yakını yeni oyunculardan kurulu bir takımdan zaten başarı beklemek akıl işi olmasa gerek. Onun için diyorum eskiden seneye umudlarımız vardı onunla teselli olurduk. Şimdilerde seneye de umudumuz kalmadı yalanmı?

Birde ilave edeyim; Tunus ve Mısır dan alınacak oyuncularla bu işlerin iyi olacağını sanmam.
    Bizimkilerin oralarda onlarla vakit kaybetmelerine bile üzülüyorum. Orlarda uğraşacaklarına Gürcü, Bulgar ve Romen oyuncu bulmaya çalışsınlar. Daha başka Ülkelerden bizimkilerin iyi futbolcuya para bulup alabileceklerini sanmam.

Yeni yönetim istedik oda gelir gelmez Gökdeniz'i sattı.
    Gökdeniz Galatsaray maçında oynar olsaydı. Galatasaray bize karşı acaba tek kale oynayabilirmiydi.
    Biz yenildiğimize değil daha çok ezildiğimize üzülüyoruz. Seneye değil öbür seneye umudlarımı şimdiden erteliyorum. Tabiki öbür seneye ligden düşmessek

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu kadar umutsuz olma be abi.umut trabzonspor taraftarinin ekmegidir.hicbir zaman yok olmaz.seneye sampiyon olmamiz elbette zor gözüküyor.ama neden bir sivasin yaptigini yapmayalim.neden zirveye oynamayalim ki?dedigin gibi transferde rotayi romanya ve bulgaristan gibi ükelere cevirmeleri gerektigini bende düsünüyorum.ama surasi bir gercek ki ersun yanalin istekleriyle kurulacak bir takimdan zirveye oynayabilecek bir takim bekleyebiliriz.ama dedigim gibi ersun yanalin yönlendirdigi transferlerle!
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hedef zirveye yakın olmak olmalı.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Mehmet abi dediklerine katilmamak elden gelmiyor evet 1996 dan bu yana gelen giden futbolcular saymakla bitmiyor, gelecek sene icin umutlandirilmamiz ise alisa gele bir olay Turkiye gercegi buna deniyor malesef, Turkiyede iki takimin disinda geri kalan takimlarin birer kukla olmalarina ise akil erdiremiyen genclere cok diyecek seyim var ne olursa olsun Trabzonsporlugumuzdan taviz vermeyiz ama gercekleride bile bile , gore gore goz ardi edemeyiz malesef Trabzonsporumuzda bir kukla olmus ve senin deidgin gibi birilerinin avaraj takimi olmus alt yapiyi transfer politikalarini birileri islerine geldigi gibi ayarliyorlar profosyonelligin p si bile olmuyan Turkiyemizde bu saatden sonra Sampiyonluk hayalleri kurmakda dogru olmaz evet dogruyu soyleyeni 40 koyden kovariz ama benim umudum hicmi hic yok ersun yanalla degil isterlerse dunyanin en buyuk hocalarini bir araya getirsinler ve bu takimi calistirsinlar hic bir seyin degisecegine inanmiyanlardanim, karamsarlikla alakali degil Turkiyede degismiyecek seylere degisecek gozu ile sabir ve beklenti icindeyiz 41 senelik bir klubun kuruldugu gunden beri su gune kadar biozans takimlari ile savasmasi ve gorurulu onurlu savasina leke surenler gene bizden olmalarini kanim tasimiyor ve utaniyorum.
    Karadenizliligin onuru gururunu iki kurusa satanlar oldukca biz cok beklentiler ve ozenti ile yasamaya devam ederiz ozumuze donus un anlamini anlamakda zorlananlar ise cogunlukda oldukca bizden hic bir sey olmuyacagina kanat getirmisim bu sene oldugu gibi gelecek seneler icinde farkli gorunum beklemiyorum, alisa gele 3 ucunculukler 5 incilikler ve daha siradan olmaya basladigimiz 6 ciliklarla artik kendimizi bu ligde tutar olacagiz fark veyatda her hangi degisim beklemekde dogru olmaz..
    senelerdir denilen ayni kelimeler kullanilan ayni basliklari okuya okuya Turkiyede vede Trabzonda hic bir seyin degismiyecegini anlamak cokda zor degil galiba. ne yapalim iyi oynadik ama zeilmedik gelecek sene bize yakisir bir kadro kuracagiz vs vs vs vs lerle vatandasi ugrasdirmakda baya basarililar.

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şebnem Ferah'ın şarkısında dediği gibi: Benim umudum var.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim seneye umudum var.eğer başkan dediği gibi 4 şöyle 4 böyle 4 şurdan alırsa benim umudum var arkadaş.şampiyon olmıycaz ben de inanmıyorum ama 4.lük garanti olur..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

burak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evt arkadaşlar doğru söylüyorsunuz türkiyede bu kadar oyun dönerken şampiyon olamayız...transfer diolar bu takımda yatara ile barışı çıkar hepsini göndermen lazım diğerleri topçu değil bunu herkes biliyo inş.seneye bizim yüzümüzü kara çıkarırlarda şampiyonluğa oynarlar.96 dan sonrası tamamen bi çöküşün başlangıcıydı dikiş tutturamayan antrönerler başkanlar gelenin hep ts yi sömürmesi yapıcı değil yıkıcı olması bizi bugünlere kadar getirdi eskiden korkulu rüya olan deplasmana gelen takımlar 1 puana sevinirken şimdi ligin en altındaki takımı maçtan sonra biz buraya trabzonu yenmeye gelmiştik dio bunları diyebiliyolarsa bi düşünmek lazım..bizi bu hale düşürenleri yeni nesili başka takımlara yönlendiren trabzonspordan soğutanları şiddetle kınıyorum inş.bundan daha kötü durumları görmeyiz.

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

umutsuzluğa gerek yok.

"sayılmayız parmak ile,
    tükenmeyiz kırmak ile."
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sil baştan başlamak gerek bazen......

EĞİTİM ŞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şebnem ferahtan mı gidiyoruz ?? mayın tarlası
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hadi o zaman 96 dan sonra başlayan çöküş ün sebeplerini sorgulayalım))

Nereden
    İstanbul

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şebnem Ferah'ın şarkısında dediği gibi: Benim umudum var.
    Alıntı 61 kuzenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sil baştan başlamak gerek bazen......
    Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şebnem ferahtan mı gidiyoruz ?? mayın tarlası
    Sebnem Ferah galiba bizden ilham alıyor

EĞİTİM ŞART!!!

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Hâlâ '96'yı sayıklamamız.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Nereden
    İstanbul

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. Hâlâ '96'yı sayıklamamız.
    Tek ve en net cevabı vardır oda budur.

EĞİTİM ŞART!!!

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni yönetim istedik oda gelir gelmez Gökdeniz'i sattı.
    Gökdeniz Galatsaray maçında oynar olsaydı. Galatasaray bize karşı acaba tek kale oynayabilirmiydi.
    Biz yenildiğimize değil daha çok ezildiğimize üzülüyoruz. Seneye değil öbür seneye umudlarımı şimdiden erteliyorum. Tabiki öbür seneye ligden düşmessek
    Bu ne yahu?

Önümüzde daha başlamamış yepyeni bir sezon var..

Başımızda büyük bir heyecan ile harıl harıl çalışan en azından o izlenimi bize dolu dolu yaşatan yeni bir Yönetim ve gene yeni bir Hoca da var..

Eee?

Bir sonraki sezonu silip atacak ne gibi bir gelişme yaşandı da böyle ajite bir muhabbete gark edildik anlayamadım

Şu yazıdan dolayı benim moralim bozulmaz bozulmasına tabii ki ama bu konu da ciddi ciddi tartışılır şimdi; ona yazık..

Bu arada konu başlığından çoğul ifade kaldırılmalı..

Zira beni tek bir kelimesi ile dahi bağlamayan bir yazı bu..

Benim gelecek sezondan şampiyonluk olmasa da ümidim var..

O da olmasa burada ne işimiz var zaten..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk defa bende umutsuzum bu kadar. Mehmet abiye katılmamak elde değil. Takımın her yeri sos veriyor. Bu takımda direk oynayacak 11 oyuncuya ihtiyac var bu gerçek. Barış diyoruz daha adam kendini gösteremeden düşüşe geçti. Yattara bir var bir yok. Benim gözümde başka 11 hakeden oyuncuda yok. Allah önümüzdeki sene yardımcımız olsun..
    61>34

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

seneye buseneki kadro oynarsa benimde hic umutum yok ama gercekten transferler yapilirsa ozaman umutum var. En azindan 7 transfer sart ilk 11 icin

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim Seneye Çok umudum..Güzel futbol,Başarılı Bir sezon geçireceğimize inanıyorum...
    Yönetimin yapmış olduğu çalışmalar,Açıklamaları doğrultusunda bu umudumun da boşa çıkmayacağına inanıyorum.
    Bir Umudumuz kalmıştı Bırakın oda olsun....oda giderse geriye birşey kalmıyor zaten....
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    İstanbul

Seneye şampiyonuz.

Tabi bu klüp adam akıllı yönetilirse..

EĞİTİM ŞART!!!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olalımda 5 sen yada 10 sene sonra farketmez.
    Temelleri sağlam atmak lazım.
    Özkan SÜMER

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

seneye şampiyon olacağız dersem buna kendim de inanmam ama bu senekinden hem daha iyi top oynayıp hemde daha iyi yerde olacağımıza eminim
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Nereden
    İstanbul

Daha önce hiç bu kadar umutlu olmamıştım gelecek sezondan.

KUTADGU
    Ziyaretçi

"Dibe vurduysak ne olmuş elbet çıkarız"... diyor..

Unutulmuş başka bir şarkı sözü ile de bu başlıktaki tek ve son mesajımı noktalıyorum..

"Olmalı bir yolu olmalı
    Herkes kendi gibi olmalı
    Durmalı bu yıkım durmalı"

Benim içimde büyük ümitler var...
    Haddinden fazla..

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seneye ancak yeni bir takım olusumuna gidilebilir toplama bir takımdan ilk senesinde sampiynluk beklemesin kimse
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

önümüzdeki seona umutla bakıyorum;inşallah yeni bir takım oluşturulacak...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)