Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 117 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 2008 - 2009 Sezonu iin Neler Yaplmal? Transfer Dosyas

smail Alkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Alnt wasudoku Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Galatasaray'a 2 Amerikal!

Yeni sezona iddial girmeyi planlaya Galatasaray Cafe Crown, iki yabanc oyuncuyla daha szleme imzalad. Sar krmzllar Marshall Strickland ile Antonio Graves'i, renklerine katt.

HABER LE LGL TAKIMLAR

Marshall Strickland
    Doum Tarihi: 1 Mart 1983
    Doum Yeri: Mount Airy Maryland, ABD
    Boyu: 1.86
    Pozisyon: Guard

Indiana niversitesi mezunu Strickland, okul takmnda 2002 – 2006 aras oynadktan sonra Trkiye’ye geldi ve son iki sezondur Alpella’da forma giydi. Amerikal oyuncu, ilk ylnda 29 mata ortalama 17 say att, 3.6 ribaunt – 4 asiste ulat.

13 Ekim 2007’de Beko Basketbol Ligi kariyerinin 500. saysn atan Strickland, ma bana 16.5 say – 3.2 ribaunt – 3.8 asist ile baarl grafiini korudu.
    Bu bizim satn aldmz alpellann oyuncusu deilmi ?
    Saner ayar bahsetmiti gs istiyor,istediimiz paray verirlerse satarz diye.
    Desenize lig balamadan oyuncu satmayada baladk
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,
    Son balk avlandnda, te O zaman parann yenmediini anlayacaksnz...

Kaybetmekten korkma; bireyi kazanman iin baz eyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiinde deil, vazgetiinde yenilirsin.

yelik tarihi
    01.10.2006
    Nereden
    Aksaray

Evet Alpella'da oynad smail abi.Bence Galatasaray hata yapt ama neyse hata yapmalar daha iyi,eheh.

Bu arada;Galatasaray Alpella'nn gen oyuncusu Teoman rge ile anlam.Diye okudum bir yerde.

smail ALOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

bizim mehmet ilkeri postalamlar.. sanrm tolgahanda seneye trk basketbol yldzlarda buraya gelecek inallah.. takmmz izlemekten byk keyif alacam. hem futbol hem basketbol..

Kkaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt selazur'lu ismail Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Kaynak : megabasket
    Umut Tnay benim mahalleden arkadam. ok ii bir insan herkese yardmc olmaya gayret gsterir. nallah kardeim bu sene hem Trabzonspor'u hemde kendini Beko ligine tayacak. Hogeldin gzel insan.
    Trabzon'dan iktum Yola Vardum Geldum stanbul'a
    Bu Ne Biim Yermi Ula Hi Bir eye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

mit Tekan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Ne diyelim yaplan Transferler'in nasl oldunu sezon baslaynca greceiz. Yldz transfer etmek bence nemli deiL nemli olan nedir Takm ierisinde uyumu salamaktr diye dnyorum.

O bakmdan bizim yldzlara iihtiyacmz yok inanalm yeter.

yelik tarihi
    08.07.2008
    Nereden
    stanbul

Manet Haber
    Basketbol takmmza ABD’li takviye
    Basketbol takmmz Amerikan NCAA Ligi takmlarndan Kent State University’den Michael Anthony Scott’ kadrosuna katt.
    Trabzonspor’a transfer olduu iin mutlu olduunu vurgulayan 2.03 cm boyunda ve 1986 doumlu Amerikal oyuncu Scott, “Ailemden kilometrelerce uzakta olmak zor. Onun dnda burada gzel bir ortam buldum. Yaptm iten zevk almak istiyorum. Bunun yannda izleyenlere de keyif vermek amacndayz. yi bir takm olduumuzu gzlemledim. Teknik heyet ve takm arkadalarmn ilgisi ok houma gitti” aklamasnda bulundu.

Basketbol Takm Ba Antrenr Alaattin Yakan ise uzun sren aratrmalar sonucunda Scott’ transfer ettiklerini belirterek, “Scott’un bize olduka faydal olacan dnyorum. niversite kariyerinde yaklak 13 say, 7-8 ribaunt ortalamasyla oynuyordu. Bu rakamlar niversite liginde nemli bir ortalama. Scott’n en byk zellii en az 3 pozisyonu ok rahatlkla oynayabilmesi. Yani ikinci ligde sknt ekebileceimiz tm noktalarda bize faydal olabilecek bir oyuncu olmas sebebiyle kendisini tercih ettik. Klasik bir 4 numara sadece tek bir blgede oynayabilir. Ama Scoot 2,3 ve 4 numaral pozisyonlarda grev alabiliyor. Ayrca ribauntu, savunmac, atlet ve direnli bir oyuncu olmas nemli zellikleri. yi bir oyuncu aldmz dnyorum. Zaman ierisinde umarm hakl karz” dedi.

Yakan, Michael Anthony Scott’n kadroya katlmasnn ardndan transfer almalarn tamamladklarn szlerine ekledi.

Yeni sezon hazrlklarnn da byk bir hzla devam ettiini dile getiren Yakan, “Geride kalan iki haftay tamamen n hazrlk almas yaparak tamamladk. Oyuncularn konsantrasyonlar ok st dzeyde. Bu olduka sevindirici. Bunun dnda tesislerde kamp yapmamz takm olma srecimizi bir hayli hzlandrd. Dndmden ok daha erken oyuncularn kaynatn grdk. Bu gelecek iin byk avantaj. nk kalabalk bir kadromuz var. Her mevkide 2 oyuncumuz bulunuyor. Bu tr iyi takmlarda ileride oynama sorunlar doabilir. Bu sorunlar amann en iyi yolu takmn iyi arkada olmasdr. Onu zmeye baladk. zverimiz, mcadele dzeyimiz ok st seviyede. Kazanmay ok isteyen, her top iin yere atlayan bir takm olmak amacndayz. Tm Trabzonlular aileleriyle malarmza bekliyoruz. Onlara iyi bir oyun izleteceiz” diye konutu.

Michael Anthony Scott

BOY: 2.03 M
    KLO: 94 KG

Senior olarak oynad 2008 ylnda mezun olan oyuncunun performans istatistiklere aadaki ekilde yansmtr.

35 mata : 13.2 say
    6.3 Ribaunt
    1.1 assist
    1.1 top alma

Toplam at % 48.5
    3 say % 39.6
    Serbest ati % 85

Berk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.03.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Trabzon'da Amerikal basketbolcu da grecektik demek.Basketteki Yattaramz olur inallah Scott, hayrls olsun..
    ''Belki hi birey yolunda gitmedi ama hibir ey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Hayrl olsun.
    nallah takmmza katks olur.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

tbs1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.01.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

menejerimiz osman arz menejerlik grevinden alnarak alt yapya verilmitir.sezon banda menejerlik grevi verilen osman hocadan daha sezon balamadan bu grevden alnp alt yapya verilmesi bence doru bir hareket deil.bu hamleyi yapan ynetimi zellikle osman hocann eski rencisi olan ynetici????? nezih onur bence yanl yaptlar

mustesna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.07.2008
    Ya
    43

"Luca Biglia" hakknda bilgisi olan var m? Anderleth'de oynuyor.Ynetimimiz alacak m bu oyuncuyu??

Ali Can - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

biglia ile basketbol ??
    ~ stanbul Teknik niversitesi Metalurji ve Malzeme Mh ~
    ~Twitter ~

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Basketiler stanbul yolcusu

Trabzonspor basketbol takm almalarna devam ediyor. Trabzon'da almalarn srdren Bordo- Mavili basketbol takm hafta sonu istanbula giderek burada iki ma oynayacak. Trabzonspor Bakan Yardmcs Saner Ayar basketbol takmnn stanbulda iki nemli hazrlk ma oynayacan belirterek,”stanbul Teknik niversitesi ve Fenerbahe lkerspor ile birer hazrlk ma oynayacaklar.

Bu hazrlk malarndan sonra 3 Eyllde talya'ya giderek ligler balayana kadar almalar burada srdrecekler. Basketbol takmmz 8 gn talyada kalacaklar. Bu sre zarf ierisinde birka tane hazrlk ma oynayacaklar”dedi.]

Ayar iyi bir takm kurduklarn ve Trabzonspor basketbol takmnn ilk senesindeki hedefinin ampiyon olarak 1. basketbol ligine kmak olduunu de syleyerek,”Bizim iin hayrls ne ise o olsun. nallah bir sknt yaamadan birinci lige karz. yi takmmz var. Her halde ok byk bir sknt olmazsa lige karz diye dnyorum”dedi]

Trabzonspor TV kuruluunun almalarda devam ettiini syleyen Saner Ayar” nce Basket takm sahaya ksn, ma oynasn iki hafta nce Trabzon'a geldiler. Ondan sonra Trabzon Tv'si iin almalara balayacaz. TV iin 2 milyon EURO gerekli. Bunun bulunmas iin gerekli olan modeli yaratacaz. nk TV kurulmas o kadar kolay deil.

]Mesela dier kulplerimiz kurduu Televizyonlarn temel noktas btn iler kendi kasalarndan yaplyor. Bunu biz kendi kasamzdan yapma btemiz yok.Bunun iin bir alma ierisine girdik.Bu konuda almalarmz srdryoruz”dedi.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

Semih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

vira bismillah!
    "zin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilikin bir de ekmek yiyelim."

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Malara seyirci girebiliyo mu acaba?

yelik tarihi
    11.09.2006
    Nereden
    stanbul

sanmiyorum. muhtemelen maclar antreman sahalarinda oluyor. eger kapiya rica edersen belki bir ihtimal girebilirsin. fakat onun da garantisi yok. itu antremanlarini gumussuyu yada maslakta yapiyor. fenerbahce ise dereagzinda yapiyor.
    yok imza, mimza

bench - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.11.2006
    Nereden
    stanbul

arkadaslar maclara gidebilirsiniz...ama fenerbahce nin sahasiyani dereagzi tesisleri kapasite olarak kucuk oldugu icin sorun olabilir...ama itu iin oyle bir sey sozkonusu degil

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Malarn saatini bilseydik gzel bir organizasyon olurdu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)