Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 - 2009 Sezonu için Neler Yapýlmalý? Transfer Dosyasý

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Standart 2008 - 2009 Sezonu için Neler Yapýlmalý? Transfer Dosyasý

2 Senedir yarý finalde havlu atýyoruz.Bu sene idmanocaðý aðýrlýklý bir takýmla mucadele ettik ondan önceki sene transfer aðýrlýklý bir takýmýmýz vardý demekki biþeyler baþtan yanlýþ artýk amatorde oynamak istemiyoruz bir þeyler yapýlmalý
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yapýlmasý gereken ilk þey bu teknik kadronun deðiþmesidir...Bu teknik kadro amatör bence..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yapýlmasý gereken ilk þey bu teknik kadronun deðiþmesidir...Bu teknik kadro amatör bence..
    Kaç tane maçýný izledin merak ettimde? Bu kanýya nasýl vardýn?
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Ankara

Alýntý Luckdown Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaç tane maçýný izledin merak ettimde? Bu kanýya nasýl vardýn?
    Trabzonda iken maçlarýnýn hepsini takip ederdim...En az 15 maçýna gitmiþimdir basketbol takýmýmýzýn...Þu anda takýmýn baþýndaki Osman Arz trabzonun en önemli basketbol antrenörüdür...Bundan kimsenin süphesi olmasýn...Ancak ikinci lig de mücadele etmek için amatördür..Bu benim kendi düþüncemdir...Adam gibi bir teknik kadro kurulmalýdýr...

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonda iken maçlarýnýn hepsini takip ederdim...En az 15 maçýna gitmiþimdir basketbol takýmýmýzýn...Þu anda takýmýn baþýndaki Osman Arz trabzonun en önemli basketbol antrenörüdür...Bundan kimsenin süphesi olmasýn...Ancak ikinci lig de mücadele etmek için amatördür..Bu benim kendi düþüncemdir...Adam gibi bir teknik kadro kurulmalýdýr...
    Ben de sana katýlýyorum Murat . Bu sene 3 oldu yani yeter artýk . Amatör olmasalardý en geç bu sene çýkarýrlardý zaten takýmý ama her sene bu kadar ilerleyip eleniyorsak yerimizde sayýyoruz demektir .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Gençler bilip bilmeden yorum yapýyorsunuz.. Bu branþýn kapatýlmamasý mucize bu iþler yönetimle alakalý anlamak istemiyorsunuz..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çok büyük þeyler yapýlmalý bu iþler kolay iþler deðil bir kere sponsor þart ikinci iyi basketbolcularý bulup takýma katcaksýn taraftarýn her maçta itici güç olucak yönetimin sana destek verecek bu yönetim çok güzel destek verdi ilk defa medyada bu kadar yer aldýk ben seneye çýkacaðýmýzý düþünüyorum teknik kadro hakkýnda görüþ belirtmem doðru olmaz hiç maçlarýn seyretme imkaným olmadýðý için

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

þuanda hiçbirimizin hocalar hakkýnda yada basketbolcular hakkýnda yoprum yapabilecek bilgiye sahip olduðunu düþünmüyorum. buna bende dahil. son 1 aydýr basketbol ile alakalý bölüm açýldýktan sonra herkes takip etmeye baþladý. haberdar oldu. kaç kiþi maçýna gitti ki hoca hakkýnda yorum yapabilsin yada sporcular için. önce destek verelim maçlarýna gidelim yeterli mi yetersiz mi ozaman karar verelim. yetersiz olduðu muhakkak. sonuçta bi þekilde 2. lige çýkmayý baþaramýyoruz.
    ama hoca gitsin derken neden gitmesi gerektiðinide açýklayabilmemiz gerekli. . .
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Basketbol takýmýmýzýn eðer gelecek sezon 2.lige ve daha üst liglerde mücadele etmesini istiyorsak yapýlmasý gerekn basit

Teknik Patron Osman Arz ve ekibinin bir an önce deðiþmesi
    Osman hoca Trabzon'da hayatýný Basketbol'a vermiþ bir insan, ancak yýllardýr görülüyor ki bu ta Ýdmanocaðý zamnýndan beri devam eden bir süreç Trabzon'da Basketbol bir adým dahi ilerlemeiþtir bu nedenle Trabzonspor'umuzun baþýna yeni bir Teknik adam gerekli

D.N: Bana da bilip bilmeden konuþuyorsun yazacak deðilsiniz sanýrým
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yazýk oldu;inþallah seneye yükseliriz...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Berk kaçdefa maçýna gittin
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ilteriþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

1.Ligden veya 2.Lige yeni düþmüþ takýmlardan kariyerli oyuncularý ikna edip transfer edip kalite bir kadro kurarak iki senede 1.Lige kapaðý atmalýyýz.Artýk bu iþin paraya baktýðý kesin gözüküyor.Ya da bir takým satýn almalýyýz.

Nereden
    Ankara

Alýntý Berk Akçay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Basketbol takýmýmýzýn eðer gelecek sezon 2.lige ve daha üst liglerde mücadele etmesini istiyorsak yapýlmasý gerekn basit

Teknik Patron Osman Arz ve ekibinin bir an önce deðiþmesi
    Osman hoca Trabzon'da hayatýný Basketbol'a vermiþ bir insan, ancak yýllardýr görülüyor ki bu ta Ýdmanocaðý zamnýndan beri devam eden bir süreç Trabzon'da Basketbol bir adým dahi ilerlemeiþtir bu nedenle Trabzonspor'umuzun baþýna yeni bir Teknik adam gerekli

D.N: Bana da bilip bilmeden konuþuyorsun yazacak deðilsiniz sanýrým
    Bu adam idmanocaðýný da çalýþtýrýyordu...Onlarý da bir adým ileriye götüremedi..Sadece bir kez 2001-2002 sezonunda ikinci lige çýktý...ve ayný sezon küme düþtü...

Arkadaþlar bunun tabi ki oyuncu kalitesi ile de ilgisi var...kadromuz da yetersiz....girin bakýn tblnin sitesine...ikinci lig takýmlarýnýn hepsinde en az bir yabancý var....basketbola bir sponsor vasýtasý ile daha büyük yatýrýömlar yapýlmasý lazým..

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Aydýn Örs'ü alalým o zaman.Hem boþta bekliyorO kabul etmezse David Blatt de olabilir.ççç Hatta Drew Nicholas kimseyle anlaþmamýþsa onu da alabiliriz.Sayý kralý rahat olur.Þaka bir yana seneye Saner Ayar bu takýma gerekli takviyeleri yapacaktýr.Yanlýþ hatýrlamýyorsam geçen sene bize ikinci ligde oynama teklifi yapýlmýþtý ama bizim baþarýlý yönetimimiz kabul etmemiþti bu teklifi.Yanlýþ hatýrlýyorsam düzeltin lütfen.Belki bu sene de böyle bir teklif yapýlabilir.
    Colmandante

Nereden
    Ankara

Alýntý Osman Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aydýn Örs'ü alalým o zaman.Hem boþta bekliyorO kabul etmezse David Blatt de olabilir.ççç Hatta Drew Nicholas kimseyle anlaþmamýþsa onu da alabiliriz.Sayý kralý rahat olur.Þaka bir yana seneye Saner Ayar bu takýma gerekli takviyeleri yapacaktýr.Yanlýþ hatýrlamýyorsam geçen sene bize ikinci ligde oynama teklifi yapýlmýþtý ama bizim baþarýlý yönetimimiz kabul etmemiþti bu teklifi.Yanlýþ hatýrlýyorsam düzeltin lütfen.Belki bu sene de böyle bir teklif yapýlabilir.
    2 sene önce gelmiþti o teklif haklýsýn...belki ikinci ligden çekilen takým olur da yine teklif gelir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Osman Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Osman, Aydýn Örs bildiðin gibi ezik onu almayalým.David Blatt olabilir.
    Bu 2.lig teklifi yapýldýðýnda Nuri Albayrak bunu kabul etmedi doðru hatýrlýyorsun.Ama kabul etseydi de transfer yapmýyacaðý için bu sene takým küme düþerdi.
    Saner Ayar bu branþla ilgileniyor gibi tab samimi olup olmadýðýnýi bunu bu sene göreceðiz.Ama bazý gerçekleri görmemezlikten gelemeyiz.3 ezik takým sponsor olarak Ülker le anlaþmýþ ve hemen hemen sýfýr maliyetle basketbol branþlarýný sürdürüyorlar.3.ligdeki Trabzon Spor a helede basketbol takýmýna kim sponsor olur?Trabzon Spor un borçlarý ve öncelikle futbol takýmýna yapýlmasý beklenen transferler var.Evet belki 1-2 transfer olabilir ama þimdiki sporculardan belki 1-2 gömlek iyi.
    Ama genede Trabzon Spor zoru sever....Daha bu seneye kadar Trabzon Spor un basket takýmýnýn olduðunu bilmeyen taraftarlarýmýz var dý hiç olmazsa þimdi bu forumda bir baþlýk açýldý.Taraftarýmýz böyle bir takýmdan haberdar oldu.Bu da bir baþlangýç.Ýnþallah geriside gelir.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý UðuR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Osman, Aydýn Örs bildiðin gibi ezik onu almayalým.David Blatt olabilir.
    Bu 2.lig teklifi yapýldýðýnda Nuri Albayrak bunu kabul etmedi doðru hatýrlýyorsun.Ama kabul etseydi de transfer yapmýyacaðý için bu sene takým küme düþerdi.
    Saner Ayar bu branþla ilgileniyor gibi tab samimi olup olmadýðýnýi bunu bu sene göreceðiz.Ama bazý gerçekleri görmemezlikten gelemeyiz.3 ezik takým sponsor olarak Ülker le anlaþmýþ ve hemen hemen sýfýr maliyetle basketbol branþlarýný sürdürüyorlar.3.ligdeki Trabzon Spor a helede basketbol takýmýna kim sponsor olur?Trabzon Spor un borçlarý ve öncelikle futbol takýmýna yapýlmasý beklenen transferler var.Evet belki 1-2 transfer olabilir ama þimdiki sporculardan belki 1-2 gömlek iyi.
    Ama genede Trabzon Spor zoru sever....Daha bu seneye kadar Trabzon Spor un basket takýmýnýn olduðunu bilmeyen taraftarlarýmýz var dý hiç olmazsa þimdi bu forumda bir baþlýk açýldý.Taraftarýmýz böyle bir takýmdan haberdar oldu.Bu da bir baþlangýç.Ýnþallah geriside gelir.
    Uður abi bir de Ülker iyi bir para veriyor ki boþ transfer yapmýyorlar.fb de Solomon, bjkde Shumpert, Apodaca,Kaya,gs de Dee Brown, bunlar hep iyi adamlar ve de pahalý isimler.Seninde dediðin gibi 3. lig takýmýna sponsor bulmak zor ama Trabzonspor ismi var sonuçta.Ben Saner Ayar'a yürekten inanýyorum.Bu iþi baþaracaðýndan da hiçbir þüphem yok.Saner Ayar babamýn oðlu mu? Hayýr deðil.Ama onu bir röportajýnda seyrederken yüzünde bu samimiyeti de gördüm.Hem Saner Ayar'ýn çevresi geniþtir.Sponsor konusunda bu büyük avantaj olabilir.Bu kadroyla buraya kadar geliniyorsa 2-3 transferle 2. lig neden olmasýn.Hem belki geçen seneki gibi bir teklifte yapýlabilir bu takýma .Bekleyip göreceðiz neler olacaðýný.
    Colmandante

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Takým 2. lige çýkma þansýný yitirdi taraftarlarýmýzda neler yapýlmasý gerektiðini galiba bu konuya cevap vermeyerek nokta koydular.
    Colmandante

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Basketbol takýmýmýzýn hiçbir maçýný izleme þansým olmadý...
    Herhangi bir oyuncusunuda bilmem tanýmam...

Dýþardan þöyle bir yorum yapmak istiyorum Basketbol bizim þehre göre bir spor deðil yani basketbolda baþarýlý olmak istiyorsak muhakkak dýþardan oyuncularý altyapýya kazandýrmalýyýz...

Bunun içinde üniversite bir þans muhakkak oralarda gerekli araþtýrmalar yapýlýyordur ama þunuda biliyorum ki bu yönetimin bakýþ açýsýna baðlý...

Yönetimde birileri basketbol kültürüne sahip olmalý ki yeni yönetimde bu tür isimler var o nedenle seneye ikinci lige çýkacaðýmýz konusunda ümitliyim...

Basketbolda ikinci lige çýkýlmasý durumunda birinci lige çýkmak kolay...
    Cünkü sponsor firmalar hemen bulunacaktýr taraftar sahip çýkacaktýr ve baþarýda kendiliðinden gelecektir...

Basketbolda 2 lige çýkmamýmýzý istememdeki en büyük neden taraftar kültürümüzün oluþmasýna katký yapacaðýný düþünmem belki bu þekilde Birçok þehirde takýmýmýz taraftar ile buluþacak belkide nasýl baðýrýlmasý gerektiðini öðrenecek...
    Eskiden Sungu61 idi ....

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bölgesel ligte en önemli oyuncular kim ve basketbolcular bu ligte ne kadar alýyor para bilgisi olan var mý

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Gelecek için neler yapýlmalý ?
    Çok basit,trabzonspor orta vadede basketbolda 4 büyükler arasýna girmek istiyormu,istemiyormu ?
    Yeni yönetimin içinde saner ayar ve levent erkuloðlu gibi basketbol kökenli insanlarýn olduðunu ve bu insanlarýn bu iþe gönül verdiklerini,trabzonsporun basketboldada 4 büyükler arasýnda olmasý gerektiðini gerek beyanatlarýndan gerekse takýmla beraber olmalarý ve ilgilenmelerinden biliyoruz.Bu etkenleri biraraya getirdiðimizde trabzonsporun hedefi önce 2 nci sonrada 1 nci lig olduðunu anlýyoruz,bence hedefleri-fikirleri ve düþüncelerini biz kamuoyu olarak takdir edip desteklememiz gerek.
    Þu anda yapýlacak olan ise kaliteli bir kadroyu hiç zaman kaybetmeden bugün itibariyle oluþturmak.
    Sanýrým bu çalýþmalara baþlamýþlardýr.Çünkü teknik heyetin ve þubenin baþýnda basketbol geçmiþi olan insanlar var,yani eski yönetim zamanlarýnda olduðu gibi "þimdiden transfer istersek ne derler acaba"
    diye utana sýkýla transferin son zamanlarýný beklemeye gerek yok.
    Önümüzdeki sezon trabzonsporun bölgeseldemi,2 nci ligdemi olmasýnýn bence pek önemi yok,çünkü Trabzonspor kendine basketbolda bir hedef belirlemiþtir,o hedefede adým adým ulaþacaktýr.
    Federasyonda trabzonsporun bu kararlýlýðýný görüyordur,gördüðü içinde tabzonsporun 2 nci ligde olabilmesi için belirli formüller üzerinde çalýþýyordur diye düþünüyorum.(Yakýnda haberlerini hep beraber duyarýz)
    Çünkü Trabzonspor kalitesiyle,ismiyle,taraftarýyla basketbol'a renk getirecek,kalite getirecek heyecan getirecektir,federasyon bunu görmezden gelemez,
    Çünkü trabzonspor belediye takýmý deðildir,ismi üzerinde TRABZOSNPOR'dur.
    Teknik heyetin idmanocaðý kökenli olduðunu ve yetersiz olduðunu,deðiþmesi gerektiðini söyleyen arkadaþlar var,
    Futboldaki 23-24 yýllýk özlem trabzonspor taraftarýný artýk býkkýnlýk deresine getirmiþ,
    haliylede futboldaki gibi bir an önce baþarý beklentisi sürekli teknik heyet eðiþimi,bu
    branþtada ister istemez ayný psikolojiyle deðiþimi ister duruma gelmiþiz.
    Kimse bu insanlarýn ne baþarýsý var demesin,bunu diyenler önce bu insanlara manevi ve teknik yatýrým konusunda ne vermiþiz diye kendini sorgulasýn.
    A.Kadir esat,Osman arz ve osman ekiciyi amatör bulanlar,bu insanlarýn trabzon basketbolunu amatör ruhla bu noktaya taþýdýklarýný asla unutmasýnlar.
    Doðrudur,Osman ARZ,Osman EKÝCÝ idmanocaðý kökenlidirler,peki bu insanlar idmanocaðýndayken trabzonspormu vardý ?
    Trabzonsporda ise bu insanlara takým ve kadro konusunda istedikleri destek verildimi ? Ýstenilen yatýrýmlar yapýldýmý ?
    Bu yýlki kadronun baþýna aydýn örs'ü getirin ben inanýyorumki biz antepi bile geçemezdik.
    Bu insanlara þans verilmeli,ilk kez önlerine kendilerini gösterme fýrsatý sunulmuþtur,
    kuracaklarý kadroyla ve önümüzdeki yýl performanslarýyla kendi geleceklerini zaten kendileri tayin edeceklerdir.
    Yýllardýr trabzon basketboluna hizmet etmiþ ve bugün bu noktaya getirmiþ insanlara lütfen eleþtirmeden önce þans verelim,önümüzdeki yýl bir görelim yeni ve istedikleri kadroyla yine baþaramazlarsa o zaman hep beraber eleþtirelim,ama bugün sadece destek olalým,çünkü bunu inanýn hakediyorlar.
    Yeni yönetim ve özellikle saner ayar trabzon ve trabzon gençliði için þanstýr,bu þansý trabzon kamuoyu iyi deðerlendirmelidir.
    Basketbola yapýlacak olan yatýrým trabzon þehrine hatta karadenize farklý bir heyecan farklý bir soluk getirecektir,salon sporlarýna gençlerimizin ilgisi artacak futbol kültüründen çok farklý olan salon sporlarý ve taraftarý kültürü inanýn futboldaki aþýrý fanatizmide bir ölçüde frenleyecektir.
    Bunlarý orta ve uzun vadede hep beraber yaþayýp göreceðiz.
    Ben bir trabzonspor taraftarý olarak uzun vadede trabzon þehrine kazandýracaðý çok þey olan trabzon basketboluna yatýrýmý ve bu yatýrýmý yapan,;nanýyorumki þu anda önümüzdeki sezon için kollarýný sývamýþ olan yeni yönetim,saner ayar ve arkadaþlarýný alkýþlýyorum.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Takýmý bir kere bile izleyemedim ki görüþ belirtiyim.Oyunculardan bile sadece Roman, Ýbrahim ve Volkaný biliyorum.Ýnþallah TS TV sayesinde tüm oyuncularýmýzý tanýyýp görüþ belirtebilirim.

Mustafa OK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

medyada 2.lige çýkmamýz için giriþimler olduðu söyleniyor ama ne kadar doðru acaba
    Þenol Güneþ: “...Ama unutulmasýn ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur”

Mert Marabaoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alpella sponsor olacak!

Trabzonspor Basketbol takýmýna sponsor olmasý için Alpella firmasýyla görüþmelerini sürdürüyor

TRABZON ALPELLA OLACAK

Deplasmanlý Erkekler basketbol liginde mücadele eden Trabzonspor Basketbol takýmý 2.lige yükselme þansýný Ýzmir Bornova Belediyesine yenilerek yitirirken , sponsor arayýþlarý da sürüyor. Bordo- Mavililer, 2.lige çýkabilmek için ,Basketbol Federasyonu ile temaslarýna devam ederken,Baþkan Yardýmcýsý Saner Ayar 'da kulübe sponsor olmasý için 'Alpella' yetkilileri ile görüþmelerini sürdürüyor.

Ayar,Alpella firmasý yetkilileri ile anlaþmaya vardýðý taktirde Trabzonspor Basketbol takýmý Trabzonspor Alpella adýyla mücadele edecek.
    Öte yandan Baþkan yardýmcýsý Saner Ayar'ýn, Cumartesi günü Çorumda 12 takýmýn katýlýmýyla 6 þarlý iki grup halinde oynanacak olan 2.Lige yükselme gurup maçlarýný izleyecek.

spor61.net
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýnþallah doðrudur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)