Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 117 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 2008 - 2009 Sezonu iin Neler Yaplmal? Transfer Dosyas

bordo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Standart 2008 - 2009 Sezonu iin Neler Yaplmal? Transfer Dosyas

2 Senedir yar finalde havlu atyoruz.Bu sene idmanoca arlkl bir takmla mucadele ettik ondan nceki sene transfer arlkl bir takmmz vard demekki bieyler batan yanl artk amatorde oynamak istemiyoruz bir eyler yaplmal
    Biz sevdadr Trabzon , yorozundan balayp ziganasnda bitmeyen

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Yaplmas gereken ilk ey bu teknik kadronun deimesidir...Bu teknik kadro amatr bence..

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Alnt Murat Din Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yaplmas gereken ilk ey bu teknik kadronun deimesidir...Bu teknik kadro amatr bence..
    Ka tane man izledin merak ettimde? Bu kanya nasl vardn?
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Alnt Luckdown Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ka tane man izledin merak ettimde? Bu kanya nasl vardn?
    Trabzonda iken malarnn hepsini takip ederdim...En az 15 mana gitmiimdir basketbol takmmzn...u anda takmn bandaki Osman Arz trabzonun en nemli basketbol antrenrdr...Bundan kimsenin sphesi olmasn...Ancak ikinci lig de mcadele etmek iin amatrdr..Bu benim kendi dncemdir...Adam gibi bir teknik kadro kurulmaldr...

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Alnt Murat Din Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonda iken malarnn hepsini takip ederdim...En az 15 mana gitmiimdir basketbol takmmzn...u anda takmn bandaki Osman Arz trabzonun en nemli basketbol antrenrdr...Bundan kimsenin sphesi olmasn...Ancak ikinci lig de mcadele etmek iin amatrdr..Bu benim kendi dncemdir...Adam gibi bir teknik kadro kurulmaldr...
    Ben de sana katlyorum Murat . Bu sene 3 oldu yani yeter artk . Amatr olmasalard en ge bu sene karrlard zaten takm ama her sene bu kadar ilerleyip eleniyorsak yerimizde sayyoruz demektir .

Trabzonspor Kongre yesi
    Uurtan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Genler bilip bilmeden yorum yapyorsunuz.. Bu brann kapatlmamas mucize bu iler ynetimle alakal anlamak istemiyorsunuz..
    Bir Gn Mutlaka Aslna Dneceksin. Dnmek Zorundasn. Bu Senin Genlerinde var...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ok byk eyler yaplmal bu iler kolay iler deil bir kere sponsor art ikinci iyi basketbolcular bulup takma katcaksn taraftarn her mata itici g olucak ynetimin sana destek verecek bu ynetim ok gzel destek verdi ilk defa medyada bu kadar yer aldk ben seneye kacamz dnyorum teknik kadro hakknda gr belirtmem doru olmaz hi malarn seyretme imkanm olmad iin

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

uanda hibirimizin hocalar hakknda yada basketbolcular hakknda yoprum yapabilecek bilgiye sahip olduunu dnmyorum. buna bende dahil. son 1 aydr basketbol ile alakal blm aldktan sonra herkes takip etmeye balad. haberdar oldu. ka kii mana gitti ki hoca hakknda yorum yapabilsin yada sporcular iin. nce destek verelim malarna gidelim yeterli mi yetersiz mi ozaman karar verelim. yetersiz olduu muhakkak. sonuta bi ekilde 2. lige kmay baaramyoruz.
    ama hoca gitsin derken neden gitmesi gerektiinide aklayabilmemiz gerekli. . .
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Berk Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Basketbol takmmzn eer gelecek sezon 2.lige ve daha st liglerde mcadele etmesini istiyorsak yaplmas gerekn basit

Teknik Patron Osman Arz ve ekibinin bir an nce deimesi
    Osman hoca Trabzon'da hayatn Basketbol'a vermi bir insan, ancak yllardr grlyor ki bu ta dmanoca zamnndan beri devam eden bir sre Trabzon'da Basketbol bir adm dahi ilerlemeitir bu nedenle Trabzonspor'umuzun bana yeni bir Teknik adam gerekli

D.N: Bana da bilip bilmeden konuuyorsun yazacak deilsiniz sanrm
    "almadan, renmeden, yorulmadan rahat yaamann yollarn aramay alkanlk haline getirmi milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATRK

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

yazk oldu;inallah seneye ykseliriz...
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Berk kadefa mana gittin
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

ilteri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul

1.Ligden veya 2.Lige yeni dm takmlardan kariyerli oyuncular ikna edip transfer edip kalite bir kadro kurarak iki senede 1.Lige kapa atmalyz.Artk bu iin paraya bakt kesin gzkyor.Ya da bir takm satn almalyz.

yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Alnt Berk Akay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Basketbol takmmzn eer gelecek sezon 2.lige ve daha st liglerde mcadele etmesini istiyorsak yaplmas gerekn basit

Teknik Patron Osman Arz ve ekibinin bir an nce deimesi
    Osman hoca Trabzon'da hayatn Basketbol'a vermi bir insan, ancak yllardr grlyor ki bu ta dmanoca zamnndan beri devam eden bir sre Trabzon'da Basketbol bir adm dahi ilerlemeitir bu nedenle Trabzonspor'umuzun bana yeni bir Teknik adam gerekli

D.N: Bana da bilip bilmeden konuuyorsun yazacak deilsiniz sanrm
    Bu adam idmanocan da altryordu...Onlar da bir adm ileriye gtremedi..Sadece bir kez 2001-2002 sezonunda ikinci lige kt...ve ayn sezon kme dt...

Arkadalar bunun tabi ki oyuncu kalitesi ile de ilgisi var...kadromuz da yetersiz....girin bakn tblnin sitesine...ikinci lig takmlarnn hepsinde en az bir yabanc var....basketbola bir sponsor vastas ile daha byk yatrmlar yaplmas lazm..

Osman Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Aydn rs' alalm o zaman.Hem bota bekliyorO kabul etmezse David Blatt de olabilir. Hatta Drew Nicholas kimseyle anlamamsa onu da alabiliriz.Say kral rahat olur.aka bir yana seneye Saner Ayar bu takma gerekli takviyeleri yapacaktr.Yanl hatrlamyorsam geen sene bize ikinci ligde oynama teklifi yaplmt ama bizim baarl ynetimimiz kabul etmemiti bu teklifi.Yanl hatrlyorsam dzeltin ltfen.Belki bu sene de byle bir teklif yaplabilir.
    Colmandante

yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Alnt Osman Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aydn rs' alalm o zaman.Hem bota bekliyorO kabul etmezse David Blatt de olabilir. Hatta Drew Nicholas kimseyle anlamamsa onu da alabiliriz.Say kral rahat olur.aka bir yana seneye Saner Ayar bu takma gerekli takviyeleri yapacaktr.Yanl hatrlamyorsam geen sene bize ikinci ligde oynama teklifi yaplmt ama bizim baarl ynetimimiz kabul etmemiti bu teklifi.Yanl hatrlyorsam dzeltin ltfen.Belki bu sene de byle bir teklif yaplabilir.
    2 sene nce gelmiti o teklif haklsn...belki ikinci ligden ekilen takm olur da yine teklif gelir...

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Alnt Osman Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Osman, Aydn rs bildiin gibi ezik onu almayalm.David Blatt olabilir.
    Bu 2.lig teklifi yapldnda Nuri Albayrak bunu kabul etmedi doru hatrlyorsun.Ama kabul etseydi de transfer yapmyaca iin bu sene takm kme derdi.
    Saner Ayar bu branla ilgileniyor gibi tab samimi olup olmadni bunu bu sene greceiz.Ama baz gerekleri grmemezlikten gelemeyiz.3 ezik takm sponsor olarak lker le anlam ve hemen hemen sfr maliyetle basketbol branlarn srdryorlar.3.ligdeki Trabzon Spor a helede basketbol takmna kim sponsor olur?Trabzon Spor un borlar ve ncelikle futbol takmna yaplmas beklenen transferler var.Evet belki 1-2 transfer olabilir ama imdiki sporculardan belki 1-2 gmlek iyi.
    Ama genede Trabzon Spor zoru sever....Daha bu seneye kadar Trabzon Spor un basket takmnn olduunu bilmeyen taraftarlarmz var d hi olmazsa imdi bu forumda bir balk ald.Taraftarmz byle bir takmdan haberdar oldu.Bu da bir balang.nallah geriside gelir.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt UuR Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Osman, Aydn rs bildiin gibi ezik onu almayalm.David Blatt olabilir.
    Bu 2.lig teklifi yapldnda Nuri Albayrak bunu kabul etmedi doru hatrlyorsun.Ama kabul etseydi de transfer yapmyaca iin bu sene takm kme derdi.
    Saner Ayar bu branla ilgileniyor gibi tab samimi olup olmadni bunu bu sene greceiz.Ama baz gerekleri grmemezlikten gelemeyiz.3 ezik takm sponsor olarak lker le anlam ve hemen hemen sfr maliyetle basketbol branlarn srdryorlar.3.ligdeki Trabzon Spor a helede basketbol takmna kim sponsor olur?Trabzon Spor un borlar ve ncelikle futbol takmna yaplmas beklenen transferler var.Evet belki 1-2 transfer olabilir ama imdiki sporculardan belki 1-2 gmlek iyi.
    Ama genede Trabzon Spor zoru sever....Daha bu seneye kadar Trabzon Spor un basket takmnn olduunu bilmeyen taraftarlarmz var d hi olmazsa imdi bu forumda bir balk ald.Taraftarmz byle bir takmdan haberdar oldu.Bu da bir balang.nallah geriside gelir.
    Uur abi bir de lker iyi bir para veriyor ki bo transfer yapmyorlar.fb de Solomon, bjkde Shumpert, Apodaca,Kaya,gs de Dee Brown, bunlar hep iyi adamlar ve de pahal isimler.Seninde dediin gibi 3. lig takmna sponsor bulmak zor ama Trabzonspor ismi var sonuta.Ben Saner Ayar'a yrekten inanyorum.Bu ii baaracandan da hibir phem yok.Saner Ayar babamn olu mu? Hayr deil.Ama onu bir rportajnda seyrederken yznde bu samimiyeti de grdm.Hem Saner Ayar'n evresi genitir.Sponsor konusunda bu byk avantaj olabilir.Bu kadroyla buraya kadar geliniyorsa 2-3 transferle 2. lig neden olmasn.Hem belki geen seneki gibi bir teklifte yaplabilir bu takma .Bekleyip greceiz neler olacan.
    Colmandante

yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Takm 2. lige kma ansn yitirdi taraftarlarmzda neler yaplmas gerektiini galiba bu konuya cevap vermeyerek nokta koydular.
    Colmandante

skender - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Basketbol takmmzn hibir man izleme ansm olmad...
    Herhangi bir oyuncusunuda bilmem tanmam...

Dardan yle bir yorum yapmak istiyorum Basketbol bizim ehre gre bir spor deil yani basketbolda baarl olmak istiyorsak muhakkak dardan oyuncular altyapya kazandrmalyz...

Bunun iinde niversite bir ans muhakkak oralarda gerekli aratrmalar yaplyordur ama unuda biliyorum ki bu ynetimin bak asna bal...

Ynetimde birileri basketbol kltrne sahip olmal ki yeni ynetimde bu tr isimler var o nedenle seneye ikinci lige kacamz konusunda mitliyim...

Basketbolda ikinci lige klmas durumunda birinci lige kmak kolay...
    Cnk sponsor firmalar hemen bulunacaktr taraftar sahip kacaktr ve baarda kendiliinden gelecektir...

Basketbolda 2 lige kmammz istememdeki en byk neden taraftar kltrmzn olumasna katk yapacan dnmem belki bu ekilde Birok ehirde takmmz taraftar ile buluacak belkide nasl barlmas gerektiini renecek...
    Eskiden Sungu61 idi ....

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

blgesel ligte en nemli oyuncular kim ve basketbolcular bu ligte ne kadar alyor para bilgisi olan var m

smail Alkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    54

Gelecek iin neler yaplmal ?
    ok basit,trabzonspor orta vadede basketbolda 4 bykler arasna girmek istiyormu,istemiyormu ?
    Yeni ynetimin iinde saner ayar ve levent erkulolu gibi basketbol kkenli insanlarn olduunu ve bu insanlarn bu ie gnl verdiklerini,trabzonsporun basketboldada 4 bykler arasnda olmas gerektiini gerek beyanatlarndan gerekse takmla beraber olmalar ve ilgilenmelerinden biliyoruz.Bu etkenleri biraraya getirdiimizde trabzonsporun hedefi nce 2 nci sonrada 1 nci lig olduunu anlyoruz,bence hedefleri-fikirleri ve dncelerini biz kamuoyu olarak takdir edip desteklememiz gerek.
    u anda yaplacak olan ise kaliteli bir kadroyu hi zaman kaybetmeden bugn itibariyle oluturmak.
    Sanrm bu almalara balamlardr.nk teknik heyetin ve ubenin banda basketbol gemii olan insanlar var,yani eski ynetim zamanlarnda olduu gibi "imdiden transfer istersek ne derler acaba"
    diye utana skla transferin son zamanlarn beklemeye gerek yok.
    nmzdeki sezon trabzonsporun blgeseldemi,2 nci ligdemi olmasnn bence pek nemi yok,nk Trabzonspor kendine basketbolda bir hedef belirlemitir,o hedefede adm adm ulaacaktr.
    Federasyonda trabzonsporun bu kararlln gryordur,grd iinde tabzonsporun 2 nci ligde olabilmesi iin belirli formller zerinde alyordur diye dnyorum.(Yaknda haberlerini hep beraber duyarz)
    nk Trabzonspor kalitesiyle,ismiyle,taraftaryla basketbol'a renk getirecek,kalite getirecek heyecan getirecektir,federasyon bunu grmezden gelemez,
    nk trabzonspor belediye takm deildir,ismi zerinde TRABZOSNPOR'dur.
    Teknik heyetin idmanoca kkenli olduunu ve yetersiz olduunu,deimesi gerektiini syleyen arkadalar var,
    Futboldaki 23-24 yllk zlem trabzonspor taraftarn artk bkknlk deresine getirmi,
    haliylede futboldaki gibi bir an nce baar beklentisi srekli teknik heyet eiimi,bu
    brantada ister istemez ayn psikolojiyle deiimi ister duruma gelmiiz.
    Kimse bu insanlarn ne baars var demesin,bunu diyenler nce bu insanlara manevi ve teknik yatrm konusunda ne vermiiz diye kendini sorgulasn.
    A.Kadir esat,Osman arz ve osman ekiciyi amatr bulanlar,bu insanlarn trabzon basketbolunu amatr ruhla bu noktaya tadklarn asla unutmasnlar.
    Dorudur,Osman ARZ,Osman EKC idmanoca kkenlidirler,peki bu insanlar idmanocandayken trabzonspormu vard ?
    Trabzonsporda ise bu insanlara takm ve kadro konusunda istedikleri destek verildimi ? stenilen yatrmlar yapldm ?
    Bu ylki kadronun bana aydn rs' getirin ben inanyorumki biz antepi bile geemezdik.
    Bu insanlara ans verilmeli,ilk kez nlerine kendilerini gsterme frsat sunulmutur,
    kuracaklar kadroyla ve nmzdeki yl performanslaryla kendi geleceklerini zaten kendileri tayin edeceklerdir.
    Yllardr trabzon basketboluna hizmet etmi ve bugn bu noktaya getirmi insanlara ltfen eletirmeden nce ans verelim,nmzdeki yl bir grelim yeni ve istedikleri kadroyla yine baaramazlarsa o zaman hep beraber eletirelim,ama bugn sadece destek olalm,nk bunu inann hakediyorlar.
    Yeni ynetim ve zellikle saner ayar trabzon ve trabzon genlii iin anstr,bu ans trabzon kamuoyu iyi deerlendirmelidir.
    Basketbola yaplacak olan yatrm trabzon ehrine hatta karadenize farkl bir heyecan farkl bir soluk getirecektir,salon sporlarna genlerimizin ilgisi artacak futbol kltrnden ok farkl olan salon sporlar ve taraftar kltr inann futboldaki ar fanatizmide bir lde frenleyecektir.
    Bunlar orta ve uzun vadede hep beraber yaayp greceiz.
    Ben bir trabzonspor taraftar olarak uzun vadede trabzon ehrine kazandraca ok ey olan trabzon basketboluna yatrm ve bu yatrm yapan,;nanyorumki u anda nmzdeki sezon iin kollarn svam olan yeni ynetim,saner ayar ve arkadalarn alklyorum.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,
    Son balk avlandnda, te O zaman parann yenmediini anlayacaksnz...

Kaybetmekten korkma; bireyi kazanman iin baz eyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiinde deil, vazgetiinde yenilirsin.

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Takm bir kere bile izleyemedim ki gr belirtiyim.Oyunculardan bile sadece Roman, brahim ve Volkan biliyorum.nallah TS TV sayesinde tm oyuncularmz tanyp gr belirtebilirim.

Mustafa OK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

medyada 2.lige kmamz iin giriimler olduu syleniyor ama ne kadar doru acaba
    enol Gne: “...Ama unutulmasn ki, adalet zengin bir hazinedir, gn gelince herkese lazm olur”

Mert Marabaolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2007
    Nereden
    stanbul

Alpella sponsor olacak!

Trabzonspor Basketbol takmna sponsor olmas iin Alpella firmasyla grmelerini srdryor

TRABZON ALPELLA OLACAK

Deplasmanl Erkekler basketbol liginde mcadele eden Trabzonspor Basketbol takm 2.lige ykselme ansn zmir Bornova Belediyesine yenilerek yitirirken , sponsor araylar da sryor. Bordo- Mavililer, 2.lige kabilmek iin ,Basketbol Federasyonu ile temaslarna devam ederken,Bakan Yardmcs Saner Ayar 'da kulbe sponsor olmas iin 'Alpella' yetkilileri ile grmelerini srdryor.

Ayar,Alpella firmas yetkilileri ile anlamaya vard taktirde Trabzonspor Basketbol takm Trabzonspor Alpella adyla mcadele edecek.
    te yandan Bakan yardmcs Saner Ayar'n, Cumartesi gn orumda 12 takmn katlmyla 6 arl iki grup halinde oynanacak olan 2.Lige ykselme gurup malarn izleyecek.

spor61.net
    pm RD DΥѢ€ MV D€MΥ
    • MŦI •

yelik tarihi
    07.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

nallah dorudur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)