Sayfa 37 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 35 36 37
Toplam 921 adet sonuctan sayfa basi 901 ile 921 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 31. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Gençlerbirliği

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

arka sayfada sivas sampiyon olsun diye birkac mesaj okudum.
    bu mesajlara katilmadigimi belirtmek istiyorum..sivasspor'un sampiyon olmasi bizim acimizdan son derece kotu bir olaydir.eger bu takim sampiyon olursa bizim hicbir yerde esamemiz okunmaz.ayrica sivas bir anadolu takimi da degildir.fenerbahceden aldigi maddi manevi destegi gozardi etmeyin.biz sampiyon oldugumuz senelerde kim vardi arkamizda.ben o yillarda dogmamistim ama bilen birkac buyugumuz vardir burada.lutfen aciklasinlar,kimin kasasindan ne kadar para almisiz kimden hangi futbolculari almisiz?bu kadar istanbul destegiyle anadolu takimi olunmaz kanaatimce.

eger varsa sadece bileginin hakkiyla,kimsenin destegine ihtiyac duymadan ve kendi yagiyla kavrularak sampiyon olacak bir anadolu takimi varsin sampiyon olsun biz de alkislayalim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Gerrard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mesajlara katilmadigimi belirtmek istiyorum..sivasspor'un sampiyon olmasi bizim acimizdan son derece kotu bir olaydir.eger bu takim sampiyon olursa bizim hicbir yerde esamemiz okunmaz.ayrica sivas bir anadolu takimi da degildir.fenerbahceden aldigi maddi manevi destegi gozardi etmeyin.biz sampiyon oldugumuz senelerde kim vardi arkamizda.ben o yillarda dogmamistim ama bilen birkac buyugumuz vardir burada.lutfen aciklasinlar,kimin kasasindan ne kadar para almisiz kimden hangi futbolculari almisiz?bu kadar istanbul destegiyle anadolu takimi olunmaz kanaatimce.

eger varsa sadece bileginin hakkiyla,kimsenin destegine ihtiyac duymadan ve kendi yagiyla kavrularak sampiyon olacak bir anadolu takimi varsin sampiyon olsun biz de alkislayalim.
    Bende sivas'ın şamiyon olmasını istemeyenlerdenim.Şimdi bile kendilerini büyük görüyolar
    Ne başarıları varsa
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lig bitse de 3 aylığına rahatlasak
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Trabzon

cavcavın giray için niye 5 milyon euro istediği ortaya çıktı adam yeni pardesü almış onun taksitlerini verecek

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

önünüde oyle bı baglamışki sanki kar yagıyor

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Maç Hakkında Aklında Kalacak Tek Şey Şu Olacak;

Oynanan Oyundan Rahatsız olan ve sıkılan spiker Maçın sonlarına doğru şu kelimeyi arz eder;

"Evet Sayın Dinleyiciler gerçekden boş bir maç gol yok şu dakikaya kadar ve size şunu söylüyorum çok sayıda top kaybı var pozisyon yok çok ender atakları var 2 takımında ve şunu söylemek istiyorum bu 2 Takımında Turkcell Süper Liginde oynadığından kuşku duyduğumda açıkça ortada gerçekden süper lige yakışmayan futbol oynayan 2 takımla karşı karşıyayız...!
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Emo91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trabzonsporum, takma kafana, gerci yensek rizespor icin iyi olurdu , karadeniz ekiplerini korumamiz gerekiyo diye düsünüyorum , ama senden önemlisi yok trabzonum....

siz kendinizi gelecek sezona hazirlayin.... sizden cok sey bekliyoruz , transfer politikasi da cok önemli.

chermiti, mehdi, mevlüt erdinc, ceyhun gülselam, ve issakson....

bunlar transfer edilirse büyük isler yapariz.

HAYDI SENER BASKAN; TRABZONSPOR ICIN!!!!

Nereden
    Konya

Emirhan kardeş maçı radyodan dinledim.Eleman haklı..Radyoda maçlar biraz daha templu anlatılır..Bu maçta doğru düzgün tempo bile yoktu..Bu herifler-topçuları kastediyorum- sanki seneye burada oynamayı garantilemişler gibi davranıyorlar.Sivasspora gelince şampiyon olsalar bile seneye bu gün bulundukları yeri elde edemezlre.Şampiyon olsalar da durum değişmez.Aynı şeyleri yaşayan ama bir daha o yaşadıklarının kıyısından geçemeyen pek çok klüp var.Samsunspor.gençlerbirliği,antep eskişehirspor...vb...
    Konu orhan42 tarafından (20.04.2008 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emirhan kardeş maçı radyodan dinledim.Eleman haklı..Radyoda maçlar biraz daha templu anlatılır..Bu maçta doğru düzgün tempo bile yoktu..Bu herifler-topçuları kastediyorum- sanki seneye burada oynamayı garantilemişler gibi davranıyorlar.Sivasspora gelince şampiyon olsalar bile seneye bu gün bulundukları yeri elde edemezlre.Şampiyon olsalar da durum değişmez.Aynı şeyleri yaşayan ama bir daha o yaşadıklarının kıyısından geçemeyen pek çok klüp var.Samsunspor.gençlerbirliği,antep eskişehirspor...vb...
    sivas denilen takımın nerede olması hiç umursamaması lazım abi bizim onların biryerde ile ilgili korkumuz yok bizim namımız ismimiz belli sadece kötüyüz ve istanbul medyası bizi yerin dibine vutuyor müzemizdeki kupaları hiç kimse silemez bizim provakatörlerlere karşılık vermemiz lazım ne yaparlarsa yapsınlar en iyi cevabı şampiyon oldukmu vereceğiz
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok rezil bir maçtı.ne futbol izletiyor takım ne gol. yeni sezondan da ümidim yok ...
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçı izLeyemeyeceğim için üzüLüyodum..

İyikide izLeyemedim..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Digitürk bize iyilik yapıyormulta haberimiz yokmuş...
    Barışın yorumu dışında hiçbirşey izlemedim maça dair, oda zaten özetliyordu herşeyi...
    Eskiden Sungu61 idi ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hüseyin maç boyunca 3ü ölümcül olmak üzere bir çok hata yaptı....

Zaten Çağdaş tayfunun dışında iyi oynayanda yoktu.......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

tolga,tayfun,çağdaş,serkan,yattara,umut kalsın gerisi defolsun gitsin bu utanç verici futbolu izlemediğim için mutluyum
    bu orta sahaya şut çekmesini öğretemeyen bütün hocalar suçludur ayman,hüseyin,hasan,adnan şut çekmeyi bilmiyorlar komik değil mi yıllardır futbol oynuyorlar ama şut çekemiyorlar bu rezilleri kutsal forma altında görmek beni utandırıyor reziller şerefiniz varsa kovulmadan gidin siz kendinizi biliyorsunuz kabul edin bu formanın ağırlığını kaldıramadığınızı hoca sende yanlış üstüne yanlış yapmaktan bıkmadın kadiri,musayı,cemi,moawadı izlet bize diyoruz hala bu kapasitesizleri bize izlettiriyorsun bunları satılığa koysun kimse almaz.
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ayıp, koskoca Trabzonspor'u Nuri Albayrak-Ziya Doğan ne hale getirdi.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

iyi kli izlemedim maçı
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Ne bekLİodukta üzüLüceez boswerın beyLer bı takımın kaptanı hüso beynı adnan forvetıde umutssa o takım anca 6. oLr ıste
    #15 Ferhat ÖZTORUN

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı keyfekeder61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bekLİodukta üzüLüceez boswerın beyLer bı takımın kaptanı hüso beynı adnan forvetıde umutssa o takım anca 6. oLr ıste
    eğer bu dediklerine rağmen bu takım 6 ncı oluyorsa başarıdır derim başka birşey demem
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hasbel kader 6. sıradayız..

inşallah dijitürk bundan sonraki maçlarımızı yayınlamaz izlerken yerin dibine giriyor insan..

3. lig takımı seviyesindeyiz...

kısaca: bu kadrodan ne köy olur ne de kasaba...

başkan da nedense transfer yapmak yerine anca konuşuyor...

tamam "iyi" olabilir ama bir "iyi" liğini göremedik şu ana kadar...!
    Konu ozturk tarafından (22.04.2008 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Gerrard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu şaklabanların şampiyon olma gibi dertleri yok onların bu seneki misyonları galatasarayı yenip feneri şampiyon yapmak öyle olursa oğlan azize onlara altyapıdan birkaç futbolcu verirde seneye küme düşmezler sivas zaten böyle tesadüfü başarıyı rüyasında göremeyecek...
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

FatmaÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool

Artık bizim de sevinip mutlu olmaya sokaklarda sevinç naraları atmaya hakkımız var yeter artık Trabzonum bize su kahrolası lig bitmeden güzel bir zafer yaşat.
    Mesela son maçı fener maçını al da ligin gidişini değiştir.Hem lig bitmeden de su fenerin havasını söndür.
    Haydi Trabzonum sen Karadeniz Fırtınası
    Es gürle boğaza karşı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)