Sayfa 103 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5367 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatasý Ýstemiyoruz! Aklýnýzý Baþýnýza Alýn!

Ali YILDIRIM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Lazman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    devre arasi bunlarin hepsi azizin usaklari olmus. aziz baya calismis. yapip yapip salmis ortaliga. cakal surusu.
    Gece gece iyi güldüm

is_mail61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hasan YAYLI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnsan olduðumuzu unutursak bunlarýnda olabileceðini kesidrmekçok zor deðil,býçak kemiðe dayandý artýk...
    ya benki çok sakin biriyim ogün o stadda olsam kesin atlamýþtým o hakemin aðzýný yüzünü patlatmýþtým gerçekten cami duvarýna iþiyolar ama haberleri yok

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Sadece bizim maclari irdelemeyin. Bakin Fener maclarina ve hakemlerine. Bal gibi Fener in istedigi hakemler gönderiliyor.

Manisa-Fener macindaki penaltiya bakin, Burak in Sülaymanu tarafindan düsürülüsüne. Kuddusi!

Besiktas-Fener macinda ki penalti degildi. Cünkü önce Lugano faul yapiyor. Kirmizi kart dogruydu. Fakat madem ki faul var önce faul yapanin aleyhine olmaliydi. Sonucta ikiside faul yapiyor. Eyyamci Cüneyt birisini degerlendiriyor sadece.

Fener-Trabzon macinda hakem daha ilk dakikalarda bitirdi Trabzon un isini. Bünyamin!

Fenere kart gösteremeyen hakem. Halis!

Fener sadece iyi oynayarak kazanmadi maclari. Hakemlerle kazandilar. Fenerin lehine, Trabzon un aleyhine kararlar. Medyanin tarafli tutumlari, özellikle LigTV nin. Böylece 9 puani kapattilar.

Son olarak sunu yazayim. Allah in adaletine güveniyorum, ve bu sene sampiyon olacagimiza eminim.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Ve Yunus Yýldýrým itiraf etti

Trabzonspor-Kayserispor maçýndaki yönetimiyle þimþekleri üstüne çeken Yunus Yýldýrým, konuþtu...

Karþýlaþmadan sonra Ankara'ya dönerken uçakta fotomaç yazarý ile sohbet eden Yýldýrým, tartýþmalý pozisyonlarla ilgili çok önemli itiraflarda bulundu. Ýþte o görüþme ve detaylarý: Olaylý maçýn ertesi sabahý. Saat 06.20. THY'nin TK-7069 sefer sayýlý Trabzon- Ankara uçaðý için havaalanýndayýz. Ýki polis eskortlu araç VIP giriþine yaklaþtý.

Yunus Yýldýrým, yardýmcýlarý Erdinç Sezertam, Alpaslan Dedeþ, 4. hakem Tayfun Özkan ve gözlemci Adnan Þeker ile VIP salonuna geldi. Gergindi. Sakýz çiðniyor ve ayaklarýný titretiyordu. Hep birlikte VIP aracý ile uçaða yöneldik. Ýçimden ayný koltukta oturmak için dua ettim. 3D nolu koltukta Yunus Yýldýrým, 3F'de ben oturuyordum. Eþyalarýmý yerleþtirirken yardým etti. Kendimi tanýttým.

Ailem epey endiþelenmiþ
    Hakemlerin yönettikleri maçlarla ilgili duygularýnýn sosyal ortama nasýl yansýdýðýný sordum. "Zor" dedi. "Ben de insaným, hem de öðretmen. Toplumdaki bazý algýlar deðiþmeli ki Türk futbolu kazansýn" diye devam etti. "Akþam stattan geç çýktýk. Açýlan alnýma 2 dikiþ atýldý, raporumu yazdým. Ama TV'de 'Hakem stattan çýkamýyor' dendi. Haliyle ailem merak etti Arayýp önemli bir þey olmadýðýný ilettim."

TV'den izledi, kararý deðiþti
    Ardýndan Yunus Hoca'ya tartýþmalý pozisyonlarý sordum. Burak'ýn 40. dakikadaki pozisyonu konusunda, 'penaltý'ya inanmadýðý için devam ettirdiðini söyledi. Diðer ikisini ise bulunduðu açýdan net görmediðini ancak TV'de tekrar izledikten sonra Glowacki'nin Mehmet Eren'i düþürdüðü pozisyonun penaltý,

Hamza ile Burak arasýndaki pozisyonun ise serbest vuruþ ve kýrmýzý kart olmasý gerektiði fikrine vardýðýný ifade etti.

Kaynak: haber61.net
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Murat Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Arkadaþ hakem bozuntusunun kendisi bile kabul ediyor Bizim futbol ulemasý vede objektiflikcilik oynayan bazý taraftarýmýz kabul etmiyor bazý pozisyonalrý
    Bunu anlamak mümkün deðil
    '' GERÇEKÇÝ OL ÝMKANSIZI ÝSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Puan kayýplarýmýzý sürekli hakem ekseninde tartýþýrsak kaybeden biz oluruz.Hakemler hatalý mý Evet hata yapmaya devam edecekler mi Evet o zaman biz kendi iþimize bakalým derim.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý Fatih Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Puan kayýplarýmýzý sürekli hakem ekseninde tartýþýrsak kaybeden biz oluruz.Hakemler hatalý mý Evet hata yapmaya devam edecekler mi Evet o zaman biz kendi iþimize bakalým derim.
    Aynen katýlýyorum. Puan kayýplarýnýn baþ müsebbibi hakemler deðildir. BJK camiasýnýn yaptýðý yanlýþý biz yapmayalým. Gerçekleri sümen altý etmenin manasý yok.

Ben Yunus Yýldýrým'da suç bulmuyorum. O'nu bizim maça atayanlarý art niyetli buluyorum. Çünkü bu adam istinasýz herkese karþý ayný. Penaltý çalmýyor, sadece bize has bir tutumu deðil herkese karþý ayný. Haliyle bizim maça atnmasýný anlamlý buluyorum. Sýkýysa haftaya FB maçýna atasýnlar.
    TRABZON BÝR SEVDA!

TRABZONSPOR BÝR DESTANDIR!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hakemlerin tarafsýz maç yönetebildiklerine inanmýyorum. Hep kafalarýnýn içinde buna kart/faul vermedim buna da vermeyeyim, þöyle davranayým ki ilerde de maç alayým, þunu duymamazlýktan geleyim, kurum þöyle zor durumda kalmasýn diye düþünceler geçiyor ve sonunda Türk futbolu geri gidiyor

Ama, þuna da inanýyorum: Ne kadar çok hakemi konuþursak o kadar zaaf içerisinde olduðumuz ortaya çýkýyor. Hem bahane olup gerçekleri örtüyor, hem de takýmýn zaaflarýný (Bakarsak) ortaya çýkartýyor. O yüzden takýmýmýzý güçlendirmeye bakmalýyýz diye düþünüyorum. Konsantrasyonumuzu sürekli oraya vermeliyiz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Hasan YAYLI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    37

Spor Toto Süper Lig'in 24. hafta karþýlaþmalarýnda görev alacak hakemler açýklandý. Buna göre takýmýmýzýn Beþiktaþ ile oynayacaðý müsabakayý Tolga Özkalfa yönetecek. Özkalfa'nýn yardýmcýlýklarýný Ekrem Kan ve Serkan Akarca yapacak. Maçýn 4. hakemi olarak ise Suat Arslanboða görevlendirildi.

Süper Lig'de 24. haftanýn maçlarýnda görev alacak hakemler þunlar:
    4 Mart Cuma:
    20.00 Kayserispor-Manisaspor: Hüseyin Göçek
    5 Mart Cumartesi:
    14.00 Konyaspor-Ankaragücü: Yunus Yýldýrým
    16.00 Gaziantepspor-Sivasspor: Fýrat Aydýnus
    19.00 Galatasaray-Kardemir Karabükspor: Ýlker Meral
    6 Mart Pazar:
    14.00 Kasýmpaþa-Medical Park Antalyaspor: Barýþ Þimþek
    16.00 Bursaspor-Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor: Kuddusi Müftüoðlu
    17.00 Eskiþehirspor-Bucaspor: Abdullah Yýlmaz
    19.00 Beþiktaþ-Trabzonspor: Tolga Özkalfa
    7 Mart Pazartesi:
    20.00 Gençlerbirliði-Fenerbahçe: Özgür Yankaya

'9'
    fatih tekke

Adalet topaldýr, aðýr aðýr yürür, fakat gideceði yere ergeç ulaþýr.

Cem Zýrýh - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

Trabzonspor'un Kayserispor ile oynadýðý maçýn ardýndan soyunma odasýna giderken atýlan bir madeni para nedeniyle alnýnda kanama meydana gelen Hakem Yunus Yýldýrým'ýn, maç sonunda tuttuðu raporda, bordo mavili yöneticilere yakýn ilgilerinden dolayý teþekkür ettiði öðrenildi. Raporunda Trabzonspor yönetiminin maçýn ardýndan kendisiyle yakýndan ilgilendiðini ifade eden Yunus Yýldýrým'ýn, olayý fazla da abartmadýðý ve sadece atýlan bir bozuk paranýn alnýna isabet ettiðini yazdýðý, bozuk parayý sahaya atarak alnýnýn yarýlmasýna neden olan kiþiden de þikayetçi olmadýðý belirtildi.

Hakem Yýldýrým'ýn maçýn ardýndan da yakýnlarýný arayarak, 'Stattan geç çýkmam gibi bir þey söz konusu deðil. Sadece raporumu hazýrlýyordum. Her þey yolunda. Benimle çok iyi ilgileniyorlar" dediði de öðrenildi. Yöneticilerin de hakem odasýna giderek Yýldýrým'a duyduklarý üzüntüleri belirttiði ve tedavi süresince yanýndan ayrýlmadýðý bilgisine de ulaþýldý.

EMNÝYET BOZUK PARA ATANLARI TESPÝT ETTÝ

Bu arada, Trabzon Emniyet Müdürlüðü'nce yapýlan çalýþma sonrasýnda maçta sahaya bozuk para atan 20'ye yakýn kiþi güvenlik kameralarýndaki görüntülerden tespit edildi. Stattaki güvenlik kameralarýnýn da olay anýný kayýt altýna aldýðý ancak saha içerisinde görev yapan polis kamerasýnýn görüntülerinin daha net olduðu belirtildi. Bu kameranýn kayýtlarýnda, biletleri 300 liradan satýlan VIP Özel tribününde oturan bir kiþinin cebinden çýkarttýðý bir avuç parayý sahaya fýrlattýðý ve bunlardan birinin de hakemi Yunus Yýldýrým'ýn alnýna isabet ettiði görüntülendi. Bu görüntüleri inceleyen emniyet yetkilileri tespit ettikleri yaklaþýk 20 kiþiyi Ýl Güvenlik Kurulu'na bildirecek. Kurulda acil olarak toplanarak bu kiþiler hakkýnda alýnacak kararý açýklayacak.
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasýn ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur "

Þenol Güneþ

robinhood61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

tolga özkalfa ve özgür yankayayý deðerlendirelim nasýl hakemlerdir?
    KOÞAN VE ÝYÝ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ÞEY ÝSTÝYORUM?

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý robinhood61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tolga özkalfa ve özgür yankayayý deðerlendirelim nasýl hakemlerdir?

Bunu mactan sonra görecegiz...
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tolga Özkalfa bu sezon BJK'nin 3 maçýný yönetmiþken, bizim hiçbir maçýmýzý yönetmemiþ olmasý da enteresan...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Kayseri maçýndaki puan kaybýmýzý hakeme baðlamak komik bence.
    Hakem hatalarý var ama Fener maçlarýnda, Fener lehine var.
    Emre her maç hakeme küfür ediyor, baðýrýyor çaðýrýyor ama kart yok.
    Gökhan Gönül her maç en az 2 tane sarý kartlýk hareket yapýyor, en fazla 1 tane ile yýrtýyor.
    Lugano Emre nin itiraz yamaðý zaten.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Besiktas karsilasmasinda adil bir yönetim göstermesini bekliyoruz
    orta ve yan hakemlerin. Yeter artik hakemlerden cektigimiz beaa.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Galatasaray-Gaziantep kupa macinda Cüneyt Cakir 61 ci dakikaya kadar süper mir mac yönetti. 61 de olmayan bir faul u Galata ya verdi. Ilk yarida Gaziantep li oyuncuya gösterdigi sari karti, ikinci yarida Hugo ya gösteremedi.

Bu haftaki Trabzon macinin hakemi Tolga Özkalfa iyi bir hakemdir. Simdiye kadar eyyamciligini hic görmedim. Hata yapiyor ama eyyamci degil.

Fener macinin hakemi Özgür Yankaya da son haftalarda cok iyi maclar yönetti.

Ikinci yari baslayali ilk defa dogru hakemler dogru maclara verildiler!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý c1967 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biz istedikki Trabzonun adý çýkmýþ taraftarlarý artýk uslansýn, Trabzonun o dar sokaklarýndan geçip gelen rakip takým futbolcularýna ve hakemlere satýrlar sopalar gösterilmesin...
    Uslandýda, Ahmet Çakarýn anlattýðý gibi eskisi gibi hakemler ve rakip futbolcularýn bacaklarý artýk avniakere titreyerek gelmiyor
    Ama biz meðersem kendimize kötülük etmiþiz,
    O dar sokaklardan gelen otobüslere satýrlar sopalar gösterilmediði sürece bize þampiyonluk yokmuþ,
    o Yanlýþ kararlara verilen tepkiler az olduðu sürece biz þampiyonluk göremezmiþiz
    O Ýstanbul köpeklerinin kafalarý yarýlmadýðý sürece bize þampiyonluk hayalmiþ....
    Ben bugün gördüm ki Trabzonspor güzellikle þampiyon olamaz, nasýlki eskiden derlerdi trabzonun taraftarý pis, evet biz pis olmalýyýz,
    Pis olmalýyýz ki o hakemler düdükleri aðýzlarýndayken baþka yerleri oynamasýn,
    Biz pis olalýmki Ýstanbulun pis baþkanlarý bu kadar rahat konuþamasýnlar,
    Biz pis olalýmki hakkýmýz yenmesin
    Biz pis olmalýyýz ki Þampiyonluk görelim !!!
    He bende bunun olmasýný isteyenlerdenim.Eskisi gibi olmalýyýz.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Biz kendi iþimize bakalým biz fair playa uygun davranalým centilmen olalým biz açýklamalarýmýza dikkat edelim biz misafirperver olalým biz rakip takým holiganlarýný maça geldiklerinde yemeðe götürelim bizim baþkan maçtan sonra hakem hatalarý olabilir diye açýklama yapsýn bla bla bla bla Sonra elimizdeki þampiyonluklar feneve uçup gitsin hep
    Bzde çirkef olamsak da hakkýmýzý yedirmeyelim bari Ýyi niyet efendilik bilmem ne biryere kadar

mda61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Aferin Özkalfa! Ýyi yönetiyorsun maçý, Aziz'in kurallarýna göre!
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla acýklanabilecek milliyetçi bir davranýs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazým Koyuncu

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine ayný yere geldik.

TS-FAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    51

Serkan'ýn pozisyonu gibi pozisyonlar her maçta 4-5 defa oluyor.O zaman her takým maçý 7-8 kiþi bitirir.
    Yazýk!
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Þampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Yendik diye bize yapilan hakem kiyimini gozardi etmeyip Artik tepkimizi gostermeliyiz

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý TS-FAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Serkan'ýn pozisyonu gibi pozisyonlar her maçta 4-5 defa oluyor.O zaman her takým maçý 7-8 kiþi bitirir.
    Yazýk!
    Abi maç konusunda da paylaþtým. Ýkinci karttaki hareketler, maç içerisinde yapýldýðýnda kesinlikle kart çýkarýlmýyor. Ancak kontraya çýkan oyuncuya karþý yapýlýrsa niyetten dolayý kart gösteriliyor...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafýndan (06.03.2011 Saat 22:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý Murat Altun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yendik diye bize yapilan hakem kiyimini gozardi etmeyip Artik tepkimizi gostermeliyiz
    Baþkan her maç sonu herkesten özür diledikce o dediklerin gerçekleþmez.
    Her þeyi bilmene gerek yok HADDÝNÝ BÝL yeter..!

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Skor taraftarlýðý burada da var galiba Hep kendi iþimize bakalým diyen ben ilk kez bugün hakemi þikayete geldim ortada kimse yok

Hakem ve yardýmcýlarý çok kötü bir maç yönettiler bana göre. Serkan'ýn atýlmasý doðru, Sivok'un atýlmasý ucuz. Burak'ýn pozisyonu penaltý+kýrmýzý kart, Simao'nun golü gol. Daha ne olsun!

Ama ben sonuçta yine ayný mantýktayým. Hakemle bir takýmýn þampiyon olacaðý devirler geçti bence. 34 maçlýk periyotta þampiyon olan takýma hakemle þampiyon oldu demek de pek doðru deðil. Hadi 3 maç olsun 4 maç olsun hakemle. Kalan 30 maçý da mý hakem alýyor?
    #7 King of Kings

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)