Sayfa 4 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5367 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatasý Ýstemiyoruz! Aklýnýzý Baþýnýza Alýn!

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

febe maçý ve hakem hatasý olmayacak! çok zor çok!
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hakem hatasý olmamasý mümkün mü...
    Ne kadar az olursa o kadar iyi...
    Hatta ne kadar çaktýrmadan yaparsa o kadar iyi...

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

þaþýrma bümyamin gezer
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

vurgun_kiz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    42

Hakem hatasi olmazmi hic?Helede bizim macta
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

biz onceden SOYLEMISTIk!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Gökhan Cebecioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

"Herkes birbirinin kuyusunu kazýyor!"Ünlü hakemden bomba gibi iddialar...

02.08.2008 17:53 Futbol hakemi Hamza Mýsýr, Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'nun (MHK) hedefinde Selçuk Dereli'nin olduðunu iddia etti.
    Hamza Mýsýr, Futbol Extra dergisinin aðustos sayýsýnda yer alan röportajýnda, MHK'nin asýl hedefinin Selçuk Dereli olduðunu savunarak, ''MHK üyesi Turgay Güdü bunu bana söyledi, 'Ulusoy dönemini komple tasfiye edeceðiz' diye. Ama bunu bir anda yapamýyorlar. 2000 yýlýnda Genelkurmay'ýn isteði üzerine asker kökenli hakemleri 3 yýl içinde tasfiye ettiler. Ulusoy dönemi hakemlerini de 3 yýl içerisinde tamamen yok edecekler. Bana göre dürüst hakemleri tasfiye ediyorlar. Yeteneði olan hakem sahalarda kalmalý, olmayan zaten kendi býrakýr. Bu iþ bir yetenek iþidir'' dedi.
    Hakemliði askýya alýnan Hamza Mýsýr, düdüðünü astýðýný söyleyemeyeceðini ifade ederek, þunlarý kaydetti:
    ''Asmak da istemiyorum. Gerekirse Azerbaycan'da hakemlik yaþantýmý sürdürmek istiyorum. Bu yönde de giriþimlerim oldu ve devam ediyor. Oðuz Sarvan MHK'sý 14 Þubat'tan sonra bana da maç vermedi. Nedenini sordum, hakemliðimle ilgili övgüler aldým sadece. Oðuz Sarvan medyaya ve kulüplere þirin görünmek adýna insanlarýn onur ve gururuyla oynuyor. MHK'da ismim gündeme gelmiþ, 7 üye 'maç verelim' diye el kaldýrmýþ. Oðuz Sarvan ve Yüksel Okçuoðlu, 'olmaz, bu adam Ulusoy'a yakýn deðil mi?' diyerek kabul etmemiþ. MHK üyeleriyle konuþuyorum, hepsi bana övgüde bulunuyor ama maç vermeye sýra geldi mi, yok. Hakem kolay olunmuyor. Yýllarýn emeði gerekiyor. Öyle kolay mý bir çýrpýda silip atmak. Oðuz Sarvan 'Benim on birim bu' demiþ. Bizim baþka takýmýmýz mý var ki gidip orada görev yapalým? Futbolcularla hakemleri karýþtýrýyor. Her hata yapan hakemden düdük istenirse Türkiye'de hakem kalmaz.''
    Kendisine en büyük haksýzlýðý eski Futbol Federasyonu Baþkaný Levent Býçakcý'nýn yaptýðýný iddia eden Mýsýr, ''2004'te Trabzon'da oynanan Türkiye-Gürcistan milli maçýnda asýlan pankartlarla ilgili hakem camiasýnda beni yýpratmak adýna üzerime atýlan iftiralara inanarak soruþturma açtýrdý. Soruþturma yapýlmadan çýkýp canlý yayýnda pankartlarý benim astýrdýðýmý açýkladý. Bu nasýl avukatlýk yapýyor, bu nasýl Federasyon baþkaný? 4.5 ay süren soruþturma sonucunda bana bir yazý göndererek resmen özür dilediler'' diye konuþtu.
    -''HERKES BÝRBÝRÝNÝN KUYUSUNU KAZIYOR''-
    Hamza Mýsýr, hakem camiasýnda herkesin intikam peþinde koþtuðunu ve herkesin birbirinin kuyusunu kazdýðýný iddia etti.
    Hakemlerin kullanýldýðýna inandýðýný kaydeden Mýsýr, ''Bugün önemli hakemler görev alamýyorsa bu olayýn arkasýnda çok önemli kulüpler var. Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor Baþkaný Göksel Gümüþdað, Aziz Yýldýrým ve Yýldýrým Demirören bunlarýn baþýnda geliyor. Hiçbir dönemde hakem camiasýnýn kirlendiðini düþünmedim. Ancak asýl kirli olan bazý kulüp yönetici ve baþkanlarýdýr. Türkiye'de ortalýðý yöneticiler bulandýrýyor ve karýþtýrýyor. Menfaat çatýþmasý yaþanýyor. En zayýf halka hakemler oluyor. Elbette her dönem hakemlerin içinde de Allah korkusu olmayan insanlar çýkabilir'' dedi.
    Mýsýr, hakemlerden Bülent Demirlek'in 18. kuralý bilmediðini de savunarak, ''Trabzonspor-Sivasspor maçýný bitirmeliydi. Ýyi niyetli ama FIFA'ya çýkmasýna raðmen futbolu iyi bilmediðinden çok sorun yaþadý. Aziz Yýldýrým'ýn talimatýyla silindi. Ýsmet Arzuman'ý da Yýldýrým Demirören istemedi'' diyerek sözlerini tamamladý.
    Rock is life...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet bu sene yapýlacak ufacýk bir þeye bile tahammül yoktur

Nereden
    Güney Amerika

Bunlara þimdiden hazýrlýklý olun. Milyar dolarlarýn döndüðü bu sektörde, yakalayacaðýmýz muhtemel bir baþarýda anýnda önümüz kesilecektir. En iyisi olsak dahi bizi yine ikincilik ile tesselli edeceklerdir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    41

bu ýs býzým ýstemememýz ýle olsa ahhhhhh.

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bu hakemlerle taraf tutmalar (pardon hatalar ) elbette kaçýnýzlmaz.

colman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    43

ulan nekadar düþmanýmýz var þampiyonluða oynadýðýmýz zaman birisi cýkar ben trabzonun þampiyonluðunu istiyorum der ondan snra herkesin gözü omaçta olur hakemde çýkar gereðini yapar oolan bize olur asla dost olmaz bunlardn yok sempatiymiþ yok sevgiymiþ ayk oyunlarý bunlr alayý kalleþ bunlarn medyasýda dahil...

Ümit Tekþan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bizim Takýmýmýzýn bizden baska þampiyon olmasýný istiyen yok. Bunlarýn içinde Türksel Süer Lig ( Hakemleri ) de dahil olmak üzere kimse istemiyor kardeþim bizim dýþýmýzda Þampiyon olmamýzý.

O bakýmdan bende burdan sesleniyorum Hakemlere Bu sene Ligi güzel bir sekilde yönetin sizden istediðimiz bizim bu . Bu kadar emeði bir düdükle çalmayýnýz. Gerek Bizim takýmýmýz gerek diðer Takýmlar için hepsi için gecerli taki amatör Liglere kadar. Lütfen aklýnýzý basýnýza alýn., sayet alamazsanýz bu iþi býrakýn.

Derbi maçlarýnýn hakemlerinin çok iyi bir sekilde seçilip atanmasý Lazým burda Futbol Federasyonuna'da iþler düþüyor. Herkes görevini Laikiyle yapacak bu sene ......!!!!!!!!!

TS57 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hakemlerde hatada yapar ama art niyet olmasýn lütfen HAKEMLER ayaðýnýzý denk alýn efsane uyanmaya baþladý bile

Çaðatay Özmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

44. dakikada ilk yarý bitiren hakem istemiyoruz!

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hatalara karþý Sadri baþkan kesinlikle sessiz kalmayacaktýr.O açýdan biraz rahatým doðrusu.
    Yaþamak Direnmektir!

Kasým BEKTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Trabzonspor bu sene oluþturduðu yönetim, kurduðu kadro ile þampiyonluðu tekrar istanbul dýþýna çýkarma yolunda büyük adým atmýþtýr. Bu saatten sonra Trabzonspor aleyhine bir çok kiþi kurum ve kuruluþ çalýþacaktýr. Trabzonsporun özlediði þampiyonluða ulaþabilmesi için yönetimi yalnýz býrakmadan taraftar her türlü LEGAL VE ÝLLEGAL mücadeleyi vermelidir.
    elbet bir gün... (belki yarýn, belki yarýndan da yakýn) ...PARAYA KARÞI EMEÐÝN SAVAÞI...

...KONSANTRASYON...

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

hakemlerimize güveniyoruz diyelim.... bu sezon temiz bir lig olsun, hakemler takimlari kurbanlik koyun gibi kesmesin...

eger biraz din iman, seref, fuotbol sevgisi varsa hakemlerimizde....basarilar dilerim!!!
    En büyük TS

Mert Marabaoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bülent Demirlek akýllý Ol aklýný alýrým!

Bülent Yýldýrým Sakin & Rahat Ol !

Vj Bülent Sen biþi yapmaa ççç
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

matalar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

her sezon baþý týrpanlanmaktan býktýk artýk. artýk yönetim olarak buna son verilmesi lazým. atay aktuðun dediði gibi futbol sadece sahada kazanýlmýyor. o zaman oyunu kualýna göre oynayalým.
    Katraný dövmeyle olur mu þeker ?

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Kazým_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hatalara karþý Sadri baþkan kesinlikle sessiz kalmayacaktýr.O açýdan biraz rahatým doðrusu.

sadri baþkan gerçekten futboldan anladýðýný baþarý için çalýþtýðýný gösterdi.

ama bu sessiz kalýp kalmama konusunda tereddütlerim var.

ne ligtv ye nede dsmarta tepki vermedi baþkanýmýz.
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Orkun Aktaþ !

1 deðil 2 deðil 3 deðil tam 4 kez bayraðýný yanlýþ kaldýrdýn ! maç 0-0 ken bariz golümüzü vermedin gollük pozisyonlarý mahvettin.bir yerlerden gaz almadýysan kendine gel ! kendine !

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

ya bide bu yan hakemler bize karþý daha fazla istekli oluo bayrak kaldýrmakta elaleme 1 defa yanlýþ kaldýrdýysa bize 5 defa yanlýþ bayrak kaldýrýo artýk bu yanhakemlerden mi ts düþmanlýðýndanmý anlam veremedim...
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yan hakem ofsaytta

Ligin ilk maçý olan Ankaraspor karþýsýnda çok çalýþmasýna raðmen gol atamayan Bulut, dün de Ankaragücü karþýsýnda hakeme takýldý. Umut'un 2. dakikada attýðý nizami gol, ofsayt gerekçesiyle yardýmcý hakem Tarýk Ongun tarafýndan iptal edildi. Ongun, Umut'un 2 gollük pozisyonunu daha ofsayt diye kesti! Ancak Ongun, bu kararlarýnda da haksýzdý.

Kaynak:Fotomaç

M.S.SOFU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yorum deyip geçme ey forum insaný þu yazýyý bir okumaný rica ediyorum lütfen duyarlý olalým.
    Hakemlere tepki gösterdikçe bizim takýmýn üstüne giderler.Yýllar yýlý bu iþin içinde olan Ersun Yanal ve tayfasý bu iþe sessiz kalalým diye bir karar verdiyse ve tabii Sadri baba bu iþe bir þey demiyorsa vardýr bir hayýr.Ayrýca geçen sene beþiktaþ'ýn baþýna gelen hadiseler bizim de baþýmýza gelebilir.Eðer geçen sene sinan engin denen komik adam hakemler hakkýnda atýp tutmayýp hakemleri baský altýna almasaydý geçen sene bjk þampiyonluða oynayabilirdi.
    þimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacým var.çalýþma zamaný.

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ya Ýglesias ' ýn o aþýrtma vuruþu gol olsaydý da 2-2 bitseydi o maç.. o zaman o bayraðý naparlardý biliyormusun..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)