Sayfa 12 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5367 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatasý Ýstemiyoruz! Aklýnýzý Baþýnýza Alýn!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    45

birileri feneri kurtarmak için düðmeye bstý bile,biz bu filmi daha önce izlemiþtik,baþkanýmýz bu duruma el koymalý yine hüsran yaþamak bu halkýn psikolojisinde büyük yaralar açar.

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sivas maçýnýn hakemi selçuk dereli olsun bu maçý o kaldýrýr.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bu konuda yine en büyük görev yönetime düþüyor.Geçmiþ yýllarda þampiyonluðumuzu katleden kara cübbelileri gündeme getirmeliler.Tepkimizin ayný þekilde olmayacaðýný ima etmeliler.Fakat takýmýn gidiþatýný bozmamak içinde hiç þampiyonluk kelimesi dile alýnmýyor.Nasýl olacak bilmiyorum ama ayak oyunlarý pek yakýnda baþlar.Hem bize çekilecek setler hem rakiplerimize saðlanacak avantajlar yakýnda Süperlig hisseli harikalar kumpanyasýnda baþlar.
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

irfan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sivas maçýnýn hakemi selçuk dereli olsun bu maçý o kaldýrýr.
    Maçýn Hakemi Selçuk Dereli

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bakalým dereli nasýl yönetecek maçý...
    OSCAR CARDOZO

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýn bakýn yine aynýsý en galatasaraylý ve fenerli hakemler yine malum maçlara verilmiþ.

15:00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe: Halis Özkahya
    19:00 Ankaraspor A.Þ.-Galatasaray A.Þ.: Bülent Yýldýrým

Operasyon devam ediyor Bizans zirveye gelene kadar devam.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

iril - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

geçen hafta ankarasporu yakan hakem bizim maça veriliyor. ankaragücü fener maçýna þaibeli bir hakem veriliyor, cemal aydýn isyan ediyor. hakem operasyonlarý baþladý arkadaþlar. fenerle aramýzdaki puan farkýný kapamak için her türlü çirkefliði yapacaklar. trabzondaki taraftarlardan ricam sivas maçýnda hakemin her hatalý kararýnda yoðun protesto etmeniz. hakeme hata imkaný tanýmamalýyýz.
    Trabzonda 70 yaþýndaki nine bile Trabzonspor'u konuþur. Bu durum dünyanýn baþka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

x_man - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ewet ortalýk yine karýþtý hadi hayýrlýýs bu komplolarýda yenmeliyiz artýk
    ALLAH UTANDIRMASIN

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

bu sene hakemleri de yenmekten baþka çaremiz yok. muhtemelen her maça 1-0 yenik baþlýcaz
    Trabzonda 70 yaþýndaki nine bile Trabzonspor'u konuþur. Bu durum dünyanýn baþka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Alýntý iril Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geçen hafta ankarasporu yakan hakem bizim maça veriliyor. ankaragücü fener maçýna þaibeli bir hakem veriliyor, cemal aydýn isyan ediyor. hakem operasyonlarý baþladý arkadaþlar. fenerle aramýzdaki puan farkýný kapamak için her türlü çirkefliði yapacaklar. trabzondaki taraftarlardan ricam sivas maçýnda hakemin her hatalý kararýnda yoðun protesto etmeniz. hakeme hata imkaný tanýmamalýyýz.
    Fener Ankara maçýnýn hakemi Yunus Yýldýrmdý bizim maçýn hakemi Selçuk Dereli.

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

selçuk dereli ise iyi. benim aklýmda yunus yýldýrým kalmýþ

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýn bakýn yine aynýsý en galatasaraylý ve fenerli hakemler yine malum maçlara verilmiþ.

15:00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe: Halis Özkahya
    19:00 Ankaraspor A.Þ.-Galatasaray A.Þ.: Bülent Yýldýrým

Operasyon devam ediyor Bizans zirveye gelene kadar devam.
    bülent yýldýrým hala maç yönetiyor mu?

hemde galatasaray maçýna vermiþler!!!
    EN IYISI BIZIZ:

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    52

bülent yýldýrýmla yunus yýldýrým arasýnda akrabalýk var mý?

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Alýntý iril Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bence bu hakemi bilerek verdiler ve bence iyide olacak amaç þu olacak bakýn liderin maçýný yönetti vede adil oldu bakýn fenere çalýþyýor olsa trabzonu doðrardý imajý yaratmak için hatta belkide biraz bize meyilli bile maç yönetebilir
    harbiden çok pis kokular geliyor herzamanki gibi

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

halis özkahya deðiþti. fenerin maçýna fýrat aydýnusu verdiler.

ankaragücü baþkaný cemal aydýn halis özkahyayý cepten aramýþ federasyonda halis özkahyayý almýþ maçtan cemal aydýný da disiplin kuruluna vermiþ
    EN IYISI BIZIZ:

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Standart Þampiyonluk yolundaki en büyük engel

( Buna benzer bir baþlýk var, “ Hakem hatasý istemiyoruz…..” diye , ancak futbolu belirleyen etkenlerin maþalarý olarak gördüðümden temel faktöre dikkat çekmek istedim)

Bu benim buradaki ilk baþlýðým ve bu baþlýðý açmaya beni iten temel sebep, bugün itibariyle takýmýn bulunduðu ligdeki konumu, takýmdaki hava, birliktelik ve yýllar sonra þampiyonluða ulaþmanýn bu kadar iddialý hale gelmesidir.
    Son olarak Melih Gökçek’in açýklamalarý bu baþlýðý açmama neden olan bir baþka ana sebep.

Birileri diyebilir ki;
    - “Siz mi þampiyonluða aday en iddialý takýmsýnýz bu futbolunuzla ? “
    -Anlamadým ! Hangi futbol, bana ligi alýp götürecek iddialý bir futbol takýmý gösterebilir misiniz.
    - Yok ! gösteremezsiniz.
    -Hop orda dur, fb, gs daha yeni yeni kendine geliyor/getiriliyor diyebilirsin, evet haklýsýn…………
    Hangi hakla her zaman bjk, gs, fb……….hangi futbolla

Trabzonspor’un oynadýðý futbolu, takým kadrosunu, derinliðini bir kenara býrakalým.Niye mi dedin: Geçen sene Sivasspor hangi futbol ve kadro derinliði ile uzun süre ligi zirvede götürdü? Klubün/takýmýn þu anki hali ile bu ligi sonuna kadar götüreceðini, asýlacaðýný herkes biliyor.

Anderson’dan masallarý geçelim…………

Futbolcu, teknik ekip, taktik, sistem vs………bunlar iþin görünen kýsmý, sahaya herkes 11’e 11 çýkar, elinde daha iyi malzemesi olan bir nebze olsa daha þanslýdýr , alýr maçý götürür.

Kadrosu uçurum kadar fark yaratacak/yaratan bir takým gösteremezsiniz bana……., þampiyonluða aday takýmlar arasýnda gösteremezsiniz………..Tek tek forvetleri, orta sahayý, defansý alýn gösteremezsiniz…………

Dilimizin altýndaki baklayý çýkaralým. Futbolun, futbolcunun, hakemlerin sadece görünürde kaldýðýný, sonucu belirleyen ana etkenlerin saha dýþýnda olduðunu söyleyin, buradan konuþalým. Futbolda sadece sportif baþarýnýn hedef olmadýðýný, bu iþten nemalanan birçok çevre olduðunu söyleyin ve uzantýlarýnýn “ FUTBOL” ‘la iliþkili her þeydeki alakalarýný söyleyin.

-Bu iþte büyük medya gruplarýnýn, patronlarýnýn rantlarýný yok sayamazsýnýz………

-Dün bir sitede açýklanan yüzbin dolarlarý kaldýran futbol yorumcularýný yok sayamazsýnýz………..,

-Yorumcularýn üzerinden reklam gelirleri ile rant saðlayan ulusal kanallarý yok sayamazsýnýz…….

Þimdi diyebilirsiniz ki bütün bunlarýn Trabzonspor ile ne ilgisi var, sen de her sene baþa oyna, seni de konuþalým, sen de þampiyon ol. Trabzonspor'un sportif olarak birden çok þampiyonluðu hak ettiði halde, gönüllerin þampiyonu olarak kaldýðýný rahatlýkla söyleyebiliriz herhalde.

...........Bu iþ o kadar kolay deðil, kendimizi kandýrmayalým.Gerçekleri konuþalým Trabzonspor’un kim ne derse desin bir yandan bölgesel bir takým olduðunu, kaynaðýný buradan aldýðýný, Türkiye liginde taraftar kitlesinin nicelik olarak sayýsýnýn belli olduðu ve bu durumun bazý çevrelerin istediði rantý saðlayacaðý rakamý yakalayamadýðýný söyleyin…………..

“1” puanýn altýn olduðu dönemleri yaþýyor bu sene superlig. Herkesin birbirini yediði þu lig ortamýnda Trabzonspor önündeki Sivas ve Kayseri maçlarýný 6 ile kapatýrsa, olasý rakiplerin de kaybý ile aradaki puan farkýnýn ligi ne hale geleceðini herkes çok iyi biliyor…………

Artýk bilinçli taraftarlar olarak takýmýmýzýn bir þekilde hakkýný yenmemesi için ( buna muhtemel rakiplerimize edilen ikramlar da dahil olmak üzere) , bu tür platformlarda bir þekilde sesimizi çýkarmanýn birilerinin kulaðýna su kaçýracaðýný düþünerek takýma destek olmamýz gerektiðini düþünüyorum.

Ben yazdým, kendimce içimi döktüm, gördüklerimi, öngörülerimi yazdým, geçmiþte hevesimin boðazýmda kaldýðý gibi kalmamak için, ateþe su taþýyan karýnca misali yazdým. Ben sadece kendimce bir þekilde psikolojik destek olmak için klavyemi konuþturuyorum, köstek olacaksa da bu yazým burada yayýnlanmasýn.Haddimi aþmadýðýmý düþünüyorum, aþmamak için büyük bir gayret sarf ederek yazdým.

Bakalým göreceðiz……..
    Ýnþallah ligin sonuna kadar lider gideriz de bu süreçte yaþananlarý hep beraber görürüz………….

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Mutlaka artik Trabzonspor'un önünü nasil keseceklerini düsünüp hesap ve plan yapiyorlardir. Böyle bir durumla karsilastigimiz zaman sesimizi her platformda cikartmaliyiz. Hatta en ufak bir hakem hatasi ile karsilasinca bile hakkimizi sonuna kadar aramaliyiz, ki gelecekte yapmayi plnladiklari oyunlari sahnelemeden önce düsünsünler.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þu yazýyý okuduktan sonra bir daha uzun yazmamaya karar verdim

Ben okurken zorlanýyorsam bir çok kiþi de ayný þekilde hissediyordur eminim..

Bu arada ayný konudan forumda var olduðu doðru..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Alýntý Great White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu yazýyý okuduktan sonra bir daha uzun yazmamaya karar verdim

Ben okurken zorlanýyorsam bir çok kiþi de ayný þekilde hissediyordur eminim..

Bu arada ayný konudan forumda var olduðu doðru..

Arþiv sicil kaydýndan uslubunun bu olduðu belli……………
    Küçük düþünüp insanlarla uðraþýcaðýna, büyük düþünüp fikirlerle uðraþýp þu yazýdan bir mana çýkartarak engin fihristinden birkaç derin söz de senden duysaydýk “Great White” Bey

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

TFF bunlar ve hakemler ib..... yapmasýnlar

mesela beþiktaþla kupa çarþamba oyna sonra cuma lig maçý oyna ya beþitaþ o pazar günü oynadý bundan büyük þerefsizlik varmý ???
    Konu Halil Atalay tarafýndan (20.11.2008 Saat 22:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Zirve bizim iþimizdir...

el_conquistador - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Hep iki gün arayla üc mac oynadik evet. Ama ciktik yine Genclerbirligini yendik. Istanbul ekiplerinin lobileri daha güclü evet, ama yinede böyle basliklara ve konulara genelde katilmiyorum, cünkü sahada olanlar bizim elimizde olan seyler. Ve olasi basarisizlikla kendimize simdiden özür ariyoruz sanki.
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur..."

Paksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    39

Alýntý Halil Atalay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TFF bunlar ve hakemler ipnelik yapmasýnlar

mesela beþiktaþla kupa çarþamba oyna sonra cuma lig maçý oyna ya beþitaþ o pazar günü oynadý bundan büyük þerefsizlik varmý ???
    aynen ya katýlýyorum çarþamba cuma maç ilk defa oluyor....

Paksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    39

pardon salý cuma farketmez ayný þeyyyyyy

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Benden illa ki "derin" bir yorum bekliyorsan seni kýrmam KEREM77 Bey

En azýndan üþenmeyip bunca yazýyý yazmýþ olman bile takdire þayandýr; eyvallah..

Ama bu konunun aynýsýndan bir tane daha olduðunu zaten sen demiþtin; ben ise onaylamýþým. Bunda kýzýlacak ne var yahu?

Yazýnýn içeriðine gelince..

Ýyi niyetli olduðunu tabi ki kabul ediyorum; zaten kötü niyetli bir yazýnýn burada iþi ne?

Ama dürüstçe söyleyeyim ki, yýllarýn o ünlü ajitasyon kliþelerini bolca barýndýran ve son derece kaderci anlayýþa sahip bir yazý olmuþ maalesef

Ben kendi adýma hakemler tarafýndan kollanmýyor olsak bile her maçta hakkýnýn yenmesine müsait derecede sahipsiz bir takým olduðumuzu da düþünmüyorum açýkçasý..

Öylesi bir içerik için ancak bu kadar "derin"liðe inebildim; artýk kusuruma bakmazsýn umarým
    Konu Great White tarafýndan (20.11.2008 Saat 22:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Tek düþündüðüm þey, 2. devre maçlarýmýz çok zor ve çetin geçecektir. Ýlk devre þansýmýzla iyi yerdeyiz ve ilk devreyi iyi bir yerde kapatýrýz. Ve ilk devreyi iyi yerde kapatýrsak þampiyonluk yolu gözükür ama takýma takviye gerekir, Ersun Hoca ile Baþkan bunun farkýnda olduklarýný düþünüyorum, tedbir alýrlarsa bu sene beklemediðimiz þampiyonluða kavuþmak içten bile deðil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)