Sayfa 11 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5367 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatasý Ýstemiyoruz! Aklýnýzý Baþýnýza Alýn!

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Geriye kalan 9 haftada hakemlerden sana sansliyiz.
    G.saray macinda elle atilan gol haric aleyhimize ciddi hatalar olmadi.Bunun neticesinde de su anda gizli,yarin aciga cikacak olan lideriz.
    Hakemlerin böyle devam etmesini umuyorum.
    Bu ligde sampiyon olabilmek icin adaletli yönetimlere cok ama cok ihtiyacimiz var.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Fanatik28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geriye kalan 9 haftada hakemlerden sana sansliyiz.
    G.saray macinda elle atilan gol haric aleyhimize ciddi hatalar olmadi.Bunun neticesinde de su anda gizli,yarin aciga cikacak olan lideriz.
    Hakemlerin böyle devam etmesini umuyorum.
    Bu ligde sampiyon olabilmek icin adaletli yönetimlere cok ama cok ihtiyacimiz var.

Adil Yönetim mi...cok zor. Bu lig calinan degil, calinmayan düdüklerle yönetiliyor. BJk-Kocaeli macinin cok az bölümünü seyredebildim mesela. Örnegin Kemal Sari isareti yapti diye Sari görüyor. Ama I.Üzülmez parmagiyla Hakeme resmen giydirirken hicbirsey yok. Sari hatta Kirmizi kartin gösterilebilecek bu durum cok ufak bir örnek. Dk. 87 Kocaeli´li futbolcu cezasahasina daliyor ve I.Toraman tarafindan düsürülüyor ( pozisyon tekrari yok) ama devam.

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Bu hafta nedense Hacettepe maçýyla ilgili hakem konusunda benim de içimde bir sýkýntý oluþtu daha maç oynanmadan... Fb-Gs'nin oynadýðý hafta bizim sürpriz bir puan kaybýmýz herkesi birbirine daha da yaklaþtýrýr diye mi acaba hayýrlýsý ama inþ. böyle birþey olmaz...
    #7 King of Kings

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hakem hatasi her zaman olacak, cünkü sonucda insan hata yapar.

Almanya, Ingiltere veya Ispanya Liglerinde de hakemler hata yapiyor.
    Asil sorun hatalar degil,...
    Mesele su;
    Süper Lig'de hakemlerin tümü (bazilari cok, bazilari daha az) sözde büyük takimlarin "hatalarini" görmemezlikten geliyorlar!

Sadece bir örnek;
    Arda cezasahasinin icinde bir kafatopunu ele kesiyor, hakem penalti veriyor ama sari kart yok!!!
    Bunun bir tek aciklamasi var, Istanbul takimlari oyunculari koruma altinda.

"Hakem Hatasý Ýstemiyoruz! Aklýnýzý Baþýnýza Alýn!"
    bence yanlis cümle asil Cifte Standart istemiyoruz olmali!!!

Hicbir Süperlig macinda Cifte Standart istemiyoruz!!!

Ama ne yazik ki Cifte Standart TFF 'den basliyor ve "sözde" yayinci kurulusda devam ediyor.
    Ve bir Devlet TV'sinde son buluyor, yoksa hangi ülkede bir Devlet TV'si ülkesinin Ligini "sözde" büyükler ve digerleri diye ayirir?
    Sözde büyüklerin maclarini verdiklerinde sanki yabanci bir takimla oynamis gibi gösteriyorlar.
    Oysa ki siradan bir Lig maci oynanmis.

Bunlar degismedikce bir "anadolu" takiminin sampiyon olmasi cok cok cok zor.

Yasin Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hakem hatasý gerçekten en çok korktuðum husus!!!!!!!!!
    TRABZONSPOR

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

gökhanýn golü ofsayt deðilmiþ
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sen_Teksin_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

O pozisyonda Gökhan'ýn vücudu rakip savunmacýlardan önde, ancak ayaklarý ayný hizada gözüküyor. Kamera açýsý iyi deðil açýkçasý. Tv de söylenilenlerden bildiðim kadarýyla kural "þüpheli/net olmayan ofsaytlarýn verilmemesi yönünde". Hakemin golü geçerli saymasý grekirdi dolayýsýyla...

enmavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

bu geceki pozisyon oldukça zor bir pozisyondu hakemi suçlamak yanlýþ olur... sahada futbol diye biþey yoktu...pas alýþveriþi falan hiçbiþey yoktu...önemli olan 3 puandý onuda ne olursa olsun aldýk ya gerisi hikaye darýsý sivasa
    bordooooooo maviiiiiiiii

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

ilk defa bu akþam hakemi anmadým, ama bir pozisyonda öyle bir avantaj oynattý ki hayret yani, top 3 gencelr birliðili oyuncunun içindeki bizim adamýn önüne 5 metre havadan düþtü ve bu pozisyonu avantaj olarak deðerlendirdi, calacaktý baktý vazgecti. . .
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Hafta baþýnda Fýrat Aydýnus olunca rahatlamýþtým... Yardýmcý nýn görmesi çok zor biz bile çizgiden ofsayt olmadýðýný çok zor anlýyoruz...
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Melih Gökçek'ten þok ihbar
    17 Kasým 2008 Pazartesi 09:18
    Melih Gökçek iddialý! Ankaraspor için kirli eller devreye girdi ve takýmý ince ince kýydý. Gökçek'in iddiasý bir hayli ilginç!

Ankaraspor Onursal Baþkaný Melih Gökçek, 2-0 kaybettikleri F.Bahçe maçýný yöneten hakem Yunus Yýldýrým’la ilgili çarpýcý iddialarda bulundu..

Ýþte Gökçek’in futbol dünyasýný karýþtýracak iddiasý;

Hakemle ilgili duyum geldi: Geçen hafta salý günü Ankara’dan bazý arkadaþlarýmýzdan bize bazý duyumlar iletildi. Bizim maçýn hakeminin Yunus Yýldýrým olacaðýný söylediler ve ”Ýnce ince kýyýlacaksýnýz“ dediler.

Haberi verenler yabana atýlacak kiþiler deðil.. Bu iþi bilen, duyumlarý hep doðru çýkan kiþiler.. Bunun üzerine ben de yetkili kiþileri aradým. Þunu belirteyim, ben anadan doðma F.Bahçeli’yim.. Babam, F.Bahçeli Melih Kotanca’ya olan sevgisinden adýmý koymuþ.. F.Bahçe þampiyon olursa gurur duyarým, bizi evire çevire yenerse ”Helâl olsun“ derim, daha önce çok sefer dedim de..

Ýtiraz ettim ancak sonuç çýkmadý: Ancak herkes galibiyeti sahada elde etmeli.. Bu tarzda bir ihbar gelince yetkilere ”Böyle böyle söylentiler var, bu kadar FIFA kokartlý hakem var, bu iþ doðru olmasa bile yarýn herhangi bir hadise olursa þaibe kalmasýn, Yýldýrým’ý deðil baþka hakem verin“ dedim.. Bana ”Merak etmeyin, birþey olmaz“ tarzýnda cevaplar verildi.. Ve maçý izledik..

KASITLI 4 HATA VAR

7. Dakikada Murat’a yapýlan yüzde 100 penaltýmýz verilmedi.. Edu orada sarý kart görse, daha sonar 2. sarýdan atýlacak.. Penaltýdan golü bulursak, F.Bahçe açýlacak, biz de kontratak takýmýyýz, maçýn seyri deðiþebilecekti..

32. dakikada Carlos’un kendini yere atmasýna hakem faul çaldý, oradan golü yedik.. 38. dakikada takýmýmýzýn en önemli silahý Özer’e yapýlan faul verilmedi, çocuk çileden çýktý ve sarý kart gördü.. Hocasý atýlabilir endiþesiyle onu dýþarý aldý, ayrýca Özer G.Saray’a cezalý duruma düþtü..

En son 87’deki karambolde Volkan’ýn Konate’nin ayaðýna sarýlmasýna penaltý vermedi.. Tam söylendiði gibi, ince ince kýydý bizi.. Bunun kasýtlý olduðunu düþünüyorum.. Sonuca tesir edecek 4 tane kasýtlý hata yaptýðý için Yunus Yýldýrým’a hakemliði býrakmasýný tavsiye ediyorum..”

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=166071

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Korkmamak elde deðil...
    Akþam maçýn özetini izlerken fbli bir arkadaþ "Yunus Yýldýrým Manisalý. Her hafta Manisada bizim maðazaya gelip dergisini alýyor. Adam fenerli, olacak o kadar" dedi...

Yazýk günah ya...

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

gerçekten maçý tv den canlý izledim kafadan üç pozisyonda hakem ankara nýn direncini kýrdý ve fb maçý aldý. bu dönen ayak oyunlarýna artýk bi son verilmeli.
    ben bu fb kadar pislik bir takým görmedim.
    bunlar gs ile rakip olduklarý için gs nin adýný çýkardýlar kendileri masum rolüne yattýlar fakat Türkiye de iki takým ligin ahengini bozuyor bunlar küme düþürülmeli.
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bazý arkadaþlar hakem hatasý fazla olmadý diyor. Ankaragücü maçýnda 4 tane yanlýþ ofsayt bayraðýný hatýrlamýyorlar herhalde. Biz zaten en çok bu ofsayt iþinden çekiyoruz. Hep de aleyhimize, ofsayten yeriz, bir sürü golümüz ve net pozisyonlarýmýz yanlýþ ofsayt bayraklarýyla kesilir. Kimse demesin ofsayt zor iþ falan. 20 senedir bu iþi takip ediyorum, 20 senedir hep aleyhimize... Gençler maçýnda da bir golümüz verilmedi.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

irfan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

yýllar öncesinden bir pankart ne güzel söylenmiþ.Futbolcu alma Hakem al.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Melih gökçek in açýklamalarýndan sonra baya bi huzursuz oldum. Yapýlacksa bize de yapýlýr. Zaten yapýlmadýmý önceden?

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

her zamanki gibi pis eller futbolun içinde maniplasyon yapýyor El birliði ile febe yi yuakrý çekiyorlar Býktýk artýk kollanan istnbul takýmlarýnýa yapýlan kýyaklardan Rakipleirne penaltýlar verilmez haekmler bir yerlerinden onalrýn lehine fauller penaltýlar uydururlar bunlara elle gol atmak serbesttir voleybolcular gibi smaç vurabilirler hakemleri istedikleri gibi itip kakýp fýrça atabilirler vs vs vs vs

Artýk bence bunlara dur demenin zamaný geldi bir þampiyonluðumuzu daha çaldýrtmayalaým

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Orta Hakemler biraz düzelse yan hakemler bozuyo gerçi orta hakemlerinde düzeldiði yok ya neyse...
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

levent býçakçý, haluk ulusoy, hasan doðan ve en son mahmut özgener federasyon baþkanlarý deðiþiyor ama hakemler deðiþmiyor. trabzonspora karþý bir önyargýlarý var. her hakemin böyle bir önyargýsý olduðu için demek ki yönlendirme var.

ayrýca akþam telegolü izledim ve iddalar inanýlýr gibi deðil. hakan sivriselvi isimli hakemi fenerbahçe istemediði için hiç maç vermiyorlarmýþ. bülent demirlek ve cem deda da var ama onlarý kim istemedi bilemiyorum. bülent demirlek ve cem dedayý bizde istemiyorduk ama trabzonsporun demesiyle olmuþsa iyi olmuþ derim ama sanmýyorum.

cüneyt çakýrý 3 istanbul takýmýnýn maçýna veremiyorlarmýþ. yunus yýldýrýmýn fenerin lehine düdük çalacaðý salý gününden belliymiþ ki hakem atamalarý perþembe günü açýklanýyor.

bu durumda çokta umutlu olmayalým bir hakem mafyasý var karþýmýzda þimdilik kazanýyoruz onun için yönetiminde sesi çýkmýyor sanýrým ama hakemlere dikkat çekmemiz lazým.
    EN IYISI BIZIZ:

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hakan sivriselviyi biliyorum ben. Kendisi fblidir anadolu üniversitesinden biliyorum. Bi aralar sýrf fb li diye fenerin kadýköydeki her maçýnda görev alýyordu 4. hakem olarak. Fb nin böyle bir gücü var bunu herkes biliyor zaten.

Fanatik28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Alýntý sametaydin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Melih gökçek in açýklamalarýndan sonra baya bi huzursuz oldum. Yapýlacksa bize de yapýlýr. Zaten yapýlmadýmý önceden?
    Bize zaten gelen Hakemlerin cogunun icinde böyle bir niyet var. B.Demirlek, I.Arzuman gibileri gitti, simdi ise yerine ( ilk ciktiklarinda cok begendigim ) S.Dereli, Y.Yildirim gibileri cikti. Yani biri gitse, digeri geliyor.

Ama asil önemli olan Yanhakemlerin performansi. Duran bir topta Hakemin onu görmesi sart. Ligin öncelerine gitmeye gerek yok. Hafta ici GS bariz ofsayttan golü atiyor, biz atiyoruz ama iptal.

Ben Ligdeki Antep macinda golümüzü veren Yanhakemi maclarima istiyorum.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Bu iþi kim azmettirecek, kim yapacak , kim aracý olacaksa Melih Gökçek'in dediði gibi ince ince yapar, farkýna varmayýz bile...........
    Benim gördüðüm ligin 2. maçý olmasý gerekir Yattara'nýn sakatlýðýnda maçta Ankaragücü'nin ilk yarýsýnda bariz iki tane ataðýmýz ofsayt ile kesildi, ancak takým geçmiþ senelerde olduðu gibi deðil, ya Gökhan çýkýyor karambolden atýyor, ya Selçuk çakýyor, ya Colman..........birileri de uyuz oluyor tabiiiiiiii.......Bu sene aleyhimize hakem hatalarýnýn konuþulmamasýnýn nedeni de bu olsa gerek, sürekli bir þekilde 3 puaný cebe indiriyoruz, Allah bereket versin.
    Bu sene þunu gözlemliyorum ki artýk hakem hatasý da bize sökmüyor, bir þekilde altýndan kalkýyoruz, hakem bir maçta ne niyetle bilemem ancak 2 bilemedin 3 bariz hata yapar, altýnda kaldýn kaldýn kalmadýn, moralini bozmaz maça asýlýrsan , elinde de yetenekli adamlar varsa altýndan kalkarsýn. Allah nazardan korusun demekten baþka birþey gelmiyor dilime..........

Atmaca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    51

Evet bence bu is buraya kadar. FB nin sampiyonlugu garantidir.Hepimize gecmis olsun.
    Melik Gökcek`in söylediklerinden sonra anlasilan sudurki; 40 yildir degismeyen bisey-Sikebahcesaray- en önemli silahlarini devreye sokmustur, bize düsen gene serefli 2.liktir. 96 yilindaki gibi biz ve yöneticilerimiz hep bizim maclarimiza baktik,fb nin haksiz yere kazandigi maclara hic aldirmadik, cünkü öyle bi takimimiz vardiki kesin sampiyonduk, ama olmadi.Ayni sey tekrar edecek, bunun sinyalleri cok güclü gelmeye basladi.Bence yöneticilerimiz simdiden devreye girip kamuoyu olusturmali.Tepkiyi böyle daha basta vermeli, yoksa sonradan verilen tepkiler bi ise yaramadi ve yaramayacak.
    Insallah yanilirim.

Bahattin Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

yarýn saat 14:00'da selçuk dereli fair playý tanýtmak için Kahramanmaraþ Sütçü Ýmam Üniversitesinde konferans verecek.Yarýn ona güzel cevaplarým var
    Belki Çoðu Þey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Þey Beni Yolumdan Edemedi.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Arkadaslar, Trabzonspor'un uzun süre liderlik koltugunda kalmasi mutlaka birilerini rahatsiz ediyordur. Eninde sonunda dügmeye basilacak ve hakemler devreye girecektir tipki, gectigimiz sezonlarda basarili oldugumuz zamanlardaki gibi.
    Bu pisligi, alisilageldigi üzere 2. yarinin ilk macinda fe-be macinda yapabilirler. Hic degilse bu sezon serefsizlik yapmasinlar ve adam gibi yönetsinler maclari. Insanlarin emegini bir düdükle nasil da caliyorlar sasirmamak elde degil.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)