Sayfa 3 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5366 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatasý Ýstemiyoruz! Aklýnýzý Baþýnýza Alýn!

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    her ülkede futbol duayenleri ya da eski hakemler tv de pozisyon yorumluyor..
    sadece bizim ülkemize has biþey deðil ki bu..
    Bizimkilerinki yorumculuktan çýkmýþ artýk.
    Kendileri çok has "adam" ya.
    Özkan SÜMER

W_O_L_D_A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

TrabzonSpor Eski Günlerine Ne Zaman Dönücek Bizim Þu Anki Durumumuzda Hakemlerin Ve TFF Büyük Rolu Oldugunu 7 Yaþýndaki Cocuga Bile Sorsan Anlatýr Yeter Artýk... Biztsin Bu Çilelerimiz Ya
    Hayat üç buçukla dört arasýndadýr. ya üç buçuk atarsýn ya da dört dörtlük yaþarsýn…
    Türkçe Konuþ Türkiye!

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Sene baþýndan beri ince ince doðranýyoruz ama kötü futbol yüzünden tepki vermiyoruz.Hakem kararlarý biraz adaletli olsaydý UEFA'yý zorluyo olabilirdik.

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Maçtan sonra LÝG TV'ye konuþan Adnan "Hakem o kadar uzaklýktan bunu nasýl gördü anlamadým. Top sadece saçlarýma deðdi" dedi.
    Topun yönü bile deðiþmedi. Bence o gol temiz bir goldü ama hakem pozisyonu iyi süzemedi diye düþünüyorum. Hakemin bu pozisyonda art niyetli olduðunu düþünmüyorum

Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli

Alýntý Emre Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sene baþýndan beri ince ince doðranýyoruz ama kötü futbol yüzünden tepki vermiyoruz.Hakem kararlarý biraz adaletli olsaydý UEFA'yý zorluyo olabilirdik.
    Sakat olmayan bir Ersen Martin'in olsaydý, þuana kadar yapýlan hakem hatalarýnda bir deðiþiklik olmasa da býrak zorlamayý þuan kayserinin üstündeydik, 4.lük içinde puan farkýmýz çok az olurdu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Benim Yöneticilerimizin maç sonlarý konuþmamalarýný anlayamýyorum.Kayseri baþkaný bile hakkýný arýyor bizim eski-yeni bütün yöneyici ve baþkanlar susuyor...Korktuklarý biþeymi var acaba...Susma sustukça sýra hep Trabzonspor'a geliyor....
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

hakem kesinlikle maçý satmýþ. eðer trabzonspor direnebilseydi ve bir gol atsaydý katliam baþlayacak ve maçý galatasaraya vereceklerdi. eziklerin oynayacaðý maça kadar ligi dip dibe götürecekler karar alýnmýþ. Þerefsiz þampiyonlar çýkartan istanbul ezikleri aldýðýnýz þerefsizce þampiyonluk kupalarýnýn altýnda kalacaksýnýz bir gün. büyük trabzonspor sizi ve uþaklarýnýzý en sonunda ezecek. satýlmýþ köpekleri kimse burada savunmasýn adamýn canýný sýkmayýn. zaten bmn trabzonsporludan çok ajan ile kaynýyor.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçtaki hakem hatalarýndan çok oynadýðýmýz futbola bakalým nerdeyse hakeme hata yaptýracak bi pozisyon bile üretemedik....
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Ben hayatýmda bu kadar bariz bir hakem hatasý görmedim yazýklar olsun
    Teþekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen þehitlere hediye ettiðin 2010 TÜRKÝYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

terbiyesizlikten baþka birþey deðil.

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

hakem hatasý bir olur iki olur arkadaþlar..çocuk mu kandýrýyorlar burda.her hafta hakem hatasý..nedense hep bizim maçlarda ve üç eziklerin maçýnda hakem hatasý oluyor..yazýk burda gerçekten de emek hýrsýzlýðý yapýlýyor..o oynayan bütün oyuncularýn vebaline girersin kul hakkýdýr be Allah'tan korkun !
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

erol_izm - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bazen duygusallýkdan uzaklaþmak gerekiyor. Hakem her iki taraf içinde iyi maç yönetmedi ama sonuca tesir edecek hatalarýda olmadý. Olaya at gözlüðüyle bakýyoruz ve baþarýsýzlýðý hemen hakeme yüklüyoruz.
    Ceza sahamýzda Arda ile Çaðdaþ arasýnda geçen pozisyonda Çaðdaþ resmen kolunu topa götürüyor ve bir güzel topu koluyla taþýyor. Ama hakemin gözü önünde olmasýna raðmen pozisyon devam etti. Kesinlikle %100 penaltýydý. Yattara'nýn Ayhan'a öyle bir dalýþý vardýki bahsettiðiniz bir Avrupalý hakem olsaydý Yattara kýrmýzý yer ve atýlýrdý.

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ben hakemlerýn....

Neyse 3 kuruþluk adamlar için aðýz bozmaya deðmez.

Ama Yunus Yýldýrým senden beklemezdim....

EÐÝTÝM ÞART!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

birakin bos hakem sohbetlerini sene 2008 biz halen bir iki hakemin sohbetini yapar kaldik biz futbolu futbol gibi oynamaya baslayalim dunya cag atlamis biz ise halen o ufak beyinli karanliklar icinde yasamakdan kurtulamadik...

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sayýlmayan pozisyonlarýmýzý aðýr çekimden izleyen varmý;ofsayt kararlarý doðrumuydu?
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ikincisi doðru ilki bence deðil ama olsa ne yazar top oynamamýþýz maçý kazanmayý hak etmemiþiz onun için hakem hatasýný tartýþmaya gerek yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

hakem galatasaraya yatti mi?
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

nasrettin hoca fýkrasý gibi...

hýrsýzýn hiç mi suçu yok!

keþke biz Takýr Takýr top oynasakta hakem hatalarý sorun olsa o zaman...

bence hakem hatasý "bizim açýmýzdan" teferruat kalýyor -biraz-

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Dün eski hakem þuan gözlemci ismet cengizle dün bir tartýþtýkki adam maçkalý ama cem papillaya kýzmaya gerek yok trabzonlu hakem böyle konuþursadiðerleri ne yapmaz adam hakem hatasý diyor baþka birþey demiyo bende bir hakemle bir pkk aynýdýr dedim koptu 2005 de cem papilla ne yaptýki diyor trabzon suçu kendinde arasýnmýþ güçlü olmalýymýþ trabzon gol attýda hakemmi vermedi ymiþ ben örnekleri gösterince onlar hakem hatasý sen bir mahalle maçýný yönette göreyim seni diyorhakemlik zormuþyapýlmazmýþ bende hakan þükürün rovaþatasýna verilen penaltýyý örnek gösterince adama temas var demezmi bende 2005 de kadköyde fatih tekkeyei kale aðzýnda biçilmesinde temas yokmu dediðimde hakem görmemiþ demezmi adam tam sistem adamý nuh dedi hakemler ard niyetli diyemedi bende türk futbolunu katlediyorsunuz eure 2008 de milli takýmý siz kurtaracaksýnýz milli takým gol yediðinde ben sevineceðim çünkü þampiyonluklar masa baþýndan çýkmalý sahada kazanýlmalý dedim adam bana çok fanatiksin sakin olmalýsýn diye nasihat çekmezmi bende sizlerin yüzünden futboldan nefret ettiðimi söyledim ama adam bayaðý koptu kýsaca trabzon kökenli bir hakemi dinledikden sonra papilla demirlek yýldýrýmýn yaptýklarýný normal karþýlayalým

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

artýk istanbul takýmlarý orta hakem yerine yan hakemleri baðlýyor.biraz daha ikinci planda olduklarý için galiba.son hatalar bir bakýn hep yan hakemler basþ rolde.önlerinde olan hiçbirþeyi görmüyorlar nedense.

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bu sene yapacaklarý hatalarý yaptýlar bize zaten.Seneye bunlar tekrarlanýrsa ki bana göre tekrarlanacak, ortalýðý yangýn yerine çeviririz.Her sene nedir bu hakemlerden çektiðimiz.Biz bizi tutmalarýný istemiyoruz, adil davranmalrýný istiyoruz sadece.Zaten hakemle gelen baþarýnýn ben içine tüküriyim.
    Colmandante

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart müjde

cemmmm papilladan sonra bülent demirlekteeeee belasýný buldu kalemini kýrmýþlar ey hakemler trabzonla uðraþanlar yorumcu oluyor yeni sezonda hangi delikanlý hakem bizimle uðraþabilecek papilladan sonra demirlekde yorumcular ordusuna katýlacak

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Aslinda baslik su sekilde degistirilebilir. "Bilerek yapilan hakem hatalarini kabul etmiyoruz"
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

eziklerle oynayacagim maci BUNYAMIN GEZER yonetecekmis!

bu adam sahada GEZECEK mi yoksa gercekten mac mi yonetecek BUYUK BUYUK soru isareti..

trabzonspor eziklerin uzerine gittigi dakikalarda bizim oyuncularin hizini kesmek ve morallerini bozmak icin anlamsiz kartlar mi gosterecek ?

yine trabzonspor yuklendigi dakikalarda eziklerin lehine beles penalti mi verecek ?

ezikler trabzonsporlu oyunculara fualler yaparken sadece GEZEcek mi?

hakem tribunleri kiskirtmak icin adaletsiz davranip tribunlerden gelen tepki sonucu soyunma odasina mi gidecek maci tatil etme tehdidi ile?

atacagimiz goller mi verilmeyecek ?

ofsayt olmayan pozisyonlar ofsayt mi sayilacak ?

ne olacak bu sefer ? SIZ ANLATMAYIN BIZE TFF BIZ BILIYORUZ NE OLACAGINI!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Seneye akýllarýný bir daha fazla alsýnlar baþlarýna yoksa getirtmesini biliriz....

EÐÝTÝM ÞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)