Sayfa 205 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 105 155 195 203 204 205 206 207 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5366 adet sonuctan sayfa basi 5,101 ile 5,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatasý Ýstemiyoruz! Aklýnýzý Baþýnýza Alýn!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Düþman komple sisteme hakim, futboldaki çete ülkenin en derini

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben hala futbolcularýn bu kadar hakem hatasýna raðmen , saçma sapan halem kararlarýndan sonra sahada nasýl kalabildiklerine anlam veremiyorum. Tamam seyirci yok, hakemi baský altýna almak gibi bir beklentim yok ama kardeþim, yýðýlsanýza hakemin baþýna, alsanýza hakemi çemberin ortasýna, býrakýn sarý kart yiyin lazým deðil, ne bu sakinlik?
    Daha agresif olmamýz lazým hakeme, daha ýsýrmalýyýz, yoksa burada kouþur dururuz...
    Abi daha ne yapsýn topçular???

Bu ülkede dünya tarihine geçecek hareketi KAÇ KEZ yaptý Trabzonspor?

https://www.hurriyet.com.tr/dunya-sa...suyor-40058321

Salihin gösterdiði KIRMIZI KART þehre HEYKEL olmalýydý, o bile çözemediyse (ki çözemedi ve onun intikamý 3 yýldýr olanlar) bu iþi ancak DEVLET ÇÖZER...

Odaya hakem kapattý-sahada hakem dövdü bu þehir, korkudan ceza veremediler ama yine akýllanmadýlar, zira ÇETE KOMPLE FUTBOLUN sahibi...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi daha ne yapsýn topçular???

Bu ülkede dünya tarihine geçecek hareketi KAÇ KEZ yaptý Trabzonspor?

https://www.hurriyet.com.tr/dunya-sa...suyor-40058321

Salihin gösterdiði KIRMIZI KART þehre HEYKEL olmalýydý, o bile çözemediyse (ki çözemedi ve onun intikamý 3 yýldýr olanlar) bu iþi ancak DEVLET ÇÖZER...

Odaya hakem kapattý-sahada hakem dövdü bu þehir, korkudan ceza veremediler ama yine akýllanmadýlar, zira ÇETE KOMPLE FUTBOLUN sahibi...
    Abi 2-3 tane spesifik tepkiden bahsediyorsun, yetmez...
    Kýsacasý bize 3 tane daha Pareira hýrsýnda adam lazým...

Son maçý ele alalým, rakibin elinden seken top bize gol oldu. O sahayý hakeme dar etmek lazýmdý ama mýy mýy var kararý bekledik...
    Olmaz...

Hakeme itiraz temasýmýz çok zayýf...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi 2-3 tane spesifik tepkiden bahsediyorsun, yetmez...
    Kýsacasý bize 3 tane daha Pareira hýrsýnda adam lazým...

Son maçý ele alalým, rakibin elinden seken top bize gol oldu. O sahayý hakeme dar etmek lazýmdý ama mýy mýy var kararý bekledik...
    Olmaz...

Hakeme itiraz temasýmýz çok zayýf...
    Bak Trabzonsporda çözemediðim tek konu bu, NASIL BÝR SAVAÞTAYSA takým, asker sürekli teyakkuzda kalýrsa gevþer derler, yorgun düþmüþüz, yahu hakem dövdük-hakeme kýrmýzý gösterdik, daha ne olsun, hangi topçu ne tepki versin? 2011 den 9 sene geçti hiçbir deðiþme yok

Haklýsýn, hiçbir ÝTÝRAZ yok Pereira hariç, ölçülü-sert-ayar veren adam yok, geçen yazdým LÝDER YOK, tam o konu söylediðin, BENCE ISIRAN TEK ADAM EKUBAN oyun olarak, HEP SAVAÞAN...

Takýmlarýn her maçýný izliyorum maçý bu adamlar alýyor, dün GS den kötü yusuf istedi-aldý, savaþtý takýma enerji kattý, gs de herkes AÐA-ölü gibi

Gaziantep sabah kadar gol atamazdý bize, Maxim savaþtý-aldý

Bjk maçýný tek baþýna hep savaþta kalan Stancu aldý

TOPÇU SAVAÞACAK, takýmý ateþleyecek
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

oyuncular ya da hakem v.s hepsi bi yere kadar asýl mesele iþin siyasi boyutu orada tepki vermedikçe hiç bir halt düzelmez.

Trabzon sahili var mý ? denizden bu kadar koparýlan baþka bir þehir var mý?

samsun boydan boya sahil ve oldukça canlýdýr sahili.

sorgusuz sualsiz ve hesap sormadan oy verirsen sahilini hiç ederler sana 40 yýlda stad yapýp lütufmuþ gibi önüne koyar ve onda da sözünü tutmaz oraya da çöreklenirler.

hakemler veya tff alayý emir kulu yukardan yeter Trabzonspor'u doðradýðýnýz dense hepsi diz çöküp kabul eder.
    sadece aþk bizimkisi

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    oyuncular ya da hakem v.s hepsi bi yere kadar asýl mesele iþin siyasi boyutu orada tepki vermedikçe hiç bir halt düzelmez.

Trabzon sahili var mý ? denizden bu kadar koparýlan baþka bir þehir var mý?

samsun boydan boya sahil ve oldukça canlýdýr sahili.

sorgusuz sualsiz ve hesap sormadan oy verirsen sahilini hiç ederler sana 40 yýlda stad yapýp lütufmuþ gibi önüne koyar ve onda da sözünü tutmaz oraya da çöreklenirler.

hakemler veya tff alayý emir kulu yukardan yeter Trabzonspor'u doðradýðýnýz dense hepsi diz çöküp kabul eder.
    Az bile yapiyorlar trabzona azzzzz...samsunu ornek vermissin ona gerek yok suanda karadenizin en rezil sahil sehidi trabzonun..herkes hak ettigi gibi yonetilir millet memnun demek ki..
    Konu gurur6134 tarafýndan (05.10.2020 Saat 18:36 ) deðiþtirilmiþtir.

hamikarakaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    29

bu sene hakemler belli ki galatasaray'ý yarýþta tutmak için var gücüyle çalýþacaklar. hem var güçleriyle hem de var'ýn gücüyle. baþakþehir söz almýþtý, sözleri tutuldu galatasaray'la yarýþa girdiklerinde istanbul seçimleri vardý resmen aradan çekilin siz yaptýlar. bu sene de galatasaray'a birileri yürü ya kulum diyor. fener maçýnda en az 2 tane kýrmýzýlýk oyuncularý vardý kasýmpaþa maçýnda adamlar maçýn baþýndan neredeyse foul bulup golü iptal ettiler. baþak maçýnda saçma bi penaltý. ahmet baþkana birileri kendisinin söylediði gibi sözler veriyor fakat sözler tutulmuyor. o yüzden susuyor ama bu taktik hiç iyi bir taktik deðil. sezon baþýnda söylüyorum inþallah olmaz ama sezon sonunda alýntýlarsýnýz bu sene hakemler gs'yi yarýþta tutmak için tüm güçleriyle çalýþacaklar. fener'e ya da baþakþehir'e de kimse dur demez. bize geçen seneki gibi dur derlerse demeye kalkarlarsa baþkanýn o tff binasýný yýkmasý gerekir. iþ iþten geçtikten sonra konuþmanýn faydasý yok.

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Trabzonspor taraftar dernekleri, Süper Lig'de oynanan maçlarda bordo-mavili takýma yönelik hakem hatalarý yapýldýðý gerekçesiyle tepki gösterdi. Atatürk Alaný'nda bir araya gelen taraftar dernekleri adýna basýn açýklamasýnda bulunan Adem Söðüt, geçen sezon Gaziantep maçýnda Abdülkadir Ömür'ün attýðý golün iptaliyle baþlayan sürecin, hafta sonu oynanan Gaziantep maçýnda verilmeyen penaltý ve gollerle devam ettiðini söyledi. Süper Lig'in 3 maçýnda bariz hakem hatalarýnýn olduðunu öne süren Söðüt, "Belki Trabzonspor sahada istediðimiz futbolu oynayamýyor ama emin olun ki bu puan kayýplarý saha dýþýnda kurgulanmýþ bir operasyonun parçasýdýr. Trabzonspor bugün Türkiye’nin en deðerli takýmý. En iyi futbolcularý kadrosunda bulunduruyor. Ekonomimiz düzeliyor. Futbolcularýmýz gününde maaþýný alýyor. Herkesin örnek aldýðý, iþlerin yolunda yürüdüðü bir Trabzonspor var. Ancak bu tablo baþta Ýstanbul’daki þer odaklarý olmak üzere Trabzon’daki yerli iþbirlikçilerini de rahatsýz ediyor." diye konuþtu. Söðüt, kavga ve karmaþa ile kulübün saha içinden uzaklaþmasýný isteyenlerin olduðunu iddia etti. Trabzonspor için imtiyaz istemediklerini, temiz futbol ve adalet beklediklerini ifade eden Söðüt, her þart ve koþulda Trabzonspor'un yanýnda olacaklarýný kaydetti. Açýklama sýrasýnda çeþitli pankartlar açan taraftarlar, hakem hatalarýný protesto eden sloganlar attý.

bu þike ve suç örgütünün tetikcisi olan fýrat aydýnus þikebahçeli acun'un kanalýnda birde þarký yarýþmasýna katýlmýþtý.fýrat aydýnus'un Trabzonspor'umuzu katletme emirlerini kimlerden aldýðý belli þikebahçe camiasýnýn kurduðu þike ve suç örgütünden emirleri alýyor, artýk fýrat aydýnus ile albdulkadir bitigen hakemliði býraktýrýlmalý yaptýklarý düþmanlýklarýn bedelini ödemeliler...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

MHK- Trabzonspor maçýnda hakemlerinin arkasýnda durdu! MHK, Trabzonspor maçýnda yanlýþ veren hakemlerinin arkasýnda durdu... Tüm kamuoyu tarafýndan yanlýþ olarak deðerlendiren kararlara, MHK "Doðru" dedi...

Fanatik Gazetesi köþe yazarý eski hakem Deniz Çoban, geçen hafta Üst Klasman Hakemlerinin eðitim için Ýstanbul’da bir otelde yaptýðý toplantýnýn içeriðini bugün ki köþe yazýsýnda yazdý. Japp Ulenberg’in de katýldýðý toplantýda MHK’nin tartýþýlan pozisyonlarla ilgili görüþlerini hakemlere aktardýðýný yazan Deniz Çoban, özelikle Trabzonspor’un maçlarýnda tartýþmalý pozisyonlar için hakemlerin haklý bulunduðunu ifade etti. Deniz Çoban, Trabzonspor’un maçlarýnda yaþanan pozisyonlar için, “Seminerin ardýndan, iki çýkarýmda bulunmak mümkün…Bunlardan ilki: “En çok tartýþýlan pozisyonlarda MHK, hakemlerin kararlarýný onayladý.” Trabzon kanadýnýn tepkisini çeken, Denizlispor maçýnda Nwakaeme’nin iptal edilen penaltýsý ve yine ayný maçta, Serkan’ýn yerde kaldýðý, Trabzonsporlular'ýn penaltý beklediði pozisyondaki; hakem Volkan Bayarslan’ýn devam kararý doðru olarak deðerlendirildi. Gaziantep FK maçlarýndaki penaltý pozisyonu ve Flavio’nun kýrmýzý kartýnda da Aydýnus haklý bulundu” ifadelerini kullandý. Buradan da anlaþýlacaðý üzere MHK'nin hakemlerine sadece açýk açýk "Trabzonspor'u doðramaya devam edin" demediði kaldý. Trabzonspor camiasýnan hakemlere yönelik bu haklý tepkisinin, MHK üzerinde hiç bir etkisi olmadýðý da görülüyor...

Bunlar ölmeyi bayýlmak zannediyor. Hakem zülmü ayný þekilde devam ederse sert hamleler yapmalýyýz.Bu hakem dedikleri tetikçiler nedeni ile kaç Trabzonspor'umuzun kaç þampiyonluðu engellendi.Artýk her þey eskisi gibi olmamalý kýyamet kopmalý kan kusmalýlar!!!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ülke de ne düzgün ki hakemler düzgün olsun.

denizlispor maraton tribünü loca ya çevirmiþ
    Konu Doðukan Uçan tarafýndan (26.10.2020 Saat 21:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Buradaki baþlýðýn adýný her gördüðümde alýyor beni bir gülme.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Þeytan yine sahnede

Rýdvan 25 senedir ilk kez hakem maçý aldý fb ye verdi dedi!

Analizlerinizi merak ediyorum, ülkenin en ahlaksýz-mefaatçi yalamasý 25 yýldýr yaladýðý çanaða neden tükürdü?

Fb li olarak Utanýyorum dedi, hiç sanmam
    .

https://twitter.com/T24spor/status/1...398799363?s=20

3-4 haftadýr hakemler kusursuza yakýn maç yönetirken BUGÜN NE OLDU???

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýdvan 25 senedir ilk kez hakem maçý aldý fb ye verdi dedi!

Analizlerinizi merak ediyorum, ülkenin en ahlaksýz-mefaatçi yalamasý 25 yýldýr yaladýðý çanaða neden tükürdü?

Fb li olarak Utanýyorum dedi, hiç sanmam
    .

https://twitter.com/T24spor/status/1...398799363?s=20

3-4 haftadýr hakemler kusursuza yakýn maç yönetirken BUGÜN NE OLDU???
    hocam þeytan rýdvanýn açýklamalarý baþakþehir avukatlýðý veya þikebahçe aleyhtarlýðý demek deðil.

maç resmen hakemler tarafýndan þikecilere verildi, az boz hata deðil net hatalar vardý. dolayýsýyla þeytan bu hatalarý gizleyemezdi, o da geleceðe yatýrým yaptý. yarýn bir gün þikebahçesi için lazým olduðunda 'bakýn ben zamanýnda baþakþehir doðrandý' da demiþtim diyip yeniden þikebahçe borazanlýðý yapabilmek için.
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Mert Pasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    50

Alýntý LaðusKusteli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam þeytan rýdvanýn açýklamalarý baþakþehir avukatlýðý veya þikebahçe aleyhtarlýðý demek deðil.

maç resmen hakemler tarafýndan þikecilere verildi, az boz hata deðil net hatalar vardý. dolayýsýyla þeytan bu hatalarý gizleyemezdi, o da geleceðe yatýrým yaptý. yarýn bir gün þikebahçesi için lazým olduðunda 'bakýn ben zamanýnda baþakþehir doðrandý' da demiþtim diyip yeniden þikebahçe borazanlýðý yapabilmek için.
    Bir an dedim ki acaba bu yorumu ben yazdým da mý unuttum diye.Harf harf aklýmdakileri yazmýþsýn renkdaþ.Olay o kadar büyük ki yalý çocuðunun konuþmalarýný tiksinerek dinledim.Þeytan daha tecrübeli

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý LaðusKusteli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Alýntý Mert Pasa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir an dedim ki acaba bu yorumu ben yazdým da mý unuttum diye.Harf harf aklýmdakileri yazmýþsýn renkdaþ.Olay o kadar büyük ki yalý çocuðunun konuþmalarýný tiksinerek dinledim.Þeytan daha tecrübeli
    Ýki yoruma da elinize saðlýk, herkes ilk baþta HOCAM AMMA KOMPLO yazdýn diyordu, karþýdaki çete SAð-SOL-DÝNCÝ-DÝNSÝZ her fraksiyondan ve tek düþman Trabzonspor diyordum.

Güya Rýdvan erola-belöze-koça sapladý sade vatandaþa göre, ama akþamýna "Alo Emre abiiii..."deyip gülmüþtür, güya Terim fb ye ve Koça sapladý 1-2 senedir, ama geçen sene APAÇIK görüldü, Göksele yolu açtý-yarýþtan koptu ve bu sene de emre abiye yolu açýyor, güya Aziz tüp kafa diyordu bjk yi de ÞÝKE içine sokup TFF baþkaný yaptý,

Ýsimlere iyi bakýn kimisi KOYU CHP li kimi AKP li kimi dindar kimi dinle alakasýz, SONUÇ???

Siz siz olun kültüre-inanca KARÞI gelmeyin bu PALYAÇOLARA bakarak, DEÐERLERÝNÝZE ÝNANIN, dindar görünüp çalan DÝNDAR DEÐÝL, solcu görünüp ÝLKESÝZ TUTARSIZ AHLAKSIZ olan solcu deðil...

Beraber yiyorlar...
    Konu Tekke tarafýndan (24.12.2020 Saat 16:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Uzun zamandýr forumda böyle güzel yazýlar okumamýþtým. Ellerinize saðlýk...

ultras62 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli

Hakemler kasýtlý yapmýyor diyorlar ya o lafa inanmýyorum.Birilerinin talimatlarý gelince hemen maçý onlarýn istedikleri gibi yapýyorlar.Ülkemizde seyir zevki zaten yok passolig den sonra dibe vurmuþtu þimdi ise futbol öldü tiyatro izler olduk.Dünya ve Avrupa sýralamasýndan zaten belli ülkenin futbol durumu.O sebepten izlemekten tiksiniyorum ülke futbolunu.Umarým düzelir
    Tuncelli TRABZONSPOR'LU

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu sene gibi hem de bukadar erken dönemde rezalet bir hakem kitlesi gördüðümü hatýrlamýyorum.Bu sene apayrý reziller.
    Bugün inþallah bizi kanser etmezler,malum Terim çok zýrladý.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ilk 15 hafta 3 istanbul takýmýna verilen kararlarý gördükten sonra bu ülke futbolunun ne denli giderek tarihin karanlýk sayfalarýna yol aldýðýný açýkça görmekteyiz. özellikle denizlispor maçýnda verilmeyen penaltýlarýmýz ve gaziþehir maçýnda bize karþý verilen penaltý her þeye raðmen 6 puanýmýz bariz þekilde çalýnmasýna raðmen bizim yönetim adam akýllý çýkýp konuþamadý bile. yazýklar olsun edirne den öteye geçince averaj takýmý olmaya devam!! þerefsizler.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Standart Hakemler nasýl isterse,Buradan SAF taraftarlarýmýza sesleniyorum:)

Forumda Sergen Okan hoca deðil, Erol çöp dediðimde epey genç nesil hücum etmiþti

Dün her saniyesinde Sivasýn ezdiði sergen Bjk si önce taca çýkan topta 1-0 yaptý devre arasý da Sivas 10 kiþi kaldý

haberlere baktým Avrupa’da sergen 6. Ýmiþ puan toplamada

Yahu TAKTÝK DEDÝÐÝN kaybolmaz, Terime de uefa verdiler þimdi 30 maçta 3 galibiyeti var dünya yýldýzý kadrosuyla

Bu ülkede SÝSTEMÝN ADAMLARI þiþirilir, kanmayýn, Trabzonspor a gelirse de çalar-yok eder taþ üstüne taþ koymaz

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Bu sene Sergen Hoca'nýn hakkýný vermekle birlikte "rüzgar" ýn arkalarýnda olacaðý bir sezon olacaðý ortaya çýktý zannýmca.

Ali Koç sezona iddialý girmiþti transferlerle, GS kadrosu ve teknik direktörü ile bir adým öne çýkýyordu ancak bjk bu yýlýn Ýbb'si olabilir.

Ne demek bu? Hem sahada hem masada güçlü bir kulüp ve takým olmak

Bunda bjk'nin "kuruluþ temellerindeki yapýsý", camiasýnda bulunan "etkili" isimler, ülke siyasi konjenktörü de etkili olacaktýr.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Arda dün 4. hakeme kafa attý. Hakem cesaret edip kýrmýzý gösteremedi.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Ýstedikleri sýralamayý sonunda ayarlamayý baþardýlar. Lig þimdi baþladý diyebiliriz.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hakem hatasý artýk bünyede alýþkanlýk yaptýðý cýlýz da olsa ses çýkmýyor kimseden,
    gerçi bu iþler artýk hata deðil katliam boyutuna ulaþtý bizim için ama uykuya devam!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)