Sayfa 103 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5367 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatası İstemiyoruz! Aklınızı Başınıza Alın!

Ali YILDIRIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Lazman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devre arasi bunlarin hepsi azizin usaklari olmus. aziz baya calismis. yapip yapip salmis ortaliga. cakal surusu.
    Gece gece iyi güldüm

is_mail61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hasan YAYLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan olduğumuzu unutursak bunlarında olabileceğini kesidrmekçok zor değil,bıçak kemiğe dayandı artık...
    ya benki çok sakin biriyim ogün o stadda olsam kesin atlamıştım o hakemin ağzını yüzünü patlatmıştım gerçekten cami duvarına işiyolar ama haberleri yok

Nereden
    Almanya

Sadece bizim maclari irdelemeyin. Bakin Fener maclarina ve hakemlerine. Bal gibi Fener in istedigi hakemler gönderiliyor.

Manisa-Fener macindaki penaltiya bakin, Burak in Sülaymanu tarafindan düsürülüsüne. Kuddusi!

Besiktas-Fener macinda ki penalti degildi. Cünkü önce Lugano faul yapiyor. Kirmizi kart dogruydu. Fakat madem ki faul var önce faul yapanin aleyhine olmaliydi. Sonucta ikiside faul yapiyor. Eyyamci Cüneyt birisini degerlendiriyor sadece.

Fener-Trabzon macinda hakem daha ilk dakikalarda bitirdi Trabzon un isini. Bünyamin!

Fenere kart gösteremeyen hakem. Halis!

Fener sadece iyi oynayarak kazanmadi maclari. Hakemlerle kazandilar. Fenerin lehine, Trabzon un aleyhine kararlar. Medyanin tarafli tutumlari, özellikle LigTV nin. Böylece 9 puani kapattilar.

Son olarak sunu yazayim. Allah in adaletine güveniyorum, ve bu sene sampiyon olacagimiza eminim.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ve Yunus Yıldırım itiraf etti

Trabzonspor-Kayserispor maçındaki yönetimiyle şimşekleri üstüne çeken Yunus Yıldırım, konuştu...

Karşılaşmadan sonra Ankara'ya dönerken uçakta fotomaç yazarı ile sohbet eden Yıldırım, tartışmalı pozisyonlarla ilgili çok önemli itiraflarda bulundu. İşte o görüşme ve detayları: Olaylı maçın ertesi sabahı. Saat 06.20. THY'nin TK-7069 sefer sayılı Trabzon- Ankara uçağı için havaalanındayız. İki polis eskortlu araç VIP girişine yaklaştı.

Yunus Yıldırım, yardımcıları Erdinç Sezertam, Alpaslan Dedeş, 4. hakem Tayfun Özkan ve gözlemci Adnan Şeker ile VIP salonuna geldi. Gergindi. Sakız çiğniyor ve ayaklarını titretiyordu. Hep birlikte VIP aracı ile uçağa yöneldik. İçimden aynı koltukta oturmak için dua ettim. 3D nolu koltukta Yunus Yıldırım, 3F'de ben oturuyordum. Eşyalarımı yerleştirirken yardım etti. Kendimi tanıttım.

Ailem epey endişelenmiş
    Hakemlerin yönettikleri maçlarla ilgili duygularının sosyal ortama nasıl yansıdığını sordum. "Zor" dedi. "Ben de insanım, hem de öğretmen. Toplumdaki bazı algılar değişmeli ki Türk futbolu kazansın" diye devam etti. "Akşam stattan geç çıktık. Açılan alnıma 2 dikiş atıldı, raporumu yazdım. Ama TV'de 'Hakem stattan çıkamıyor' dendi. Haliyle ailem merak etti Arayıp önemli bir şey olmadığını ilettim."

TV'den izledi, kararı değişti
    Ardından Yunus Hoca'ya tartışmalı pozisyonları sordum. Burak'ın 40. dakikadaki pozisyonu konusunda, 'penaltı'ya inanmadığı için devam ettirdiğini söyledi. Diğer ikisini ise bulunduğu açıdan net görmediğini ancak TV'de tekrar izledikten sonra Glowacki'nin Mehmet Eren'i düşürdüğü pozisyonun penaltı,

Hamza ile Burak arasındaki pozisyonun ise serbest vuruş ve kırmızı kart olması gerektiği fikrine vardığını ifade etti.

Kaynak: haber61.net
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaş hakem bozuntusunun kendisi bile kabul ediyor Bizim futbol uleması vede objektiflikcilik oynayan bazı taraftarımız kabul etmiyor bazı pozisyonalrı
    Bunu anlamak mümkün değil
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Puan kayıplarımızı sürekli hakem ekseninde tartışırsak kaybeden biz oluruz.Hakemler hatalı mı Evet hata yapmaya devam edecekler mi Evet o zaman biz kendi işimize bakalım derim.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan kayıplarımızı sürekli hakem ekseninde tartışırsak kaybeden biz oluruz.Hakemler hatalı mı Evet hata yapmaya devam edecekler mi Evet o zaman biz kendi işimize bakalım derim.
    Aynen katılıyorum. Puan kayıplarının baş müsebbibi hakemler değildir. BJK camiasının yaptığı yanlışı biz yapmayalım. Gerçekleri sümen altı etmenin manası yok.

Ben Yunus Yıldırım'da suç bulmuyorum. O'nu bizim maça atayanları art niyetli buluyorum. Çünkü bu adam istinasız herkese karşı aynı. Penaltı çalmıyor, sadece bize has bir tutumu değil herkese karşı aynı. Haliyle bizim maça atnmasını anlamlı buluyorum. Sıkıysa haftaya FB maçına atasınlar.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakemlerin tarafsız maç yönetebildiklerine inanmıyorum. Hep kafalarının içinde buna kart/faul vermedim buna da vermeyeyim, şöyle davranayım ki ilerde de maç alayım, şunu duymamazlıktan geleyim, kurum şöyle zor durumda kalmasın diye düşünceler geçiyor ve sonunda Türk futbolu geri gidiyor

Ama, şuna da inanıyorum: Ne kadar çok hakemi konuşursak o kadar zaaf içerisinde olduğumuz ortaya çıkıyor. Hem bahane olup gerçekleri örtüyor, hem de takımın zaaflarını (Bakarsak) ortaya çıkartıyor. O yüzden takımımızı güçlendirmeye bakmalıyız diye düşünüyorum. Konsantrasyonumuzu sürekli oraya vermeliyiz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Spor Toto Süper Lig'in 24. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Beşiktaş ile oynayacağı müsabakayı Tolga Özkalfa yönetecek. Özkalfa'nın yardımcılıklarını Ekrem Kan ve Serkan Akarca yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Suat Arslanboğa görevlendirildi.

Süper Lig'de 24. haftanın maçlarında görev alacak hakemler şunlar:
    4 Mart Cuma:
    20.00 Kayserispor-Manisaspor: Hüseyin Göçek
    5 Mart Cumartesi:
    14.00 Konyaspor-Ankaragücü: Yunus Yıldırım
    16.00 Gaziantepspor-Sivasspor: Fırat Aydınus
    19.00 Galatasaray-Kardemir Karabükspor: İlker Meral
    6 Mart Pazar:
    14.00 Kasımpaşa-Medical Park Antalyaspor: Barış Şimşek
    16.00 Bursaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Kuddusi Müftüoğlu
    17.00 Eskişehirspor-Bucaspor: Abdullah Yılmaz
    19.00 Beşiktaş-Trabzonspor: Tolga Özkalfa
    7 Mart Pazartesi:
    20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe: Özgür Yankaya

'9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

Cem Zırıh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Trabzonspor'un Kayserispor ile oynadığı maçın ardından soyunma odasına giderken atılan bir madeni para nedeniyle alnında kanama meydana gelen Hakem Yunus Yıldırım'ın, maç sonunda tuttuğu raporda, bordo mavili yöneticilere yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ettiği öğrenildi. Raporunda Trabzonspor yönetiminin maçın ardından kendisiyle yakından ilgilendiğini ifade eden Yunus Yıldırım'ın, olayı fazla da abartmadığı ve sadece atılan bir bozuk paranın alnına isabet ettiğini yazdığı, bozuk parayı sahaya atarak alnının yarılmasına neden olan kişiden de şikayetçi olmadığı belirtildi.

Hakem Yıldırım'ın maçın ardından da yakınlarını arayarak, 'Stattan geç çıkmam gibi bir şey söz konusu değil. Sadece raporumu hazırlıyordum. Her şey yolunda. Benimle çok iyi ilgileniyorlar" dediği de öğrenildi. Yöneticilerin de hakem odasına giderek Yıldırım'a duydukları üzüntüleri belirttiği ve tedavi süresince yanından ayrılmadığı bilgisine de ulaşıldı.

EMNİYET BOZUK PARA ATANLARI TESPİT ETTİ

Bu arada, Trabzon Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan çalışma sonrasında maçta sahaya bozuk para atan 20'ye yakın kişi güvenlik kameralarındaki görüntülerden tespit edildi. Stattaki güvenlik kameralarının da olay anını kayıt altına aldığı ancak saha içerisinde görev yapan polis kamerasının görüntülerinin daha net olduğu belirtildi. Bu kameranın kayıtlarında, biletleri 300 liradan satılan VIP Özel tribününde oturan bir kişinin cebinden çıkarttığı bir avuç parayı sahaya fırlattığı ve bunlardan birinin de hakemi Yunus Yıldırım'ın alnına isabet ettiği görüntülendi. Bu görüntüleri inceleyen emniyet yetkilileri tespit ettikleri yaklaşık 20 kişiyi İl Güvenlik Kurulu'na bildirecek. Kurulda acil olarak toplanarak bu kişiler hakkında alınacak kararı açıklayacak.
    # 61 Onur Recep Kivrak
    " Unutulmasın ki adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur "

Şenol Güneş

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolga özkalfa ve özgür yankayayı değerlendirelim nasıl hakemlerdir?
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı robinhood61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga özkalfa ve özgür yankayayı değerlendirelim nasıl hakemlerdir?

Bunu mactan sonra görecegiz...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolga Özkalfa bu sezon BJK'nin 3 maçını yönetmişken, bizim hiçbir maçımızı yönetmemiş olması da enteresan...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kayseri maçındaki puan kaybımızı hakeme bağlamak komik bence.
    Hakem hataları var ama Fener maçlarında, Fener lehine var.
    Emre her maç hakeme küfür ediyor, bağırıyor çağırıyor ama kart yok.
    Gökhan Gönül her maç en az 2 tane sarı kartlık hareket yapıyor, en fazla 1 tane ile yırtıyor.
    Lugano Emre nin itiraz yamağı zaten.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Besiktas karsilasmasinda adil bir yönetim göstermesini bekliyoruz
    orta ve yan hakemlerin. Yeter artik hakemlerden cektigimiz beaa.

Nereden
    Almanya

Galatasaray-Gaziantep kupa macinda Cüneyt Cakir 61 ci dakikaya kadar süper mir mac yönetti. 61 de olmayan bir faul u Galata ya verdi. Ilk yarida Gaziantep li oyuncuya gösterdigi sari karti, ikinci yarida Hugo ya gösteremedi.

Bu haftaki Trabzon macinin hakemi Tolga Özkalfa iyi bir hakemdir. Simdiye kadar eyyamciligini hic görmedim. Hata yapiyor ama eyyamci degil.

Fener macinin hakemi Özgür Yankaya da son haftalarda cok iyi maclar yönetti.

Ikinci yari baslayali ilk defa dogru hakemler dogru maclara verildiler!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı c1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz istedikki Trabzonun adı çıkmış taraftarları artık uslansın, Trabzonun o dar sokaklarından geçip gelen rakip takım futbolcularına ve hakemlere satırlar sopalar gösterilmesin...
    Uslandıda, Ahmet Çakarın anlattığı gibi eskisi gibi hakemler ve rakip futbolcuların bacakları artık avniakere titreyerek gelmiyor
    Ama biz meğersem kendimize kötülük etmişiz,
    O dar sokaklardan gelen otobüslere satırlar sopalar gösterilmediği sürece bize şampiyonluk yokmuş,
    o Yanlış kararlara verilen tepkiler az olduğu sürece biz şampiyonluk göremezmişiz
    O İstanbul köpeklerinin kafaları yarılmadığı sürece bize şampiyonluk hayalmiş....
    Ben bugün gördüm ki Trabzonspor güzellikle şampiyon olamaz, nasılki eskiden derlerdi trabzonun taraftarı pis, evet biz pis olmalıyız,
    Pis olmalıyız ki o hakemler düdükleri ağızlarındayken başka yerleri oynamasın,
    Biz pis olalımki İstanbulun pis başkanları bu kadar rahat konuşamasınlar,
    Biz pis olalımki hakkımız yenmesin
    Biz pis olmalıyız ki Şampiyonluk görelim !!!
    He bende bunun olmasını isteyenlerdenim.Eskisi gibi olmalıyız.

Nereden
    İzmir

Biz kendi işimize bakalım biz fair playa uygun davranalım centilmen olalım biz açıklamalarımıza dikkat edelim biz misafirperver olalım biz rakip takım holiganlarını maça geldiklerinde yemeğe götürelim bizim başkan maçtan sonra hakem hataları olabilir diye açıklama yapsın bla bla bla bla Sonra elimizdeki şampiyonluklar feneve uçup gitsin hep
    Bzde çirkef olamsak da hakkımızı yedirmeyelim bari İyi niyet efendilik bilmem ne biryere kadar

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aferin Özkalfa! İyi yönetiyorsun maçı, Aziz'in kurallarına göre!
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine aynı yere geldik.

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serkan'ın pozisyonu gibi pozisyonlar her maçta 4-5 defa oluyor.O zaman her takım maçı 7-8 kişi bitirir.
    Yazık!
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

Nereden
    İzmir

Yendik diye bize yapilan hakem kiyimini gozardi etmeyip Artik tepkimizi gostermeliyiz

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS-FAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan'ın pozisyonu gibi pozisyonlar her maçta 4-5 defa oluyor.O zaman her takım maçı 7-8 kişi bitirir.
    Yazık!
    Abi maç konusunda da paylaştım. İkinci karttaki hareketler, maç içerisinde yapıldığında kesinlikle kart çıkarılmıyor. Ancak kontraya çıkan oyuncuya karşı yapılırsa niyetten dolayı kart gösteriliyor...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (06.03.2011 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yendik diye bize yapilan hakem kiyimini gozardi etmeyip Artik tepkimizi gostermeliyiz
    Başkan her maç sonu herkesten özür diledikce o dediklerin gerçekleşmez.
    Her şeyi bilmene gerek yok HADDİNİ BİL yeter..!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Skor taraftarlığı burada da var galiba Hep kendi işimize bakalım diyen ben ilk kez bugün hakemi şikayete geldim ortada kimse yok

Hakem ve yardımcıları çok kötü bir maç yönettiler bana göre. Serkan'ın atılması doğru, Sivok'un atılması ucuz. Burak'ın pozisyonu penaltı+kırmızı kart, Simao'nun golü gol. Daha ne olsun!

Ama ben sonuçta yine aynı mantıktayım. Hakemle bir takımın şampiyon olacağı devirler geçti bence. 34 maçlık periyotta şampiyon olan takıma hakemle şampiyon oldu demek de pek doğru değil. Hadi 3 maç olsun 4 maç olsun hakemle. Kalan 30 maçı da mı hakem alıyor?
    #7 King of Kings

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)