Sayfa 11 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5367 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakem Hatası İstemiyoruz! Aklınızı Başınıza Alın!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Geriye kalan 9 haftada hakemlerden sana sansliyiz.
    G.saray macinda elle atilan gol haric aleyhimize ciddi hatalar olmadi.Bunun neticesinde de su anda gizli,yarin aciga cikacak olan lideriz.
    Hakemlerin böyle devam etmesini umuyorum.
    Bu ligde sampiyon olabilmek icin adaletli yönetimlere cok ama cok ihtiyacimiz var.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geriye kalan 9 haftada hakemlerden sana sansliyiz.
    G.saray macinda elle atilan gol haric aleyhimize ciddi hatalar olmadi.Bunun neticesinde de su anda gizli,yarin aciga cikacak olan lideriz.
    Hakemlerin böyle devam etmesini umuyorum.
    Bu ligde sampiyon olabilmek icin adaletli yönetimlere cok ama cok ihtiyacimiz var.

Adil Yönetim mi...cok zor. Bu lig calinan degil, calinmayan düdüklerle yönetiliyor. BJk-Kocaeli macinin cok az bölümünü seyredebildim mesela. Örnegin Kemal Sari isareti yapti diye Sari görüyor. Ama I.Üzülmez parmagiyla Hakeme resmen giydirirken hicbirsey yok. Sari hatta Kirmizi kartin gösterilebilecek bu durum cok ufak bir örnek. Dk. 87 Kocaeli´li futbolcu cezasahasina daliyor ve I.Toraman tarafindan düsürülüyor ( pozisyon tekrari yok) ama devam.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bu hafta nedense Hacettepe maçıyla ilgili hakem konusunda benim de içimde bir sıkıntı oluştu daha maç oynanmadan... Fb-Gs'nin oynadığı hafta bizim sürpriz bir puan kaybımız herkesi birbirine daha da yaklaştırır diye mi acaba hayırlısı ama inş. böyle birşey olmaz...
    #7 King of Kings

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hakem hatasi her zaman olacak, cünkü sonucda insan hata yapar.

Almanya, Ingiltere veya Ispanya Liglerinde de hakemler hata yapiyor.
    Asil sorun hatalar degil,...
    Mesele su;
    Süper Lig'de hakemlerin tümü (bazilari cok, bazilari daha az) sözde büyük takimlarin "hatalarini" görmemezlikten geliyorlar!

Sadece bir örnek;
    Arda cezasahasinin icinde bir kafatopunu ele kesiyor, hakem penalti veriyor ama sari kart yok!!!
    Bunun bir tek aciklamasi var, Istanbul takimlari oyunculari koruma altinda.

"Hakem Hatası İstemiyoruz! Aklınızı Başınıza Alın!"
    bence yanlis cümle asil Cifte Standart istemiyoruz olmali!!!

Hicbir Süperlig macinda Cifte Standart istemiyoruz!!!

Ama ne yazik ki Cifte Standart TFF 'den basliyor ve "sözde" yayinci kurulusda devam ediyor.
    Ve bir Devlet TV'sinde son buluyor, yoksa hangi ülkede bir Devlet TV'si ülkesinin Ligini "sözde" büyükler ve digerleri diye ayirir?
    Sözde büyüklerin maclarini verdiklerinde sanki yabanci bir takimla oynamis gibi gösteriyorlar.
    Oysa ki siradan bir Lig maci oynanmis.

Bunlar degismedikce bir "anadolu" takiminin sampiyon olmasi cok cok cok zor.

Yasin Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hakem hatası gerçekten en çok korktuğum husus!!!!!!!!!
    TRABZONSPOR

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökhanın golü ofsayt değilmiş
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sen_Teksin_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O pozisyonda Gökhan'ın vücudu rakip savunmacılardan önde, ancak ayakları aynı hizada gözüküyor. Kamera açısı iyi değil açıkçası. Tv de söylenilenlerden bildiğim kadarıyla kural "şüpheli/net olmayan ofsaytların verilmemesi yönünde". Hakemin golü geçerli sayması grekirdi dolayısıyla...

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu geceki pozisyon oldukça zor bir pozisyondu hakemi suçlamak yanlış olur... sahada futbol diye bişey yoktu...pas alışverişi falan hiçbişey yoktu...önemli olan 3 puandı onuda ne olursa olsun aldık ya gerisi hikaye darısı sivasa
    bordooooooo maviiiiiiiii

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ilk defa bu akşam hakemi anmadım, ama bir pozisyonda öyle bir avantaj oynattı ki hayret yani, top 3 gencelr birliğili oyuncunun içindeki bizim adamın önüne 5 metre havadan düştü ve bu pozisyonu avantaj olarak değerlendirdi, calacaktı baktı vazgecti. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Hafta başında Fırat Aydınus olunca rahatlamıştım... Yardımcı nın görmesi çok zor biz bile çizgiden ofsayt olmadığını çok zor anlıyoruz...
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Melih Gökçek'ten şok ihbar
    17 Kasım 2008 Pazartesi 09:18
    Melih Gökçek iddialı! Ankaraspor için kirli eller devreye girdi ve takımı ince ince kıydı. Gökçek'in iddiası bir hayli ilginç!

Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek, 2-0 kaybettikleri F.Bahçe maçını yöneten hakem Yunus Yıldırım’la ilgili çarpıcı iddialarda bulundu..

İşte Gökçek’in futbol dünyasını karıştıracak iddiası;

Hakemle ilgili duyum geldi: Geçen hafta salı günü Ankara’dan bazı arkadaşlarımızdan bize bazı duyumlar iletildi. Bizim maçın hakeminin Yunus Yıldırım olacağını söylediler ve ”İnce ince kıyılacaksınız“ dediler.

Haberi verenler yabana atılacak kişiler değil.. Bu işi bilen, duyumları hep doğru çıkan kişiler.. Bunun üzerine ben de yetkili kişileri aradım. Şunu belirteyim, ben anadan doğma F.Bahçeli’yim.. Babam, F.Bahçeli Melih Kotanca’ya olan sevgisinden adımı koymuş.. F.Bahçe şampiyon olursa gurur duyarım, bizi evire çevire yenerse ”Helâl olsun“ derim, daha önce çok sefer dedim de..

İtiraz ettim ancak sonuç çıkmadı: Ancak herkes galibiyeti sahada elde etmeli.. Bu tarzda bir ihbar gelince yetkilere ”Böyle böyle söylentiler var, bu kadar FIFA kokartlı hakem var, bu iş doğru olmasa bile yarın herhangi bir hadise olursa şaibe kalmasın, Yıldırım’ı değil başka hakem verin“ dedim.. Bana ”Merak etmeyin, birşey olmaz“ tarzında cevaplar verildi.. Ve maçı izledik..

KASITLI 4 HATA VAR

7. Dakikada Murat’a yapılan yüzde 100 penaltımız verilmedi.. Edu orada sarı kart görse, daha sonar 2. sarıdan atılacak.. Penaltıdan golü bulursak, F.Bahçe açılacak, biz de kontratak takımıyız, maçın seyri değişebilecekti..

32. dakikada Carlos’un kendini yere atmasına hakem faul çaldı, oradan golü yedik.. 38. dakikada takımımızın en önemli silahı Özer’e yapılan faul verilmedi, çocuk çileden çıktı ve sarı kart gördü.. Hocası atılabilir endişesiyle onu dışarı aldı, ayrıca Özer G.Saray’a cezalı duruma düştü..

En son 87’deki karambolde Volkan’ın Konate’nin ayağına sarılmasına penaltı vermedi.. Tam söylendiği gibi, ince ince kıydı bizi.. Bunun kasıtlı olduğunu düşünüyorum.. Sonuca tesir edecek 4 tane kasıtlı hata yaptığı için Yunus Yıldırım’a hakemliği bırakmasını tavsiye ediyorum..”

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=166071

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Korkmamak elde değil...
    Akşam maçın özetini izlerken fbli bir arkadaş "Yunus Yıldırım Manisalı. Her hafta Manisada bizim mağazaya gelip dergisini alıyor. Adam fenerli, olacak o kadar" dedi...

Yazık günah ya...

Nereden
    Giresun

gerçekten maçı tv den canlı izledim kafadan üç pozisyonda hakem ankara nın direncini kırdı ve fb maçı aldı. bu dönen ayak oyunlarına artık bi son verilmeli.
    ben bu fb kadar pislik bir takım görmedim.
    bunlar gs ile rakip oldukları için gs nin adını çıkardılar kendileri masum rolüne yattılar fakat Türkiye de iki takım ligin ahengini bozuyor bunlar küme düşürülmeli.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bazı arkadaşlar hakem hatası fazla olmadı diyor. Ankaragücü maçında 4 tane yanlış ofsayt bayrağını hatırlamıyorlar herhalde. Biz zaten en çok bu ofsayt işinden çekiyoruz. Hep de aleyhimize, ofsayten yeriz, bir sürü golümüz ve net pozisyonlarımız yanlış ofsayt bayraklarıyla kesilir. Kimse demesin ofsayt zor iş falan. 20 senedir bu işi takip ediyorum, 20 senedir hep aleyhimize... Gençler maçında da bir golümüz verilmedi.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

irfan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yıllar öncesinden bir pankart ne güzel söylenmiş.Futbolcu alma Hakem al.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Melih gökçek in açıklamalarından sonra baya bi huzursuz oldum. Yapılacksa bize de yapılır. Zaten yapılmadımı önceden?

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

her zamanki gibi pis eller futbolun içinde maniplasyon yapıyor El birliği ile febe yi yuakrı çekiyorlar Bıktık artık kollanan istnbul takımlarınıa yapılan kıyaklardan Rakipleirne penaltılar verilmez haekmler bir yerlerinden onalrın lehine fauller penaltılar uydururlar bunlara elle gol atmak serbesttir voleybolcular gibi smaç vurabilirler hakemleri istedikleri gibi itip kakıp fırça atabilirler vs vs vs vs

Artık bence bunlara dur demenin zamanı geldi bir şampiyonluğumuzu daha çaldırtmayalaım

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Orta Hakemler biraz düzelse yan hakemler bozuyo gerçi orta hakemlerinde düzeldiği yok ya neyse...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

levent bıçakçı, haluk ulusoy, hasan doğan ve en son mahmut özgener federasyon başkanları değişiyor ama hakemler değişmiyor. trabzonspora karşı bir önyargıları var. her hakemin böyle bir önyargısı olduğu için demek ki yönlendirme var.

ayrıca akşam telegolü izledim ve iddalar inanılır gibi değil. hakan sivriselvi isimli hakemi fenerbahçe istemediği için hiç maç vermiyorlarmış. bülent demirlek ve cem deda da var ama onları kim istemedi bilemiyorum. bülent demirlek ve cem dedayı bizde istemiyorduk ama trabzonsporun demesiyle olmuşsa iyi olmuş derim ama sanmıyorum.

cüneyt çakırı 3 istanbul takımının maçına veremiyorlarmış. yunus yıldırımın fenerin lehine düdük çalacağı salı gününden belliymiş ki hakem atamaları perşembe günü açıklanıyor.

bu durumda çokta umutlu olmayalım bir hakem mafyası var karşımızda şimdilik kazanıyoruz onun için yönetiminde sesi çıkmıyor sanırım ama hakemlere dikkat çekmemiz lazım.
    EN IYISI BIZIZ:

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hakan sivriselviyi biliyorum ben. Kendisi fblidir anadolu üniversitesinden biliyorum. Bi aralar sırf fb li diye fenerin kadıköydeki her maçında görev alıyordu 4. hakem olarak. Fb nin böyle bir gücü var bunu herkes biliyor zaten.

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sametaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melih gökçek in açıklamalarından sonra baya bi huzursuz oldum. Yapılacksa bize de yapılır. Zaten yapılmadımı önceden?
    Bize zaten gelen Hakemlerin cogunun icinde böyle bir niyet var. B.Demirlek, I.Arzuman gibileri gitti, simdi ise yerine ( ilk ciktiklarinda cok begendigim ) S.Dereli, Y.Yildirim gibileri cikti. Yani biri gitse, digeri geliyor.

Ama asil önemli olan Yanhakemlerin performansi. Duran bir topta Hakemin onu görmesi sart. Ligin öncelerine gitmeye gerek yok. Hafta ici GS bariz ofsayttan golü atiyor, biz atiyoruz ama iptal.

Ben Ligdeki Antep macinda golümüzü veren Yanhakemi maclarima istiyorum.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bu işi kim azmettirecek, kim yapacak , kim aracı olacaksa Melih Gökçek'in dediği gibi ince ince yapar, farkına varmayız bile...........
    Benim gördüğüm ligin 2. maçı olması gerekir Yattara'nın sakatlığında maçta Ankaragücü'nin ilk yarısında bariz iki tane atağımız ofsayt ile kesildi, ancak takım geçmiş senelerde olduğu gibi değil, ya Gökhan çıkıyor karambolden atıyor, ya Selçuk çakıyor, ya Colman..........birileri de uyuz oluyor tabiiiiiiii.......Bu sene aleyhimize hakem hatalarının konuşulmamasının nedeni de bu olsa gerek, sürekli bir şekilde 3 puanı cebe indiriyoruz, Allah bereket versin.
    Bu sene şunu gözlemliyorum ki artık hakem hatası da bize sökmüyor, bir şekilde altından kalkıyoruz, hakem bir maçta ne niyetle bilemem ancak 2 bilemedin 3 bariz hata yapar, altında kaldın kaldın kalmadın, moralini bozmaz maça asılırsan , elinde de yetenekli adamlar varsa altından kalkarsın. Allah nazardan korusun demekten başka birşey gelmiyor dilime..........

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Evet bence bu is buraya kadar. FB nin sampiyonlugu garantidir.Hepimize gecmis olsun.
    Melik Gökcek`in söylediklerinden sonra anlasilan sudurki; 40 yildir degismeyen bisey-Sikebahcesaray- en önemli silahlarini devreye sokmustur, bize düsen gene serefli 2.liktir. 96 yilindaki gibi biz ve yöneticilerimiz hep bizim maclarimiza baktik,fb nin haksiz yere kazandigi maclara hic aldirmadik, cünkü öyle bi takimimiz vardiki kesin sampiyonduk, ama olmadi.Ayni sey tekrar edecek, bunun sinyalleri cok güclü gelmeye basladi.Bence yöneticilerimiz simdiden devreye girip kamuoyu olusturmali.Tepkiyi böyle daha basta vermeli, yoksa sonradan verilen tepkiler bi ise yaramadi ve yaramayacak.
    Insallah yanilirim.

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yarın saat 14:00'da selçuk dereli fair playı tanıtmak için Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde konferans verecek.Yarın ona güzel cevaplarım var
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar, Trabzonspor'un uzun süre liderlik koltugunda kalmasi mutlaka birilerini rahatsiz ediyordur. Eninde sonunda dügmeye basilacak ve hakemler devreye girecektir tipki, gectigimiz sezonlarda basarili oldugumuz zamanlardaki gibi.
    Bu pisligi, alisilageldigi üzere 2. yarinin ilk macinda fe-be macinda yapabilirler. Hic degilse bu sezon serefsizlik yapmasinlar ve adam gibi yönetsinler maclari. Insanlarin emegini bir düdükle nasil da caliyorlar sasirmamak elde degil.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)