Sayfa 21 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21
Toplam 509 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 509 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporum-Malatyaspor(3-0)

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

skor olarak önde oldugun maçin son bölümlerinde orta saha elemani çikariyorsan bana göre de orta saha elamani almasi lazimdi...yani hasan'i koymasi gayet normaldi...gol için risk almak gerekseydi mehmet yilmaz'i almaliydi diye düsünüyorum...hasan'in yerine adem veya i. ege alinabilirdi onu da artik futbolculari hafta boyunca takip eden hoca'nin takdiri diye düsünmek lazim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maçta ilk yari boyunca Futbolcularimiza yapilan
    faul sayisi 35,
    gösterilen kart 1.

faul olayi gerçekten inanilmazdi... tribünden gözlemledik ki Malatya çok sert olmasa bile sürekli faul yapti ama 35 gibi bir rakamin çikmasi beni de sasirtti...

bu arada oyunun ilk 30 dakikasinda hücumda çok fazla etkili olamamizin en önemli sebebi buydu... özellikle ilk yarinin ortasindan baslayan dönemde 45. dakikaya kadar sürekli faullerle bogustuk... zaten ilk golümüz de bu faullerin sonucunda geldi... anlayacaginiz malatya bizi oynatmamak için çabaladi ama oyunculariçok da sert davranmadilar... hakem ise malatya'nin taktik anlayisina 'vermedigi kartlarla' tamamen destek oldu...

Alıntı melrok Nickli Üyeden Alıntı

yattara11, tandogan ve perhaps'e çok tesekkürler. dünden beri nasil oynadigimizla ilgili haber ve görüntü almaya çalisiyordum malum ezik medya bizim görüntüleri vermiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ya istediginiz maç yorumu olsun[img]smileys/smiley17.gif[/img]ben trabzon'daki her maç tribündeyim ama her zaman uzun uzun yazmaya firsat bulamiyorum...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Trabzon bu macta iyi bir futbol oynamistir ve eger bu oyunu devam ettirirse önüne geleniböcek gibi ezer.Ayrica maca yogun ilgi olmasindan dolayi tribündeki taraftarlarimizi da kutluyorum.

FUAT ERCAN
    SÜPER GÜÇ

Malatyaspor'un hiç ama hiç sansi yoktu dünkü Trabzonspor karsisinda. Bir yanda formda ve havasini yakalamis bir Bordo-Mavili ekip, diger yanda cani isteyince oynadiginda "tek basina" bir takim oldugunu haykiran bir Yattara.
    11 kisiden olusan bir ekibin sahada iki takimlik bir görüntü olusturan "süper güç" karsisinda yapabilecegini yapti, Malatyaspor... Gücü oraninda direndi, tatli - sert futboluyla terinin son damlasina kadar savasti.
    Senol Günes ile farkli bir havanin yani sira takim olma özelligini yakalayan ve kaybettigi güveni de kazanan Trabzonspor, rakibini önce presle boguyor, ardindan oyun düzenini bozuyor. Kupa disinda biraktigi Malatyaspor karsisinda da yine maça bu hirs ve istekle baslayan Bordo - Mavili ekip sahadan farkli bir skorla ayrilacaginin sinyallerini daha ilk dakikada verdi. Polonyali Szymkowiak'i orta sahaya monte ederek rakip ataklari bu bölgede kesme planlari yapan Günes'in taktigi bire bir tuttu. Malatyaspor'un Osterc ve Boliç'ten olusan agir forveti Trazonspor defansi için ciddi bir tehlike olusturmazken, "seyyar kanat" rolünü çok iyi oynayan ve zaman zaman forvete sizan Yattara muhtesem futboluyla skora damgasini vurdu. Gineli sihirbazin etkili oyununa bu kez kaptan Fatih ve Gökdeniz de ayak uydurunca ortaya seyrine doyum olmayan bir futbol çikti. Uzun bir aradan sonra ilk kez sahada 90 dakika eksiksiz oynayan Yattara nefis bir gol atti, Gökdeniz ve Fatih'e muhtesem asistleri ile iki gol attirdi.
    Trabzonspor açisindan dün galibiyetten daha önemli bir tablo vardi ortada. Bu da Bordo - Mavili camianin sampiyonluga olan inanci. Yöneticisi, futbolcusu ve taraftari yillardir süren bu özlemi bitirecek özgüven ve dayanisma içinde. Trabzon'un Fenerbahçe ve Galatasaray'i yakalamasi artik o kadar da sürpriz sayilmamali.

YORUMSUZ!!!!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

faul olayi gerçekten inanilmazdi... tribünden gözlemledik ki Malatya çok sert olmasa bile sürekli faul yapti ama 35 gibi bir rakamin çikmasi beni de sasirtti...

bu arada oyunun ilk 30 dakikasinda hücumda çok fazla etkili olamamizin en önemli sebebi buydu... özellikle ilk yarinin ortasindan baslayan dönemde 45. dakikaya kadar sürekli faullerle bogustuk... zaten ilk golümüz de bu faullerin sonucunda geldi... anlayacaginiz malatya bizi oynatmamak için çabaladi ama oyunculariçok da sert davranmadilar... hakem ise malatya'nin taktik anlayisina 'vermedigi kartlarla' tamamen destek oldu...

antep taktigine göre bir puan alalim hesabi yapmis malatyada.

35 faul bir sari kart ise rezilligin taaa kendisi.

almanyadaki hakem rezilligini biliyorsunuzdur. Türkiyedeki gercekler ortaya cikar inschallah - özellikle bu sene - gecen sene iyi kapattilar meseleyi.Edited by: sanatik

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KeLLoO Nickli Üyeden Alıntı

Goller?

Ah bi de su golleri görsek

aynén

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende sadece golleri gördüm trt2 de. maçin özetini izleyemedim. sampiyonluga oynayan bir takimi yok sayiyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)