Sayfa 2 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 493 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kombineler Yakýnda Satýþta l Kombinemizi Alalým, Kulübümüze Destek Olalým...

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

kale arkasý bence 250 olmalý 12 ay taksýtle aylýk 20 ytl yapar.maraton en 400 ytl olmalý aylýk 35 ytl yapar.kapalý ise en az 750 olmalý bence.çünkü hepsini normal fiyattan satsak bile 6500 000 yapýyor bu para cok az bnce.
    10000*400 00 =4 000 00
    2000*250=500 00
    5000*750 00=3750 00
    výp ve localr=1000 00
    toplam=9250 00 ylt trabzonumuza yeter arkadaþlar daha hesaba gerek yok

Mert Marabaoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hüseyin Kurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben istanbulda oturuyorum ve trabzona gelmem neredeyse çok zor.fakat önümüzdeki sezonun kombinesini sýrf destek amaçlý alýcam gidemeyeceðimi bile bile.
    Kombine'yi al Trabzon'daki Bi Ts'liye wer,
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Akif Gür - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Hüseyin Kurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben istanbulda oturuyorum ve trabzona gelmem neredeyse çok zor.fakat önümüzdeki sezonun kombinesini sýrf destek amaçlý alýcam gidemeyeceðimi bile bile.
    bari maça giden birine ver kombineyi stad dolu gozuksun

Mehmet SELEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Arkadaþlar kombine alabilecek durumda olanlar kombineleri alsýnlar.Trabzon dýþýnda yaþayanlar,trabzonda oturan öðrencilere hediye etsinler.Kombineler daha iyi amacýna ulaþmýþ olur.
    Hasta la Victoria Siempre!

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet arkadaþlar yönetimimiz bomba gibi çalýþýyo,bize de destek vermek düþüyo böylece...
    özellikle Trabzon'da yaþayan arkadaþlarýmýz bu konuda hassas olsun ve kombinemizi alalým...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

kombine bilet almak taraftarlýk borcudur.En az 20.000 kombine satýlmasý gerekiyor ki baþarýlý olabilelim.Þöyle bir kampanya da yapýlabilir.Ýþ adamlarý kombineleri 2 kat daha pahalý alýp gerçek fiyattan maça gidecek kiþilere satabilirler.Bence birlik zamaný

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý TS-FAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kombine satýþlarýnda çok gerilerdeyiz.haydi taraftar kombine al.
    taraftara kombine al demekle kobine alýnmaz...
    düþün öle bir sezon geçiiyoruz ki kombine sahipleri maça gitmiyor...
    sen yönetim olarak çalýþacaksýn...
    kamptayeni transferlerin hazýr olacak sezon açýýlýþýnda þovunda onlarý boy boy göstereceksin sonra da istemesende kombinelerin satýlýr merak etme...
    lafýn kýsasý "kombine satýþlarýnda çok gerilerdeyiz.haydi taraftar kombine al. gibi klasik kelimlerle iþ olmaz yalandan yere...
    [ille d' 7]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Kamuoyuna Duyurumuzdur! - Hakkýmýzý Yedirmeyeceðiz!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8810

Yok, "Trabzonspor'un hakký gaspedilsin, bana ne" diyorsanýz, sakýn yukarýdaki bu baþlýða uðramayýn!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

bu kadar dipte olmayý haketmeyen bir konu daha üstte olmalý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Belki maçlara gidip seyredemeyeceðim ama seneye Maraton Kombine Kartým cebimde olacak.

Destekse alasý bizden.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Serap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Belki maçlara gidip seyredemeyeceðim ama seneye Maraton Kombine Kartým cebimde olacak.

Destekse alasý bizden.
    biz bu sene çok zarar ettik cafer baba aldýkta noldu sanki neyse seneye sen o kombineyi bana ver aðýrlýk yapmasýn sende gelende veririm sana ççç

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Valla çok doðru dedin Serap
    Ayrýcana bu kombine iþi için fikrimi belirtmek isterim.Geçen senede böle bi baþlýðýmýz vardý.Yedikdi birbirimizi. Oo nasýl kombine almazsýnýz nasýl taraftarsýnýz yok sigara parasý yok bilmem ne.
    eee aldýkta ne oldu. Ceza nedeniyle aylarca maça gidemedik.Sonra oldu biletler 3 ytl. O kadar zarar ettik.Biz para mý basýyoruz. Ben o kadar borcun harcýn içinde maç zamanlarý bilet kuyruklarýnda uðraþmayayým diye aldýmdý.Ne oldu. Ne maça gidebildik nede gittiðimizde doðru düzgün bi maç izleyebildik.
    Tamam yensekde yenilsekte hiç bir maçý kaçýrmadým,takýmýmdan vazgeçmedim ama böle asýp kesmeyin artýk kombine alýnsýn diye.
    Ýmkaný olan alýr zaten.
    NOt: Ayrýca kombineyi ben klube destek olmak için almýyorum.Kendim için alýyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bazý kesimleri memnun edemezsin Nebiþ uðraþma boþuna . Kendileri çok bi iþe yararmýþ gibi bi de burdaki taraftarlara laf atarlar.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kombine olayýndan önce bedava daðýtýlan bilet olayýnýn çözülmesi lazým..... Maça 5000 kiþi bedava girerken diðer taraftan kombine alýnda para kazanalým demek sanki bizle dalga geçmek gibi oluyor.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Kim kýzdýrmýþ benim Nebiye Ablamý Sakin ol abla anlýyorum seni. Buralarda adetdendir bazýlarý kendini karþýsýndan çok daha fazla Trabzonsporlu sanar. Deðiþtiremedik bu huyumuzu. Adam Avni Aker'in yolunu bilmez, kulübe üye olmaz, bir tane lisanslý ürün almaz. Ama burada hayatýný bu takýma adayanlara ahkam keser ''Siz nasýl taraftarsýnýz'' diye.

Biz burada sizide onlarý da çok iyi biliyoruz abla, sýkma canýný

Bu hafta olimpiyat Stadýndayým. Özellikle ''Trabzonsporu Ýstanbula taþýyalým'' diyenleri görmek istiyorum bir.

Serap dediðin gibi olsun
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (30.04.2008 Saat 09:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

tamam ben alýcam kombineyi trabzondaki birine hediye edicem.ama olurda trabzona gelirsem maç izlemek için o maçlýðýna kombineyi alýrým ona göre
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Faik in dediði gibi,
    paraný hazýrlayýp bilet almaya gidiyosun. ama bilet Giþesinin önü karaborsacý dolu. hemde 3 5 kiþi deðil!!

Karaborsa(cý): önemli maçlar öncesi, çok sayýda topluca bilet alýp bu biletlerin ederinden çok daha fazla paraya satýlmasý iþlemine denir...

Þimdi durum Trabzonda ne biliyormusunuz? yakýn zaman önce baþýma geldi hatta.
    10 liraya satýlan 2 maraton bileti almýþ arkadaþlar bizimle kale arkasýna gelmeye karar verdiler o gün. gidip giþe önünde maraton alacak olana ayný paradan verelim dedik. sonra kale arkasý bilet alýp girecez maça. normalde 20 lira olan 2 adet maraton bileti için etrafýmda bi anda çoðalan karaborsacýlar 15 lira verelim diye fiyat çekmeye baþladýlar. dedim bakýn iþinize.
    bu maç sýradan bir maçtý üstelik. sýradan bir maçta bile giþenin önü karaborsacý dolu idi. düþünün yani..

öyle zamanlar oluyor ki. 10 liraya satýlan maraton biletini maça girmeye kýsa bi zaman dakika kaldýðýnda 5 liraya bile alabiliyorsunuz!!! satacaðýný satmýþ. maça kalmýþ dakikalar. ne alýrsam kar diyip 10 liralýk biletleri 3 e 5 e veren bile var. bu olaylar birde bilet Giþelerinin önünde oluyor!!!
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Trabzon

kombine almak bence her trabzonspor vatandaþýnýn birinci görevidir Trabzonspora desteði esirgemiyelim bu sene hem kombine hem forma ne gerekiyorsa alacam kulube gereken desteði verecem

kamyonetçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kombine olayýndan önce bedava daðýtýlan bilet olayýnýn çözülmesi lazým..... Maça 5000 kiþi bedava girerken diðer taraftan kombine alýnda para kazanalým demek sanki bizle dalga geçmek gibi oluyor.
    Bir o kadar bilette giþelerin önünde satýlýyor üstelik.Birileri bunu meslek haline getirmiþ ve gelen her yönetim buna çanak tutuyor.Bunu ortadan kaldýrmak içinde yürek gerek.Varmý bu yönetimde onu da göreceðiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Çok yol var aramýzda çok..
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

CanÝlker - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

ben 2 yýldýr kombine alýyorum ama geçen sene verdiðim paranýn celalettine, erdinçe, nuriye gittiðini düþündükçe lanet okuyordum. seneye yine ayný yeri alacaðým umarým bu sefer lanet okumam.

taþkýn kadýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

arkadaþlar önümüzdeki sezon tüm maraton kombine olacak yani her hafta ayný kiþi ile oturmak çok güzel.tam destek hep destek...kombineye hücummmmmmm

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Bir baþlýk açýlýyor kulübe büyük katký saðlamak için,sizler bu baþlýk altýnda bile tartýþma çýkarýyorsunuz ya aþk olsun sizlere daha ne diyeyim.

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Tartýþma mý çýkmýþ
    Ne tartýþmasý. Hayýrdýr ?

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Arkadaslar, ahan da burda soyluyorum; kombine biletler satýsa cýktýgýnda bir tane alacagým. Istanbul' da yasýyor olup macalara gidemeyecegimi bile bile. Hatta bayanlara indirim yaparlarsa bir tane de kýz kardesime bilet lacagým.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)