Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bordo Mavi ve Trabzonspor

tsmetu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Bordo Mavi ve Trabzonspor

Arkadaşlar burada Trabzonspor'u Yazarkende sizlerle paylaşmak istiyorum.Biz bu sene 41. yılımızı kutluyoruz ve cok yeni bir takımız.1967 doğduk vede cok büyük işler yaptık bu 41 yıl içerisinde ama 3-4 sezondan beridirde cok kötüyüz çünkü biz alışmışız şampiyonluk kovalamaya artı olarakta 25-26 seneden beridir şampiyon olamıyoruz ama burada herkes istediği gibi yazıyor şu gitsin bu gitsin diye bunu istemiyoruz diye bende yazıyorum tabiki ama düşünün 41 yıl arkanıza dönün ve bir bakın 41 yılda neler yapmışız cok şey yaptık arkadaşlar en önemlisi istanbul saltanatını yıktık eminim yine yıkacağız.Düşünün fenerbahçe,galatasaray,beşiktaş bunlar yüzyıllık takım şimdi diyecek bazıları bizene onlardan ama bunlar yüz yıl içerisinde ne yapmış bir bakın biz 41 yıl içerisinde bunları yapmışız 100.yılda ne olur ben bilemiyorum amaaa tabiki böyle giderse birşey olmaz ama eminim en kısa zamanda eski trabzonspor kimliğini yeniden yakalıyacağız.Biz iyi oynadığı vede üst üste iki üç galibiyetlik taraftar değiliz bunu unutmayalım her zaman kızıyoruz bu takımdan birşey olmaz ama sonuçta ne oluyor hiç bir zaman kopamıyoruz buda neden trabzonspor'lu olduğumuz için.Sabırsız olduğumuz için neden biz trabzonspor'luyuz hem herşey olsun istiyoruz vede şampiyonluk istiyoruz fazla birşey değil sadece şampiyonluk olur olmaz diye birşey yok mesela ben 1982 doğumluyum ben doğduğum zaman trabzonspor en son şampiyon olmuş ben kendimi şansız kuşaklar arasına koyuyorum şünkü göremedim bu mutluluğu hiç bir zaman yaşamadım ama allah ömür verirse yaşayacağıma eminim bizde burada bize düşen sadece trabzonspor'un yanında olmak her zaman yanındayız başka takımlar şampiyon olduğu zaman onlara imreniyorum bak adamlar ne kadar güzel eyleniyor doya doya tadını cıkarıyor bir gün gelir bizde sokaklarda horan teperken bizide tv ler izler o zaman bütün türkiye anlar nasıl şampiyonluk yaşanır nasıl horon tepilir bütün cümle alem bunu görürler ama yakındır arkadaşlar biz her zaman ve her yerde trabzonspor'luyuz.Ama sabır sabır sabır ben bu lafı hiç sevmiyorum.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yanlış bir bilgi var, ben 84lüyüm ve son şampiyonluk 84te oldu.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

son sampiyonluk 83-83 sezonundaydi

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son şampiyonluk 83-84 sezonuydu
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

bordo mavi ve trabzonspor vazgeçilmiyecek bir renkler veee takım
    SÜRMENELİ MEHMET...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)